opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Action Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.4/5

Na podstawie 1988 ocen
Opinie(6561)
Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(3)

Opinie(6561)

Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(3)
Logo
  • Dlaczego Action?
  • .
  • Co to jest Action?
  • .
  • Nasza historia
  • .
  • Nasza odpowiedzialność społeczna
  • .
  • Twoi koledzy i koleżanki

Dlaczego Action?

Co to jest Action?

Nasza historia

Nasza odpowiedzialność społeczna

Twoi koledzy i koleżanki

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Chorzów
  • Czeladź
  • Siemianowice Śląskie
  • Sosnowiec
  • Mysłowice
  • Świętochłowice
  • Będzin
  • Wojkowice
  • Bytom
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Katowice
  4. /
  5. Opinie o Action Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Action Poland Katowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 43
    • 44
    • 45
    • 46
    • 47

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Action Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    H

    16.10.2020 13:14

    Kandydat

    Praca jest na 2 zmiany?
    ReviewUserIcon
    Pyt

    13.10.2020 21:19

    Kandydat

    Ile jest miej więcej czasu na rozłożenie towaru?
    ReviewUserIcon
    Bsqoql

    14.10.2020 10:53

    Pracownik

    Zależy. Im większe kartony tym mniej czasu. Przykładowo kontener z papierem toaletowym to 4 minuty,a z artykułami biurowymi 53 min. Im mniejsze kartony, tym więcej ich w kontenerze, czyli więcej czasu na rozłożenie. Może się wydawać "pf... Co to jest". A jednak różnie z tym czasem. W action wszystko trzeba wyciągnąć z kartonu na luz żeby wyeksponować na półkach, więc i czas się na to traci.
    ReviewUserIcon
    Kaja

    25.07.2020 20:38

    Pracownik

    Ile zarabia kierownik sklepu lub zastępca?. Czy szkolenie jest w swoim mieście czy trzeba gdzieś jechać? W jakich godzinach pracują kierownicy? Kto rekrutuje wielkopolskie?
    ReviewUserIcon
    Dobromir

    13.10.2020 09:51

    Pracownik

    Z tego co piszą i mówią pracownicy to biuro wychodzi jak chce np na grafiku ma być 8 godz wychodzi po 6 godz. Nikt tego nie sprawdza bo by chyba musieli większość zwolnić ! Ciągle tylko słychać że nadgodziny z miesiąca wcześniejszego odbiera haha a to dziwne bo miesiąc temu też było tak samo !!!
    ReviewUserIcon
    Linka

    13.10.2020 12:40

    Pracownik

    Brutto
    ReviewUserIcon
    Ania

    13.10.2020 10:53

    Kandydat

    Witam jak wygląda wynagrodzenie w tej firmie na stanowisku sprzedawca kasjer? Otwierają nowy sklep u mnie w mieście i chciałbym rekrutować
    ReviewUserIcon
    xx

    08.10.2020 16:27

    Inne

    Czy praca jest w systemie 12 godzinnym?
    ReviewUserIcon
    CX

    09.10.2020 19:26

    Pracownik

    Nie
    ReviewUserIcon
    onn

    10.10.2020 11:27

    Pracownik

    nie pchaj sie tam czlowieku,szkoda zdrowia i czasu,poczytaj opinie to prawda co pisza o tej (usunięte przez administratora)firmie.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    22.09.2020 13:25

    Pracownik

    Najgorsze co może być proszenie się o urlop, którego i tak nie otrzymasz a Pani kierownik wychodzi sobie kiedy chce, nigdy się nie odbija, a ręcznie wpisuje sobie godziny wchodzenia i wychodzenia. Tłumaczenie sie ze ma nadgodziny powinna zostawic dla (usunięte przez administratora) bo każdy normalny widzi ze robi sobie co chce. Pozdrawiam Panią kierownik z Polkowic.
    ReviewUserIcon
    ozi

    25.09.2020 16:14

    Pracownik

    was powinni zwolnic tych kierownikow ,zastepcow wasza kultora na poziomie zerowym chamstwo,i prostactwo,a beda wytykac pracownikowi ktory pracuje ,a nie siedzi (usunięte przez administratora) na kantynie ile wlezie.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Xd

