Opinie o Nadwozia-Partner S.A. w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Nadwozia-Partner S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Nadwozia-Partner S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nadwozia-Partner S.A. w Sosnowiec

NowyM

Pracuję od niedawna, na razie jestem zadowolony.

Amigo 7382
@NowyM

Witam. Nikt nie pisze o zarobkach, ile na rękę, ile jest za godzinę pracy itp. Czy to jakieś Tabu czy coś??? Napiszcie coś więcej. Pozdrawiam

@Amigo 7382

Zarobki są kwestią indywidualną, pewnie dlatego nikt o nich nie pisze ;) Wszystko zależy od umiejętności, zaangażowania i stażu pracy.

Angel
@Amigo 7382

Max najniższa krajowa. Premia to tylko słowa. Chyba że zapieprzasz jak co po niektórzy po studiach i robisz minimum 17 samochodów miesięcznie i w dodatku Sam to może może czwórkę wyciągniesz!

@Angel

Czytam i nie wiem czy pracujemy w tej samej firmie, normy montażowe są dostosowane do zapotrzebowania i policzone z zapasem także nie trzeba specjalnie zapieprzać (jak to nazwałeś), żeby zrobić tych 17 samochodów, o których piszesz. Nie wiem też co ma do tych norm wykształcenie, o którym wspominasz... Ale zgoda, nie jest to praca dla każdego, jeżeli ktoś chce przyjść na 8 godzin i za to tylko, że jest w pracy zarobić 5000-6000zł no to niestety nie jest to firma dla niego. Natomiast jeżeli ktoś chce pracować to jest wynagradzany adekwatnie do umiejętności, wydajności i przede wszystkim zaangażowania w wykonywaną pracę. Jeżeli rzeczywiście jesteś pracownikiem to powinieneś doskonale o tym wiedzieć, jeżeli nie (bo przecież raz podpisujesz się jako pracownik, a zaraz później jako były pracownik) to po co piszesz o czymś o czym nie masz pojęcia...

Leń

Czy nadal pracuje się tam z więźniami,albo Ukraińcami? :(

@Leń

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie. O pracy w firmie decydują kompetencje (wiedza, umiejętności oraz postawa). Nie ma dyskryminacji ze względu na płeć, narodowość, wyznanie, kolor skóry czy orientację seksualną. W przypadku zainteresowania podjęciem pracy zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy, Zespół Nadwozia-Partner S.A.

Leń
@HR

Właśnie przeciwnie, dlaczego mamy pracować z jakimiś skazańcami?

@Leń

Z całym szacunkiem, to nie są "jacyś skazańcy", tylko ludzie. Założenia są takie: osadzeni chcą pracować w ramach resocjalizacji, coś potrafią i ZK wyraża zgodę na pracę zewnętrzną. W tej sytuacji jeśli firma potrzebuje pracowników, to zatrudnia również wyżej wymienionych. Jak napisałem podstawowe kryteria to wiedza, umiejętności i postawa.

@Leń

Drogi Leniu, Po pierwsze bardzo podoba mi się Twój nick - jest bardzo wymowny i dużo można z niego wywnioskować. Po drugie jak słusznie zauważył HR liczy się wiedza, umiejętności i zaangażowanie w pracę i tutaj nie ma znaczenia jaki jest status takiego pracownika - Kodeks Pracy w tym względzie jest bardzo precyzyjny Art. 11(3). [Zakaz dyskryminacji].

Mis

Dla mnie jest ok

@Mis

Dziękujemy za opinię. W takim razie zapraszamy do złożenia kandydatury i umówienia się na spotkanie kwalifikacyjne w naszej firmie :) Pozdrawiam,

HR

Dziękujemy za opinię, jeżeli gdzieś jest błąd w adresie, będziemy wdzięczni za jego wskazanie. Cały czas się doskonalimy. Firma od lat jest w czołówce firm zabudowujących pojazdy do 3,5 t w Polsce, autoryzowana przez wszystkich producentów samochodów dostawczych, liczba zleceń rośnie, dlatego jesteśmy dumni z naszej pozycji rynkowej.

