Opinie o Automotive Lighting w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Automotive Lighting. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Automotive Lighting o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Automotive Lighting w Sosnowiec

Samatna

Czy to prawda że produkcja rusza na pełnych obrotach i że nawet w weekendy już zapisują ?

Rap
@Samatna

Weekendy ? Przecież miało być uzgodnione że praca od poniedziałku do czwartku ???

Slk
@Samatna

Normalnie powrót do pracy od czerwca na pełnych obrotach, koniec laby;))

Nareszcie:)))

@Slk

A skąd masz to info bo patrząc co się dzieje to ruszymy ale za rok i to jeszcze może na 3/4gwizdka

Tamtaramta
@Bik

Jakie za rok, co za bzdury. Układ jest podpisany do końca maja, ktoś tam pisał że nawet umowy przedluzaja

@Tamtaramta

I co z tego że do końca maja podpisany jest układ a dla kogo ty chcesz produkowac komu chcesz to wysłać komu sprzedać jak wszystko stoi A jak beda ruszać to tylko jedna zmiana. Poczytaj najpierw co się dzieje na świecie w fabrykach tylko dofinansowanie do branży może ruszyć motoryzacje inaczej nic z tego nie będzie maks 1zmiana a u nas chyba nie muszę pisać co będzie . Chyba ze wszyscy będziemy chodzić bez celu po halach zamiast 10osób na lini będzie 40 itd. Oczywiście chciałbym się mylić i obyśmy wszyscy wrócili normalnie do pracy ale niestety fakty są ......

@Bik

Chłopczyku jedną zmianą to możesz sobie na linii robić, na halo C praca tylko na jedną zmianę jest nieekonomiczma i nieopłacalne- grzania, rozruch, przetryski. Nie opowiadaj bzdur.

@Oburzony

Nie opowiadam bzdur mówię że chce się mylić z tym wszystkim a tak wogole nie mów czy coś jest opłacalne czy nie bo nie masz bladego pojęcia o tym wogole. Nie opłacalne to może być dla mnie Ciebie i zwykłych ludzi dla których pieniądze na TVP robią olbrzymie wrażenie A to jest tylko kropla

@Tamtaramta

Czyli od czerwca się zacznie ale nie produkcja raczej a cięcia etatów które są nieopłacalne

@Bik

Pracuje na wtryskach od 23 lat więc wiem.conto znaczy rozruch. Wtrysk to nie jakiś montażyk, pracuje się i uruchamia ciezej

Błażej
@Oburzony

XXI wiek, wydaje mi się że można byłoby stworzyć aplikację, nie obowiązkową do kontaktu z pracownikami. Ale trzeba chciec

@Oburzony

Nie zrozumiałeś mnie kolego. Nie oplacalne nie znaczy nie możliwe i ciężkie po pierwsze po drugie wtryskarki stoją w gotowości do odpalenia co chwila włączamy i wyłączamy wtryskarki bo pełny bufer bo awaria bo nie ma ludzi bo za chwilę są wystarczy jednazmiana pracy później na3zmianę przyjdzie u stawiacz załączyć i przygotować na rano i zredukowanie załogi o całą jedna zmianę zwróci się z nawiązką kolego . Nikt nikomu nie będzie płacił za nic zrozum to i przyjmij dobwiadomosci ze lepiej zatrzymać wtrysk i ruszyć za dwie zmiany niż płacić człowiekczłowiekowi żeby siedział w domu bądź w pracy chodząc w te i z powrotem

@Bik

Mam nadzieję że szybko wszystko wróci do normy

Bonifacy
@Tamtaramta

Co to za układ podpisany do końca maja ??? Czy on oznacza że 1czerwca ruszamy czy on oznacza ze 1czerwxa ruszają zwolnienia ?? Pozdrawiam

Natalia
@Bonifacy

Od 1 ruszamy. Nadgodzin ma nie być. Podobno małe zamówienia są. Bez nadgodzin to wolę na postoju dalej być

Bonifacy
@Natalia

Hmmm male zamówienia to cały czas są proddukowane

@Slk

Powrót od czerwca ale nie na pełnych obrotach,prawdopodobnie w dalszym ciągu od poniedziałku do czwartku .

Fatima

To szkoda wracać

Ślizg
@Samatna

Od czerwca startujemy wszyscy :)))))))))) na stolowkach będzie chyba ciasno mi się wydaje, jezeli jakosc z C nadal będzie oblegala stolowkę. W gdz ok 7 często pogaduchy a teraz z tego co wiem jakaś część miejsc wyklejona że siadać nie wolno. Ciekawe czy kierownik wie co robią z samego rana.

Koza

Od poniedziałku wszyscy 4 dni w tygodniu ? Ciekawe czy będzie akcja przepustki

@Koza

Nie będzie bo nie mogą przy skróconym czasie wywaluć na przepustkę,chyba ze ktoś bardzo chce i wyrazi zgodę.