    10.10.2020 10:17

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora) każdy kto tam przepracował nawet okres próbny wie co ta firma sama jestem byłym pracownikiem i dużo widziałam co się dzieje w tej firmie nie tak tylko nikomu nie można było tego zgłosić bo tam prócz kierowników i asystentów z nikim nie ma się kontaktu nawet jak wypłata ci się nie zgadza to nie możesz sama z ksiegowoscia tego wyjaśnić tylko kierownik pisze e-maila do kogoś tam ten tam pisze do kogoś i w końcu po miesiącu się dowiadujesz o co chodziło paranoja jakaś.
    ReviewUserIcon
    Pracuś

    19.03.2020 12:50

    Inne

    Jestem ciekawy czy firma doceni pracowników? Wiele sieci deklaruje już dodatkowe wynagrodzenie za pracę w zaistniałej sytuacji.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    01.10.2020 22:00

    Pracownik

    Owszem dostaniesz wynagrodzenie w postaci filmiku od dyrektora generalnego w którym dziękuje za pracę ????????????????
    ReviewUserIcon
    Artur2015

    27.09.2020 10:37

    Pracownik

    Czy ktoś wie ile można zarobić na dziale dystrybucji w firmie gemini hunter w Gdańsku bez premii, jaka to kwota brutto? Nowy pracownik
    ReviewUserIcon
    Artur2015

    27.09.2020 10:29

    Pracownik

    Ktoś wie ile można otrzymać za etat w firmie gemini nowy pracoxnik ile to brutto
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.09.2020 16:31

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    dziewczyna

    11.09.2020 08:54

    Pracownik

    tak ponioslo kogos zdrowo .Nie polecam tej firmy .!!
    ReviewUserIcon
    Xd

    11.09.2020 10:58

    Pracownik

    Tyle nie ma nawet pracownik na cały rtay
    ReviewUserIcon
    nowa

    05.07.2020 14:17

    Inne

    Jakie zarobki oferują zastępcy kierownika sklepu ?
    ReviewUserIcon
    Ang

    07.09.2020 07:43

    Kandydat

    4050 brutto
    ReviewUserIcon
    niepewna

    24.08.2020 22:36

    Kandydat

    Czy ktoś z Was pracuje lub pracował może na stanowisku PRACOWNIK ZESPOŁU DO SP. OTWARĆ SKLEPÓW? Jakie są wasze opinie na temat tej pracy? Jak to wygląda z wyjazdami? Czy pracujecie poza wyjazdami też w sklepach stacjonarnych u siebie w miejscowości? Może ktoś przybliżyć mi temat? Mam niebawem rozmowę o pracę na takie stanowisko i zastanawiam się cały czas nad tym.
    ReviewUserIcon
    niepewna

    25.08.2020 21:14

    Kandydat

    Czy ktoś jeszcze się wypowie? ;)
    ReviewUserIcon
    Qwerty

    03.09.2020 12:36

    Pracownik

    Nie polecam, byłam na kilku towarowaniach sklepu jako pracownik na wsparciu. Praca po 12 h codziennie przez tydzień. Ogólnie ta firma to porażka.
    ReviewUserIcon
    Nuk

    02.09.2020 14:51

    Pracownik

    Według mnie jest to dobry pracodawca.
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - Action Poland Sp. z o.o.

    Pracownik Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Tarnowskie Góry

    Sprawdź ofertę
    Asystent Kierownika Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Oborniki

    Sprawdź ofertę
    Kierownik Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Żary

    Sprawdź ofertę
    Asystent/Asystentka Kierownika Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Lublin

    Sprawdź ofertę
    Pracownik/Pracownica Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Malbork

    Sprawdź ofertę
    Kierownik/Kierowniczka Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Wołomin

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Kasia

    06.08.2020 21:29

    Kandydat

    Czesc. Czy firma zatrudnia tylko na umowę o prace czy również na zlecenie?
    ReviewUserIcon
    Patricia

