ORLIŃSCY Salony Optyczne - Warszawa

Opinie o ORLIŃSCY Salony Optyczne - Warszawa

Dorota S.

Ja Pracowałam w tej firmie tylko odeszłam na macierzyński. Pracowałam w wielu firmach ale tu pracowało mi się super i premia też była płacona. Firma docenia pracowitych i nie tylko tych pracowitych :P. System premiowy jest jasny i pewny. Ile sprzedaż tyle zarobisz. Polecam prace w tej firmie właściciele są super. a pracownicy wiadomo są różni.

Marta
@Dorota S. 16.05.2016 15:03

Witam jutro ide na rozmowe w sprawie pracy:) Czy mam sie specjalnie przygotowac do niej ? Jakich pytan mam sie spodziewac?

pracownica

Wogóle się nie zgodzę z opiniami, że jest marne wynagrodzenie. Pracownikom są przyznawane premie, oczywiście obibok, który nic nie robi, ma marną premię.

czarny74

Trochę się z Wami nie zgadzam bo znam tą firmę i znam właścicieli, są to wspaniali ludzie prywatnie i służbowo, pracownik a dokładnie współpracownicy jak pamiętam kiedyś zawsze byli doceniani, nagradzani i suto wynagradzani, może pracy było dużo ale ekwiwalent finansowy na odpowiednim poziomie. jedno przyznaje nie wiem jak jest teraz...

Zostaw opinię o ORLIŃSCY Salony Optyczne - Warszawa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ORLIŃSCY Salony Optyczne - Warszawa