Opinie o Automotive Lighting w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Automotive Lighting. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Automotive Lighting o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Automotive Lighting w Sosnowiec

Antek

Dzień dobry Uprzejmie informuje ,że w dniu dzisiejszym obchodzimy Dzień Kultury Fizycznej. W związku z tym proszę zabrać strój gimnastyczny i udać się na stawiki na kaczki i bobry.

Akcja Covid

Myślicie, że firma zgłosiła fakt wykrycia osoby, która miała styczność z pozytywnym na covid? Cóż za nie fart...nie dość, ze kasa pusta to teraz trzeba wynająć firmę, która zdezynfekuje wszystkie pomieszczenia. Myślicie, że biurowi nie powinni przychodzić do pracy i pracować z domu?

Go
@Akcja Covid

Myślę że masz nudne życie i nie masz co robic

@Akcja Covid

A myslisz ze na produkcji są wszyscy zdrowi?Gdyby zrobili wszystkim testy toby się okazało ile jest chorych bezobjawowych.Dystansu na linii nie da się utrzymać,Io szatni już nie wspomnę,masakra.

Jelcyn
@Akcja Covid

I co z tego że miała kontakt z zarazonym? ?? Weź na wstrzymanie i wyluzuj nie siej paniki niepotrzebnie A jak się tak boisz i wierzysz w te wszystkie barbabialuki to się zwolnij isiedź w domu.

Cytryna
@Jelcyn

Gdyby było to takie błahe to firma nie wydawałaby tysięcy złotych na dezynfekcje, zamkniecie biurowca itd. Chcesz napisać, że dyrekcja panikuje i szasta kasą niepotrzebnie? Ignorant !

PikPik
@Ola

Jak to mówią lepiej nie wywoływać sanepidu z lasu :) Ale kto wie ... jak zdarzyło się raz to zdarzyć może się drugi...kwestia czasu. Te wszystkie środki opracowane przez BHP to lipa. Tak jak piszesz, szatnia to masakra ... powinna być dezynfekowana na bieżąco.

Jelcyn
@Cytryna

Nic takiego co napisałaś nie powiedziałem. A powiedziałem że suejecie panikę po pierwsze po drugie ze miał kontakt z zarazona nie znaczy ze jest zarazony. Po trzecie nie jest to tak zaraźliwe jak nam chcą to przedstawić bo jakby tak było leżało by już pół Sosnowca w szpitalu itd więc uważam że chce cie siac jakąś niepotrzebną panikę a to jest różnica. Dezynfekcja hmmm zgodnie z zarzadenismi musi być i czy zakład uważa że to blachę czy nie musi ja przeprowadzić pozdrawiam i nie bójcie się bo nie ma czego

@PikPik

W ersi mają zakaz korzystania z szatni i pracują tak ze żadna zmiana się nie spotyka(pracują np od 5:15 do 13:15) do tego każdy wchodzi innym wejściem.

@PikPik

U nas niema żadnych środków bezpieczeństwa oprócz najgorszej jakości chińskich maseczek.Szkoda ze bhp nie wzięło pod uwagę ze niektórzy pracownicy noszą okulary i nie da się pracować bo okulary parują,a do tego temperatura na hali jest jaka jest.

Susin
@PikPik

Cóż... O co tyle paniki... Przecież według większości to wszystko to ściema. Wieczne narzekanie. Szatnia nie jest obowiązkowa. Ci co mają możliwość mogą przychodzić do pracy w odzieży roboczej. Spodnie cywilne, koszulka a buty można przebrać w samochodzie. Wtedy w szatni nie było by tyle ludzi. Co do obostrzeń... Przecież i tak nikt tych masek nie nosi tak jak powinien. Więc po co sanepid? (usunięte przez administratora)

Oburzony
@Susin

Jaki pysk ? Trochę kultury...o ludziach którzy mają jakiś pysk, to możesz sobie wśród swojej pato logii wspominać. Jeżeli zamiast kultury nauczono Cię (usunięte przez administratora) to zostaw je za drzwiami domu rodzinnego.