    07.08.2020 10:12

    Były pracownik

    Firma zatrudnia wyłącznie na umowę o pracę, ale zwalnia nim zużyją się pracownicze ubrania, szczególnie osoby, które efektywnie pracują ???? a dlaczego tak mówię /piszę? Bo ubrania pracowników rotują. Byli pracownicy mają obowiązek oddać swoje koszulki, a te są przekazywane z kolei nowym pracownikom - często nawet nie wyprane. Sama dostałam zużyty chłam jeszcze śmierdzący potem. Szkoda czasu na tej cyrk. Serio.
    ReviewUserIcon
    Koko

    30.08.2020 20:45

    Pracownik

    Tylko umowa o pracę
    ReviewUserIcon
    Zainteresowana

    25.05.2020 17:02

    Inne

    Mam pytanie może ktoś odpowie. Mianowicie na jakie wynagrodzenie można liczyć pracując w action na 1/2 etatu. Będę wdzięczna za odpowiedź ????
    ReviewUserIcon
    Bogata

    26.05.2020 17:06

    Inne

    Około 1500zl brutto
    ReviewUserIcon
    Kk

    19.08.2020 13:43

    Pracownik

    1030zl miałam jak pracowałam
    ReviewUserIcon
    Koko

    18.08.2020 19:16

    Kandydat

    Hej Czy mogę prosić o info jak jest w Poznaniu? Czy tylko umowa na 3/4?
    ReviewUserIcon
    zagubiony

    11.08.2020 15:07

    Pracownik

    Niech mi ktoś wyjasni o co chodzi z grafikiem ... kierownicy i asystenci nie potrafią robic grafikow. a są teraz nowe warunki których nikt nie potrafi nam wyjaśnić.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    13.08.2020 12:43

    Pracownik

    A czy kierownicy i asystenci potrafią cos zrobic?sądze ze nie,opieprzanie wychodzi im b.dobrze takze ciezko bedzie .
    ReviewUserIcon
    Domi1111

    17.08.2020 22:21

    Inne

    Mam pytanie ile dostaje nowy pracownik na start?? Możesz coś więcej napisać o pracy? Są 2 zmiany??
    ReviewUserIcon
    chętny do pracy.

    02.08.2020 14:22

    Kandydat

    3 lata temu mialem wypadek ( slon depnął mi na głowe)od tej pory mam tak ze potrafie pracowac za trzech,lubie wlazic w zad przelozonym, strzelam z ucha kierownikowi, piniędzy za prace nie chce bo mam rente.Czy mam szanse na prace w tym cyrku?nie wiem komu dac CV bo kierownicy sklepow podobno chowają sie cale swoje dniowkiw w swoich biurach.
    ReviewUserIcon
    SzczePan

    27.07.2020 10:31

    Inne

    Jak tylko mogę unikam firm, które nie podają żadnych danych kontaktowych (e-mail, telefon). Przez 30 lat pracy w różnych firmach nauczyłem się, że firma, która nie podaje takich danych albo jest źle zarządzana, albo ma w nosie wszystkich, od klientów, po pracowników.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    22.07.2020 14:05

    Pracownik

    Jestem rozczarowana,nie polecam.Praca jak w biedrze ,tylko non-food.Kierownik zapierdz...z pracownikami a asystenci narzekają ,że "nie są od wykładania towaru"....masz swoje zdanie-to nie tu.Liczy się lizanie tyłka tym wyżej,fałsz i obłuda.Zero merytoryki.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Action Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.07.2020 16:08

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    i ja..

    17.07.2020 11:26

    Pracownik

    cos sie napisze do odpowiedzi, to nie wygodne usowa ktos z tej firmy.prawda boli.
    ReviewUserIcon
    Żaba

    17.07.2020 23:43

    Pracownik

    Ty lalka te założenia szkoleniowe to z jakiej bajki? Bo sama dobrze wiesz ze nawet tego nie robicie w 100%.ty piszesz o korygowaniu kasjerów. O czym ty piszesz wogóle, wy nie potraficie nic, nawet zwrotów nie umiecie zrobić (usunięte przez administratora) Walicie w ciul a cały dzień a wręczacie się asystentami. Niech Holandia przyjedzie was wszystkich skontrolować bo poje ba ło się w (usunięte przez administratora) od tego rządzenia. To właśnie nad wami powinien być bat żebyście solidnie pracowali bo bierzecie za to pieniądze. Ale przecież co jak co wy nie skupiacie się na obowiązkach swoich tylko marzycie o spotkaniach i pseudo szkoleniach na których większość z was wali się po kątach jak koty.
    ReviewUserIcon
    Ciekawski

    27.06.2020 23:56

    Inne

    Czy w takiej firmie jak Action Polska sp. Zo.o. Mogą pracować członkowie rodziny? Czy jest jakiś wewnętrzny regulamin firmy który określa w jakiś sposób podejście do tej sprawy. Proszę bardzo o odpowiedź szefostwo tej firmy z Polskich Katowic. Ewentualnie pozwole sobie napisać do Holandii. Bardzo mnie nurtuje ten temat.
    ReviewUserIcon
    Suzzannna

    29.06.2020 00:45

    Inne

    Nie ma regulaminu określającego czy członkowie rodziny mogą czy też nie mogą razem pracować. Osobiście znam przypadek gdzie na jednym sklepie pracowało małżeństwo-jedna osoba z małżeństwa była z kadry kierowniczej, druga była sprzedawcą. Osobiście mi taki układ nie przeszkadzał, natomiast firma ma bardzo dziwne, nietypowe zagrania typu znienacka zwalnia bez podawania przyczyny, także bezpieczniej jeśli choć jeden członek rodziny będzie pracował gdzieś indziej aby nie zostać bez środków do życia w przypadku zwolnienia obu osób z rodziny. Tak wiem, brzmi abstrakcyjnie, ale działania personalne tej firmy są bliżej nie określone. Gdybym cofnęła czas nigdy w życiu nie zatrudniłabym się w Action. Właśnie złożyłam wypowiedzenie, znalazłam inną pracę i mam nadzieję, że niesmak jaki ta firma we mnie wytworzyła niebawem zaniknie.
    ReviewUserIcon
    Xxx

    02.07.2020 14:45

    Inne

    Zgadzam się odnośnie zwolnień właśnie w taki o to sposób z znienacka zostałam zwolniona A kierownik jeszcze nie patrzył w oczy dając wypowiedzenie tylko kręcił się na krześle patrząc w sufit
    ReviewUserIcon
    Kierownik sklepu

    30.06.2020 19:42

    Zniesmaczony

    Przebieg rekrutacji 2 osoby w komisji, pracownik HR i kierownik regionu. Rozmowa miła i przyjemna na koniec podziękowania plus to że wypadłem rewelacyjnie. Po 2 tyg. mail że nie dostałem pracy to teraz pytanie po co zapraszać kandydatów, pisać w mailu że szukali kogoś o innym profilu kompetencji. Skoro bierzecie swoich to po co kandydat ma tracić czas, pieniądze i zaangażowanie. Całkowicie pozbawione sensu. Poza tym dziwny know how ma ta firma oderwany od realiów rynkowych. Brak możliwości negocjacji wynagrodzenia co też jest co najmniej zastanawiające, a sama kwota raczej niska sam podałem taką jaka jest uśredniona dla sklepów wielkopowierzchniowych, ale oni chyba dają mniej na to wygląda. Pytania Ułożenie towaru na półkach, scenki, pytanie o kwotę wynagrodzenia :-) która jeżeli jest stała to powinni ją podać, ale jeżeli pracownik tam zarabia 3000 brutto to pewnie kierownik 5000 brutto więcej pewnie się nie dostanie także śmieszne pytanie z ich strony przy stałej kwocie jaką oferują i której nie chcieli podać.

    Poziom rozmowy:

    Rezultat:

    Nie dostałem pracy

    #RozmowaKwalifikacyjna
    #KierownikSklepu
    ReviewUserIcon
    Ada

    19.06.2020 21:49

    Inne

    Udaje miła ale jak dla mnie zwykła karierowiczka. Może jakaś wiedzę ma ale jak dla mnie zbyt mała jak na kierownika rejonu...
    ReviewUserIcon
    elo

    15.06.2020 19:49

    Inne

    a ja mam zapytanie o action w lubinie czy jest ktoś kto pracował bo widziałem ofertę
    ReviewUserIcon
    Gucio Truteń

