opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Action Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.4/5

Na podstawie 1988 ocen
Opinie(6561)
Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(3)

Opinie(6561)

Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(3)
Logo
  • Dlaczego Action?
  • .
  • Co to jest Action?
  • .
  • Nasza historia
  • .
  • Nasza odpowiedzialność społeczna
  • .
  • Twoi koledzy i koleżanki

Dlaczego Action?

Co to jest Action?

Nasza historia

Nasza odpowiedzialność społeczna

Twoi koledzy i koleżanki

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Chorzów
  • Czeladź
  • Siemianowice Śląskie
  • Sosnowiec
  • Mysłowice
  • Świętochłowice
  • Będzin
  • Wojkowice
  • Bytom
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Katowice
  4. /
  5. Opinie o Action Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Action Poland Katowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 43
    • 44
    • 45
    • 46
    • 47

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Action Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    10.11.2019 21:08

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Prawdziwy Marek

    23.11.2019 23:07

    Inne

    Hmm to nie pisal Marek. Przynajmniej nie ja... A markow wiecej niz ja nie kojarze.
    ReviewUserIcon
    Niewygodni

    22.12.2019 12:00

    Inne

    No niestety to prawda
    ReviewUserIcon
    Nowa

    19.12.2019 22:36

    Inne

    Jesteście zadowoleni z paczek? :-P
    ReviewUserIcon
    Innn

    21.12.2019 19:21

    Inne

    Nie ważne co się dostało, ważne ze dostało. Tak naprawdę nie ma obowiązku dawania czegoś na święta pracownikowi. Miło ze dostaliśmy prezent a co w nim było zależy co kto oczekuje Wesołych świat
    ReviewUserIcon
    Ala

    21.12.2019 20:12

    Inne

    więc idąc za twym tokiem złotej myśli.oddaj innym swoją wypłatę a ty po prostu ciesz się że masz pracę.
    ReviewUserIcon
    Mich

    20.12.2019 14:30

    Inne

    Praca jak praca, typowa dla sklepów tego typu. Lubię ją, nie jest źle, bywają gorsze i lepsze dni, jak wszędzie. Dla mnie praca ok
    ReviewUserIcon
    Pakorabann

    18.12.2019 21:06

    Inne

    A propos Żor... Takie opinie w języku ,którym posługują się pracownicy firmy,typu: fejsowanie,przebudowa,może pisać ktoś,kto pracuje w action...nawet pseudo nawiązuje do nazwiska jednej z pracownic? Kto zna,ten wie... Mała podpowiedź: to pracownica samego kierownika z Żor .oj nieładnie...
    ReviewUserIcon
    abc

    19.12.2019 14:51

    Inne

    akurat fjsowanie czy przebudowa to słowa używane w wielu innych sieciach, np w tesco też się fejsowało półki
    ReviewUserIcon
    nie wierzę

    19.12.2019 18:11

    Inne

    Ty serio myślisz że terminologia typu fejsowanie,przebudowa....itd to domena tylko action?to stwierdzam że albo masz tylko podstawówkę,albo w handlu robisz tydzień z dojazdami.rozwaliłaś mi konstrukcję.
    ReviewUserIcon
    Antymieta

    18.12.2019 18:23

    Inne

    W Żorach to jest pół ekipy do wymiany,kolezanko. bo dobrych relacji między współpracownikami to tam nie ma.kierownik niekompetentny,to fakt.ale reszta kadry zarządzającej wcale mu nie ustępuje w niekompetencji... bzdury wypisujesz dziewczyno i to wierutne.
    ReviewUserIcon
    mięta

    18.12.2019 16:09

    Inne

    Żory - wszystko byłoby dużo lepiej, gdyby nie kierownik. Nie traktuje współpracownic poważnie! Pracują fajne dziewczyny, potrafią wiele zrobić, dobrze się ze sobą dogadują, ale przy takim kierowniku to aż się odechciewa. Nie potrafi zrobić grafiku, reklamy, przebudowy, fejsowania. Każda uwaga to dla niego marudzenie i pretensje, wszystko próbuje obrócić w żart i śmieszki. O panu kierowniku to już słyszało pół regionu - ale same złe rzeczy. Gdyby tylko przyszedł ktoś kompetentny, Żory by błyszczały! I gdzie asystentki? Nikt nie chce pracować z p. kierownikiem, czy dlaczego tyle trzeba czekać na zatrudnienie asystentki?
    ReviewUserIcon
    Fff

    13.12.2019 12:19

    Inne

    Witajcie , jakie zarobki dla kierownika sklepu ?
    ReviewUserIcon
    Nowak

    13.12.2019 17:37

    Inne

    Tyle ile da ci regionalny nawet 8 dostaniesz jak w d wejdziesz
    ReviewUserIcon
    Obiektywna

