Trans Expert Sp. z o.o.

NIP: 9532623321 REGON: 340873897 KRS: 0000378698

Adres: Bydgoskich Przemysłowców 29, 85-862 Bydgoszcz

Opinie o Trans Expert Sp. z o.o.

Joanna Nowy wpis

Czytam to ogłoszenie Specjalista ds. sprzedaży i mam delikatny problem ze zrozumieniem zdania: u nas dla naszych pracowników możliwość ubezpieczenia „Prywatna opieka zdrowotna”. Możliwość, że zapłacą koszt pakietu, ale tylko wtedy, kiedy zgłosisz, że chcesz? Czy możliwość, że sam zapłacisz? PS. jakie auto oferują sprzedawcy?

Zainteresowany Nowy wpis

Czy orientuje się ktoś czy jest teraz otwarta rekrutacja do pracy w transexpert?

D Nowy wpis

Dużo pracowników odchodzi, dlatego poszukuja

Jula

Był ktoś na rozmowie o pracę na stanowisko specjalisty ds. Rozliczania czasu pracy kierowców? Jak wrażenia? Warto pójść na rozmowę?

Ewka
@Jula

Cześć Jula, byłam i udało się przejść pozytywnie proces rekrutacji. Od początku pracuje w tej firmie w Dziale Rozliczeń.

@Ewka

to bardzo ciekawe, bo nie pracuje o nas nikt, który nazywa się Ewa :)

Cześć, chciałam o coś zapytać. W tym ogłoszeniu na stanowisko Specjalista ds. Kadr i płac piszą że mile widziane będzie wyższe wykształcenie. A powiedzcie, tylko rachunkowość w chodzi w grę czy inne kierunki też? Może ktoś się lepiej orientuje, ja nie mogę nic znaleźć na ten temat niestety. A kończyłam coś innego :/

Sylwia

Dostanie się do działu kadr jest bardzo trudne. Mi nie udało się przejść rekrutacji. Miałam za małe doświadczenie w kadrach. Dawno nie byłam na tak przyjemnej rozmowie kwalifikacyjnej. Firma w środku wygląda na mega nowoczesną, a na korytarzu widać tylko uśmiechnięte twarze.. Spróbuję za rok. Chciała bym tam pracować..

@Sylwia

Hej, a z jakim doświadczeniem startowałaś? Zaczynam sie teraz zastanawiać, czy moje dwa lata w kadrach będą dla nich wystarczające:/ Jeśli możesz, chętnie poczytam coś więcej o tym, jak przebiegała rozmowa:)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Trans Expert Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Zofia

Dzien dobry, mam pytanie odnośnie (usunięte przez administratora) w kadrach. Szukają do waszego zespołu specjalisty z minimum dwuletnim doświadczeniem. Zastanawiam się, czy jeśli mam je o wiele większe, to wezmą to pod uwagę, czy widełki płacowe są raczej sztywne? W ofercie niby piszą o konkurencyjnym wynagrodzeniu, ale sami pewnie rozumiecie, że nie zawsze warunki z oferty pokrywają się z rzeczywistością ;)

Jak się pracuje z ludźmi z Trans Expert Sp. z o.o.?

Pracownik wieloletni

Witam, polecam pracę. Mili i pomocni ludzie. Każdy problem da się rozwiązać.

Justyna

Polecam Trans Expert. Pracowałam tam wiele lat. Firma kładzie nacisk na rozwój. Wszyscy się wspierają wzajemnie. Jak się chcesz rozwiać to idealne miejsce. Firma inwestuje w pracowników. W firmie panuje przyjazna atmosfera!

Kuba

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej, niestety nie udało mi sie przejść dalej ale CV zostawili na przyszłość. Bardzo miło przebiegła ta rozmowa.

W sieci znalazłam ofertę pracy na stanowisko specjalisty ds. kadr i płac. Firma oferuje konkurencyjne wynagrodzenie. Można prosić o podanie widełek? Ile trwa wdrożenie do pracy? Na jak długo otrzymuje się tę umowę o pracę? Ile trwa okres próbny? Dajcie znać

Witamy serdecznie, wszelkie szczegóły są omawiane podczas rozmowy rekrutacyjnej z kandydatem.

Natalia

Byłam wczoraj na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Młodszy Specjalista ds. administracji biura. Póki co wszystko na plus. Czekam na odpowiedź. Mam nadzieję ,że pozytywną ;-)

@Natalia

Powiesz co się dowiedziałeś na rozmowie? To znaczy jakie warunki zaproponowali? Ile jest etapów rekrutacji? Tylko dwa? Było bardzo stresująco?

@Natalia

Witam Pani Natalio. Rekrutacja nie jest jeszcze zakończona, na pewno poinformujemy Panią o wyniku :)

Natalia

Jestem studentką, zależy mi na umowie zlecenie ze względu na zarobki. Stawka spoko;-) Rekruter starał się, aby atmosfera nie była napięta, nawet się nie stresowałam. Generalnie fajna lokalizacja i nowoczesne biuro. Teraz czekam na drugi etap rekrutacji.

@Natalia

Możesz podać, jaką stawkę Ci zaproponowano? W takim razie z ilu etapów składa się rekrutacja, wiesz? Po tym drugim jest jeszcze jakiś?

Pstryk

Pracując jako specjalista do spraw rozliczania czasu pracy kierowców w firmie Trans Expert, doświadczyłem solidnego wsparcia ze strony zespołu i przełożonych. System pracy jest dobrze zorganizowany, co było dla mnie motywujące do ciągłego doskonalenia się i pogłębiania wiedzy w obszarze przepisów prawa drogowego. Firma oferuje dobrą atmosferę i możliwości rozwoju, ale wymaga też elastyczności w pracy.

@Pstryk

Jakie są w tej firmie możliwości rozwoju? Rozumiem, że jakieś różne szkolenia, kursy, tak? No i poza tym co? Można liczyć na jakiś awans? Dodatkowo, daj znać, na czym polega wspomniana elastyczność w pracy?

Elastyczność prac polega na ruchomych godzinach pracy. Organizujemy imprezy pracownicze oraz szkolenia wewnętrzne. Oczywiście zawsze można liczyć na awans i rozwój w zależności od stanowiska pracy.

Ładne biura, łatwy dojazd do siedziby firmy a przy pierwszym spotkaniu podczas rozmowy spotkałem bardzo miłych ludzi. Liczę na pozytywną odpowiedź po zakończeniu rekrutacji! :) Fajnie byłoby tutaj pracować!

Patrycja

Pracowałam w tej firmie 1,5 roku. Dobrze mi się tutaj pracowało, niestety musiałam wyjechać za granicę. Pozdrawiam szefów i współpracowników! Praca z Wami była dla mnie przyjemnością i zawsze miło wspominam ten czas!

Artur

Moje doświadczenie w firmie Trans Expert jako specjalista ds. rozliczania czasu pracy kierowców było pozytywne. Firma stawia na jakość wykonywanej pracy i dba o przestrzeganie wszelkich regulacji dotyczących czasu pracy. Możliwości rozwoju zawodowego są tutaj szerokie, a praca jako specjalista ds. czasu pracy kierowców daje szerokie pole do nauki i pogłębiania wiedzy z zakresu prawa transportowego.

Natalia

Polecam tę firmę każdemu, kto szuka profesjonalnego środowiska pracy i ceni sobie rozwój zawodowy.

Błażej

Bardzo fajni szefowie, atmosfera i warunki w pracy też dobre. Polecam miejsce pracy!

Sylwia
@Błażej

Co masz na myśli jeśli chodzi o warunki pracy? Biuro i całe otoczenie? Czy raczej kwestie ustaleń z pracodawcą? Jest tu możliwa umowa na czas nieokreślony?

Błaźej
@Sylwia

Biuro i otoczenie jak najbardziej w porządku - nowoczesny budynek, dobry dojazd do pracy. W biurze dobra atmosfera, koleżeńscy ludzie :) Ustalenia z pracodawcą - w moim przypadku były takie jak ustaliliśmy na początku. Myślę, że umowa zależy od ustalenia z szefem.

Natala
@Błaźej

Właśnie widzę sporo pozytywnych opinii. Stanowisko księgowej mnie interesuje. Dużo osób pracuje na tym stanowisku? Aktualnie można liczyć na zatrudnienie? Piszecie tutaj, że można liczyć na spoko atmosferę oraz wsparcie. Czy w takim razie zatrudniają osoby z mniejszym doświadczeniem?

Praca na stanowisku księgowej w firmie Trans Expert była dla mnie pozytywnym doświadczeniem i ciepło wspominam koleżanki i kolegów z mojego działu:) Zawsze mogłam liczyć na Wasze wsparcie. Pozdrawiam wszystkich!

Czy rozmowa rekrutacyjna w Trans Expert Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Jarek

Dobre miejsce do pracy, idealne warunki do rozwoju, polecam!

Arek

Polecam, pracują tam sympatyczni ludzie :)

Joanna

Zostałam zaproszona na rozmowę - miejsce i pracownicy bardzo sympatyczni.

Dora
@Joanna

Na jakie stanowisko? No i jak przebiegła rozmowa ? Zastanawiam się czy wcześniej była rozmowa telefoniczna a drugi etap jest już w firmie?

@Dora

Na stanowisko księgowej. Zostałam zaproszona telefonicznie.

Zostaw merytoryczną opinię o Trans Expert Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Trans Expert Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trans Expert Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trans Expert Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 23 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Trans Expert Sp. z o.o.