opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Action Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.4/5

Na podstawie 1988 ocen
Opinie(6561)
Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(3)

Opinie(6561)

Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(3)
Logo
  • Dlaczego Action?
  • .
  • Co to jest Action?
  • .
  • Nasza historia
  • .
  • Nasza odpowiedzialność społeczna
  • .
  • Twoi koledzy i koleżanki

Dlaczego Action?

Co to jest Action?

Nasza historia

Nasza odpowiedzialność społeczna

Twoi koledzy i koleżanki

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Chorzów
  • Czeladź
  • Siemianowice Śląskie
  • Sosnowiec
  • Mysłowice
  • Świętochłowice
  • Będzin
  • Wojkowice
  • Bytom
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Katowice
  4. /
  5. Opinie o Action Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Action Poland Katowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 43
    • 44
    • 45
    • 46
    • 47

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Action Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Rozbawioba ks

    19.03.2020 08:27

    Inne

    Gdzie ujadacze jak firma wprowadziła nam prace co 2 dzień? Czyli w zasadzie zmniejszyła wymiar etatu i liczbę godzin w miesiącu i zapłaci nam jak za cały nasz etat? Aha... Nie ma... Bo tu piszą sami rozszczeniowcy których dawno już w tej firmie nie ma a ciągle ich to boli.... Ewentualnie paniusie co to miały z kim dzieci zostawić a uciekły na opieki i narzekają jaka firma zła kierownicy źli i współpracownicy. Załóżcie własne firmy i życzę wam takich wrzodów jak wy.
    ReviewUserIcon
    Rozbawioba ks

    19.03.2020 19:49

    Inne

    Nie nie mają prawa brać opieki gdy w domu jest ojciec.
    ReviewUserIcon
    pitu pitu

    19.03.2020 20:26

    Inne

    a gdy Tatuś jest chory i jest na L4 to moga,takie prawo,haha . chory rodzic nie moze sprawowac opieki nad dziećmi.ale malo wiesz.
    ReviewUserIcon
    Pracująca

    19.03.2020 09:40

    Inne

    Dajcie już spokój w przescigiwaniu się kto jest zły,kto gorszy,sklep jest otwarty, firma reaguje na bieżąco w kwestii zabezpieczania pracowników, póki co będzie otwarte,nie nakrecajcie się ,poprostu pracujmy, starajmy się żyć normalnie,bo nie wiadomo,jak długo przyjdzie nam tak trwać,jeśli widzicie,że po sklepie chodzi młodzież,grupami,to zareagujcie, myślę,że nikt z zarządu tego nie będzie negował,jeśli widzicie,że ludzie na sklepie też zbyt frywolnie podchodzą do tematu,przychodzą w kilka osób, nie zachowują zasad kolejki,płatności itp to chyba możemy uprzejmie zareagować, nikt nam chyba nagany za to nie da. Trzymajmy się jakoś spokojnie w tym czasie,nie targujcie się o wypłaty, o jajka wielkanocne,dajcie spokój,świat stoi do góry nogami, nie zawracajmy sobie głowy sprawami nieistotnymi.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    18.03.2020 21:53

    Inne

    Rozumiem, że ktoś może czuć się zgorszony faktem jajek czekoladowych itd... tylko nie potrafię zrozumieć jednego?! Dlaczego nie macie odwagi powiedzieć przełożonemu tego co tutaj piszecie?? Komu chcecie zaszkodzić? Szkodzicie tylko sobie o ile jeszcze pracujecie w firmie ????‍♂️????‍♂️????‍♂️
    ReviewUserIcon

    18.03.2020 19:54

    Bella

    Przebieg rekrutacji Po wysłaniu CV zostałam zaproszona na 1 etapową rozmowę kwalifikacyjną z kierownikiem regionalnym oraz specjalistą ds. HR. Po rozmowie miałam dostać odpowiedź do kilku dni. Dostałam ją z opóźnieniem. Pracę przyjęłam, ponieważ wynagrodzenie jest niezłe i ogólnie zapowiadało się fajnie. Pracuję już prawie rok i jestem całkiem zadowolona. Pytania Część standardowych, czyli dotyczących wykształcenia, doświadczenia, pytania ,jakbyś się zachował w danej sytuacji" itp. Część abstrakcyjnych, jak np. ,,Po której stronie wisi 11 plakat jeżeli w korytarzu, którym idziesz jest ich 30 i są po obu stronach?" i różne takie- w internecie jest sporo przykładów.

    Poziom rozmowy:

    Rezultat:

    Dostałem pracę

    #RozmowaKwalifikacyjna
    ReviewUserIcon
    Załamany pracownik.