    02.11.2019 10:12

    Inne

    Kierownicy i asystenci powinni zacząć się bać fałszując godziny na nie korzyść pracownika,bo jak wpadnie Inspekcja pracy,kto wtedy będzie odpowiadał? Przecież nie kierownicy rejonu,którzy powiedzą,że o niczym nie mieli pojęcia. Każdą naniesioną poprawkę przecież widać w komputerze. Firma wchodząc na rynek Polski zaczęła odrazu od oszustw.
    ReviewUserIcon
    SzanujęSię

    02.11.2019 12:06

    Inne

    Otóż to, bingo. Przyszli kierownicy na etapie szkolenia uczą się od swoich opiekunów, że nie może być żadnych czerwonych pół i wykrzykników.Pozniej stosują to w swojej samodzielnej pracy bo tak przecież zostali nauczeni.Inspekcja pracy powinna się wziąć w pierwszej kolejności za wałki w sklepach szkoleniowych.
    ReviewUserIcon
    NowaSz

    05.12.2019 22:14

    Inne

    Niestety to prawda nie może być czerwonych pól wykrzykników i odbijanie przed końce mięs zabronione ze wzg na poorane wysłanie list by szybciej kasa byla????
    ReviewUserIcon
    XpPpp

    05.12.2019 18:10

    Inne

    Pracownik jest tyle warty co papier toaletowy a bardziej jak kierownikowi w d wejdzie ważne tylko by pracownik towar robił i sprzątał bo zaraz wjedzie regionalny i kierownik dostanie w d wartość człowieka przeliczana na towar super
    ReviewUserIcon
    Monik

    01.12.2019 06:55

    Inne

    Witam, nie powinno tak być ,ze pracujesz trzy tygodnie popołudniu tu jest rola kierownika o sprawiedliwy grafik no chyba ,ze asystent robi są takie przypadki kierownik nie daje rady z grafikiem (Żory) brak kontroli przez regionalnego.
    ReviewUserIcon
    Osoba

    01.12.2019 15:04

    Inne

    O,widzę że ktoś zna Żory?
    ReviewUserIcon
    on

    01.12.2019 17:03

    Inne

    jak nie daje rady to niech się zwolni.
    ReviewUserIcon
    Kolezanka

    27.11.2019 18:40

    Inne

    Wiecie co? Koleżanka została zwolniona A A kierownik przyjął 2 osoby. Grafik na tydzień robiony. Zmiany to takie że pracujemy po 3 tygodnie na 2 zmianach. Wszędzie tak jest?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    27.11.2019 19:00

    Inne

    Chyba nie wszędzie .....? u nas jest grafik robiony na m-c i raczej sprawiedliwy,1 i 2 zmiana na przemian
    ReviewUserIcon
    tak

    27.11.2019 20:59

    Inne

    W Wałbrzychu tak jest.kierowniczka robi grafik na ostatnią chwilę.potrafi dać jednym ciągiem 3 tygodnie popoludniówek. gdzie tak jeszcze jest?
    ReviewUserIcon
    miki

    27.11.2019 20:52

    Inne

    Witam czy jest tu ktoś kto pracował w action częstochowa? jak sie tam pracuję?
    ReviewUserIcon
    123

    27.11.2019 09:50

    Inne

    Hej, czy któras z was może mi odpowiedzieć jakie są zarobki w Action na stanowiskiu pracownika sklepu na róznych etatach?
    ReviewUserIcon
    Gggg

    27.11.2019 10:10

    Inne

    Cały etat 2650zl brutto 3/4 1950zl brutto A pół nie wiem
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - Action Poland Sp. z o.o.

    Pracownik Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Tarnowskie Góry

    Sprawdź ofertę
    Asystent Kierownika Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Oborniki

    Sprawdź ofertę
    Kierownik Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Żary

    Sprawdź ofertę
    Asystent/Asystentka Kierownika Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Lublin

    Sprawdź ofertę
    Pracownik/Pracownica Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Malbork

    Sprawdź ofertę
    Kierownik/Kierowniczka Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Wołomin

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Xxxx

    26.11.2019 21:29

    Inne

    (usunięte przez administratora) To się nazywa redukcja etatu ogłoszenie od września wciąż się pojawia dlaczego nie ma chętnych przecież taka rodzinna atmosfera jest tam.
    ReviewUserIcon
    AsiaAsia

    26.11.2019 10:18

    Inne

    Pozbywanie się dobrych pracowników wiąże się z redukcja etatów. Firma stawia na ludzi i czasy zaniżane w dół 1karton powinno wykładać jak najszybciej bo następne powinny już być w regale. Praca nie najgorsza tylko szkoda, ze wszystkiego nie mówią obłudzie rezygnują pisząc złe komentarze ale cóż żeby mówili prawdę w oczy a nie dowiadujesz się dopiero później było by inaczej i nikt by komentarzy negatywnych nie pisał WSZYSTKIM TU ŻYCZĘ ABY PRACA TA BYŁA DOBRA ATMOSFERĘ TO TWORZYCIE JUŻ SAMI
    ReviewUserIcon
    Tzn co masz na myśli?

