ORLIŃSCY Salony Optyczne - Warszawa

ORLIŃSCY Salony Optyczne - Warszawa
4 19

Opinie o ORLIŃSCY Salony Optyczne - Warszawa

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Luiza

Przez lata byłam związana z firmą. Właściciele to przede wszystkim ludzie, którzy znają się na swojej pracy. Firma jest ich pasją i zamiłowaniem a nie ciężarem. Przekłada się to istotnie na to, że pracowników traktują z szacunkiem i zaufaniem. Tworzą rodzinną atmosferę, którą czuć jak się wejdzie do każdego z salonów w tej firmie. Pracownicy z chęcią się angażują i związują z nimi na lata, ponieważ doceniają takie podejście oraz bardzo dobre wynagrodzenia. System płac jest przejrzysty i motywujący. Mam nadzieję, że do dzisiaj pracują tam tylko tak fajni ludzie, jakich miałam okazję sama poznać.

K.

Widzę że sporo osób pyta o rozmowę. Byłam na rozmowie wczoraj. Pytania nie były jakieś wydumane. Chwilę czekałam bo trwało badanie. Zgodziłam się poczekać i powiem szczerze że dobrze zrobiłam. Szłam tam nieprzekonana ale jak zobaczyłam co tam się dzieje to zmieniłam zdanie. W czasie kiedy czekałam to obserwowałam co się dzieje. Pracownicy widać zapracowani ale cały czas uśmiechnięci. Widać że to lubią. Jak wszedł klient to byłam w szoku! Tak profesjonalnie obsługiwali że zapragnęłam tam pracować! Taka atmosfera, troska o klienta. Chciałabym pracować w takiej firmie. Teraz żałuję że się nie przygotowałam lepiej. Pytali co robiłam w poprzedniej pracy, dlaczego chcę pracować w salonie optycznym i generalnie o doświadczenia w obsłudze klienta. Teraz czekam na info. Trzymajcie kciuki!

Anna

@Bonek a jak wygląda kwestia dodatkowych benefitów, np. karty na siłownie albo dofinansowań na różne kursy, czy firma zwraca na to uwagę? Opisz jak możesz, również swoją rozmowę rekrutacyjną, czy miałbyś może coś do polecenia przyszłym pracownikom, jakieś wskazówki do przekazania?

Bonek

Pracowałem tam dosyć długo i odszedłem tylko ze względu na zmianę miejsca zamieszkania. Polecam, ale sprawdzą się tam raczej Ci ambitniejsi, można się nauczyć innego, indywidualnego podejścia do klienta, dużo szkoleń. Bardzo przyjazna atmosfera, fajni ludzie, ale są też oczywiście i wymagania. Wynagrodzenie bardzo motywujące, prowizja jasna i klarowna, zawsze wiesz ile dostaniesz, a jak jesteś dobry, to nie wiem, czy gdziekolwiek indziej w branży zarobisz więcej.

Anonim

Witam :) Wybieram się na rozmowę kwalifikacyjną w tym salonie. Czego się spodziewać? Czy jest to miejsce warte zachodu? Jak duże wymagania mają właściciele?

Anonymous
@Pracownik 08.03.2018 09:47

Można prosić o wiadomość prywatną? Na e-mail [email protected]

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy podobnie jest w ORLIŃSCY Salony Optyczne - Warszawa? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w firmie.

Dlaczego tak w ogóle zostały usunięte wszystkie negatywne opinie? Bądźmy obiektywni.

GoWork
@Pracownik 08.03.2018 09:49

Negatywne opinie nie były obiektywne tylko niezgodne z regulaminem portalu GoWork. Obiektywne opinie, niezależne czy pozytywne, czy negatywne, pozostają.

Wu

Pracowałam tam dość krótko ale polecam pracę dobrze płatna umowa jest i PR, yznsje pracy dużo ale motywacja w formie premii jest duza ;)

Dorota S.

Ja Pracowałam w tej firmie tylko odeszłam na macierzyński. Pracowałam w wielu firmach ale tu pracowało mi się super i premia też była płacona. Firma docenia pracowitych i nie tylko tych pracowitych :P. System premiowy jest jasny i pewny. Ile sprzedaż tyle zarobisz. Polecam prace w tej firmie właściciele są super. a pracownicy wiadomo są różni.

Marta
@Dorota S. 16.05.2016 15:03

Witam jutro ide na rozmowe w sprawie pracy:) Czy mam sie specjalnie przygotowac do niej ? Jakich pytan mam sie spodziewac?

pracownica

Wogóle się nie zgodzę z opiniami, że jest marne wynagrodzenie. Pracownikom są przyznawane premie, oczywiście obibok, który nic nie robi, ma marną premię.

czarny74

Trochę się z Wami nie zgadzam bo znam tą firmę i znam właścicieli, są to wspaniali ludzie prywatnie i służbowo, pracownik a dokładnie współpracownicy jak pamiętam kiedyś zawsze byli doceniani, nagradzani i suto wynagradzani, może pracy było dużo ale ekwiwalent finansowy na odpowiednim poziomie. jedno przyznaje nie wiem jak jest teraz...

Zostaw opinię o ORLIŃSCY Salony Optyczne - Warszawa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ORLIŃSCY Salony Optyczne - Warszawa