    18.03.2020 10:23

    Inne

    To co się wydarzyło w dniu wczorajszym, to jakiś żart na zbliżający się prima aprilis . W taki sposób firma dziękuje pracownikom za zaangażowanie w tych ciężkich chwilach (poczęstunek jajeczkami czekoladowymi - serio?). Narażamy zdrowie i życie tylko po to by ktoś mógł sobie kupić pudełko plastikowe bo robi porządki bo „ nie ma co z sobą zrobić „ . Żadnej poczciwej reakcji ze strony kierownika regionalnego, szanowny dyrektor wysyła filmik z podziękowaniami, czy to kogoś podniosło na duchu czy dodało chęci do pracy ? Mam porównanie z innymi firmami w których pracują moi znajomi, ich premie czy dodatki do wypłaty na środki do dezynfekcji wywołały u mnie kupę śmiechu a to co zrobił nasz pracodawca przeszedł samego siebie, ale przynajmniej człowiek uśmiał się do łez . Dziękujemy firmie Action, przynajmniej wiemy ile dla was znaczy pracownik w sklepie który na was pracuje .
    ReviewUserIcon
    Zagrożony

    18.03.2020 15:18

    Inne

    Nic nie znaczymy...robol przyjdzie i musi zrobić....Jesteśmy dla nich g....warci.Rejonowy mówi najwyżej zaczniemy zwalniać ...Nie ma przejmowania się zwykłym pracownikiem..który przychodzi i naraża swoje zdrowie ,A może nawet życie....????
    ReviewUserIcon
    Rozbawioba ks

    18.03.2020 16:10

    Inne

    Jak powyżej... Zastanawia mnie co takie stado frustratów robi jeszcze w tej firmie? Życze wam by firma udźwigneła sytuację i nie musiała radykalnie działać bo wtedy będziecie musieli ißć pracować do tych innych firm w których niby jest tak dobrze a mimo to w nich nie pracujecie. Wtedy dopiero będziecie ujadać.
    ReviewUserIcon
    Nerwica

    18.03.2020 15:32

    Inne

    Na mój zespół nie mam co narzekać. Kierownictwo zapiernicza razem z nami, robią rolki, dbają o nas. Takich ludzi sie szanuje. Jednak to co ci wyżej wyprawiają to jedna wielka kpina. Gdzie są teraz ci co przyjeżdżali do nas na wizyty ? Bywali u nas bardzo często czasem pare razy w tygodniu a teraz? Odkąd ogłosili wirusa nikt sie nie pojawił. Wolą siedzieć z dala od tego gówna w którym my siedzimy codziennie. Prosze bardzo! Niech przyjadą i chodzą po sklepie tak jak wcześniej. A z tymi jajeczkami czekoladowymi to już nie wspomnę. ZERO SZACUNKU. Wszyscy którzy pracują w sklepach dostają premię za to że przychodzą do pracy w tym trudnym okresie a my? (usunięte przez administratora) dostaniemy..
    ReviewUserIcon
    Rozbawioba ks

    18.03.2020 16:06

    Inne

    Do mnie mój KR przyjeżdza. Jak tak dobrze w innych firmach dlaczego was tam nie ma ujadacze?
    ReviewUserIcon
    J.Kowalska

    18.03.2020 15:11

    Inne

    Normalnie kpina....W obecnej sytuacji epidemi inne firmy dają pracownikom kasę 300 czy 500 zł. skracają czas pracy..A Action jajeczka to żenujące....Oni mają jakiś dziwne podejście ,jak nie muffinki dają za wykonaną prace albo lody czy czekoladę A teraz te jajeczka.Co to przedszkole.....??????Traktują nas jak korpo -śmieci. Firma rodzinna kpina.
    ReviewUserIcon
    Prawdomówna

    17.03.2020 19:18

    Inne

    Firma w obliczu zagrożenia koronawirusem pokazała swoje prawdziwe oblicze. Banda wyzyskiwaczy, dla których pracownicy sklepów łącznie z kierownictwem są nikim. Liczy sie tylko zysk. Nikogo nie interesuje stan psychiczny ani fizyczny pracowników, którzy narażają zdrowie własne oraz swoich rodzin codziennie( nawet w nieskróconych godzinach)obsługując bydło, któremu w ramach walki z nudą zachciało się spacerków po sklepie. Za to w RAMACH UZNANIA mamy się poczestowac jajeczkami wielkanocnymi, które i tak po świętach sa przeznaczone na rozdanie klientom do zakupów. Jawna kpina. Odnośnie żeli do dezynfekcji i rękawiczek to zapewne słusznie stwierdzam, ze sa one z troski o klientów( by biedactwa nie musiały się obawiać zarażenia) a nie o pracowników.A zarządzającym z góry życzę dużo zdrowia, gdyż karma wraca do każdego i wierzę głęboko w to, że kiedyś dostaną z nawiazķa to co im się szczerze nalezy. Pozdrawiam i nie życzę nikomu aby tak był UZNAWANY przez swoich pracodawców.
    ReviewUserIcon
    Zzz

    18.03.2020 08:45

    Inne

    Panią kierownik szczególnie napewno opieka bo taki ma zawsze wolne.
    ReviewUserIcon
    Prawdomówna

    18.03.2020 09:11

    Inne

    Niestety w tej firmie jak widać nie ma miejsca na sentymenty. Wiele też zależy od kierownika, lecz nawet on teraz w tej sytuacji ma związane ręce.
    ReviewUserIcon
    Zosiasamosia