Kam
@Mis

Dla mnie też.

@Kam

Dziękujemy za opinię :)

Ooo
@HR

wystarczy przeczytać uważnie wystawioną ofertę pracy (dodam ,że błąd jest w adresie).

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Nadwozia-Partner S.A.? Chętnie zatrudniają?

HR

Wszystko zależy od człowieka i od stanowiska na jakie się aplikuje ;) natomiast z tym, że ktoś studiuje nie ma żadnego problemu, a na niektórych stanowiskach powiedziałby nawet, że jest to plus. Jeżeli jest to do tego uczelnia techniczna to tym bardziej jesteśmy otwarci.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Nadwozia-Partner S.A.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Inżynier ds. BHP? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Mamba

Jakie sa godziny pracy ? Ile na reke na miesiac ? Sobota pracujaca ?

@Mamba

Praca w godzinach 6-14. Sobota z założenia nie pracująca natomiast jeżeli ktoś chce przyjść i dorobić to jest taka możliwość. Wynagrodzenie zależy od umiejętności i zaangażowania, jeżeli chciałbyś/chciałabyś poznać szczegóły to zapraszam do siedziby Naszej firmy w celu odbycia rozmowy kwalifikacyjnej :) Pozdrawiam

PracownikN

Chyba Ty. U mnie wszystko jest ok.

PracownikN
@PracownikN

Widzę, że wpis @pracownik, do którego odnosiło się stwierdzenie "Chyba Ty" zniknął. Więc małe sprostowanie, powyższy post nie odnosi się do wypowiedzi @HR.

Czy firma poszukuje pracowników? Jeśli tak to na jakie stanowiska? Na jakie warunki można liczyć?

@Kandydat

Witam, obecnie prowadzona jest rekrutacja na stanowiska produkcyjno-montażowe: - monter zabudów samochodowych; - pracownik przygotowania produkcji; Szczegóły może Pan/Pani znaleźć tutaj: https://www.olx.pl/oferta/monter-zabudow-na-samochodach-dostawczych-do-przyuczenia-CID4-IDDvJVH.html lub dowiedzieć się więcej w siedzibie firmy. Pozdrawiam

Heh

To ta firma jeszcze działa?? Szok ! Przecież chłopaki z zakładu karnego mają kwarantanny to kto im składa te buble ?@????????????

Pracownik1
@Heh

Firma działa i ma się dobrze. Ma kto składać, marzec-maj był spadek liczby zamówień, ale też mniej usterek i poprawek, coraz lepsza jakość, teraz coraz więcej zamówień i firma zatrudnia. Polecam!

zcawaps

po staremu ;)

Iwona
@zcawaps

Chciałabym dowiedzieć się jak najwięcej o warunkach zatrudnienia w Nadwozia-Partner. Miałabym przede wszystkim pytania dotyczące premii i dodatków u tego pracodawcy. Oferuje w ogóle coś takiego? Z góry dziękuję.

PIOTR SAMUEL były pracownikCNC
@Iwona

Nie dotrzymuja umow słownych w sprawie wynagrodzenia. Co chwila im sie nie zgadza coś przy wyplatach 100-300 zł gdzies tajemniczo ginie z godzin

Mariusz
@PIOTR SAMUEL były pracownikCNC

Umowy o pracę powinny być sporządzone na piśmie, a nie zawierane słownie. Czy miałeś podpisany kontrakt, w którym była zawarta wysokość wynagrodzenia i ewentualne benefity? Wyjaśnij to proszę.

Piotr Samuel byly pracownikCNC
@Mariusz

Umowa zawarta jest na najnizsza krajową. A reszta pieniedzy pod stołem co tu wyjasniac.

Klient
@zcawaps

Czy zauważyłeś jakieś zmiany od tego czasu?

