Opinie o Automotive Lighting w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Automotive Lighting. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Automotive Lighting o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Automotive Lighting w Sosnowiec

Antek

Przyjęcia do pracy będą jak pracodawca zwolni pracowników tzw.słupów którzy są mało efektywni ale są na etacie. To właśnie Ci pseudo pracownicy blokują etaty w zakładzie ,a pensje pobierają całkiem ładne.Za tych darmozjadów można przyjąć sporą grupę ludzi którzy nie będą się szwendać po palarniach i stołówkach a będą sumiennie pracować. W związku z ładną pogodą zapraszam na stawiki na kaczki i bobry.

Wku.....ony
@Antek

Czy administrator potrafi myśleć??? Dlaczego nie reaguje na wpisy które straszą ludzi ????

Gienek
@Wku.....ony

Prawda boli?

Lusia

Czytając niektóre opinie o zakładzie to zastanawiam się, dlaczego wy ludzie tam jeszcze pracujecie? Nie mówię o byłych pracownikach, bo ich jad jest... no cóż wiadomo. ???? Skoro tak wszystkim źle to przecież droga jest otwarta. Trzeba szukać pracy takiej, która spełni wasze oczekiwania. Idealnego pracodawcę, wypłaty pieciocyfrowe, a pracy jak najmniej. Rozumiem, że może coś nie pasować, bo sama jak patrze na pewne rzeczy to głowa mnie boli, ale marudzić i płuc na wszystko... Po co sue tak zadreczac skoro gdzie indziej na pewno bedzie co poniektórym lepiej. A wierzcie mi, że nie tylko wam. ????

Jezus

Już w króce będom zwolnienia. Ha ha

Pyr

Co to za akcja z 12tkami ? Ponoć polecenia jak ktoś nie chce

Niusia
@Pyr

Nic nowego. Na dwanaście masz zostać i już. (usunięte przez administratora)

Monter

Rozmowa z mistrzem na stołówce na hali B

Czy będzie pani pracowała w każdy weekend i przychodziła na nadgodziny w tygodniu? Czym zajmowała się pani w poprzedniej pracy? Jak z dojazdem do miejsca pracy?

Leszno
Kładka

Ejjjj skoro rzekomo brakuje ludzi, a sytuacja wróciła do normy i są ploty o 12tkach to czy związki planują wykorzystać ten moment na rozmowy o podwyżkach? No sorry ale jeżeli naprawdę mają problemy z obsadą to dlaczego tak jest?? Kiedyś jak w tym zakładzie zarabiali więcej niż dookoła to ludzie sie w kolejkach ustawiali, nie było problemu z brakiem obsady, a obsada która była bardziej się chyba starała bo mieli świadomość że inni czekaj tylko aż się zwolni msc w zakladzie

Lusia
@Kładka

Związki? Hahahaha... Jedyne co oni nam mogą zapewnić to brak podwyżek, nadgodziny do odbiórki i te przeklęte maseczki na kilka lat. Wszystko robią pod dyktando firmy, a za pracownikiem zero wstawiennictwa. Ot takie mamy związki. Później będzie meeting z dyrektorem i będą zachwalać jak fantastycznie zakład stoi, jak cudowne zyski mamy, mimo korony udało się utrzymać na całkiem dobrej pozycji it. I jak to związki wykorzystają? Ano tak jak każdego roku, gdy słuchamy tych cudownych informacji - WCALE! Grunt, że oni bezpiecznie sobie stołeczki trzymają. Aż się dziwię, że ludzie nadal łożą na utrzymanie tych pseudo wstawienników ludu.

Niusia
@Lusia

Ja już dawno wypisałam się ze związków. Przyzwyczaili się do wygody. Nic nie robią. Biorą kasę za to że są. Ten zakład już dawno należy do gorszych na rynku pracy. Atmosf

CENIACA HUMOR

Ja się załatwiam do umywalki zdarzyło mi się nawet że napisałam z tego artykuł do gazety

5th
@CENIACA HUMOR

W artykule tym pisało o przejęciu kluczowych elementów bez których sobie nie poradzą.

Bękart
@CENIACA HUMOR

Co ja się będę odzywać. Zdzichu ma pierwszeństwo, a w nagrodę dostał Marzenkę. Ten zakład to farsa.

Omen

Kto się przyzna?

Jak z zapotrzebowaniem na pracowników? Wróciło do normy ? Podobno są przyjęcia, czyli już wszystko po staremu? Pytam czy każdy już wrócił do pracy i czy jeszcze brakuje czy można aplikować

Kaaarrrraaaamba

Zwiazkowoec ?

Alfred
@Zainteresowany

Brakuję ludzi sąm przyjęcia.

całuśnik turyński
@Zainteresowany

Zapraszamy do ALPL, w szczególności zapraszamy młode, całuśne i rezolutne dziewczęta.

@Alfred

Zapraszamy na hale A,soboty pracujące,dwunastki do odbioru,rewelacja.Nie pamietam czasów żeby dwunastki odbierać,dziękujemy ZZ.

Kikop

Są nabory

Golonko

Tak z ciekawości zapytam jest opcja przejścia z agencji pod zakład zacytuje "docelowe zatrudnienie na stałe bezpośrednio w strukturach firmy" oczywiście pytam jak to było przed covid

Kół
@Golonko

Nie

Maniek

A jak sprawa wygląda z pracownikami agencyjnymi ? Nadgodziny są wypłacane do wypłaty? I jak z sobotami

Wiadomo czy bedzie w sierpniu jakis postoj ? Zmniejszona produkcja ?