    16.03.2020 12:32

    Inne

    Akszon to firma gdzie pracownik się nie liczy w trakcie epidemi pracownik jest dla nich zerem, regionalni siedza sobie za biurkiem lub pracują zdalnie, ważna tylko kasa kasa kasa a my pracownicy sklepu którzy mają rodziny i jesteśmy narazeni tego wirusa, bo ludzie nie stosują do kwarantanny tylko przychodzą po kabelki i doniczki. JEDNYM SŁOWEM PORAZKA i podciągają sklep pod drogerie tylko żeby go nie zamykać PORAZKA
    ReviewUserIcon
    Zosiasamosia

    17.03.2020 04:59

    Inne

    @Xd jak się ma dziecko powyżej 8 lat to nie ma się opieki a urlopu całego nikt nie wykorzysta, albo bezpłatnego urlopu też nikt nie weźmie!
    ReviewUserIcon
    Xd

    17.03.2020 08:54

    Inne

    Można nagle zachorować raczej kaszlacy kasjer nie jest miło widziany teraz na kasie
    ReviewUserIcon
    Asia82

    08.03.2020 13:57

    Inne

    Ja pracuję miesiąc i fakt pracy dużo, ale Kierowniczka robi równo z nami. (usunięte przez administratora)Druga rzecz narazie mam umowę na pół etatu, a robię na cały. Jeśli się to nie zmieni to odejdę, bo ile można pracować na 1/2 etatu.
    ReviewUserIcon
    Ele

    09.03.2020 18:16

    Inne

    Tu starać się w jakikolwiek sposób nie ma potrzeby bo zawsze podkreślam zawsze dostaniesz tylko i wyłącznie gołą wypłatę. Co do wykształcenia to myślę że te gimnazjum to już skrajność bo skoro ktoś nie chciał zdobyć zawodu to świadczy o tym jakim jest leniem i nie jesteśmy trzecim światem żeby robić wymówki ze musiałem musiała. Iść do pracy i dlatego edukacja tylko na poziomie gimnazjum. Poza tym uważam że jeśli pracodawca nie kladzie nacisku na wykształcenie swojej kadry zarządzającej to oznacza że ma gdzieś jakiekolwiek standardy. Nie wystarczy że przeszkolą cie w innym sklepie przez miesiąc lub dwa i myślisz że możesz kierować grupa ludzi. Kierować grupa ludzi mogą ci którzy w tym kierunku się kształcili i znają to od podszewki.
    ReviewUserIcon
    Burak

    09.03.2020 20:53

    Inne

    Prawda prawda wszystko prawda ,kierownicy w tej firmie to paskudne nieroby ,lenie,tylko pierwsze zmiany sobie biorą ,po południu do domku a ty zapierniczaj z rolkami , tylko szybko szybko bo jutro to samo od nowa,nowa dostawa przyjedzie , święta krowa zmyje się do chałupy po 8 godzinach noc nie robienia tylko łażenia po sklepie,a ty od nowa oraj na rolkach ,tylko szybko szybko bo jutro resztki czekają.
    ReviewUserIcon
    Nina

    04.03.2020 12:09

    Inne

    Hej idę na rozmowę kwalifikacyjną na zastępcę kierownika,ale sądząc po opiniach nie wiem czy warto.ktos coś pozytywnego może powiedzieć
    ReviewUserIcon
    4444

    09.03.2020 08:01

    Inne

    Nikt się tym nie zajmie bo nie ma kto tam same lewusy robią porozmawiasz z Hr o problemach w sklepie to ci powiedzą że nazekasz A po jakimś czasie Cię zwolnią nikt tam nikim się nie interesuje nawet jak jest mobing to mają to w (usunięte przez administratora) bo komu masz to zgłosić jak masz zakaz z wyższymi instancjami nawet sama nie możesz z biurem załatwić głupiego zaświadczenia śmiech na sali
    ReviewUserIcon
    Marta

    09.03.2020 13:49

    Inne

    Dokładnie nie ma co liczyć na rejonowych czy hr...wszystkie uwagi zamiecione pod dywan..A osoba ,która się poskarży wyżej wylatuje...I niee ważne czy dobrze pracowała oni zawsze staną po stronie kierownictwa .
    ReviewUserIcon
    Pracowałam

