counter
2 73 99 5 1

Wielkie brawa dla zarządu !!!! Tak rozwalić dział sprzedaży , projekty oraz produkcje to trzeba umieć ! Ale tak to jest jak się ludzi nie szanuje. Jeszcze raz gratulacje !

Tak3Nie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Technobeton Sp. z o.o.?

Tak3Nie
Ona Nowy wpis
@123

Firma - hmmm maszynka do robienia pieniędzy , zatrudnić, wycisnąć ile się da i wywalić na bruk bez żadnego sentymentu. Firmie nie zależy na dobrym wizerunku lub na dobrych relacjach po między kierownictwem a pracownikami . Kadra kierownicza obija się i ściemnia po kątach a pracownicy muszą zarobić na wszystkich kierowników , dyrektorów biurowych na ich miesięczne/kwartalnie/roczne premii , samochody służbowe , wyposażenie i td Kierownik/Dyrektor -są to ludzie oderwani od rzeczywistości , pracujące w białych rękawiczkach a specjalista / pracownik to mrówka . Gorące Pozdrowienia dla ,,Big Dyrektorów ,, Szacunek dla pracowników/specjalistów biurowych to właśnie wy swoją ciężką pracą rozwijacie powyższą firmę i przynosicie zysk - jeszcze raz dla Was wielki szacunek

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 137 dni.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Technobeton Sp. z o.o.?

13 piętro Nowy wpis

Witam, praca jeśli chodzi o praktyki/świeżaka asystenta jest w porządku. Stawki wiadomo są najniższe ale za to można zdobyć podstawowe obycie w pracy, bez wielkiego stresu czy złej atmosfery między pracownikami (przynajmniej za mojej kadencji ludzie byli super) . W projektowaniu pracują ludzie pomocni i mil. Lokalizacja biura jest również atrakcyjna jeśli chodzi o dojazd a także standard pracy (nowocześnie). Nie należy wiązać z tą firmą ogromnych nadziei z racji jej nieprzewidywalności w zatrudnieniu. Jeżeli jesteś początkującym asystentem z aspiracjami w późniejszym czasie na przeskoczenie do korpo/biura zajmującego się większymi i bardziej prestiżowymi tematami to polecam, dobrze wyglądają w CV. Pozdrawiam

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czy w Technobeton Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

@Pytanie

Nie ma

projektant
@Pytanie

O czym ty mówisz bony , paczki Tam nawet nigdy podziękowania nie usłyszysz , Ale co prawda to prawda osoby donoszące mają względy u Zarządu , więc uważaj z kim rozmawiasz i o czym rozmawiać , musisz mieć świadomość że informacja jest przekazywana dalej . Jeden pracuje uczciwie a drugi ściemnia/udaje/choruje/donosi/kombinuje. Pozdrawiam

Tak2Nie

Dziwna nie stabilna firma w marcu zwolnili polowe PH teraz do nich dzwonią czy wrócą paranoja jakaś.

Leon

Dobra firma, działa już od 2003 roku ,więc znana na rynku.

TakNie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 339 dni.

Ile jest zmian w Technobeton Sp. z o.o.?

jeden z pierwszych

jak tam w techno-improwizacji? dalej jeździ się Pandami ryzykując życie i zdrowie na ulicy między tirami w tych puszkach do jazdy do kościoła co najwyżej raz w tygodniu? zarabia się opowieści o miodzie i fortunie? o dochodach? 7 tysięcy? sprzedaje się po 3000 m stropu na miesiac? :D tak myślałem... hehe.

asystentka
@jeden z pierwszych

Kierowniczka nadal rządzi :))))

Jeden z pierwszych pewnieDrugi
@jeden z pierwszych

Witam pozdrawiam gorąco!! Napewno się znamy skoro jeden z pierwszych.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 441 dni.

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Monika

PaulusiaMadziusiaSystems ))) pracownikami roku 2018

Tak5Nie

Honorata

@obecna blondyna możesz napisać coś więcej? Widzę że Twoja opinia również nie jest zbyt pozytywna, może jednak znajdą się jakieś plusy? Mogłabyś szerzej opisać atmosferę panującą w firmie? Taki wpis wiele wniósłby dla osób poszukujących pracy w Technobetonie, warto dzielić się swoimi spostrzeżeniami.

Tak5Nie

Honorata

@etatowy mógłbyś napisać coś więcej i rozwinąć swoją wypowiedź? Co wpływało na kiepską atmosferę? Można tam liczyć na jakieś benefity pozapłacowe? Takie szczere opinie bardzo pomagają przyszłym pracownikom w podjęciu decyzji na temat zatrudnienia w tym miejscu.

Były Pracownik
@Honorata

Benefity pozapłacowe? Hahahaha a to dobre, to nie w tej firmie.. Jeśli chodzi o atmosferę to książkę można by napisać o tym...jak ktoś się szanuje to omija to miejsce szerokim łukiem.

obecna blondyna
@Były Pracownik

Dokładnie tak - feudalizm !!!

etatowy

Kiepska atmosfera w pracy i marne zarobki

Tak2Nie

Opinie pracowników poruszające aspekty związane z pracą w Technobeton Sp. z o.o. to cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

upokorzona

Paulinas wygrałam HAAAAAAA Pozdrawiam :)))))))

TakNie

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące TechnoBeton Sp. z o.o.? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracownicy otrzymują jakieś pozapłacowe benefity?

Dariusz

Czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać na forum?

Tak6Nie

Biurowa Marionetka

Złożyłam wypowiedzenie (ryzyko opłacało się ) , odeszłam , nie polecam . Pozdrawiam

Tak21Nie

szeregowy

Sz.P ds Produkcji , ds MEGAważnych , ds doradztwa rodzinnego , ds wywiadu ds Etyki i Wychowania - ----- Stężyca wciąż czeka na SENSOWNE podwyżki

Tak8Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Technobeton Sp. z o.o. - Lublin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Technobeton Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 73 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Stanisława Leszczyńskiego 60