    10.06.2020 20:11

    Inne

    Tutaj nie ma przedziałów, nie licz na jakieś widełki. Przedstawię Wam to tak.... Szanujecie swoje zdrowie psychiczne? Jeśli tak to już sami sobie odpowiedzieliście czy warto aplikować to tego badziewia. Pozdrawiam kierowniczkę z dolnego Śląska co się lubi wspinać po trupach do celu>>>>>>>Liegende teef
    ReviewUserIcon
    Ja

    11.06.2020 10:16

    Inne

    Wszędzie w handlu chyba psychicznie wykańczają. A żyć za coś trzeba. Więc jak masz informację i możesz się ja podzielić to ile da się zarobić w tej firmie na stanowisku zastępcy. Z góry dziękuję za odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Gucio Truteń

    12.06.2020 16:22

    Inne

    Nie wszędzie wykańczają, jeśli Twoje podejście jest takie że dasz się poniżać bo musisz za coś żyć to ja już nic nie pisze w temacie zarobków, idź i sama się przekonaj czy było warto.

    Kontakt - Action Poland Sp. z o.o.

    Uniwersytecka 13 40-007 Katowice

    NIP:9542778083

    REGON:366830420

    KRS:0000678960

    https://pl.action.jobs/
    Branże: Sprzedaż detaliczna

    Odwiedź nasz profil

    InstagramIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    Ja

    10.06.2020 13:26

    Inne

    Hej uzyskałeś jakieś informacje bo też jestem ciekawa w jakich przedziałach są zarobki..
    ReviewUserIcon
    kamil

    09.06.2020 11:53

    Inne

    hej, chce aplikowac na zastepcde kierownika- czy zna ktos przedzial wynagrodzenia? pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Zscirkawiony

    23.05.2020 22:49

    Inne

    Hej. Co sądzicie o nowych rejonowych? Szczególnie o M? Ktoś coś?
    ReviewUserIcon
    Zscirkawiony

    28.05.2020 17:44

    Inne

    Co to znaczy że nie ma serca? Jestem ciekawy jak się pracuje po zmianach rejonu?
    ReviewUserIcon
    Ślązak

    05.06.2020 22:36

    Inne

    Dla mnie na plus. Jedna z lepszych rejonowych jakie miałem.
    ReviewUserIcon
    Tu na

    03.06.2020 18:45

    Inne

    Witajcie , czy moglibyście podzielić się informacja w jakim przedziale zarabiają kierownicy ? I może wiecie czy w najbliższy czasie planowane są jakieś otwarcia nowych sklepów w wielkopolsce ?
    ReviewUserIcon
    on...

    03.06.2020 23:07

    Inne

    Nie pchaj sie do tego (usunięte przez administratora).szkoda twojej energii.
    ReviewUserIcon
    Gwiazda :)

    31.05.2020 11:32

    Inne

    Czytając Te wszystkie komentarze, czułam jakbym czytała o sklepie w Polkowicach.. Myślałam, ze problem jest tylko u nas , choć nie wiem czy pociesza mnie ten fakt . Kierowniczka, asystentki, (usunięte przez administratora) nieroby, co tu więcej mówić . Wszystko już zostało napisane . Obłuda, fałsz , asystentki napierdalają i (usunięte przez administratora) na kierowniczke, a ta bojąc się , że jest trzy na jednego wchodzi im w (usunięte przez administratora) bez masła, próbując jeszcze przetrwać dwa miesiące :) zwykły pracownik (usunięte przez administratora) za wszystkich , zaś asystentki i kierownik potrafią przez cały dzien roznosic ceny na sklepie lub czasem wyjść na sklep trzy razy dziennie . raz w tygodniu moze wyjadą taką rolką na 15 min, zeby nie bylo :) tygodniowe wolne jako zwykle wolne a nie urlop, to tylko kierownikom przysługuje , ty jak dwa dni dostaniesz to jest dobrze :D i właśnie tacy jak ja wylatują, bo są niewygodni, za dużą wiedzą, potrafią sie odezwać jak coś sie nie podoba :) I tak ciężko powód zwolnienia było podać :( bo oczywiście nie było :D Pozdrawiam Was dziewczyny gorąco :**** I ciesze się, ze już nie musze patrzeć na wasze zjebane mordy :*
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    31.05.2020 08:57

    Inne

    Widzę po komentarzach że praktyki takie same na sklepach. Osoby niewygodne zostają zwalniane, zostają czarnymi owcami. Składy zostają zmieniane bo personelowi kierowniczemu jest tak wygodnie. Patrząc na sklepy to jak pozmienialy się składy, w większości sklepach są same nowe osoby, a starzy niewygodni zostali zwolnieni , jeśli chcesz być tanią siła roboczą, która zgadza się na wszystko to praca dla Ciebie, jeśli masz chociaz trochę własnego zdania i nie dasz sobą pomiatac to niestety szybko się Ciebie pozbędą. Panie kierowniczki siedzą i chichrają się na socjalu, słychać je na sklepie, a robię każą się zacharowywac. Nie polecam, w szczególności sklepu w Polkowicach.
    ReviewUserIcon
    Nowy

    26.03.2020 11:44

    Inne

    Witam mam do was pytanie odnośnie zarobków jako pracownik startujący
    ReviewUserIcon
    xcv

    29.05.2020 02:04

    Inne

    3000 zł brutto za pełen etat
    ReviewUserIcon
    xxxx...

    29.05.2020 12:01

    Inne

    praca w takim (usunięte przez administratora) za 3000 brutto,nie zawracajcie sobie glowy ,tam nie szanują pracownika.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    02.05.2020 10:01

    Inne

    Jaki jest styl zarządzania kadrą w Action Poland Sp. z o.o.?
    ReviewUserIcon
    Były z wyboru

    02.05.2020 12:53

    Inne

    Żenujący. To będzie najbardziej obrazowe określenie zarządzania kadrą. Wszystko prowizoryczne, oczekiwania na miarę wielkich korpo, szylfy o szacunku, którego tak na prawdę brak. Motto tej firmy to "przyciągnijmy murzyna, wyeksploatujmy go i wymieńmy na kolejnego". Takie są moje obserwacje. Wartościowi ludzie zwalniani, padło bez swojego zdania przy korycie i ciągła spina o czas na tych ich rolkach.Zwolniłem się po 5 miesiącach i szczerze odradzam. Szkoda energii na to (usunięte przez administratora) Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Xawery

    24.03.2020 22:46

    Inne

    Czy u was w sklepach też tak jest, że tablica jest rozpisana dla pracowników,wy pracownicy i zastępcy pracujecie na tablicy ale kierownik to lekceważy ,jego tablica nie dotyczy i wogole nie robi tego, co jest tam dla niego zaznaczone? Np. nowości, zmiany regałów, robienie dostawy,ale kierownik ma to gdzieś i się szwęda i nic nie robi,a to co na tablicy to albo zwala na kogoś innego albo zostaje do jutra też na kogoś innego? Bo u nas to jest notoryczne i mamy już tego dosyć, bo ciągle jest pośpiech, bo rolki trzeba wyłożyć dziś,bo resztki też trzeba zrobić, w magazynie poukładać rolki,reklamę wyłożyć,godziny też co chwilę obcinają, a taka kierowniczka zamiast robić swoją część roboty w danym dniu,żeby było więcej zrobione,to nie robi nic całą zmianę , niech ktoś zrobi z tym porządek bo to nie jest praca zespołowa . Uczy się pracownika wartości, a kierownik robi co chce, a już napewno nie pracuje z resztą osób na sklepie.
    ReviewUserIcon
    Xyz

    17.04.2020 21:01

    Inne

    U nas kierowniczka i oprócz swoich obowiązków robi na sklepie o wiele więcej niż nie jeden zwykły pracownik. Szacun dla niej!
    ReviewUserIcon
    Xawery

    18.04.2020 23:13

    Inne

    No to widocznie udało im się zatrudnić taka,która jest warta tego,aby nazywać ja kierownikiem i wynagradzać finansowo tak jak kierownika. U nas nic nie robi, naprawdę ślepi ci wszyscy regionalni, zmienił się niedawno regionalny,a dalej się nie połapał,z kim ma do czynienia.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Bogna

    20.03.2020 11:18

    Inne

    Od 3 dni obowiązuje w sklepie płatność kartą, nigdzie nie widać o tym informacji. Towar zapakowany gdy przychodzi płacić pani w kasie informuje że tylko kartą. Więc towar zostaje - do widzenia. Tak dbają o klienta dodam że było około 10 osób w sklepie, tylko jeden pan wyszedł z zakupami, reszta go zostawiło
    ReviewUserIcon
    Lol

    26.03.2020 19:30

    Inne

    Ile przykladow? Sklepy otwarte. Po co taki sklep jest otwarty jak same bzdury kupuja Zadnych premii za takie warunki Wymagania haha z kosmosu od góry Warunki pracy tragedia. Wszystko szybko szybko I za co ???? Zero socjalu, dodatkow. Biedne paczki wstyd
    ReviewUserIcon
    Piripiri

    27.03.2020 18:42

    Inne

    No niestety póki sklep jest otwarty ludzie będą kupować pierdoły a nie to co im najbardziej potrzebne. Szkoda że nie mamy tego wynagradzane jako premii jak w innych sklepach.
    ReviewUserIcon
    Marcysiab

    25.03.2020 16:06

    Inne

    Zgadzam się z tą wiadomością najpierw wysyłaja ze nie można płacić kartą, a później że pomyłka. 20 osób może wejść do sklepu Ale tylko w sobotę to już jest szczyt (usunięte przez administratora) Ta firma to pomyłka, i jeszcze wysyłaja filmiki do pracowników jak bardzo dziękuja ze pracujemy w tak trudnym okresie, a gdzie jakąś premia za to że pracujemy pytam się gdzie! Szkoda nawet komentować już, szkoda nerwów na srakszon.
    ReviewUserIcon
    Lol

    25.03.2020 17:44

    Inne

    Weź się zwolnij - idź pracować do kopalni. Tam Ci będzie lepiej i problem z płatnością zniknie.
    ReviewUserIcon
    WTF

    25.03.2020 22:16

    Inne

    a kim ty jestes ze komus kazesz sie zwolnic.nie ukladaj komus zycia na wolnosci.nie akceptujesz kogos zdania! to twoj problem.jestes w takim razie NIKIM .nie bede sie znizac do twojego poziomu bo musialbym sie polozyc na ziemi.
    ReviewUserIcon
    Bk

    20.03.2020 09:26

    Inne

    Po prostu paranoja, zamiast po 6h. W tym strasznym/trudnym okresie to po 10h każą pracowac. A kiedy z dzieciami się zobaczyć, poprostu wyzysk. BRAK SŁÓW...... Dajcie te jajeczka znowu na wzmocnienie....
    ReviewUserIcon
    Rozbawioba ks

    23.03.2020 11:50

    Inne

    Zgodnie z wytycznymi gdy miałaś pracować 6 to pracujesz 6 tyle że co 2 dzień jesli jest inaczej zgłoś to kr bądź hr... 10 pracują osoby na cały etat tyle że też co 2 dzień.
    ReviewUserIcon
    Klara

    20.03.2020 18:17

    Inne

    Cześć Wszystkim, jestem ciekawa co z osobami które zostały wysłane na urlop z powodu zamknięcia niektórych sklepów w galeriach, jeśli nic się nie zmieni, będę na urlopie te 26 dni i co potem, jak sklepy dalej będą zamknięte? Do widzenia? Oddaj koszulkę i zwalniamy cię?
    ReviewUserIcon
    Ja pracuję w action

    20.03.2020 19:48

    Inne

    Zapytaj regionalnego,po prostu. Na tym forum raczej odpowiedzi nie znajdziesz. Skąd kto wie? Firma sama pewnie jeszcze nie wie.
    ReviewUserIcon
    Rozbawioba ks

    23.03.2020 10:07

    Inne

    Klaro - Nie jesteś na urlopie. Nie świadcczysz pracy na swoją prośbe a ba prośbe firmy. dostaniesz 100% wynagrodzenia tak jakbyś była w pracy.
    ReviewUserIcon
    Xawery

    19.03.2020 23:04

    Inne

    Regionalni weźcie się za kierowników sklepu , przygladnijcie się ich pracy, popytajcie zespół, asystentów, pracowników jak przebiega zmiana,co oni robią,bo kupę kasy im pewnie płacicie, chyba naprawdę nieświadomi jesteście jakości tej ich pracy. Pozdrawiam z południa polski

    Zostaw merytoryczną opinię o Action Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.