Zmiana to jedyna pewna rzecz w tych czasach. To co dzieje się w Nadwozia-Partner jest tego przykładem. Firma postawiła na jakość, wydajność, poprawę atmosfery w pracy. Rezultat - zadowoleni klienci, coraz bardziej zgrany zespół, coraz więcej zamówień. Polecam pracę w firmie - poszukiwani są pracownicy montażowi.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Nadwozia-Partner S.A.?

Tak, kandydatów zapraszamy do siedziby w Sosnowcu ul. Jedności 50.

Mirek

Ile trzeba mieć doświadczenia i jakie żeby się dostać?

Odkad nie ma pana(usunięte przez administratora).jestem zadowolony z pracy. Niestety ostanio mało zleceń jest ale jak po kazdym zbombardowanym miescie minie troche czasu aż je odbuduja. Obecny dyrektor jest na odpowiednim miejscu i wierze że z czasem to wszystko wróci do normy. Ja na pieniądze nie narzekam . wszystko mi sie zgadza. Każdy potrafi narzekac na forum gdzie nie musi sie ujawnic a nie powie prosto w twarz co mu sie nie podoba. Jesli wszystko nie pasuje to po co tu pracuje ? A moze powinien siedziec na fotelu jak Ferdynand Kiepski i powtarzac słowa "w tym kraju nje ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem " ???? pozdrawiam wszystkich ????

Luna

Popieram BOLO :) Fajnie się pracuje :) A jeśli chodzi o wypłaty to mi się wszystko zgadza :) Jak ktoś ma jakieś wątpliwości, to powinien je wyjaśnić z przełożonym a nie wypisywać głupoty, bo wydaje mi się że nie jest to odpowiednie miejsce do "wylewania" swoich żalów i frustracji....

Brygadzista

10 wrzesień dzień wypłaty A tu księgowej niema buhaha zresztą jak co miesiąc nie dość że wszystkim obcieli stawki to nawet na czas nie wypłacaja lewych pieniedzy bo koperty to jedna wielka lewizna zresztą jak cała ta firma

Popieram Brygadziste
@Brygadzista

Firma z uznaną renomą na rynku... Tak przynajmniej piszą w umowie i wyceniają brak milczenia na 100tys złotych a nie potrafią stanąć na wysokości zadania i wypłacić zapracowanych pieniędzy. Wypłata składa się z dwóch części... Przelew i koperta (o ile dotrzymają obietnicy). Czuję, że długo już tu nie wytrzymam i stoję murem za Brygadzistą

zcawaps
@Brygadzista

jestem tylko ciekawy kiedy ocenzurują te wpisy ....

Bolo

Widocznie był powód, że firma dziękuje za pracę. Dla mnie spoko praca i atmosfera.

aniołek

Zgadzam się. (usunięte przez administratora) potrafił poradzić sobie z każdym problem i dlatego wszyscy do Niego z tymi problemami przychodzili, ale trzeba też wykonywać "swoją" robotę, co przez wielu pracowników było odbierane jako brak chęci pomocy i współpracy. Totalna niesprawiedliwość! To(usunięte przez administratora) zazwyczaj "gasił światło" w tej firmie i wychodził jako ostatni, a zamiast docenienia tego "podziękowano" mu za współpracę. Bez komentarza.

pracownik były
@aniołek

RM mówicie o tym kłamcy z Wodzisławia? Ten gostek zdążył już załatwić kilka firm po wywaleniu z Partnera. Uwaga na tego oszusta!!!

BARDZO Były Partnerowiec
@pracownik były

I tak się robi plotki....(usunięte przez administratora)o którym piszesz nie jest tematem rozmowy.... A tak poza tym, pracowałem z (usunięte przez administratora) i złego słowa nie mogę powiedzieć.

antyrm
@BARDZO Były Partnerowiec

To chyba miałeś beret zryty jak ten gość że piszesz o nim że był w porządku

Pracownik 013

Panie dyrektorze , może odpowie Pan na moje pytanie.. dlaczego dzisiejsze wypłaty - przelewy na konto były pomniejszone o 500zł ...z tego co wiem dla większości pracowników....(usunięte przez administratora)

Uciszony
@Pracownik 013

Brak merytorycznej rozmowy..... Podpisz i zamilknij.