Santa Klaus
@Ala

Hahahahahah ... "chyba że ktoś wyrazi zgodę" I już przeczuwam że ten wpis, był dokonany przez osobę, która nie ma pojęcia tego co się wydziewa na produkcji i jak to tzw wyrażanie zgody przez pracownika wygląda w rozmowie z mistrzem. Nie wspomnę już nawet o kontrolowanym tzw.operacyjmym wypuszczaniu plotek że jak ludzie nie będą chodzić na przepustki to się okaże że jest ich za dużo, a jak jest ich za dużo to trzeba robić wycinkę.

@Santa Klaus

Mam pojęcie,pracuję w zakładzie 23lata.

Santa Klaus
@Ala

W którym biurze ? Nie odpowiadaj:)

@Santa Klaus

Na produkcji,hala A.

Koza
@Ala

Hala A od zawsze wydawała mi sie mega uprzywilejowana i mogąca wszystko

Mandaryna
@Koza

Nooooooooooo czyli nie jestem sama Hehe

Antek

Koniec z przepustkami. Chcesz mieć wolne to urlop.Nie ma kto przepustek stemplować i tu jest problem. Przepustki były w poprzednim ustroju.

Antek

Wreszcie !!! 150 osób do zwolnienia teraz czekam aż poleci to jak domino. Szampan przygotowany na otwarcie zaczynamy zabawę ahahahaha

@Antek

Żadnych zwolnień nie będzie,nie siej plotek.

Farka
@Ala

Zwolnienia będą. Nie wiadomo jakie zamienia z rynku będą. Beda małe to muszą zwalniać bądź nie przedłużać umów o pracę

Zero
@Farka

Numery w totolotka jeszcze może podaj lamo

Blind
@Antek

80% prosze Pana i 60% prosze Pana... a jak zechcę to 40 i 20 % prosze Pana. Dziekuje bardzo, caluje raczki. "... a wodeczka ma byc zimna ham...ie pi....lony". Wy jestescie w ich oczach jak ta Poziomka w "Slepnacy od swiatel" -> https://www.youtube.com/watch?v=QFk5u8_NMqg. Niech wszystkie (usunięte przez administratora) poczytają o zarzadzaniu przez strach. Zrobicie wszystko mimo gadki i cfaniakowania tutaj. Amen. A teraz naiłbym się herbatki z cukrem ...

Monter

Rozmowa z mistrzem na stołówce na hali B

Czy będzie pani pracowała w każdy weekend i przychodziła na nadgodziny w tygodniu? Czym zajmowała się pani w poprzedniej pracy? Jak z dojazdem do miejsca pracy?

wlodzimierz

od dzisiaj gramy w gre firmowa typujemy najgorszego pracownika tygodnia, deich zwyciezcow otrzymuje natychmiast wypowiedzenie, zabawa potrwa rok lub poltora, zyczymy duzo sukcesow i malo glosow

Ktoś
@wlodzimierz

Adrian

Kazimierz

Powinniście być wdzięczni firmie że możecie sprawdzić siebie w stadzie czy potraficie zawalczyć o przetrwanie. Życzymy powodzenia

Mirek Bytom

Ja mam z Bytomia trochę daleko szukam mieszkanie w Sosnowcu chce się przeprowadzic.Stawiki super lubię też chodzić na kaczki z rodziną.

Antek

Kto będzie pracował w weekendy jeżeli już będzie taka potrzeba to do odbioru wolne w tygodniu.W razie nieobecności w weekend na stawikach na kaczkach i bobrach trzeba zgłaszać w kadrach lub bezpośrednio u kierowników.To tyle że spraw bieżących.

Antek

W weekendy nie ma pracy ponieważ wszyscy idą na stawiki na kaczki o bobry.

macho z siemianowic

W zwiazku z ostatnimi wydarzeniami i wybuchem epidemii, a nastepnie obnizka cen paliw postanowilem jednak kupic mocniejsza wersje 5.2l Audi R8. Sikorki beda sikaly na sam widok :-)

SPE

Trzeba swoje odczekać pracą będzie nie na darmo robią na A nową linię na BMW i Mini Cooper nowa lakiernia jest jak odpalą to będziecie płakać o wolne

Antek

Zwolnienia jeszcze będą to jeszcze nie koniec po co tyłu kierowników zastępców kierowników zastępcy zastępców plus jeszcze administracyjni i w kadrach też powinna być redukcja za dużo ich tam jest tym bardziej że już nie ma tylu pracowników co kiedys.

