Technobeton Sp. z o.o.
2 72 89 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Ile jest zmian w Technobeton Sp. z o.o.?

jeden z pierwszych

jak tam w techno-improwizacji? dalej jeździ się Pandami ryzykując życie i zdrowie na ulicy między tirami w tych puszkach do jazdy do kościoła co najwyżej raz w tygodniu? zarabia się opowieści o miodzie i fortunie? o dochodach? 7 tysięcy? sprzedaje się po 3000 m stropu na miesiac? :D tak myślałem... hehe.

asystentka
@jeden z pierwszych

Kierowniczka nadal rządzi :))))

Tak1Nie

Jeden z pierwszych pewnieDrugi Nowy wpis
@jeden z pierwszych

Witam pozdrawiam gorąco!! Napewno się znamy skoro jeden z pierwszych.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 103 dni.

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Monika Nowy wpis

PaulusiaMadziusiaSystems ))) pracownikami roku 2018

Ranking
Honorata

@obecna blondyna możesz napisać coś więcej? Widzę że Twoja opinia również nie jest zbyt pozytywna, może jednak znajdą się jakieś plusy? Mogłabyś szerzej opisać atmosferę panującą w firmie? Taki wpis wiele wniósłby dla osób poszukujących pracy w Technobetonie, warto dzielić się swoimi spostrzeżeniami.

Honorata

@etatowy mógłbyś napisać coś więcej i rozwinąć swoją wypowiedź? Co wpływało na kiepską atmosferę? Można tam liczyć na jakieś benefity pozapłacowe? Takie szczere opinie bardzo pomagają przyszłym pracownikom w podjęciu decyzji na temat zatrudnienia w tym miejscu.

Były Pracownik
@Honorata

Benefity pozapłacowe? Hahahaha a to dobre, to nie w tej firmie.. Jeśli chodzi o atmosferę to książkę można by napisać o tym...jak ktoś się szanuje to omija to miejsce szerokim łukiem.

obecna blondyna
@Były Pracownik

Dokładnie tak - feudalizm !!!

etatowy

Kiepska atmosfera w pracy i marne zarobki

Tak1Nie

Opinie pracowników poruszające aspekty związane z pracą w Technobeton Sp. z o.o. to cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

upokorzona

Paulinas wygrałam HAAAAAAA Pozdrawiam :)))))))

TakNie

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące TechnoBeton Sp. z o.o.? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracownicy otrzymują jakieś pozapłacowe benefity?

Dariusz

Czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać na forum?

Tak6Nie

Biurowa Marionetka

Złożyłam wypowiedzenie (ryzyko opłacało się ) , odeszłam , nie polecam . Pozdrawiam

Tak20Nie

szeregowy

Sz.P ds Produkcji , ds MEGAważnych , ds doradztwa rodzinnego , ds wywiadu ds Etyki i Wychowania - ----- Stężyca wciąż czeka na SENSOWNE podwyżki

Tak8Nie

Zainteresowany

Proszę o wiecej info bo widzę sam hejt, jestem sprzedawcą od 10 lat, szukam nowych wyzwań. Jaką kasa jak sprzedaje się materiał, jakie narzędzia, jaki region.

Pau

Jestem konkretna - wszystko widzę , wszystko wiem , wszystko słyszę

Tak14Nie

Tug

Jakieś konkrety może ktoś napisać? Bo to co czytam to mało tresciwe jest

Adolf

Złota reguła : Pobory =WYKONANA PRACA

Tak4Nie

pan gilotyna

W tej firmie nic się nie zmieni, ponieważ jest nieudolnie zarządzana przez jakieś rodzinne koneksje niejasne układy. Szkoda marnować czas. Plotki, pomówienia stają się normalną linią obrony własnej pracy przy niejasnym systemie oceny pracowników, książki o tym piszą. Sprzedaż towaru na który najpierw trzeba budować popyt to też nie lada wyczyn na nasyconym rynku, zwłaszcza pełnym norm i deklaracji. Ot i cała tajemnica firmy ze ściany wschodniej co zawojuje Polskę centralną ....może miodem, dżemem lub nalewką to tak a nie technologią, jakością i know how. I tak dziwne że to jeszcze działa.

uświadomiony

Wiecie zawsze uważałam, że nasze kierowniczki za nic nie robienie zarabiają zbyt dużo, dziś dotarło do mnie, że ich zarobki są normalne i to cała reszta jest wyzyskiwana i wykorzystywana, to nie one zarabiają za dużo, a po prostu cała reszta za mało. Prośba do zarządu o przejrzenie średnich płac w danym zawodzie i porównanie z listami płac.

zabawny
@uświadomiony

80 % pracy wykonuje asystentka , pracuje od rana do świtu jak pszczółka , i naprawdę na nic nie mam czasu ale kierowniczka ma na wszystko czas na INTERNET , pogawędki , zalatwienie spraw prywatnych słuzbowym samochodem ,PLOTKI ,relaks i dłuższy obiad I nadal uwazasz że należy się podwyżka ok to w takim razie zadam pytanie ZA CO ???!!!! Niedługo kazda kierowniczka bedzie miała po dwie asystentki :))))

Tak3Nie

młoda

Moja Droga czy ty mi wierzysz czy nie to juz twój problem ale obiecuję Ci jak znajdę nową pracę to pomacham Ci rączką i powiem Papapapa Kochana , bo w odróznieniu od Ciebie jestem wykształcona, ambitna i szczera . Nie smuć się P.s. Jestes dobrą aktorką :)

młoda

O czym ty piszesz !? Pracuję w tej firmie kilka lat i do tej pory nie miałam ani normalnej podwyzki ani żadnego szkolenia bo niby kasy na to nie ma ale ,,święta spółka M&P,, jeżdzi slużbowymi samochodami do pracy.Kasa jest ale dla osób wybranych czyli dla tak zwanej ELITY

Loqu

Cześć jak wygląda tam praca na handlowca w Lublinie?