Uciszony 2
@Uciszony

Zamilknij na wieki????

(usunięte przez administratora) A opinia śmiesznego dyrektora o pracownikach to nie jest "partnerska" tylko żałosna..... Powodzenia w dalszych zwolnieniach.... (usunięte przez administratora). Więc może spać spokojnie....(usunięte przez administratora)

@13

Szanowna/y 13, powiedz mi uprzejmie, czy mając swoją firmę trzymałabyś/trzymałbyś kogoś, kto działa na jej szkodę i do tego nie widzi w tym problemu nie poczuwając się do winy, jest kryształowo czysty i do tego ma braki w podstawowej wiedzy z zakresu postępowania na "piastowanym" przez siebie stanowisku, a uwagi i próby ukierunkowania na właściwe tory rozumowania, traktuje na zasadzie "a podaj sobie ja i tak robię to dobrze" (nie zależnie od tego jakim prywatnie może być sympatycznym człowiekiem)? Oczywiście, że nie... (usunięte przez administratora) Myślę, że każdy sam potrafi ocenić swoje zaangażowanie i uwierz mi, Ci którzy pracują, a nie zajmują się plotkami lub "roztaczaniem blasku", żeby reszta mogła się w nim pławić, nie muszą się o nic martwić. Poza tym chętnie porozmawiam z każdym kogo dręczą jakieś wątpliwości i oczywiście będzie chciał to zrobić - wiesz ja w przeciwieństwie do co poniektórych, nie boję się rzeczowej rozmowy nawet jeżeli nie jest ona przyjemna... Mam też dla Ciebie pewną propozycję, jeżeli jesteś jeszcze pracownikiem NP i masz takie nastawienie, to proponuję Ci rozwiązanie, które będzie dla Ciebie lepsze niż męczenie się w pracy. (usunięte przez administratora) po co masz tracić energię i się denerwować. Widzisz, mnie nie przeszkadza, że ktoś nazywa mnie śmiesznym... średnio przejmuję się opiniami internetowych Trolli... Nie mniej jednak, jeżeli którykolwiek z pracowników obecnie pracujących w NP ma jakiekolwiek wątpliwości co do kompetencji "śmiesznych ludzi" proponuję lekturę mojego CV (nie ma problemu żebym Wam je udostępnił, porównanie go z własnym (usunięte przez administratora) i wyciągnięcie odpowiednich wniosków ;) Na koniec jeszcze jedna rzecz: Spędzamy w pracy 1/3 życia, ani Ty, ani Twoi koledzy/koleżanki, ani ja, ani nikt inny nie przychodzi tam, żeby się 8h denerwować, podejrzewać nawzajem, plotkować czy głosić jakie herezje. Jeżeli nie sprawia Ci przyjemności to co robisz, denerwują Cię ludzie, z którymi pracujesz (przełożeni, podwładni, współpracownicy) to co jeszcze z nimi robisz??? Trzeba mieć trochę odwagi. Wypisywać głupoty pod "pseudonimem" potrafi każdy, natomiast podpisać się tak, żeby być rozpoznanym i wyrazić swoją opinię prawie nikt... Także droga/i 13 powodzenia w podejmowaniu odważnych i mądrych decyzji... Z poważaniem (usunięte przez administratora)