On

Ludzie często mają wiele do powiedzenia, po każdej zmianie na stanowiskach wyżej. Twój post jest potrzebny jak dziura w moscie, i nic nie wnosi. Teraz są ważniejsze sprawy od tego kto kim został. Zamiast wykłócac się bohatersko w internetach ciesz się że zakład nadal funkcjonuje. Nikt nie jest zadowolony z 4dniowego tygodnia pracy, więc nie podpuszczaj złośliwie ludzi. Zmiany na takich stanowiskach, nie są wynikiem układów a doświadczenia, i umiejętności. Po znajomości to można zatrudnić kogoś do pilnowania piachu na pustyni. Znajdź sobie inne zajęcie niż wywoływanie tzw go..noburzy.

Olo

Od wtorku rusza Fiat. Do roboty lenie koniec opierdalania.

Borys
@On

Pociotek albo związkowiec?

Nutka
@On

oj właśnie tak tak jak pisał ktoś na forum, zastraszanie typu: lepiej sie ciesz, ze jeszcze pracujesz 4 dni i masz obciete wynagrodzenie o 20%. Teraz wszyscy widzicie, ze jak tylko wrocimy to nałożą na nastepne pare lat narracje odbicia od dna. Będą szukać jeleni na soboty za grosze. Słabe te nasze kierownictwo...moglismy juz dawno wrocic ale patrzymy na Bielsko jak dziecko we mgle.

Hfdss

To że ktoś tam pracuje długo nie znaczy ze jest kogoś bardzo bliskim znajomym a ze znajomi znajomych są przyjmowani to chyba dziwić nie powinno wszędzie tak jest. Tylko czemu oni są zawsze docenieni ppdwyzkami to już jest dziwnie chore

Hades
@Hfdss

Starzy pracownicy są bierni. Często słyszę, że oni już się napracowali niech nowi się wykażą. Sami im dają zamiast bronić swojej pozycji. Po za tym ich kreatywność jest na wyczerpaniu, tylko świeża krew nadaje tempo temu motorowi. Chyba rozumiesz.

@Hades

Zależy na jakiej hali i obszarze. Ja trafiłam na taki obszar,że ludzie naprawdę bardzo życzliwi i uprzejmi

Pytacz

Jak to obecnie wygląda ? Jest już w miarę normalna produkcja ?

WZT
@Pytacz

Jest 80% a bedzie 60% jak w Czechach. Licza na zmeczenie pracownikow i ich dobrowolne odejscie. Typowa zagrywka korpo. Obciete wynagrodzenie, brak perspektyw podwyzek do 2025 oraz strach przed utrata pracy. Pelna kontrola pracownicza, uleglosc zwiazkow zawodowych z stala gadka: albo ustepstwa i podporzadkowanie albo wszyscy sie pakuja. Najgorsze jest to ze - jak to oni sie sami zwia DYREKCJA - jest tak slaba ze tylko przypadek moze nas uratowac. Idealny czas na pozamykanie nierentownych fabryk.

@WZT

Skąd masz informacje, że fabryka nie jest rentowna (mówimy o stanie sprzed COVID)?

@Andrzej

Napewno nie ma tylko zgrywa specjalistę, nikt kto pisze na tym śmiesznym forum napewno nie ma dostępu do wskaźników finansowych zakładu ????

Vgrd
@WZT

Ta fabryka przez ostatnie 8lat tyle zarobiła ze mogę być na postojowym przez najbliższe 20lat

Bez paniki
@Vgrd

Przecież firma marelli z Sosnowca to nie jest sklep ,czy kiosk zenka. To jest odnoga całej grupy które utrzymuje się z tych zysków. Po drugie pomyśl dlaczego jest teraz Marelli a nie Automotive Lighting ehhh Twoje rozumowanie jest błędne...Ja ktoś czyta gazety ,to wie co się dzieje w motoryzacji itd... Bez paniki wszystko powinno wrócić do normy w przyszłym roku

Monter

Rozmowa z mistrzem na stołówce na hali B

Czy będzie pani pracowała w każdy weekend i przychodziła na nadgodziny w tygodniu? Czym zajmowała się pani w poprzedniej pracy? Jak z dojazdem do miejsca pracy?