    26.11.2019 17:17

    Inne

    Firma stawia na ludzi? Czyli? Ludzie zanim zwolnią się z tego bałaganu zglaszali wielokrotnie i sygnalizowali ze coś sie dzieje źle. Niestety strategia HR oraz KR jest taka że mają to w miejscu gdzie kończą sie plecy. Dlatego kazdy kto sie zwolnił pisze tu komentarz ku przestrodze dla innych. Dno dna.
    ReviewUserIcon
    Xxxx

    26.11.2019 20:35

    Inne

    Asia Asia nie bądź śmieszna redukcja etatu A po zwolnieniu pracownika dane ogłoszenie że przyjmie firma dwie osoby na pół etatu w zamian za zwolnienie jednego pracownika z całego etatu A zwalniając pracownika nikt nie informował o redukcji etatu jak to napisałaś więc o co tu chodzi albo redukcja i zwalnianie albo przyjmowanie !!!!!!
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    25.11.2019 21:36

    Inne

    Czy ktoś wie czy będą jakieś paczki dla pracowników lub dla naszych dzieci na święta?
    ReviewUserIcon
    AsiaAsia

    26.11.2019 10:20

    Inne

    Karton z nowościami nie najgorszy wiec będziesz zadowolony
    ReviewUserIcon
    Ja

    26.11.2019 17:10

    Inne

    Ty liczysz na paczke? Tak pewnie będzie kupa śmieci z Magazynu sama sie przekonasz. Dla dzieci nie dają paczek ani upominków.
    ReviewUserIcon
    Ktos

    25.11.2019 21:49

    Inne

    Szkoda ze wypowiadają się ludzie którzy wogole nie maja pojecia co się dzieje smuuutnne to
    ReviewUserIcon
    Xplx

    22.11.2019 01:46

    Inne

    Tru niestety
    ReviewUserIcon
    Iwona

    18.11.2019 16:09

    Inne

    Proszę mnie nie mieszać w swoje potyczki .Nominację na sprzedawcę roku otrzymałam od klientów a nie od firmy Dziękuję za nominację klientom .Co do firmy no cóż kieruje się swoimi zasadami wewnętrznymi procedurami .Wiele lat również byłam KS i sama wybierałam liderów którzy wyróżniali się na tle załogi pracą,kreatywnością,poszanowaniem współpracowników i wiedzą.Nic wiecej na forum nie mam do powiedzenia i nie boję się podpisać pod tym co napisałam.Pozdrawiam.Iwona W.
    ReviewUserIcon
    Jagoda

    13.11.2019 16:00

    Inne

    Szamotuły ,czy ktoś wreszcie zrobi tam porządek?
    ReviewUserIcon
    Vvv

    13.11.2019 18:28

    Inne

    Porządku**
    ReviewUserIcon
    Gggg

    14.11.2019 22:24

    Inne

    O co chodzi w Szamotułach?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Action Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Kruk

    12.11.2019 23:12

    Inne

    Praca w Action bywa ciężka. Częste dostawy, praca z ludźmi i za kasa nie należy do najprzyjemniejszych ale wszystko zależy od tego jakie ktos ma podejście. Ogolnie firma się rozwija i miejmy nadzieje ze wprowadza udogodnienia da pracowników ar jak dla mnie nie jest najgorzej.
    ReviewUserIcon
    ciekawy

    13.11.2019 20:50

    Inne

    A,jest coś takiego jak sprzedawca roku w naszych sklepach Action?Jutro zapytam kierowniczki lub Ty mi udziel odpowiedzi
    ReviewUserIcon
    Xxxx

    13.11.2019 21:18

    Inne

    Nie w action tego nie ma to jest ogłaszane w danej miejscowości było głosowanie na ta miła panią klijenta ja nominowala
    ReviewUserIcon
    RKS

    13.11.2019 14:23

    Inne

    Praca w grupie też jest ważne ale dla KS jakoś nie bardzo bo przecież ona wszystko wie najlepiej wszytko robi najlepiej po swojemu nie słucha innych jak do niej mówią. Nie dziwię się że wyleciała i zastanawiam się jak dziewczyny w Biedronce z nią wytrzymały tyle lat...
    ReviewUserIcon
    Vvv

    13.11.2019 18:26

    Inne

    (usunięte przez administratora) wiesz o całej sprawie, wiec daruj sobie te zbędne komentarze, bo nikogo to nie rusza! Zdanie osoby trzeciej, która zna sytuacje od jednej tylko strony jest nieadekwatne i niepotrzebne!
    ReviewUserIcon
    SzanujęSię

