ORLIŃSCY Salony Optyczne - Warszawa

Warszawa

Ocena pracodawcy 6/6

na podstawie 6 ocen.

Opinie o ORLIŃSCY Salony Optyczne - Warszawa

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ORLIŃSCY Salony Optyczne - Warszawa

Pracownik

Dlaczego tak w ogóle zostały usunięte wszystkie negatywne opinie? Bądźmy obiektywni.

GoWork
@Pracownik 08.03.2018 09:49

Negatywne opinie nie były obiektywne tylko niezgodne z regulaminem portalu GoWork. Obiektywne opinie, niezależne czy pozytywne, czy negatywne, pozostają.

Anonim

Witam :) Wybieram się na rozmowę kwalifikacyjną w tym salonie. Czego się spodziewać? Czy jest to miejsce warte zachodu? Jak duże wymagania mają właściciele?

Pracownik
@Anonim 22.02.2018 14:49

Na pewno nie oczekuj kokosów, które obiecują. Marne 1500 zł podstawy, która nie motywuje do pracy i premia, która jest uzależniona od Twojej sprzedaży. Jeśli nie spełnisz ich oczekiwań to Ci podziękują nawet jeśli bardzo się starasz. Nikt tam nie zwraca uwagi na to, że to wielka loteria czy trafi Ci się klient pod okulary i czy będzie chciał akurat najdroższe, bo takie oczywiście trzeba proponować. Jeśli klient wyjdzie bez okularów to od razu będzie rozmowa z kierownikiem dlaczego klient nie kupił. No i zapomnij o L4, UŻ, pogrzebie babci, dziadka, rodziców bo nie jest to miłe widziane. Ogólnie nie polecam. Dobra praca na start w branży optycznej ale na dłuższą metę szkoda na tę firmę czasu, nerwów i życia.

Wu

Pracowałam tam dość krótko ale polecam pracę dobrze płatna umowa jest i PR, yznsje pracy dużo ale motywacja w formie premii jest duza ;)

Dorota S.

Ja Pracowałam w tej firmie tylko odeszłam na macierzyński. Pracowałam w wielu firmach ale tu pracowało mi się super i premia też była płacona. Firma docenia pracowitych i nie tylko tych pracowitych :P. System premiowy jest jasny i pewny. Ile sprzedaż tyle zarobisz. Polecam prace w tej firmie właściciele są super. a pracownicy wiadomo są różni.

Marta
@Dorota S. 16.05.2016 15:03

Witam jutro ide na rozmowe w sprawie pracy:) Czy mam sie specjalnie przygotowac do niej ? Jakich pytan mam sie spodziewac?

pracownica

Wogóle się nie zgodzę z opiniami, że jest marne wynagrodzenie. Pracownikom są przyznawane premie, oczywiście obibok, który nic nie robi, ma marną premię.

czarny74

Trochę się z Wami nie zgadzam bo znam tą firmę i znam właścicieli, są to wspaniali ludzie prywatnie i służbowo, pracownik a dokładnie współpracownicy jak pamiętam kiedyś zawsze byli doceniani, nagradzani i suto wynagradzani, może pracy było dużo ale ekwiwalent finansowy na odpowiednim poziomie. jedno przyznaje nie wiem jak jest teraz...

Zostaw opinię o ORLIŃSCY Salony Optyczne - Warszawa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ORLIŃSCY Salony Optyczne - Warszawa