Deja Vous

Kazdy czlowiek to inny swiat. Sami go sobie tworzymy, jesli w tym swiecie jest cos zlego, to nalezy to zmienic - zadzielac bez niepotrzebnych negatywnych emocji. Mozna tkwic w grupowym narzekaniu, wzajemnych atakach i ublizaniach lub stanac ponad tym i cos zadzialac lub znienic swoj swiat. Mozna zmienic prace ,mozna byc ponad ublizaniem kolegom lub kolezankom. Co o tym muslicie?

Latarnia

Wyjaśniło się.

Dorota

Spojrzalam na konto i sywierdzilam ze nie mam na zycie dosc ze piatki wolne to jeszcze 80 % to jest jakies nieporozumienie za co ja mam teraz wyrzyc .A normy wyrabiamy jak przed pandemia to tak nie morze dalej wygladac niech cos zwiazki w końcu zrobia bo ja nie wyobrazam sobie dalszej pracy w tej firmie ,wolala bym siedziec na postojowym i gdzies dorabiac .

Pati

2300 taka moja wypłata za maj, trzeba szukać czegoś innego chyba

Dorota
@Pati

Moja tez 2300 .kredyt ,rachunki i po pieniadzach.

Fozol
@Dorota

Co wy chcecie od związków w tym momencie. Jeżeli jest tarcza 4.0 która pozwala pracodawca na takie rzeczy to tak robią . Związki nie mają prawa głosu stracili je dnia wprowadzenia stanu epidemiologicznego w kraju. Apropo szukania pracy to życzę powodzenia bo podejrzewam że po pierwsze liczba bezrobotnych jest duzzzzzza po drugie każdy przedsiębiorca teraz będzie mówił że jest kryzys korona i więcej Ci nie może dac. Ogólnie jesteśmy wszyscy w czarnej d. .. I o to właśnie chodziło. Związki i przed pandemia brali co zakład dał a nie co ludzie chcieli pozdrawiam

Ruda
@Fozol

Jakos gornicy maja 100% da się?

Grzesiu
@Dorota

A niedługo to będzie 2600 ale brutto.... Swoją drogą cytrynki są dobrze wycisnięte wydajność ta sama albo większa za połowę wypłaty więc trzymamy kciuki za koronkę i oby tak dalej..... A co do sądu i przepisów to macie dwa podstawowe prawa

Justyna kj
@Fozol

Amazon przyjmuje, nie gadaj bzdur. Sporo osób przeszło z al i chwali sobie tą zmianę Nawet w obecnej chwili wchłaniają pracowników

Glodujacy
@Dorota

Przemysl swoje pierwsze zdanie bardzo prosze. Jakie 80 procent? 100 przez 4 dni mamy skrocony wymiar czasu pracy a nie wynagrodzenie. A skoro ta jedna piąta powoduje taką katastrofe w Twoich finansach to zal mi Cie. Skoro na liniach pracujac od 5 lat nigdy nie mialem stalej kwoty wynagrodzenia. Bylo oszczedzic styczen bogaty luty bogaty marzec bogaty a w kwietniu tragedia umieramy z głodu.....

Nnkwdp
@Glodujacy

Jak Ci się skończą pieniążki zaoszczędzone wejdź się pochwalić jak sobie radzisz. Strzelam ze masz do 27lat jesteś kawalerem i mieszkasz z mamusia i teraz takie (usunięte przez administratora) wypisujesz. Nie po to chodzi się do pracy by wydawać zaoszczędzone pieniądze na wydatki bierzace bo gdy pieniądze się skończą dalej będziesz chodził do pracy ale z kupki już Ci braknie na wydatki bierzace wtedy kalosz do gara w twoim wykonaniu to siedzenie na chacie z mamusia