    13.11.2019 18:33

    Inne

    Właśnie widzę, że nie rusza :)
    ReviewUserIcon
    Szamotuly

    10.11.2019 20:38

    Inne

    Action w szamotulach - informacja o nie przedłużeniu umowy przekazana 2 dni przed jej wygaśnięciem, dodatkowo samemu trzeba było się prosić o ta informacje. Faworyzacja pracownikow, robienie z niektórych osób kasjerów (przydział na kase codziennie) podczas gdy niektórzy na niej nie siedzieli od tygodni. Nie polecam, życzę upadku
    ReviewUserIcon
    Xxx

    10.11.2019 21:56

    Inne

    Brawo za wpis zgadzam się w 100 % z tym
    ReviewUserIcon
    Xxxx

    10.11.2019 22:13

    Inne

    Brawo dla Pana kierownika i przyjdzie taki dzień że zostanie sam i asystentki i to oni będą robić jako kasjerzy bo żeby nie kasjerki to ten sklep by nie istnial ????????????
    ReviewUserIcon
    Xxxx

    10.11.2019 08:45

    Inne

    Zastanawiał się kiedyś ktoś dlaczego w action szamotuly przez rok tak jak jest sklep były już 4 ogłoszenia że przyjmą pracowników i od września jest na asystenta tylko widać brak chętnych bo już każdy wie co to za firma 15 września siwa ( asystentka bez jakiegokolwiek doswiadczenia na tym stanowisku) zamieściła komentarz że pracuje tam od poczatku zresztą jak 90 % załogi A 90% załogi stanowi 6 pracowników dobre co. Szczeze nie polecam tam składać dokumentów nawet na pracownika sklepu na 3/4 czy 0.5 etatu.
    ReviewUserIcon
    Śląsk

    28.10.2019 12:17

    Inne

    Cześć,jaka jest kwota wynagrodzenia dla pracownika sklepu Action?
    ReviewUserIcon
    Marti

    06.11.2019 19:43

    Inne

    2650 brutto cały etat, 3/4 1900 brutto, pol etatu 1200 brutto
    ReviewUserIcon
    M

    06.11.2019 20:02

    Inne

    3 msc okres tyczy sie godzin pracy rozliczanych kwartalnie. Jesli norma za msc przykladowo jest: styczen 160 luty 168 marzec 172 to mozesz pracowac w styczniu 100 lutym 188 marcu 212 a wyjdzie w kwartale na to samo. Jesli przepracujesz wiecej to dostajesz nadgodziny ale rozlucza sie je co 3msc. Normalna sprawa i praktyka. Jak sie to ma do rozliczania nadgodzin? Wyszkoliem kilanascie osob kazdemu wytlumaczylem jak rozliczac delegacje i kazdy dostawal swoje nalezne $$$ sam jezdze i posylam pomoc na inne sklepy - przez dwa lata nie bylo z tym zadnych problemow - wiec hejt firmy jest zupelnie nie na miejscu gdy winny jest albo sam pracownik ktory druku nie wypelnil albo winna jest osoba z biura danego sklepu ktora zrobila cos nie tak z drukiem delegacji... Nie wnikam. Ale sprawa do wyjasnienia piszac do financepl@ z pelna odpowiedzialnoscia moge sie podpisac pod tym ze firma z delegacji sie rozlicza a moja dwuletnia praktyka jest tego dowodem.
    ReviewUserIcon
    ciekawa

    31.10.2019 20:23

    Inne

    Z okazji zbliżającej się całorocznej inwentaryzacji mam pytanie do tych pracowników którzy już jedną lub dwie przeżyli w action.jak to u was wygląda?też robicie to w nocy bez odbijania się na czytniku i każą wam wpisywać się na kartkę która potem znika?!Tym samym nie ma za nią zapłaty
    ReviewUserIcon
    Ks

    04.11.2019 19:11

    Inne

    Li moze miec po czesci racje... Jeslii ktos jest zaplanowsny np: 17:00 do 05:00 to np 17-21 jego przca to nie inwrntaryzacja a np kasa + sprzatanie to odbija sie od 17 - 21 a od 21 do 05 ma naniesiony kod inwentaryzacji. W przypadku pracy przy inw osoby takie NIE powinny sie odbijac. Odbija sie na czas pracy przy towarze/klientach itd...
    ReviewUserIcon
    Marek

    06.11.2019 19:46

    Inne

    A to ciekawe... Nie wazne o ktorej wychodzisz... Wazne do ktorej swiadczysz prace. W takiej (niewlasciwej) sytuacji proponuje prace zakonczyc zgodnie z tym co w grafiku i isc sie przebrac punkt 21:30

    Kontakt - Action Poland Sp. z o.o.

    Uniwersytecka 13 40-007 Katowice

    NIP:9542778083

    REGON:366830420

    KRS:0000678960

    https://pl.action.jobs/
    Branże: Sprzedaż detaliczna

    Odwiedź nasz profil

    InstagramIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    Ks

    04.11.2019 19:30

    Inne

    Dla wszystkich tutaj tak narzekajacych ba tych zlych pracodnikiw, aks, zks, ks, kr, hr itd.. piszacych o tych wielkich niesprawiedliwosciach dziejowych - pytanko... Ktoz z was skorzystal z infolinii ds nieprawidlowosci i naruszen? Wiele rzeczy o ktorych tu piszecie bylo by rozwiazanych gdy by je rzeczowo i prawidlowo zglosic... Nie wykluczam ze na kilkadziesiat sklepow wszystkie sa wzorcowe...(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kierownik

    02.11.2019 09:58

    Inne

    A rejonowi i Hr to ludzie na nieodpowiednich stanowiskach,nie ma z kim rozmawiać,totalna spychologia,udają że nic nie wiedzą,a wiedzą wszystko. Powini się doszkolić...bo nawet nie potrafią przeprowadzić konstruktywnego dialogu...Tam liczą się tylko zera na koncie,a nie pracownicy.
    ReviewUserIcon
    SzanujęSię

    04.11.2019 09:11

    Inne

    @Kierownik miał na myśli to, że nie kompetencja osób na stanowiskach typu HR czy kierownik rejonu jest wskazaniem do DOSZKOLENIA bo nie powinni oni ich piastować. Co do szkoleń to są takowe dla kadry kierowniczej. Składają się z 3 modułów, dotyczą zagadnień z zakresu zarządzania i komunikacji z pracownikami. Ostatnio było też zorganizowane szkolenie z zakresu prawa pracy (ale co z tego skoro 98% osób pracujących w tej firmie go nie przestrzega).
    ReviewUserIcon
    A.........

    10.10.2019 11:33

    Inne

    Dokładnie jak napisalas kierowniczka ..... Sama przez Nia sie zwalniam jak reszta fajnych osob bo n....a Mnie przez caly wrzesien a nikt z tym nic nie robi! Jestem dla niej zbyt duza konkurencja i by nie dala rady ???? wiec tak jak napisalas dobrych pracowników trzeba sie pozbyc a tych slabych zostawić bo nie zagrazaja!!!!
    ReviewUserIcon
    Jowita

    01.11.2019 19:58

    Inne

    Byłaś za dobra w swojej pracy,dlatego Cię wyemilowali.To standard w tej firmie i to jest problem w ludziach zarządzających,bo czują się maluczcy i niedowartosciowani.
    ReviewUserIcon
    Xccxxxxx

    01.11.2019 20:29

    Inne

    Też mi się tak wydaje że bylam za dobra szkoda że tak zostalam potraktowana bo pracę tam polubiłam ale życie toczy się dalej
    ReviewUserIcon
    Obiektywna

    01.11.2019 19:22

    Inne

    Firma to totalna porażka,ponieważ pozbywa się wartościowych pracowników,którzy mają ogromny potencjał.Oni potrzebują idiotów do pracy.Obserwując to wszystko ,co dzieje się w Aktion trzeba szukać firmy ,która będzie z godnością traktować swoich pracowników. To co do tej pory zauważyłam -wielkie oszustwo na godzinach,brak premii, po zbywania się ludzi,którzy wnosili do tej firmy dużo dobrego,znających się i mających ogromną wiedzę i doświadczenie wyrzucenie na bruk z dnia na dzień. I ta firma mówi ciągle o szacunku ,zwykła hipokryzja.W przyrodzie jednak nic nie ginie...Karma wróci
    ReviewUserIcon
    SzanujęSię

    31.10.2019 23:00

    Inne

    (usunięte przez administratora) Wszystko to prowizorka, zaczynając na szkoleniach BHP, kończąc na etapie wypowiadania pracownikowi umowy.Żeby była jasność, to nie wylewanie żółci rozgoryczonego byłego pracownika a przestroga przed podjęciem z nimi współpracy. Włożyłam w swój sklep wszystkie siły jakie miałam, próbowałam ZACHĘCIĆ ludzi do pracy (usunięte przez administratora)Niejednokrotnie musiałam świecić oczami przed pracownikami, którzy uczciwie harując dopełniając do wyższego wymiaru etatu oczekiwali wypłaty co miesiąc wyższej tak jak im obiecywał HR a musieli czekać 3 miesiące. Musiałam wciskać im kit, że to błąd systemu, który jest dopracowany bo tak kazał mi im mówić (usunięte przez administratora). a przecież ten problem jest odkąd sklepy otworzyły się 2 lata temu w Polsce. ŻENADA. W taki sposób straciłam 2 wartościowych pracowników, a później uslyszalam, że ludzie odchodzą przez złą atmosferę ???? nie. Tu nie chodziło o atmosferę tylko o bujdy nabijane ludziom od początku.Na atmosferę skarzyli się konfidenci z parciem na cudzy stołek ale to oni tak naprawdę tą atmosferę psuli bo wynosili sprawy biura do pracowników i ich podburzali. Najlepszy kierownik bez wsparcia w asystentach i pracownikach sam nic nie zdziała. Nigdy nikt z góry nie odbył ze mną rozmowy dyscyplinującej, nie było żadnych uwag, raporty kontroli sklepu raczej pozytywne z zaznaczeniem, że jest poprawa w funkcjonowaniu sklepu po czym zostaje wręczone wypowiedzenie. Wnioski czerpane na podstawie niewiadomo czego, zero wyjaśniania spraw, zero konfrontacji. Zakaz używania tel. prywatnego a właśnie na niego co chwilę przychodziły powiadomienia w aplikacji whatsapp bo tak góra komunikuje się z kierownictwem. Pracujesz od 7 do 15.tel masz w szafce wg ich rozkazu, przychodzi powiadomienie, że masz do 12 coś potwierdzić. I niby jak powinieneś to zrobić skoro tel bierzesz do ręki po pracy czyli o 15 ???????? kpina. Sami sobie przeczą. Widziałam w swoim życiu wiele, ale z taką obłudą się jeszcze nie spotkałam. Dzień przed wypowiedzeniem przyjeżdża HR, który na rozmowę z tobą bierze twojego asystenta do towarzystwa. Ani to rozmowa dyscyplinująca ani niewiadomo co. Cały czas nikt nie mówi o niczym wprost, nikt o niczym nie wie. Spychologia. Przychodzi Pan z centrali zrobić sobie zakupy na zniżkę pracowniczą. (usunięte przez administratora) Następnie Pan z centrali informuje, że już reszta pracowników też może korzystac w trakcie otwarcia sklepu dla klientów ze zniżki. (usunięte przez administratora) I co? Kto odpowiada za wprowadzenie w błąd kierownika, ktory przekazuje błędne informacje ludziom??? Z czystym sercem odradzam. Poziom wartości po czymś takim spada bardzo w dół, a to niewarte świeczki. O ile z pracownikami ze sklepów, którzy mnie supportowali pracowało mi się bardzo dobrze o tyle kontakt z górą to nieporozumienie-w ciągu pół roku 3 rejonowych. Stołek ewidentnie szykowany dla kogoś innego. Oby śmietana, którą ten ktoś będzie spijał moim kosztem odbiła się mu czkawką. Poruszę jeszcze temat ręcznego korygowania rejestracji czasu pracy-wszystko w komentarzach poniżej to niestety prawda. Przyszli kierownicy na etapie szkolenia w sklepach szkoleniowych są uczeni, że nie może być żadnych czerwonych pól, żadnych wykrzykników a to zwykłe fałszowanie czasu pracy. (usunięte przez administratora)Brak wsparcia dla kierowników, wszystko w razie czego idzie na ich konto. Ile osób tyle wersji wydarzeń, każdy bredzi co innego chociażby w kwestii integracji pracowników. Komunikacja to podstawa ???? a tu jej brak. Odradzam stanowczo. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Xxcxx

    01.11.2019 12:51

    Inne

    W sklepie W którym pracowałam i z dnia na Dzień zostalam zwolniona asystenci i kierownik mieli swój prywatny tel przy tyłku jedna asystentka potrafiła przez kilka godzin być na tel z kierownikiem czy kimś innym normalnie chodząc po sklepie druga jak została jakimś cudem asystentka to też na tel i co chwilę wiadomości na mesa przychodziły odpisywała bo jej wolno przecież na papierosa też jej wolno kiedy chce iść udając przed pracownikami że się wybija praca fajna w tym sklepie tylko zarządzanie ludźmi bardzo dziwne ciekawe czy oni kierownicy i asystenci chcieli by być tak potraktowani jak nie którzy ludzie
    ReviewUserIcon
    SzanujęSię

