Opinie o Technobeton Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Technobeton Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Technobeton Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Technobeton Sp. z o.o. w Lublin

PITI Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 godzin.

Jak tam, dalej za miskę ryżu pracują?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Jak wygląda kwestia awansu w Technobeton Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Przedstawiciel Handlowy?

Przemek Nowy wpis

Byłem tam zatrudniony na samym początku. Jeździłem samochodem na całodniowe wycieczki po lasach i wsiach. Pół roku zwiedzania okolic województwa. Nawet takie obijanie sie w tej firmie męczy. Szkoda czasu na to bajoro. Fiat PANDA to prawie terenowe auto, bardzo mocne w szutrach.

Na jakie benefity można liczyć w Technobeton Sp. z o.o.?

GOŚĆ

Oczywiści. Na premie, która jest pod przykrywką zaległego urlopu !!!

on

na GPS-a w samochodzie i kontrolę jazd po godzinach pracy czyli w dni wolne i po 17. Wszytko skrupulatnie wyliczone i potrącone za paliwo.

chce być przedstawicielem
@on

Jest jakiś limit km które można prywatnie przejechać? Jak są rozliczane km przejechane po wyznaczonych godzinach - jakaś kilometrówka czy tylko koszt paliwa? Czy GPS jest jakoś skrupulatnie przeglądany, tzn trzeba wyjechać z domu o konkretnej godzinie? Czy służbowym samochodem można pojechać na wakacje i ewentualnie są jakieś obciążenia? Czy premie są wypłacane normalnie na konto ? Jakie relacje z przełożonym? Chętnie bym przeczytał opinie kogoś kto tam pracuje lub sam odszedł, wiem że jak ktoś został zwolniony to napewno niezadowolony będzie.

Brawo
@on

Oczywiście ta reguła nie dotyczy ,,P.Dyrektor ,, sprzedaży

asyst Nowy wpis
@Brawo

i jeszcze dyr produkcji, dyr projektowego, dyr betoniarni i Big kierowników, oni są na specjalnych względach hehehe

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
zainteresowany

a jak wygląda praca w zakładzie w Stężycy? jak szef produkcji? jakie warunki pracy?

Wielkie brawa dla zarządu !!!! Tak rozwalić dział sprzedaży , projekty oraz produkcje to trzeba umieć ! Ale tak to jest jak się ludzi nie szanuje. Jeszcze raz gratulacje !

Ona
@123

Firma - hmmm maszynka do robienia pieniędzy , zatrudnić, wycisnąć ile się da i wywalić na bruk bez żadnego sentymentu. Firmie nie zależy na dobrym wizerunku lub na dobrych relacjach po między kierownictwem a pracownikami . Kadra kierownicza obija się i ściemnia po kątach a pracownicy muszą zarobić na wszystkich kierowników , dyrektorów biurowych na ich miesięczne/kwartalnie/roczne premii , samochody służbowe , wyposażenie i td Kierownik/Dyrektor -są to ludzie oderwani od rzeczywistości , pracujące w białych rękawiczkach a specjalista / pracownik to mrówka . Gorące Pozdrowienia dla ,,Big Dyrektorów ,, Szacunek dla pracowników/specjalistów biurowych to właśnie wy swoją ciężką pracą rozwijacie powyższą firmę i przynosicie zysk - jeszcze raz dla Was wielki szacunek

13 piętro

Witam, praca jeśli chodzi o praktyki/świeżaka asystenta jest w porządku. Stawki wiadomo są najniższe ale za to można zdobyć podstawowe obycie w pracy, bez wielkiego stresu czy złej atmosfery między pracownikami (przynajmniej za mojej kadencji ludzie byli super) . W projektowaniu pracują ludzie pomocni i mil. Lokalizacja biura jest również atrakcyjna jeśli chodzi o dojazd a także standard pracy (nowocześnie). Nie należy wiązać z tą firmą ogromnych nadziei z racji jej nieprzewidywalności w zatrudnieniu. Jeżeli jesteś początkującym asystentem z aspiracjami w późniejszym czasie na przeskoczenie do korpo/biura zajmującego się większymi i bardziej prestiżowymi tematami to polecam, dobrze wyglądają w CV. Pozdrawiam

Czy w Technobeton Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

Nie ma

projektant

O czym ty mówisz bony , paczki Tam nawet nigdy podziękowania nie usłyszysz , Ale co prawda to prawda osoby donoszące mają względy u Zarządu , więc uważaj z kim rozmawiasz i o czym rozmawiać , musisz mieć świadomość że informacja jest przekazywana dalej . Jeden pracuje uczciwie a drugi ściemnia/udaje/choruje/donosi/kombinuje. Pozdrawiam

Dziwna nie stabilna firma w marcu zwolnili polowe PH teraz do nich dzwonią czy wrócą paranoja jakaś.

Leon

Dobra firma, działa już od 2003 roku ,więc znana na rynku.

jeden z pierwszych

jak tam w techno-improwizacji? dalej jeździ się Pandami ryzykując życie i zdrowie na ulicy między tirami w tych puszkach do jazdy do kościoła co najwyżej raz w tygodniu? zarabia się opowieści o miodzie i fortunie? o dochodach? 7 tysięcy? sprzedaje się po 3000 m stropu na miesiac? :D tak myślałem... hehe.

asystentka
@jeden z pierwszych

Kierowniczka nadal rządzi :))))

Jeden z pierwszych pewnieDrugi
@jeden z pierwszych

Witam pozdrawiam gorąco!! Napewno się znamy skoro jeden z pierwszych.

PaulusiaMadziusiaSystems ))) pracownikami roku 2018

Honorata

@obecna blondyna możesz napisać coś więcej? Widzę że Twoja opinia również nie jest zbyt pozytywna, może jednak znajdą się jakieś plusy? Mogłabyś szerzej opisać atmosferę panującą w firmie? Taki wpis wiele wniósłby dla osób poszukujących pracy w Technobetonie, warto dzielić się swoimi spostrzeżeniami.

Honorata

@etatowy mógłbyś napisać coś więcej i rozwinąć swoją wypowiedź? Co wpływało na kiepską atmosferę? Można tam liczyć na jakieś benefity pozapłacowe? Takie szczere opinie bardzo pomagają przyszłym pracownikom w podjęciu decyzji na temat zatrudnienia w tym miejscu.

Były Pracownik
@Honorata

Benefity pozapłacowe? Hahahaha a to dobre, to nie w tej firmie.. Jeśli chodzi o atmosferę to książkę można by napisać o tym...jak ktoś się szanuje to omija to miejsce szerokim łukiem.

obecna blondyna
@Były Pracownik

Dokładnie tak - feudalizm !!!

etatowy

Kiepska atmosfera w pracy i marne zarobki

upokorzona

Paulinas wygrałam HAAAAAAA Pozdrawiam :)))))))

Dariusz

Czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać na forum?

Biurowa Marionetka

Złożyłam wypowiedzenie (ryzyko opłacało się ) , odeszłam , nie polecam . Pozdrawiam

szeregowy

Sz.P ds Produkcji , ds MEGAważnych , ds doradztwa rodzinnego , ds wywiadu ds Etyki i Wychowania - ----- Stężyca wciąż czeka na SENSOWNE podwyżki

Proszę o wiecej info bo widzę sam hejt, jestem sprzedawcą od 10 lat, szukam nowych wyzwań. Jaką kasa jak sprzedaje się materiał, jakie narzędzia, jaki region.

Zostaw merytoryczną opinię o Technobeton Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Technobeton Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Technobeton Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Technobeton Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Technobeton Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Technobeton Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 75 ocen.

Technobeton Sp. z o.o.