Nie ważne

Do ....... Nie życzę sobie żeby ktoś gadał na temat mojego życia prywatnego. Daj mi juz spokój raz i na zawsze. Rozumiesz???!!!!

MACIUŚ

OGÓLNIE TO BARDZO FAJNA FIRMA, PRZYJĘLI MNIE DO PRACY CHOĆ MAM GRUPĘ INWALIDZKĄ. DOSTAŁEM OD PIERWSZEGO DNIA PRACĘ NA GILOTYNIE DO WAFLI. GILOTYNA NOWA I OSTRA PIERWSZA KLASA...JUŻ DRUGIEGO DNIA PALUCHY MI ODRĄBAŁO, W LEWEJ RĘCE NA SZCZĘŚCIE TRZY TYLKO. DOBRZE ŻE PRAWEJ REKI NIE MAM BO BY BYŁO ŻLE...TEŻ BY MI OBCIEŁO. ZABRALI MNIE NA SZKOLENIE BHP ALE NIE WIELE TAM SIĘ DOWIEDZIAŁEM BO JESTEM NIEWIDOMY. NA PRZERWY NIE CHODZIŁEM BO JAK NA JEDNEJ NODZE...? KASY NIGDY NIE WIDZIAŁEM ...WIADOMO NIEWIDOMY NIE WIDZI HEHE ALE ONI ZA MNIE TAK. POZDRAWIAM. CO DO KIEROWCY DS TRANSPORTU WYMAGANY JEST ARABSKI I ZAMBIJSKI BO TAM NAJWIĘCEJ SPRZEDAWALIŚMY.

magda

hmmm a potrafisz plotkować i donosic ?

Mega inteligentna
@magda

Nie przejmuj się , zostaniesz przeszkolona przez odpowiednie osoby

parys

dobreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :)))))))))))))))))

Proste

To zrób to ! i tak najlepsze twoje projekty zabierze Panienka z biura :)

asystentka

Szukam pracy jako asystentka Posiadam odpowiednie kwalifikacje : - szybko zdobywam strategiczne informacje ( np. kto z kim i dlaczego ) - perfekcyjna znajomość portalu www.pudelek.pl - monitoring współpracowników 24h/dobę ( oraz codzienne raportowanie ) -ukończony kurs ze sztuki parzenia kawy Ze swojej strony obiecuję że : -nigdy nie zajdę w ciąży a jak zajdę dnia następnego moja kierowniczka zostanie powiadomiona; - nie będę piękniejsza i nie będę lepiej ubrana od mojej kierowniczki - 100% lojalność oraz brak własnego zdania - poszanowanie hierarchii królewskiej -dbanie o odpoczynek i relaks kierowniczki

rozbawiony
@asystentka

Hej :) Chcę ci pogratulować super wpisu :) Nie wiem czy komuś lepiej udałoby się przedstawić sytuacje panującą w biurze w tej w firmie :) Sama kwintesencja prawdy :)

CZY TO JEST WAŻNE
@rozbawiony

Wreszcie ktoś odważył się napisać prawdę, dodam więcej że pracowałam i zdecydowanie nie polecam, przynajmniej ze dwie osoby z biura wyslałabym na przyspieszony kurs etyki i kultury osobistej. A zapomniałam dodać gorąco pozdrawiam ,,PSEUDO-KIEROWNICZKI,, :)))

masakra
@CZY TO JEST WAŻNE

Szczęsciara bo ja niestety codziennie muszę słuchać plotki po kątach i ogładać te [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ne i wiecznie niezadowolone miny Mam nadzieję ze wreszcie w swojej nowej pracy jestes szanowana i doceniana . Pamiętaj tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] płynie z prądem . Gorąco pozdrawiam

TakNie

Nendo o czym ty mówisz o jakich warunkach pracy ???!!! Zarabiam ponad 5 tyś netto + samochód służbowy + telefon ale atmosfera w pracy jest nieznośna , powoli rozglądam się za inną pracą

Adam

Świetną firma. Jak zarzadacie wynagrodzenia na piśmie to zakończy to wasz proces rekrutacji. Jak ktoś dba o pracownika to dba o jego zdrowie a nie wsadza go do pandy na 10 godzin na gabkowe siedzenie. Pierwszy sort.

klient

Jestem stałym klientem firmy. Bardzo dobrze mi się z nimi współpracuje. Mają wszystkie certyfikaty łącznie z ognioodpornością ITB, wiem bo do każdej inwestycji potrzebuję. Chyba konkurencja takie oszczerstwa wypisuje. Produkty firmy czy to stropy czy nadproża są najwyższej jakości. Widać to na każdej budowie.

kozikosborn

Witam wszystkich bardziej lub mniej doświadczonych. Powyższa firma to klapa totalna. Miałem okazję pracować w tej firmie, nie będę pisał czy warto czy nie warto pracować tam,bo każdy indywidualnie powinien odpowiedzieć sobie na pytanie. W ciągu nie spełnia 2tygodni pozyskał em odbiorców na ok 10tyśm2 stropu ale zabrakło ,niestety ze strony firmy, deklaracji PPOŻ a Kanciastoporty powiedział sprzedaj papier załatwi Strażak. Jak ktoś z Was chce pracować jako doradca Techniczno Handlowy tudzież Przedstawiciel Handlowy niech dokładnie czyta co wysyła się do jego klientów, bo można spalić się w przed biegach pozdrowienia Ja już nie robię interesów z tą częścią Polski

Zostaw opinię o Technobeton Sp. z o.o. - Lublin

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie