Opinie o Nota Zakład Mechaniki Precyzyjnej w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Nota Zakład Mechaniki Precyzyjnej. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Nota Zakład Mechaniki Precyzyjnej o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nota Zakład Mechaniki Precyzyjnej w Lublin

Norbert Nowy wpis

Może znajdzie się ktoś z pracowników i podzieli się opinią o pracy w firmie? Warto aplikować?

Pracownik Nowy wpis

Potwierdzam wszystko powyższą opinie NOTARIUSZ jednocześnie dołączam swoją OPINIE. Odradzam pracy i współpracy z NOTA Zakład Mechaniki Precyzyjnej w Lublinie Jestem pracownikiem produkcji od kilku lat i stanowczo każdemu szczególnie młodym osobom rozpoczęcia pracy w tym zakładzie ponieważ pracownicy biura zarządu prowadzą agresywny mobbing wobec pracowników produkcji a szczególnie młodych pracowników, traktując ich jak dzieci i poniżając ich za tzw " .., brak kompetencji i doświadczenia ..." MOBBING w tej firmie jest na porządku dziennym ponieważ mówienie przez prezesa by pracownik "... pojechał do ( danego podmiotu ) za swoje ( jego pieniądze ) po to by przeprosił ( dany podmiot) za to ze wysyła szajs ..." lub podważanie doświadczenia pracownika w tym co wykonuje, czy też zastraszanie typu " pójdę do prokuratury z tą opinią .... " - miało to miejsce zastraszanie i oskarżenie skierowane do jednego z pracowników za powyższą opinie od NOTARIUSZ - dla wiadomości, którzy nie wiedzą jest wolność słowa i wolność wyrażania własnych opinii na różne tematy Starsi pracownicy a szczególnie jeden pracownik jest faworyzowany przez kierownika/dyrektora jak i prezesa pomimo czynu jakiego się dopuścił ( pobicie pracownika, który się zwolnił). W firmie pracownicy pracują na starych maszynach lub modernizowanych na badziewnych częściach pomimo tego zarząd podkreśla swoją propagandę firmy " ... ze mamy najnowszą technologie ..., że nikt takiej nie ma ..." . Podkreślę że większa część maszyn pochodzi jeszcze z lat 50-60 oraz 90 i 2000. Każdy pomysł pracownika jak i jego propozycja zmiany w organizacji produkcji jest stanowczo negowany przez prezesa i kierownika/dyrektora . W tej firmie panuje wynagrodzenie akordowe i pomimo rozmów na temat podwyżek czy też zmian wynagrodzenia na stałą pensje jest stanowczo odrzucany przez prezesa i kierownika/dyrektora Każde wyjście pracownika z inicjatywą czy z propozycją w szczególności w kwestii finansowych jest postrzegane jako ŻĄDANIE a nie jako PROPOZYCJA Obiecane była premie kwartalne - była tylko jedna na zamydlenie oczu po zwolnieniu pracownika który pracował 15 lat. Były obiecane podwyżki nawet te 300 zł brutto - nie było JEDNO WIELKIE (usunięte przez administratora) a wymagania są i to OGROMNE Na hali produkcyjnej faworyzowanemu pracownikowi coś nie podpasuje to robi sabotaż pracownikowi innego stanowiska w przygotowanym materiale do obróbki , w półproduktach. Kierownik/ dyrektor pomimo tych zachowań obwiniał pracowników którzy byli poszkodowani. Przez takie zachowanie firma pozbyła się trzech bardzo dobrych i wykwalifikowanych pracowników Pierwszy pracownik się zwolnił z powodu pobicia ( ofiara ) ponieważ nie chciał pracować nadal z agresorem Drugi pracownik po ponad 15 latach doświadczenia został zwolniony ponieważ przeprowadzono sabotaż na jego stanowisku przez co nie wyrabiał się ze zleceniami Trzeci pracownik odszedł sam ponieważ miał dość poniżania , gardzenia i MOBBINGU ze strony biura zarządu a także walki z sabotażami na jego stanowisku pracy a także z oskarżeniami ze strony firmy Wszyscy trzej pracownicy byli bardzo wykwalifikowanymi pracownikami mający ogromne doświadczenie w produkcji/regeneracji narzędzi a także ogromne doświadczenie w organizacji stanowisk pracy na hali produkcyjnej. Mimo po odejściu ostatniego mechanika prezes ogłosił że nie mieli kwalifikacji i doświadczenia . Każdy z tych trzech pracowników którzy pracowali w tej firmie posiada zawód mechaniczny - teraz pracuje nawet kucharz. Każda nie udana inwestycja firmy mocno odbija się na pracownikach , są obwiniani za nieudolność zarządu w każdych inwestycjach. Odradzam także współpracy z tą firmą ponieważ gotowy wyrób tak naprawdę nie jest gotowy - jest polerowany ołówkiem lub miękkim grafitem A także produkcja ze złomu Osobom które zechcą pracować lub składać swoje CV do tej firmy radze się kilka razy zastanowić bo naprawdę szkoda swojego swojego zdrowia i spokoju osobistego Nowi pracownicy nie odbędą szkoleń czy nowych kwalifikacji Nie będą mogli się rozwijać ponieważ firma nie oferuje możliwości rozwoju Ta OPINIA jest w 1000% rzetelna i oparta na prawdziwych faktach Stanowczo odradzam mieć powiązania z tą firmą

Jak wygląda praca u nich w firmie Nota Zakład Mechaniki Precyzyjnej w mieście Lublin? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe wieści. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Kolega Nowy wpis

Potwierdzam wszytko co zostało napisane powyżej

NOTARIUSZ Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie kilka lat nie zdobyłem żadnego doświadczenia a także nie uczestniczyłem w żadnych szkoleniach i kursach by zwiększających moje kwalifikacje Wynagrodzenie od zawsze jest na poziomie najniższej krajowej a także panuje wynagrodzenie akordowe które nie powoduje zwiększenia wynagrodzenia W przeciągu tych kilku lat w tej firmie nie było żadnych podwyżek wynagrodzenia w celu poprawy motywacji wśród pracowników No może jedynie dla pracowników w biurze W firmie panuje zła atmosfera a także mobbing - zastraszanie przez prezesa firmy o zwolnieniach , poniżanie pracowników i traktowanie jako „ (usunięte przez administratora) Kilkukrotnie dochodziło do rękoczynów wśród pracowników Gdzie poszkodowany pracownik był zmuszony odejść z pracy Zarząd firmy jest nie kompetentny i każdy ich błąd jest zwalany na pracowników pracujących na hali produkcyjnej Pracownicy pracują na starych maszynach gdzie za każdym razem musowo przeprowadzać remonty Brak szkoleń a także brak jakichkolwiek premii czy podwyżek powodują zmniejszenie motywacji wśród pracowników Dlatego stanowczo odradzam zatrudnianie się w tej firmie Ponieważ firma NOTA Zakład Mechaniki Precyzyjnej Stanisław Szymczyk nie daje żadnych prespektyw na przyszłość a także nie gwarantuje żadnych atrakcyjnych warunków pracy , kursów,szkoleń przyjaznej atmosfery a także wynagrodzenia pomimo wykonywanych specjalistycznych czynności podczas produkcji

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