Trans Expert Sp. z o.o.

NIP: 9532623321 REGON: 340873897 KRS: 0000378698

Adres: Bydgoskich Przemysłowców 29, 85-862 Bydgoszcz

Opinie o Trans Expert Sp. z o.o.

Arkadiusz

Polecam, jeśli szukasz stabilnego uczciwego miejsca pracy, dobrze trafiłeś.

Polecam miejsce pracy, dobra atmosfera, uczciwy pracodawca, nie mam nic do zarzucenia.

Zastanowiło mnie, że wśród obowiązków na stanowisku Specjalista ds. kadr i płac, jest też na końcu dodana obsługa klientów zewnętrznych. Chodzi o podwykonawców? Bo to trochę brzmi, jakby payroller był poza obsługą pracowników własnych, delegowany do klientów, jakby na zasadzie agencji pracy. Ktoś wyjaśni, w czym rzecz?

Roman

Polecam pracę w tej firmie. Atmosfera i warunki pracy były na bardzo dobrym poziomie. Kontakt z szefostwem bezpośredni i miły. Każdy miał szansę na rozwój. Polecam!!!!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Trans Expert Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej na dziale rozliczeń. Niestety nasze wymagania co do pracy nieco się różniły ale pozdrawiam kierownika Radosława, z którym bardzo miło mi się rozmawiało! :) Może nasze drogi jeszcze się spotkają na zawodowej ścieżce!

@Adam

Powiesz w czym się różniły te wymagania. Oferują coś innego niż pisali w ogłoszeniu? Ja też chciałem aplikować na specjalistę ds. rozliczeń czasu pracy kierowców. Powiesz czego się dowiedziałeś na rekrutacji?

Dawid

Pracowałem w tej firmie kilka lat temu. Ten okres w moim skromnym życiu wspominam bardzo dobrze. Praca była przyjemna i poukładana. Szefostwo dużo wymaga od pracowników, szczególnie zaangażowani i pogłębiania swojej wiedzy. Pozdrawiam Szefostwo.

Zofia

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko księgowej. Pierwsze wrażenie bardzo dobre :)

Mia
@Zofia

A co wypadło najlepiej, kojarzysz parę pytań, które padły ze strony rekrutujących? Ogólnie tu jest jeden etap rekrutacji czy czekasz na kolejny? Długo czekałaś na odzew od momentu kiedy złożyłaś cv?

Zofia
@Mia

Z tego co mi powiedzieli etap jest tylko 1. Pytania jakie padły są odnośnie ścieżki kariery, doświadczenia zdobytego i umiejętności. Nie czekałam długo na odzew, oddzwonili zaraz po weekendzie.

Alicja

Byłam dziś na rozmowie w dziale rozliczeń kierowców. Niestety nie udało nam się dogadać odnośnie oczekiwanego wynagrodzenia, ale dziękuję Kierownikowi za feedback i miłą atmosferę podczas rozmowy! :)

Natalia

Byłam na rozmowie, jestem zadowolona, mam nadzieję, ,że uda nam się nawiązać współpracę.

Dobrze mi się pracowało w tej firmie. Polecam!

@Anna

Również polecam

Tomasz

Porządna firma z zasadami, polecam!

@Tomasz

Polecam również! :)

Artur M.

Jak dla mnie to dobre miejsce pracy. Jeśli szukasz stabilnej pracy i uczciwego pracodawcy - mogę śmiało polecić tę firmę.

Arkadiusz

Lubię pracę w tej firmie, atmosfera jest w porządku. są możliwości rozwoju, pensja wypłacana zawsze na czas, a w dodatku dojazd do firmy jest bardzo dobry.

Wiktor Z.

Polecam to miejsce pracy!

Asia

Byłam na rozmowie, zobaczymy jak będzie dalej, moje pierwsze wrażenie bardzo dobre.

Robert

Wydaje się, jako dobre miejsce do pracy, łatwy i wygodny dojazd. Jak na razie wszystko na plus.

Karolina P.

Polecam! Dobre miejsce do pracy, mili ludzie, ciekawe perspektywy.

Natalia

Polecam, dobre miejsce pracy dla osób, które chcą się rozwijać!

Łucja

W porządku.

Tomasz

Jako były pracownik mogę szczerze polecić to miejsce pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Trans Expert Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Trans Expert Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trans Expert Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trans Expert Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 23 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Trans Expert Sp. z o.o.