    09.03.2020 13:23

    Inne

    Zgłaszałam uwagi Rejonowemu ,o pracy asystentek,a on nic z tego sobie nie robił nawet nie było żadnych dyscyplinujących rozmów. Zero odzewu.Nie może być tak,że asystentki z łaską drukują opisy polskie towaru i czekamy wieczność ,nawet problem mają aby zrobić zwrot Klienci się denerwują...bo czekają,aż hrabiny podejdą do kasy.I tacy ludzie reprezentują sklep,czyżby nie uczyli ich na szkoleniach jak traktować ludzi z szacunkiem.Odeszłam i jestem szczęśliwa,pracując za takie marne grosze ,szkoda czasu...Zero motywacji,brak premii ..Myślą,że znaleźli sobie murzynów do pracy.Jak ktoś nie ma ambicji i szacunku do siebie to niech tam siedzi i się męczy.Ja już nie muszę...Maszyna do mycia sklepu ciężka,jak cholera niech rejonowi przyjdą i sobie sami myją...Siłownia za darmo...Praca dzielona niesprawiedliwie nie wspominając o grafiku.Czasem na zmianie 1 kasjer i kierownik,który chodzi z kąta w kąt...Nie umie zaplanować zmiany,wprowadza haos.Jak widać stanowiska objęte przeważnie po znajomosciach,kiedyś im to bokiem wyjdzie.Po co są rejonowi czy hr jak nie wyciagajà żadnych konsekwencji ... od ludzi zarządzających .Nie polecam pracy jest wiele miejsc pracy ,,gdzie godnie można pracować i mase benefitów...Powodzenia im życzę
    ReviewUserIcon
    E

    01.03.2020 22:26

    Inne

    Ja od 1.5 miesiąca nie mam pieniędzy. Umowa zakończona 10 stycznia jestem na macierzyńskim nie przekazali papierów do ZUS w trybie natychmiastowym tylko 3 tyg. po i to po mojej ingerencji telefonicznej. O PIT nie wspomnę bo też nie dostałam.
    ReviewUserIcon
    Bb

    02.03.2020 16:30

    Inne

    Ja nie pracuje już 3 miesiące i dalej nie dostałam z zus za opiekę nad dzieckiem napewno nie wysłali nawet tych papierów.
    ReviewUserIcon
    Bb

    02.03.2020 18:54

    Inne

    Wychodzi na to że na stanowiskach kierowniczych są osoby które nie mają pojęcia o pracy na tych stanowiskach i wcześniej nigdy nie były kierownikiem bo kierownik z doświadczeniem wie co ma robić
    ReviewUserIcon
    Bb

    01.03.2020 16:58

    Inne

    Skoro jutro jest 2 marca a dalej nie otrzymałam pit z action czyli według przepisów 3 marca zgłaszam do urzędu skarbowego czy ktoś ma taką sytuację
    ReviewUserIcon
    Bb

    01.03.2020 20:52

    Inne

    Ja też już nie pracuje ale mają obowiązek wysłać skoro do końca grudnia pracowałam. Z tego co wiem to US daje kary pracodawca za niedotrzymanie terminu. Czekam do wtorku i zglaszam.
    ReviewUserIcon
    Xxx

    01.03.2020 22:08

    Inne

    Tak jestem byłym pracownikiem Action i właśnie dzwoniłam w piątek do Pani z Hr i pity zostaly niby rozesłane 24 lutego dziwne że do nikogo nie doszły do 28 lutego
    ReviewUserIcon
    Rozbawiony

    29.02.2020 21:03

    Inne

    hej pracuje w Action i praca jest fajna. Te opinie ludzi ktorzy wylecieli bo myslelei, ze placi sie za nic nie robienie sa zabawne. Za kazda nadgodzine i delegacje mialem zaplacone. Moze nie po tygodniu ale zawszewszystko bylo zalatwione. Wszystko zalezy czy macie ogarnietego kierownika czy nie. Jednak gdy czytam te glupoty ludzi tutaj to smiac mi sie chce. frustracja siegajaca sufitu... zwolnili was, niepoprzedluzali umow... jakies przyczyny tego byly.
    ReviewUserIcon
    WTF

    29.02.2020 22:49

    Inne

    No to mnie teraz rozbawiłes.wiekszosc opini tutaj jest od osob ktore same sie zwolnily. Zabawne jest to ze pracujesz w tym (usunięte przez administratora), zal mi takich jak ty, hahaha
    ReviewUserIcon
    Meg

    02.02.2020 23:51

    Inne

    Ja miałam problem z rozliczeniem rozlicza firma zewnętrzna delegacje i szczerze o 300 zł wypłacili mniej pomimo moich interwencji z nimi i tłumaczeniem pisaniem maila straciłam pieniądze wiec wybór tej firmy należy do was.
    ReviewUserIcon
    beżowy_flisak

    26.02.2020 15:48

    Inne

    Na kolanach trzeba dział finansowy prosić. nie ma z nimi żadnego kontaktu, maile mają w poważaniu. Sama regionalna personalna rozkłada ręce. Płac za wszystko sam a rozliczenie zobaczysz albo i nie. Taka prawda
    ReviewUserIcon
    Maja

    23.02.2020 21:56

    Inne

    Jakie stawki dla kasjera?
    ReviewUserIcon
    Ma

    24.02.2020 10:00

    Inne

    Nie ma kogoś takiego jak kasjer ???? Jesteś wszystkim czym się da na sklepie od sprzątaczki po zastępców kierownika
    ReviewUserIcon
    Mm