Herk

Słyszał ktoś coś może o zwolnieniach ???? Proszę o szczere odpowiedzi potwierdzone bez (usunięte przez administratora) komentarzy i odpowiedzi pozdrawiam

Zzz
@Herk

W tym zakładzie to nigdy do końca nie wiadomo co i jak :( ale wiem, że umowy przedłużyli teraz, nie wiem ilu osobom, tylko zastanawia mnie to, że wkoło zwolnienia a u nas co, taka zielona wyspa???

@Zzz

Może na andonie ktoś kliknął zielony :)

Trak
@Zzz

Na których halach te umowy ??? Rozumiem że do końca kwietnia były?

Napylacz
@Herk

Dopóki korzystają z tarczy antykryzysowej to nie mogą nikogo zwolnić. Chyba, że Ci się kończy umowa to mogę nie przedłużyć

Zzz
@Trak

Na A ale nie chce rozsiewac plot i nie wiem ile tych osob bylo, wiem na 100% o jednej :)

Jolka
@Zzz

"Nie rozsiewac plot" hahahahahah :)) - z cyku wspominane na forum

@Zzz

Wszystkie osoby które miały umowy przez pośrednika nie pracują już iod marca(usunięte przez administratora)

Data
@Ala

No chyba ty tak piszesz. Pośrednik miał umowy miesięczne a więc poprostu nie zostały przedłużone. To nie jest zwolnienie więc nie rzucaj się

Cwk

Ok

@Data

A co to jest,ludzie zostali bez pracy i pieniędzy a niektórzy pracowali kilka miesięcy,my chociaż mamy płacone postojowe a oni zostali na lodzie.

Netla
@Ala

Dokładnie, ale wydaje mi się że firma poprostu nie może zaryzykować że zwolnieniem bo w razie zamówień będą mieli kape. Wszyscy wiemy jak było z nowymi

Nka

Sytuacja na stołówce Czy można zrobić tak żeby Panowie z warsztatów chodzili na przerwy w mniej licznych grupach ? Jak my mamy zjeść skoro stoliki są powyklejane a czasami jest duża grupa z warsztatów i brak miejsca? Co nam po takiej przerwie ?

Koko
@Nka

W punkt!

Wiesiek

To jak jest z tą naszą sytuacją ? Podobno dzisiej pracują niektórzy, prawda to ?

Spocona Halina

Ja to się zgodzę nawet na 50% wypłaty najważniejsze to utrzymać miejsce pracy

@Spocona Halina

Bez przesady,zakład Saint gobain płaci 100% pracownikom.Jakie związki zawodowe takie uzgodnione warunki płacy.

@Spocona Halina

I dlaczego zakład zanim zaczął płacić postojowe najpierw był przymusowy tydzień urlopu,i niestety związki to przyklepaly.

Htrek
@Spocona Halina

Weź rozpeed i uderz w ścianę głowa. Polecam dla dobra zakladu zgłosić się do kadr w celu redukcji pensji do 50%

Lodzia

20proc odrazu

Aldona 4 dzieci 500+

Jeżeli to prawda z tymi zwolnieniami to jest masakra.Szkoda mi tych ludzi ,a ja muszę się pochwalić że będę mieć dzidziusia bo znów zaszłam i teraz mnie państwo chroni.Pozdrawiam wszystkie dziewczyny które też biorą 500 +

antycontrol
@Aldona 4 dzieci 500+

Sama widzisz co się dzieje nic tylko 4 i do przodu.

On

Ale prymitywny komentarz... pewnie tak jak i jego autor, bezimienny bohater, który atakując anonimowo drugiego człowieka odreagowywuje swój abstrakcyjny poziom egzystencji. Nigdy nie zrozumiem takich pajaców. Jak coś do kogoś masz, to mu to powiedz w twarz.. tym czasem pisząc w internetach chowasz się pod kieckę matki. Mam nadzieję że przynajmniej jesteś o tyle normalny że do góry nie patrzysz.

Ruda
@On

Tomaszu W-chu zachowaj te prymitywne słowa dla.siebie i.zajmij się zachwalaniem PIS bo.to ci najlepiej wychodzi.

Antoni
@On

Patrze gdzie mi się podoba i ch cie to obchodzi

Siwy
@Ruda

Następny wyjeżdża z polityką na forum o robocie, napisz cos jeszcze o koronawirusie może

On

Golf na hali B umarl śmiercią naturalna

Jan Paweł drugi

Niech ten zakład zamknom i krzyż na drogę.

@Jan Paweł drugi

Gdyby twoja polonistka to przeczytała, to pewnie wolałaby żebyś nie mówił jej nawet dzień dobry. Pomijam fakt, że twój Nick jest nie na miejscu.

Zostaw merytoryczną opinię o Automotive Lighting - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Automotive Lighting?

Zobacz opinie na temat firmy Automotive Lighting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 510.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Automotive Lighting?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 481, z czego 94 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 328 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Automotive Lighting?

Kandydaci do pracy w Automotive Lighting napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Automotive Lighting