Dwarf

Drogi/a Jeszcze prac, powiedz mi łaskawie, jakie znaczenie ma to kto kogo przyjmował , jeżeli podejście osoby zatrudniającej zmienia się o 180st jak podpiszesz umowę? Poza tym przyjmuje i zatrudnia nas firma NP(usunięte przez administratora) Napiszę Ci to samo co napisałem @13. Jeżeli nie podoba Ci się coś w firmie, w której pracujesz (o ile Twój nick nie jest fake'iem) to powiedz mi w swej łaskawości, co jeszcze w niej robisz...? No chyba, że jednak już w z Nami nie pracujesz i wylewasz swoje żale, ponieważ czujesz się urażona/y tym, że nie potrafiliśmy docenić Twojej "wielkości" i cieszyć się z tego, że możemy przebywać w Twoim towarzystwie. Z poważaniem, SM

Szcz
@Dwarf

Czytam czytam bzdury nie chcemy nie pracujemy proste podpisując umowę wierz na co się godzisz i tyle

@Szcz

Szcz nie wiem, co masz na myśli pisząc "bzdury" - napisałeś prawie dokładnie to samo co ja. Chcesz pracujesz, nie chcesz nie pracujesz. Podpisując umowę wiesz na co się godzisz i czego od Ciebie wymagają. (usunięte przez administratora) "okresy próbne" trwające po rok czasu, nienormowany czas pracy ale od 8-16, zatrudnienie na jedno stanowisko, a po 2 miesiącach zmiana na zupełnie inne (tu nie mówię o sobie), na które się nie godziłeś, ale nie miałeś wyjścia bo pracodawca może Cię przesunąć przecież "to tylko na chwilę (pół roku+), tak Szcz to są bzdury, których na szczęście już nie ma... Może są/będą inne, może nie (na co liczę), czas pokaże... niestety żeby to się zmieniło muszą się zmienić stare nawyki i przyzwyczajenia niektórych ludzi, wybór należy do tych ludzi, ja nikogo do pracy ze mną nie zamierzam zmuszać...

Szcz

Pracowaliśmy i źle nie było to po co pisanie na nasz temat pozdrawiam spekulantów i dziękujemy za współprace

Eliz

Niema jak to próbować się bronić a niepisz o nich bo krzywdy im nie zrobiłeś sam jeździsz po libacjach to fajnie szkoda że oni mają godność i nic tu nie piszom

@Eliz

Proszę... mówi się: "nie ma to jak (coś robić)" i "piszą" i jeszcze raz proszę interpunkcja, tak wiem, polski jest trudny, ale skoro chcesz dyskutować to niech to będzie na jakimś poziomie. Nie widzę nic złego w dyskusji jeżeli jest rzeczowa i konkretna, nie ma to nic wspólnego z obroną .Nie wiem czy wiesz ale aby się przed czymś bronić trzeba najpierw uznawać coś za zagrożenie lub przynajmniej uznawać zasadność czyichś argumentów i stać w opozycji do nich. Przepraszam, ale nie widzę w ani jednej Twojej wypowiedzi żadnych argumentów tylko same pomówienia, spekulacje i oszczerstwa. Poza tym w moim obowiązku jest się ustosunkować do "opinii" bezpodstawnie oczerniającej firmę , w której pracuję. Opowiedz proszę o libacjach, o których piszesz - chętnie dowiem się o sobie czegoś nowego (byliśmy gdzieś razem, znamy się)! Opowiedz proszę o rzekomych poronieniach, o których pisałaś/eś! I proszę odpowiedz mi na pytanie dlaczego jednego dnia pisałeś na tej stronie dwie negatywne opinie z dwóch różnych nicków (GoWork'a może i oszukasz ale składni i języka nie oszukasz) - słabe to... Podsumowując droga/i Eliz ośmieszasz się takimi wypowiedziami... Porozmawiajmy proszę o konkretach albo zakończmy temat. Podejmiesz rękawicę?

Zostaw merytoryczną opinię o Nadwozia-Partner S.A. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Nadwozia-Partner S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Nadwozia-Partner S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nadwozia-Partner S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nadwozia-Partner S.A.
4.3/5 Na podstawie 67 ocen.
  • Jedności 50
    41-218 Sosnowiec