    01.11.2019 14:19

    Inne

    Ta firma pozbywa się nie tych ludzi, których powinna. Fałszywe mordy tam zostają. Nie raz zgłaszałam nieprawidłowości dotyczące pracy asystentów, tego w jaki sposób traktują osoby supportujące mój sklep, tego, jak potrafią się chamsko odezwać do klienta. Kazano mi rozmawiać z tymi osobami, tylko, że rozmowy kończyły się wielką obrazą-sceny rodem z przedszkola. Za to ze mną nikt nie rozmawiał. Moje sugestie były ignorowane, nikt nie rozmawiał ze mną żeby mnie zdyscyplinować jeśli faktycznie coś było nie tak. Nie było rozmów dyscyplinujących bo nie było do nich podstaw a mimo to wywalili mnie jak zużytą szmatę. Kpina. Miałam pecha trafiając na taki zespół, bo ludzi chcących pracować, którzy nigdy nie mieli obiekcji do wydawanych poleceń i przychodzili do pracy z chęcią a nie za karę mogłam zliczyć na palcach jednej ręki. Ci, którzy mieli wieczne "ale" i byli wiecznie niezadowoleni było znacznie więcej i to oni swoim nastawieniem rujnowali atmosferę. Sabotowanie pracy to była ich specjalność, nie wiem w jakim celu, ale myślę, że właśnie po to, żeby poleciała moja głowa. Karma wraca i jak to mówią "usiądź nad brzegiem rzeki i cierpliwie czekaj, a trup sam wypłynie" i mam nadzieję, że tak będzie w tym wypadku. Pracownicy ze sklepów supportujących do rany przyłóż. Ekipa z Sieradza, Polkowic, Opola, kasjerka Kamila z Oleśnicy mega pomoc i nastawienie do pracy, którego u moich byłych pracowników nie było, także kierownicy sklepów z tych miast mają wielkie szczęście i powinni docenić to co mają.
    ReviewUserIcon
    A no tak

    31.10.2019 21:03

    Inne

    Co do inwentury.. ech.. hm.. będziesz pisać petycje o wypłatę nocnych godzin do końca świata i o jeden dzień dłużej .. może ci wypłaca a jak ci wypłaca to nie wiadomo tyle ile trzeba.. firma nie jest klarowna co do przepisów w polskim kodeksie pracy i wszystko kłóci się z holenderskim systemem a fakt faktem system ewidencji czasu pracy jest do bani bo całe czary Mary odbywa się i tak w biurze za plecami pracownika czy to nadgodziny czy urlop czy cokolwiek jest ,, poprawiane i prostowane " na niekorzyść szaraczka. Także możesz sobie słać pisma prosić o należna wypłatę a i tak finalnie wszystko zależy od przychylności przełożonego i czy widzi wasz wkład wlozony w pracę.jak widzi to pomoże powalczyć a jak ma to w nosie to szkoda sobie głowę zawracać
    ReviewUserIcon
    Zoo

    30.10.2019 18:33

    Inne

    Pracowałem w jednym ze sklepów i potwierdzam negatywne wpisy. W tej firmie dobrze się czują tylko lizusy i konfidenci. Właśnie tacy są ulubieńcsmi kierowniczki i asystentek. To oni mogą liczyć na lżejsza prace, przerwę bez limitu czasowego a i czas na kawke w towarzystwie kierowniczki sie znajdzie. Ich nie obowiazujemycie podłogi,kibli. Praca w ciągłym stresie i pośpiechu. Spisywanie ile komu zeszło na rozpakowaniu rolki, liczenie ile rolek szaraczek musi do końca zmiany rozpakować. A i tak zawsze cos jest nie tak. Zero poszanowania dla uczciwego pracownika. Nie polecam !!!!
    ReviewUserIcon
    Tez pracowałem

    30.10.2019 19:07

    Inne

    Potwierdzam w 100%to co napisałeś odnośnie atmosfery i pracy.Zapomniałeś dodać ze ci co słodzą kierownictwu i asystentom to mają jeszcze bonusy w postaci chodzenia na papierosa kiedy chcą.A Panie kierowniczki i asystenci to takie damy i dżentelmeni że nie potrafią po sobie umyc kubka czy talerza ze śniadania. Brak szacunku di zwykłego szeregowego pracownika a onibto niczym z łapanki bo brak umiejętności zarządzania grupą ludzi.Dali im władze w postaci rządzenia to robią co chcą.tam gdzie najgorzej to wieczna rotacja personelu bo nie da sie wytrzymać.Swiadczy o tym fakt że w calej polsce gdzie juz mają sklepy pootwieranie po rok czasubto wiecznie do nich szukają pracowników. Kazdy kto popracuje tam i zobaczy jaki to (usunięte przez administratora) to zwalnia się.
    ReviewUserIcon
    Xxcxx

    30.10.2019 22:40

    Inne

    Zgadzam się ten opis pasuje do jednego z sklepów w którym pracowałam szary człowiek jak ma przerwę i pali i musi się zmieścić w 15 min z jedzeniem i papierosem A asystentki wychodzą na papierosa w ciągu 8h po 6 lub 7 razy jak jest z palacym kierownikiem na zmianie to razem wychodzą i komu wolno to wolno
    ReviewUserIcon
    Mag

    23.10.2019 13:09

    Inne

    Firma w ogłoszeniach o prace pisze :"Nasi ludzie to nasza największa siła, a my wierzymy, że stwarzanie dobrych warunków pracy leży u podstaw sukcesu Action." Po przeczytaniu nawet części Waszych opinii, mogę stwierdzić że jest zupelnie na odwrót.NIE PRZEKONALI MNIE.
    ReviewUserIcon
    Tez pracowałem