    16.02.2020 16:46

    Inne

    Witam, rezygnacja pracy w tej firmie uświadomiła jak ważna jest atmosfera i szacunek wzajemny człowieka bo życie jest krótkie, żeby robić sobie pod górkę brak współpracy zaczyna się skracanie godzin pracowników tj.jeden pracuje za dwóch. Jest to przykre jak odpowiedział regionalny na pytanie gdzie jest ta firma Holenderska prostota, szacunek cytuje ,,tej firmy już nie ma i nie będzie’’ po takiej wypowiedzi świadczy o kompetencji na tym stanowisku dziękuje za takie myślenie i wspieranie kadry kierownicze.
    ReviewUserIcon
    Ooo

    15.02.2020 23:54

    Inne

    Byłam pracownikiem zdanie mam takie ja większość z was. Kierownictwo dostało pracę po znajomości na niczym się nie znają i gnoja pracownika który ma swoje zdanie. (usunięte przez administratora) Wszyscy się obgadują a później udają najlepsze kolezanki. Dobrze że tam już nie pracuje bo byłam wykończona psychicznie ta praca.
    ReviewUserIcon
    Jogoda

    06.10.2019 14:56

    Inne

    Nie polecam sklepu w Radomsku pracowali tam fajni ludzie ale bardzo się zmieniło jak przyszła nowa kierowniczka, która kieruje się donoszeniem słabych pracowników. Dobra kadra odeszła a zostali koledzy i koleżanki a regionalny i hr tacy sami. Szkoda gadać.
    ReviewUserIcon
    Avak

    14.01.2020 11:05

    Inne

    A czy moge zadać Ci parę pytań na priv? [email protected]
    ReviewUserIcon
    Miki

    15.02.2020 21:53

    Inne

    KS. Napisz kilka zdań na czym Twoja praca. Jestem zainteresowana praca w tej firmie. Pozdrawiam ????
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Action Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    ja

    13.02.2020 14:03

    Inne

    a wiecie może ile zarabia KS? Jakies premie?
    ReviewUserIcon
    Xd

    14.02.2020 23:28

    Inne

    Po podwyżce 5600 zł brutto
    ReviewUserIcon
    Ciekawska

    06.02.2020 22:33

    Inne

    Macie może jakies informacje na temat sklepu w Wodzisławiu Śląskim? Jestem zainteresowana pracą ale nie wiem czy warto :)
    ReviewUserIcon
    ×××

    13.02.2020 11:05

    Inne

    Warto.pracy jest owszem duzo ale polecam.Tyle , ze aktualnie nie chyba do nas przyjęć.
    ReviewUserIcon
    aifoZ

    14.02.2020 18:09

    Inne

    Duzo swojej pracy wlozysz w powierzone tobie obowiazki a i tak nikt tego ne doceni.pytasz o nadgodziny? nie warto bo platnosci za nie to taka czarna magia ze licz sie z tym ze nie zaplaca ci za nadgodziny.
    ReviewUserIcon
    zainteresowana

    05.02.2020 08:48

    Inne

    Dostałam zaproszenie na rozmowę na stanowisko z-cy kierownika.Czy może mi ktoś napisać jak wygląda praca na tym stanowisku,zarobki,itp. Zależy mi na szczerych opiniach
    ReviewUserIcon
    zainteresowana

    06.02.2020 21:50

    Inne

    brutto czy netto?
    ReviewUserIcon
    A-a

    06.02.2020 23:29

    Inne

    Netto
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    07.01.2020 20:49

    Inne

    Czy warto i jak płaca na tzw oddelegowaniach do innego sklepu? Zwrot za auta km rozumiem a dalej w czas pracy w danym miesiącu w okres rozliczeniowy czy osobny przelew? Ile ? czy warto?
    ReviewUserIcon
    Ola

    31.01.2020 20:20

    Inne

    Morelowa widać ze musisz być kiero lub asystentka wie powiedz mini proszę jak księgowana jest 12 godzinna inwentaryzacja??? Wlicza się w nadgodz? Inaczej płaci??? Bo mi 20 godz uciekło niby 6 godz nagdg mam gdzie 200 zrobilam i szkolenia miałam bhp w innym mieście
    ReviewUserIcon
    mądrzejsza od kierwniczki.

    31.01.2020 22:59

    Inne

    Ola nie dojdziesz prawdy tak jak ja.kierownicy tak rozliczaja godziny zeby nie stracila firma lecz ty. zapomnij o kasie za nadgodziny i z inwertury.o za nadgodziny dostaja $ tylko kieroi asyst.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Paula

    02.01.2020 10:54

    Inne

    Trzeba mieć końskie zdrowie żeby tam pracować. Pójdziesz na zwolnienie chorobowe to możesz się pożegnać z pracą. Mimo że dobrze pracujesz to i tak liuzusy i mruki zostają. Jak masz swoje zdanie i się odezwiesz o nieprawidłowości ach i faworyzacji to do widzenia. Trzeba siedzieć cicho jak mysz pod miotla.Kierowniczka jedna z drugą rodzina druga koleżanka i tak to się kręci. Szkoda że kierowniczka nie słyszała jak asystentki jej kochane lizuski ja obgaduja. Szkoda że przez pomówienia nie zostałam dłużej a to wina jednej asystentki która od początku nie chciała bym tam pracowała bo zaduzo o niej wiem.
    ReviewUserIcon
    xxx

    29.01.2020 12:32

    Inne

    Tak jak piszesz zgadzam sie w100%,tam by musieli zrobic wymiane kierownikow i asystentow a szczegolnie Walbrzych tam co odstawia ta kierownik ..a jaka jest nie uprzejma dla klientow takze jej asystenci .A kiedy wpada ktos z biura lub regionalny, wtedy sa mili i uprzejmi.
    ReviewUserIcon
    ja

    30.01.2020 20:19

    Inne

    nie moge pojąć jak ten z HR wielkie D moze oceniac czyjąś prace skoro sie na niej nie zna.on zostal przeszkolony do opowiadania bajek na rozmowie rekrutacyjnej,nic wiecej bo gdy powstaje problem w pracy to niestety (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    777

    25.01.2020 17:41

    Inne

    Bardzo fajny sklep sam w sobie, ale złe traktowanie zwykłych najniższych szczeblem pracowników, a gdyby nie oni to wszystko by się zawaliło, dajesz z siebie wszystko, starasz się, ale ciągle to za mało, za wolno, najlepiej jakby jeden robił za dwóch, żeby można było zmniejszyć etaty, i zgadzam się najlepiej, gdyby nie mieć swojego zdania i ślepo we wszystko wierzyć co mówią, wtedy to ideał, bardzo dziwna atmosfera pracy z jednej strony bardzo duże wymagania co do umiejętności pracowników, a z drugiej strony jak ktoś jest w miarę ogarnięty to też nie dobrze, głowa bardziej wysiada niż kręgosłup.

    Kontakt - Action Poland Sp. z o.o.

    Uniwersytecka 13 40-007 Katowice

    NIP:9542778083

    REGON:366830420

    KRS:0000678960

    https://pl.action.jobs/
    Branże: Sprzedaż detaliczna

    Odwiedź nasz profil

    InstagramIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    x12

    24.01.2020 21:48

    Inne

    Czy wypłacili wam za nadgodziny? I jak to jest w końcu z tą inwentaryzacją, czy te 12 godzin wlicza się w normalne godziny pracy w miesiącu, czy to są godziny dodatkowe?
    ReviewUserIcon
    Nshia

    25.01.2020 15:58

    Inne

    Nawet jeśli się odbijałeś zapomnij o nadgodzinach gdyż te są usuwane ręcznie przez kierownictwo w biurze ????
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    25.01.2020 10:04

    Inne

    Praca dla ludzi bez własnego zdania którzy nie umia się odezwać i lizusow. Gdyby nie kierownicy to by było ok. Nie mają szacunku do pracowników. Myślą że są niewiadomo kim. Kiedyś przyjdzie czas na nie i zostaną zwolnione. Dlatego zwalniają najlepszych bo się boją ze ktoś ich wygryzie. Zostają tylko mruki. W lubaniu proszę skontrolować te dziwne układy i zmienić kierownika a do tego pani kasjerka r... Niemiła i chamska.
    ReviewUserIcon
    Zx

    25.01.2020 10:44

    Inne

    Zgadzam się z tym. Też tam kiedyś pracowałam. Praca jest ok.zarobki itd. Brakuje atmosfery i przez to ludzie odchodzą bo nie mogą znieść tego traktowania zarządzających.
    ReviewUserIcon
    Ja pracuję w action

    22.01.2020 22:20

    Inne

    Praca w Action jest w porządku,firma to dobry pracodawca,pracuje od pół roku i ta praca daje mi satysfakcję.ale.ogrommie ważnym elementem jest zespół i to jest czynnik,który bardzo rzutuje na jakość pracy oraz na indywidualne odczucia każdego pracownika.natomiast firma Action jest poprostu w porządku-wyplata na czas,upominki -ostatnio każdy pracownik otrzymał ogromną czekoladę z okazji jubileuszu.ja w polskiej firmie nie spotkałam się z żadnym takim gestem.docencie fakt,że nie ma odpowiedzialności materialnej.firma zapewnia pomieszczenia socjalne, wyposażenie-to bardzo ważne.kto doświadczył brak takich kwestii w innych miejscach pracy to doceni action.uwazam,że niechęć ludzi do Action i ich niezadowolenie bierze się głównie z tego,że pracują w kiepskiej atmosferze i pod kiepskimi rządami kierowników,którzy bycmoze zamiast uczestniczyć w działaniach na sklepie na równi z pracownikami-poprostu się nimi wysługują i traktują jak zwykly plebs od rozpakowywania dostaw i zamiatania podłogi.
    ReviewUserIcon
    Ja pracuję w action

    24.01.2020 12:25

    Inne

    Pisze się "koleżankom"... Absolutnie nie jestem lizusem,zdziwilabys się.ja poprostu mam różne doświadczenia zawodowe ,z których wynika moje porównanie. Zakonczmy ten wątek,bo zwyczajnie nasuwa mi się myśl,że porozmawiać i wymienić opinie,to można z mądrymi ludźmi tylko.pozdrawiam pracowników,którzy podzielają mój stosunek do Action jako pracodawcy.
    ReviewUserIcon
    Gość