@Dorota

Wy młode pokolenia znacie życie tylko w dobrobycie i płaczecie jak małe dzieci, teraz jest tylko namiastka tego co było za moich czasów. Pewnie nie pamiętacie lat poczatku lat 90tych po upadku komuny inflacja w 1990 roku była ponad 500 % a bezrobocie 20% ! a w latach 80 tych srednio inflacja 20 % rocznie, pieniądze szybko traciły na wartości, w sklepach półki puste, ale kwitł handel wymienny, ktoś miał papier toaletowy, ktoś ocet, albo mięso ze wsi przywiózł, każdy robił własne przetwory i nikt z głodu nie umierał. Jak komuś brakowało pieniędzy to dorabiał robiąc remonty, były wyjazdy na zbieranie truskawek, kobiety pomagały starszym sąsiadkom itd i dodatkowe parę złoty było, a było mniej możlwości niż w dzisiejszych czasach. Kto miał łeb na karku to dobrze żył, ale teraz te nowe pokolenia to odzwyczajone od cięzkiej pracy, dwie lewe ręce i roszczeniowość aby dać wszystko na tacy "bo mi się należy", w du..ach się wszystkim poprzewracało ! Chyba wirus to za mało, wojny jakieś trzeba. Pogadajcie z rodzicami jak to było kiedyś to nabierzecie troche pokory i szacunku dla osób starszych którzy wiele lat cięzko pracowali w i wychowywami Was trudnym okresie dla Polski, żebyście jako teraz dorosłe dzieci mogli płakać na forum. Pozdrawiam wszystkich ludzi z charakterem w wieku przedemerytalnym.

Lusia
@Dorota

Każdy ma teraz kryzys finansowy. I niestety nie spodziewamy się cudów od pracodawcy. Ten, czy inny bedxie korzystał z tego co daje mu rząd. A wsztstko wiąże się z wyzyskiem pracownika. Zamiast skamlec, że firma taka zła to myślę, że droga wolna i można szukać lepszej pracy i pracodawcy, który obsypie was kokosami. Słuchać juz nie mogę tego narzekania. Każdemu ciężko często z połowa miesięcznego dochodu. I jak żyć albo w Twoim wydaniu Doroto "rzyc" się nie da to już dawno powinnaś zmienić pracę na lepszą. Tak narzekacie ludxie, a dalej tu siedzicie. Po co?

Mlody
@Jadwiga

Co Ty gadasz jadwiguniu. Każdy miał pracę i pieniądze na ławce na bezrobociu nie posiedzual nikt a ze były kartki na żywność ze pomarańcze raz w roku ns święta ze w pewexie kupowalas zagraniczne rzeczy. Każdy miał pieniądze ale nie było na co wydać alkochol i fajki. Kto mądry się dorobił owszem ale czy Ty do nich nalezalas? ? Chyba nie bo tu pracujesz. Dorobili się Ci co mieli się dorobić a z Twojego komentarzu można wywnioskować ze jesteś obrońcą systemu przyzwyczajonym do biedy i nędzy. Nie chodzi żeby dac bo się należy chodzi by nie zabierać a to jest różnica. Gdyby nie młodzi dalej byś Jadwiguniu pracowala za 3,60

Justyna kj
@Jadwiga

Czyli co wychodzi na to że nie morzemy chcieć zyć lepjej?

Bernarsey

Nie my tv Internet telefony komputery. Na szczęście nie wszyscy ludzie zapomnieli że dziecia trzeba zoorganizoawac zabawę itd A nie dawać telefon czy też tablet niech się bawi. Dzięki tym ludzie jest ten odsetek dzieci które nie są takie jak inne ppzdrawiam

@Mlody

Młody, może jesteś młody i masz prawo nie pamietać bo w latach 1989-92 nosiłeś tetrowe pieluchy, szalało 20% bezrobocie i hiperinflacja, zapytaj rodziców albo poszukaj w internecie bo w tym jesteście dobrzy. Wcale nie twierdzę, że kiedyś było lepiej, czy teraz jest lepiej, nie można porównywać bo to inne czasy, inny poziom rozwoju gospodarki, polityki itd, Denerwuje mnie jedynie jęczenie i płacz młodych ludzi, którzy powinni być pełni energii i werwy, zamiast zakasać rękawy gdy przyszedł gorszy czas to wolą wylewać żale.

Mlody
@Jadwiga

Jeżeli chcesz zakasac rękawy to proszę bardzo takim podejściem do dzisiaj mieli byśmy w Polsce komunę bo nikt by się nie odzywal tylko każdy by zakasal rękawy i handlowal papierem toaletowym itd. Jakbyś nie wiedziała to źle się dopiero zacznie jeszcze się na zaczęło pociąg się jeszcze nie zatrzymał. Ale oczywiście zamiast robić cokolwiek trzeba zakasac rękawy najlepiej robić za darmo. Jakbyś też nie wiedzuala gdy zabiorą ci pieniądze tzn zmniejsza zarobki to uwierz mi ze nikt tak śmiało Ci już nie wróci To tego co miałaś ale tobie to obojetnne Ty zakasasz rękawy i byle do emerytury. będziesz handlować komfiturami itd. Jest to żałosne i wegetacja a nie życie. Ludzie którzy stracą pracę w tych ciężkich czasach które dopiero ida finansowo niestety cofna się jakieś 17lat ale co tam trzeba zakasac rękawy

Aciunia
@Mlody

Mam 50 lat przeżyłam komunę i powiem ze wtedy było lepiej praca była i to w państwowych firmach wypłata też fakt że w sklepach nie było nic ale ja tamten czas wspominam z sentymentem a teraz co mamy (usunięte przez administratora) firmy zagraniczne robią z pracownikami co chcą a związki mają to w (usunięte przez administratora) te lata są żałosne szkoda mi dzieci i wnuków bo mają gówniane życie i trzeba żyć od do za marne grosze

@Aciunia

W tamtych czasach kobiety siedziały w domu i wychowywały dzieci,niestety teraz oboje musi pracować żeby się czegoś dorobić.Mieszkan za marne grosz nie dają,młodzi musza brać kredyty i ciężko pracować żeby się czegoś dorobić.

@Mlody

Młody, tak jest teraz trudny czas, tak obcieli nam pensję, tak ludzie potracili pracę, ale na litość przestać już jęczeć, to nie jest stan wojenny ! brakuje Ci kasy znajdz dodatkowe zajęcie, bo naprawdę są oferty na dodatkową pracę jeżeli Ci się nudzi, ale chyba wolisz jęczeć na forum.

Aciunia
@Ola

20 lat temu też musiałam wziąść kredyt na mieszkanie który spłacałam właśnie 20 lat to w tamtych czasach super nie było a kobiety mogły iść do pracy a dzieci do żłobka czy przedszkola tyle że wszystko było za darmo a teraz do państwowego żłobka się nie dostanie a prywatnie 800zl to nie wiem czy teraz jest dobrze ze połowa wypłaty idzie na żłobek czy przedszkole

Hej Misiaki, czy wszyscy opłacili już składki na związki? Tak, to super. Dziekujemy i chcemy na nastepny miesiac rowniez. Jak nie to nic nie zrobimy w waszym temacie i sprawie jak do tej pory. Placcie kase i nie narzekajcie bo bez nas nic sie nie stanie tak jak z nami. NAIWNIAKI !

Mamy 500+ czego jeszcze chcecie ? cieszmy sie mnie jak brakowało do wypłaty to żem se dosrał wy też tak macie ??

Kkh

Odpuścić sobie tematy polityczne na tym forum Wystarczy że każdego dnia klepią o tym w tv Wymiotiwac się cgce

CENIĄCA HUMOR

Dorota, Oni dbają o swoje stołki a innych mają w czterech literach. Innym jeszcze premie odbierają.Ciekawa jestem czy przewodniczący bądz przewodnicząca ma odebraną premie ? Dobrze ,że mam męża górnika który już jest na emeryturze głowe mam spokojną. Była też kobieta która pracowała na liniach bez męża pięcioro dzieci tutaj miała nik Ona poezja żyje z 500+ i ma się dobrze korzysta z przywilejów PISU z koloni z bonów wczasowych wszystko z socjalu.Tacy ludzie mają sie dobrze.

Janek
@CENIĄCA HUMOR

Sprawiedliwe Państwo , PiS to taka właśnie sprawiedliwość ...

Maniula

Rozmawialam z prawnikiem i jezeli firma M. otrzymala dofinansowanie do tzw. postojowego na okres maksymalny 3 miesiace z FGŚP to nie moze zwolnic pracownika przez okres szesciu miesiecy z przyczyn pracodawcy. Nie wolno zgadzac sie na podsuniecie zwolnienia z prosba o porozumieniu stron na prosbe pracownika. Prosze sie nie bac czesto stosowanym zastraszeniem przez pracodawce: jezeli nie zgodzisz sie to zrobimy to inaczej albo dyscyplinarka. Ostatnie czego chcialaby firma to sad pracy i pranie brudow przed sadem lacznie z wpisem do zeznan niewygodnych faktow :) Jezeli zdarzyloby sie ze firma zacznie zwalniac przed uplywem szesciu miesiecy to 1) bedzie musial oddac dofinansowanie 2) pracownik moglby zarzadac odszkodowania przed sadem pracy jak zlamanie umowy i ustawy o dofinansowaniu i utrzymaniu przez pracodawce miejsca pracy. Wiecie czy M. otrzymalo dofinansowanie z FGŚP?

Faoooo
@Maniula

Oczywiscie,że tak dlatego byla część osob wytypowana do pracy od 1 maja, i zarabiala tyle co reszta na postoju siedzac w domku , swietnie w (usunięte przez administratora)

Antek

Przeciek jest taki ,że w lipcu ma być słonecznie i bedzie można chodzić na stawiki na kaczki i bobry. Maniula, Byłeś u prawnika i prawnik Cię zbył nic nie wiesz.Jeżeli zostałeś zwolniony to daj sobie spokój z Sądami i szukaj sobie nowej pracy. Na rynku jest bardzo dużo ofert.Najważniejsze ,że jesteś zdrowy,a prace można zmieniać jak przystojny facet kobiety. Listę z dofinansowaniami ma Morawiecki przy czym należy zaznaczyć ,że z tego co wiadomym jest to takie dofinansowanie było dla przedsiębiorców którzy mają małe firmy od 30 do 100 pracowników. Natomiast jest kryzys produkcja w zakładach jest zmniejszona i pojedyncze przypadki zwolnień mogą być.Nie patrz też na związki zawodowe bo one tylko istnieją na papierze. Na koniec odnośnie prania brudów w Sądzie to nic z tym nie nawojujesz ponieważ Sądy są przyzwyczajone do taplania się w (usunięte przez administratora) ponieważ same ociekają gównem.

Clxl

My do odwołania 80% górnicy oczywiście nie mogą ponieść strat ekonomicznych - to jest siła związków

Pytacz
@Clxl

Nie ma to nic wspólnego ze związkami, wybory idą , żeby czasem nie ponieść strat , to jak znam życie sama partia rzadzaca zaproponowała , a może nawet frytki do tego ...ot sprawiedliwość w myśl obecnych u steru ...

Czit

Co wy chcecie od związków. Związku miały już swój czas by cokolwiek ugrać i nie ugraka nic dla nas. Teraz w tym momencie zwiazki nie mają głosy już wogole

Tom

jakie produkty i do jakich OEM sa produkowane w sosnowcu? Tylko Fiat?

Andrzej monter
@Tom

drogi Panie oprócz produkcji dla firmy Fiat mamy też Ładę, Tatę i Ssang Yonga

Robert
@Tom

Produkcja m.in. dla Audi, VW, PSA w tym Opel, Fiat (FCA), Skoda, BMW

Borus

Nie ma różnicy kto co pisze tutaj prawda jest jedna niestety ten miesiąc zweryfikuje ile osób będzie niepotrzebnych jest to straszne ale niestety tak to będzie wyglądać

Ali
@Borus

A mi się wydaje ze zakład obniży jeszcze wypłaty i powiedzą nam ze to po to żeby utrzymać miejsca pracy.

Blind
@Ali

Zgadzam sie....w czerwcu bedzie 60% i 3 dni pracy. Pozniej zwolnienia albo jeszcze szybciej. Zwiazki sa wypękane...na sznureczku.

@Blind

Przez tyle lat nie zrobili nic tzn zrobili wzięli zenujaca propozycjezakładu na podwyżki i tyle więcej nie pamiętam żeby coś zrobili tak więc teraz gdy jest tarcza zakład może z nami robić co chce zwiazki mogą poprostu zostać zlikwidowane gdyż każde ich spotkanie z dyrekcją skończy się tak Samo gdyby poszedlby tam przedstawiciel pracowników jak np. Antek z tego forum i podpisał by ze zamiast pieniędzy to talon na bigos i miejscówka na stawikach. Jedyny plus związków w tym momencie to taki ze jak beda mieli Cię zwolnić to związki ci o tym powiedzą wcześniej jeśli w nich jesteś oczywiście i tyle w temacie

Blind

Japonczycy nie zarobili na Marelli ani grosza...wzieli dodatkowe kredyty a tu nagle zatrzymanie produkcji. Jak myslicie co bedzie tego konsekwencja? Nie chca robic poplochu. Jak chca zwalniac to lepiej teraz poki produkcja nie uruchomiona ale znajac zycie to znowu odwala orła przez potkniecie. Doplata do postojowego tez byla obwarunkowana - pracodawca otrzymuje wsparcie za utrzymanie miejsc pracy. Tutaj ponowny haczyk...dostali kase ale i tak budzet sie nie zepnie bo jest bardzo zle a bedzie krytycznie... Jedyny dylemat jaki maja to jak wyciac etaty bez wyplacenia odpraw lub uniknac grupowym zwolnieniom. Niepłatny piątek nie pomoże zupelnie - przeciągnie agonie ale nie sprawi ze odbijemy sie od dna. Co bedzie dalej? Jeden czlowiek zarabia wiecej niz cala ekipa na jednej lini lacznie z biurowymi wiec niech on sie martwi :) Lubie sery w francuzkie wino :P

@Blind

Bać to mogę się Ci co nie przyszli tutaj z powołania i bez znajomych bo oni pójdę nie prwszy strzał niestety. Kierownicy będę wybierać kogo zwalniamy

Antek

Pracownicy którzy zostaną wytypowani do zwolnienia z 20 letnim stażem mają otrzymać beczkę paprykarzu oraz do końca życia tygodniowo 4 puszki bigosu.W razie zgagi 50 % upustu na ranigast.Ponadto darmowy rezonans magnetyczny na stawy biodrowe i kręgosłup.

On
@Antek

A ja radze Ci lekko się pochylić i biec... Ściana sama Cię znajdzie

Antek

Ludzie przestańcie z pieniędzmi !!! Jest kryzys nie będzie kasy będzie bigos w puszkach i koniec dyskusji ! A jak wam doopy urosną to na stawiki na kaczki i bobry!

Antek

Od czerwca będzie już normalna produkcja.Przewidziane będą również nadgodziny. Za pracę w nadgodzinach pracownicy nie będą dostawać dodatkowych pieniędzy ale będą dostawać świeży bigos w puszkach do odebrania na stołówce.Zamiana płatności w bigos jest wynikiem kryzysu który obecnie panuje na świecie w związku z pandemią.

Zostaw merytoryczną opinię o Automotive Lighting - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Automotive Lighting?

Zobacz opinie na temat firmy Automotive Lighting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 510.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Automotive Lighting?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 481, z czego 94 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 328 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Automotive Lighting?

Kandydaci do pracy w Automotive Lighting napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Automotive Lighting