    30.10.2019 19:11

    Inne

    Juz zmienili tresc ogloszenia zeby nie nasmiewac sie z ich hasla zyciowego.mnie tez nie przekonali.
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    29.10.2019 17:41

    Inne

    Jestem nowym pracownikiem action i szczerze mówię,że firma bez problemu zwraca pieniądze za delegacje,należy poprawnie wypełnić formularze i wysłać na odpowiedni adres mailowy.w przeciągu tygodnia pieniądze były na moim koncie.absolutnie nie musiałam się upominać o rozliczenie delegacji,dodam,że jestem świeżo po szkoleniu na asystenta.
    ReviewUserIcon
    Lena

    17.10.2019 16:11

    Inne

    Z tego co słyszałam nie jest rzadkością zatrudnianie po znajomości, przez co osoby, które naprawdę chcą pracować są odrzucane już na wstępie przez Panią kierownik.
    ReviewUserIcon
    Lena

    19.10.2019 19:25

    Inne

    To prawda, takie rekrutacje się odbywają. Jednak nie widzę sensu zapraszania osób, którym prawdopodobnie zależy na pracy skoro wybór jest dokonany już wcześniej. Nie pracuję, natomiast moja znajoma tak, stąd uzyskałam taką informację.
    ReviewUserIcon
    Stanisława

    20.10.2019 15:18

    Inne

    wiesz tzw.rekrutacje z polecenia to jednak kilesiostwo, gdyż często takie osoby w pracy jednak mają nad sobą parasol ochronny i dużo im się wybacza, nie wspominając już o tym że praca w tym dziadostwie to (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    stała klientka

    10.10.2019 15:46

    Inne

    Witam chciałam dodać opinie z punktu widzenia klienta, widzę ze opinie na temat sklepu w Radomsku są dodawane często, dodam i ja....Jestem stałą klientka i widzę to wszystko faktycznie, duzo osób się zmieniło pracujących tam i sklep też się zmienił - na gorsze....w sklepie panuje bałagan, pudełka porozwalane w alejkach, wózki z towarem stoją w alejkach, z dzieckiem z wózkiem nie da się przejechać, bałagan na półkach, pracownicy biegają po sklepie, jak by ktoś ich ganiał i nie potrafia pokazać towaru gdy ktos o to poprosi.Juz na wejsciu sklep działa odpychająco.Dziwne że nikt z tym nic nie robi ...
    ReviewUserIcon
    Klijentka

    13.10.2019 16:37

    Inne

    Nie widziałam jeszcze sklepu typu market aby był porządek -musiało by nie być w tym sklepie towaru a ludzie jak to ludzie balaganiom . A tak na marginesie ludzie inni to normalne jeśli pracownik nie odpowiada pracodawcy to go zwalnia . Jeśli ktoś decyduje się na pracę w markecie to wie jaki to rodzaj pracy -chyba że jest istotą.Piszcie ludziska mądre rzeczy bo niektórych lepiej nie czytać szkoda czasu
    ReviewUserIcon
    Ona

    03.10.2019 16:48

    Inne

    Cześć A jak wygląda szkolenie przed rozpoczęciem pracy ? Ile trwa ? I czy dojeżdża sie czy trzeba być na hotelu ??? Dziękuje za info
    ReviewUserIcon
    Xccxxxxx

    06.10.2019 20:45

    Inne

    To na asystenta kierownika 6-8 tyg
    ReviewUserIcon
    wiecznastudentka

    10.10.2019 15:34

    Inne

    daj se spokój ....
    ReviewUserIcon
    wiecznastudentka

    10.10.2019 15:31

    Inne

    Punkt patrzenia zależy od punktu siedzenia...dla okręgowych zrobi się wszystko!Radomsko wytworzyło taką atmosferę że szok, nie polecam pracy w aktualnej ekipie....dobrych pracowników i fajnych ludzi już tam nie ma...tam panuje zasada , pozbądź się dobrych pracowników a zostaw poDpierdalaczy i oPierdalaczy.Tyle w tym temacie odradzam każdemu normalnemu człowiekowi.
    ReviewUserIcon
    Ona

    06.10.2019 16:16

    Inne

    Niedługo otwierają u nas sklep Action chciałabym zostać tam zastępcą kierownika Najbliższy sklep jest 23 km dalej to w nim będziemy mieć szkolenie czy w drugim końcu Polski ?? I ile zarabia się na takim stanowisku ?? Dziękuje za pomoc
    ReviewUserIcon
    Xxcxx

    06.10.2019 16:48

    Inne

    Tu kochana nikt ci nie poda ile będziesz zarabiać bo to jest tajemnica dla wszystkich A ten sklep 23 km jeśli jest sklepem szkoleniowym to może uda się mieć tam szkolenie jeśli nie jest to będziesz gdzie indziej

    Zostaw merytoryczną opinię o Action Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.