    25.01.2020 09:24

    Inne

    A czy to ważne jak? Czy kolezankąkolezankom, kolegom koljegom. Nie czepiaj się ortografii bo chodzi o temat pracy a nie pisowni.
    ReviewUserIcon
    jxd

    22.01.2020 14:43

    Inne

    Praca super
    ReviewUserIcon
    anonim

    31.12.2019 14:45

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    szczk

    14.01.2020 21:29

    Inne

    Pracuje w Szamotułach od niedawna jak czytam te komentarze to mam wrażenie, ze albo ktoś nie dorósł do pracy albo ma mega wyobraźnie! Ja polecam!!! pół etatu pieniadze się zgadzaja grafik ustalany wcześniej! co do pochwal to nie przedszkole nikt nie będzie chodził i klaskał za każdą dobrze zrobioną czynność! pzdr
    ReviewUserIcon
    Xxxxx

    18.01.2020 21:41

    Inne

    Jestem za
    ReviewUserIcon
    Maja

    08.01.2020 12:28

    Inne

    Praca ok dla tych co chcą pracować. Pozdrawiam wszystkich pracowników Akction
    ReviewUserIcon
    Xxx

    13.01.2020 08:50

    Inne

    Szamotuły kolejna rekrutacja pracowników są ogłoszenia czy ktoś będzie szukał pracy w dyskoncie czy sklepie gdzie często się pojawia rekrutacja ??????
    ReviewUserIcon
    Xxxxx

    17.01.2020 21:40

    Inne

    Nie masz co robić tylko cały czas żyjesz tym że cię w szamo nie chcieli? Dałabyś już sobie spokój bo to już obsesja i powoli może trzebaby było ją leczyć?
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    10.01.2020 12:10

    Inne

    Praca ok wszystko zależy z jakimi ludźmi się pracuję .Stabilny pracodawca,wypłata na czas,można się rozwijać.
    ReviewUserIcon
    Piszesz glupoty

    11.01.2020 17:17

    Inne

    Pracowałem długo w tym dziadostwie i o co ty wymyslasz za szkolenia. Dla dla kierowników i asystentów tak z zakresu jak wciskać z ludzi soki. A zwykły kasjer nie ma szkoleń. Nowy przychodzi i ogień ma robić a nie tracić czas na szkolenie.wyjazdy na inne sklepy nie są po to by się szkolić i zapoznać z towarem lecz by wesprzeć sklep w którym już mało ludzi pracuje bo się pozwalniali. Bzdety. Bzdety.
    ReviewUserIcon
    Xxx

    11.01.2020 18:48

    Inne

    Jakie szkolenie dla kasjerow ja była pracownica tego sklepu w dniu otwarcia usiadłam na kasę bez szkolenia do wszystkiego sama dochodzilam szkolenie przeciwko agresji i bhp tylko miałam przez firmę szkolenia na kierownika i asystenta to normalne na tych stanowiskach choć po tych szkoleniach co nie którzy i tak nie potrafią zarządzać sklepem i ludźmi po prostu hr wybiera nie odpowiednie osoby na te stanowiska.
    ReviewUserIcon
    K.J

    10.01.2020 10:12

    Inne

    Sklepy fajne,każdy znajdzie coś dla siebie tanim kosztem .Miła obsługa. Zadowolony klient
    ReviewUserIcon
    Xxx

    08.01.2020 22:58

    Inne

    A są tacy co się pozbywają dobrych pracowitych pracowników i tu to dziwi każdego że w tej firmie tak się dzieje najwyraźniej na stanowiskach kierownikow są nie odpowiednie osoby inaczej tego ująć nie można aż się wierzyć nie chce
    ReviewUserIcon
    Znajomy znajomy

    07.01.2020 20:57

    Inne

    Praca Wrocław ktoś coś warto??? Idę na rozmowę
    ReviewUserIcon
    ths

    08.01.2020 18:27

    Inne

    Nie warto. Pracodawca nastawił się na płacenie małych pieniędzy. Zależy na jakich ludzi trafisz na sklepie. Może być fajna ekipa, może być kwas.
    ReviewUserIcon
    Jjj

    08.01.2020 18:36

    Inne

    Idź zawsze warto spróbować..nie będzie Ci się podobać,zawsze można zrezygnować. Trzeba dać sobie szansę,zależy na jakich ludzi trafisz i na jakie stanowisko aplikujesz.
    ReviewUserIcon
    Marta

    07.01.2020 22:59

    Inne

    Przelew z delegacji ok 3 tyg. opłaca się Pamiętaj o jednym na takim wyjeździe zawsze jest mnóstwo do roboty,czasem nie do ogarnięcia..Sklepy są tak zapuszczone,że czasem kilka dni nie wystarczy,aby wyprowadzić je na prostą.
    ReviewUserIcon
    @ZAINTERESOWANY