Sll
@Gość

Wręcz przeciwnie

Czy nadgodziny sa juz płacone? Soboty dalej do odbioru wiadomo . A co z niedzielami i nadgodzinami w tyg?

Pytacz

Kto miał dodatkową przerwę na hali C w związku z temperaturą? Albo kto nie miał 2 zmiana

Kapsel

Wczasy pod gruszą już w piątek, mam nadzieję że nie będzie rozczarowania

StoKrotka

Dostaliscie moze jakis przeciek co w lipcu? Ma ktos dojscia do informacji od pociotkow w zwiazkach?

Berlusconi
@StoKrotka

Nikt nic nie wie a związki przede wszystkim nic nie wiedzą bo nie mają prawa głosu. Co zakład zadecyduje tak zrobi tyle w temacie co w lipcu

Ali
@Berlusconi

Prawdopodobnie w lipcu wszystko wróci do normy czyli 5 dni pracy i zarobki100%.

Zzz
@Ali

Też tak słyszałam, miejmy nadzieję, że to prawda i że pomalutku będziemy wracać do normalności.

Lopcia
@Ali

No i chyba wrocilo bo nawet posrednik wrócił

Oko zwątpienia

Dodatkowe przerwy gdy temp wynosi 32 lub więcej - wprowadzono 03.07 Ok temp jest wyświetlana w jakimś tam ich programie na komputerze, ale skąd zwykli pracownicy fizyczni mają wiedzieć jaka jest temp ? Co maja liczyć na to że majster przebiegnie i powie ej wiesz jest 32 stopni, masz dodatkową przerwę. Prosimy o wyświetlanie temperatury na andonach albo jakiś telewizorach. Sorry ale tyle lat już tu pracuje i wiem że polegać można tylko na sobie

@Oko zwątpienia

Nasz mistrz zawsze informuje nas o dłuższej przerwie,u nas niema z tym problemu.

Cyklop
@Oko zwątpienia

Ale jak elektronika padnie to co zrobisz? Zadzwonisz po elektryka?

@Cyklop

Są jeszcze inne termometry.

Zxc
@Oko zwątpienia

Nie dajcie się (usunięte przez administratora) Według kodeksu pracy przerwa przysługuje jeżeli temperatura w zamkniętym miejscu pracy przekracza 28 stopni a nie 32 Pozdrawiam

Robot
@Zxc

Ciekawe w jakim kodeksie. Nie ma nic o temp dodatnich są ujemne jest tylko woda do picia i tyle

Cat
@Robot

Kto pisał o kodeksie ? Dyro podjął taka decyzję- 32st lub więcej to dodatkowa przerwa Kto na C dziś miał dodatkową przerwę i wogole informacje o tym rozporządzeniu?

Kip
@Robot

Chodzi o wew przepis

Antek

Na jadalniach maja być zamontowane lody z automatu.Kazdy pracownik który będzie na przerwie będzie mógł troszeczkę się schlodzic.Lody będą włoskie w dwóch smakach śmietanka i kakao.Ponadto nie ma zakazu żeby pracownicy na przerwach zrobili sobie szybki prysznic z zimnej wody.

Marysia
@Antek

Mam takie urządzenie. Pracuje jak lodówka, ale nie wiedziałam że potrafi lody robić. Lepsze to niż wiatrak.

Antek

Jeżeli temperatura na halach produkcyjnych przekroczy 32 stopnie to będzie podstawiony autokar i pracownicy zostaną przetransportowani na stawiki na kaczki i bobry. Dlatego trzeba być przygotowanym i mieć na sobie strój kąpielowy.

urlopowicz

Cześć, czy ktoś coś wie na temat sierpniowej przerwy urlopowej ? ponoć jakieś 3 tygodnie mają być postoju.

Hak
@urlopowicz

Tutaj nic nie wiadomo kolego

@urlopowicz

Na hali A dwa tygodnie urlopu,trzech tygodni nie można brać.

statystyk

co z dobrowolnymi testatmi dla przeciwciała Covid 19 dla pracowników ? na tzw. tygodniu zdrowia jak co roku można było rózne badania przeprowadzać, może tym razem zrobić na covid, co wy na to ?

Sebaa
@statystyk

A kto za to zapłaci?

Jakos
@statystyk

Daj już spokój z tym covidem. Nie widzisz ze to wszystko było jest zaplanowane . O mega kryzysie mówili już od dobrych paru lat ale nic się nie działo więc musieli coś wymyśleć a ze każdy ma tv i ogląda czyta Internet to jazda z covidem.Jak chcesz rządzić ludźmi poprostu ich zastrasz i masz ich w garści. Niestety ida bardzo ale to bardzo źle czasy i każdego ti dotknie jednych mniej drugich bardziej. Nasz zakład wkoncu też sięgnie po redukcję zatrudnienia jest to nieuniknione ludzie są tak wystraszebi ze nikt nie będzie kupował samochodu wiedząc że niewiadomo co nas czeka. Nie chcebtutsj nikogo straszyć ale proszę nie mówcie już na tym forum o tym covid bo jest to żałosne zapewne jak mój komentarz pozdrawiam całą halę A

Zostaw merytoryczną opinię o Automotive Lighting - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Automotive Lighting?

Zobacz opinie na temat firmy Automotive Lighting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 510.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Automotive Lighting?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 481, z czego 94 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 328 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Automotive Lighting?

Kandydaci do pracy w Automotive Lighting napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Automotive Lighting