    26.12.2019 09:58

    Inne

    Witam, może ktoś napisać jakie są zarobki w sieci ? chodzi mi o zarobki sprzedawcy, zastępcy kierownika i kierownika. napiszcie jaka jest atmosfera, premiowanie i jak wygląda kwestia nadgodzin, czy są i jak są płatne. z góry dziekuję za info pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Jowita

    04.01.2020 23:43

    Inne

    Niektóre kasjerki I asystentki są tak opryskliwe do klientów,że aż wstyd i takich się trzyma...A opinia idzie...zamiast dbać o dobrą reputację firmy to oni mają to gdzieś...Jest coraz większy (usunięte przez administratora) na sklepie ,brak cen i pozbywają się etatów..Dodając żadnych premi ..doceniana ,człowiek nie ma mobilizacji. aby się starać..bo po co. Jedni ciężko pracują a inni się obijają,a kasa kasjera 1900 z groszami śmiech na sali . ...
    ReviewUserIcon
    gosia

    05.01.2020 00:12

    Inne

    Nie można kontaktować się z kadrami bezpośrednio..Kiedyś potrzebowałam zaświadczenie o dochodach na cito z konkretnego mc Zgłosiłam kierowniczce ona wysłała maila .Przyszło po 10 dnich i jakie było moje zażenowanie zaświadczenie o dochodach zostało wypisane z 3 ostatnich m-cy i to jeszcze wyliczona średnia. I trzeba było od nowa robić zgłoszenie..bo tamtego mi nie przyjęli...Żenada ,żebym sama nie mogła zadzwonić i załatwić swojej sprawy...Po co utrudniać...
    ReviewUserIcon
    Jola

    04.01.2020 22:25

    Inne

    Zastanawiam się skąd oni biorą ludzi na stanowiska kierownicze ,którzy nie mają doświadczenia w handlu i podstawowej wiedzy jak np układać towar na rolkach..Samo szkolenie to za mało,przebudowy to robią ,tak długo,że aż płakać się chcę i większość musi podpierać się gotowym leyautem. Sami nic nie potrafią stworzyć. Grafiki tez robione ,że pożal się Boże. Faktem jest (usunięte przez administratora) i donosiciele mają najlepiej. Nie ma informacji zwrotnej,firma rządzi się dziwnymi prawami ,?Jak widać pozbywają się ludzi ,którzy się znają na swojej pracy i potrafią samodzielnie myśleć ..Wniosek taki firma potrzebuje na stanowiska zarządzające osoby mniej ogarnięte,żeby łatwiej nimi manipulować...Firma mówi ciągle o szacunku to tylko pozory.....
    ReviewUserIcon
    Polska

    02.01.2020 12:32

    Inne

    Czy to Szamotuły czy inny sklep w Polsce to okazuje sie że niestety ale takie funkcjonowanie jest na porządku dziennym. U mnie też tak było że Ci co mają większe pojęcie o tej pracy z szeregowych pracowników to byli gnębieni a Ci co lizali i Ci nic się nie oddzywali to mieli lżej. Standardem bylo też to że asystenci obgaduja za plecami kierownika sklepu ale w twarz to już inna bajka wręcz ubóstwiali swoją przełozoną i prawili jej komplementy. Widocznie taka jest strategia działania tego dyskontu, nadmienię że preferują umowy na pół i 3/4 etatu. Czyli oszczędnosci.
    ReviewUserIcon
    Xxx

    04.01.2020 14:21

    Inne

    Godziny są normalne pełen etat masz 8 H ale to rzadkość w tej firmie pracować na cały etat na pół i 3/4 ustalasz sobie jak chcesz chodzić możesz 5 dni po 4h na pół etatu możesz też iść po 8 H 4 dni i 3/4 To samo mogą też Cię ściągnąć z Twojego wolnego do pracy jak nie ma ludzi w zamian za dni wolne zdarzy się że masz za to zapłacone możesz iść na rozmowę są one bardzo odbiegające od rzeczywistości ja będąc na rozmowie odniosłam wrażenie że super praca się trafiła A po przepracowaniu pół roku już było całkiem inaczej.
    ReviewUserIcon
    Gośka

    04.01.2020 16:59

    Inne

    Oj na rozmowie to cud miód, opowiadają jak wspaniałą są firmą i jak dbają o pracownika ach jeszcze te szkolenia których nigdy nie było bo niby z jakie szkolenia ma mieć zwykły kasjer sprzedawca tam. Ty masz po prostu na czas wykładać towar, nie odzywać się, nie zadawać trudnych pytań.

    Zostaw merytoryczną opinię o Action Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - Action Poland Sp. z o.o.

    Pracownik Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Tarnowskie Góry

    Sprawdź ofertę
    Asystent Kierownika Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Oborniki

    Sprawdź ofertę
    Kierownik Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Żary

    Sprawdź ofertę
    Asystent/Asystentka Kierownika Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Lublin

    Sprawdź ofertę
    Pracownik/Pracownica Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Malbork

    Sprawdź ofertę
    Kierownik/Kierowniczka Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Wołomin

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon