Opinie o Elbest w Bełchatów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Elbest. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Elbest na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elbest w Bełchatów

anonim- bo tak łatwiej

co ci da pisanie do gazety to nie komuna, chcecie pracy i warunków to nie bijcie pracodawcy tylko od rządzących tym krajem zacznijcie to tam sie wszystko zaczyna

jery

Brawo chociaż jedna osoba zadowolona z pracy w ELBEŚCIE:-)

Podglądacz

Prawda sami sobie winni zebrać się do kupy anie tylko krzyczeć i narzekać he he

mario

sami jesteście sobie winni ja jeszcze wiecej bym wam z pensji po obcinał

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Elbest. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Asystent / Asystentka projektanta sieci elektroenergetycznych SN nN?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

powiem tak, pracowałem w jako ogrodnik w elbescie. naprawdę zajebista ekipa, dobre świry, mowa oczywiście o pracownikach, co do brygadzistów.. [usunięte przez moderatora], jak sama nazwa wskazuje, [usunięte przez moderatora], myśli że jest [usunięte przez moderatora] wie kim, i sprzedaje wszystkich na masową skale, [usunięte przez moderatora]. mam nadzieje że [usunięte przez moderatora] zdegradują, ale to wtedy niech sie wynosi bo chłopaki go zajadą;] pijaczek z pksu ;];] drugi brygadzista, taki krzykacz, ziomek kierowniczki i dyrektora,[usunięte przez moderatora] ale niegroźny raczej ;] powiem szczerze, że fajnie było tam robić, kupa śmiechu, i co to za robota grabić liście? mógłbym to bym wrócił;] czyli spoko, poza [usunięte przez moderatora] jednego brygadzisty.. pozdro kogut, bertas, śliski i długopis:D

Witam nie polecam tej firmy po nie wasz oni nie dbają o pracowników i w ogóle niema poco się starać oni tego nie widzą a może nie chcą widzieć, widzą tylko te osoby co dziobią to znaczy szepczą do uha .Ja znam i ?znałem pracowników co pracują i pracowali dla tej firmy co na prawdę się nadawali a zostali sami nieudacznicy .Oby tak dalej NIE ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ !!! MÓWISZ, ŻE ZOSTALI SAMI NIEUDACZNICY ?? SPÓJRZ NA SIEBIE I NA TI JAKIE BŁĘDY ORTOGRAFICZNE ROBISZ.... PEWNIE WYPEŁNIAJĄC KSIĄŻKĘ TAK SAMO BYŁO!!! ANALFABETA.... MAM NADZIEJĘ, ŻE JUŻ TAM NIE PRACUJESZ BO WSTYD !!!

SZUKAJĄCY PRACY

Ja nie wiem co wy ludzie śpicie poco to pisać jak i tak nic z tego to trzeba działać jak się żle dzieje w pracy podać do gazet nagrać film.

Mysz

Dlaczego piszecie takie bzdury,że pracownicy nie pracują sumiennie.Osoby które próbowały leserować juz po prostu nie pracuja ale to zdarza się w każdej firmie. Można się jedynie przyczepić do coraz większej ilości pracujących kobiet w ochronie bo wiadomo kobieta płeć słaba (to nie reguła) i w sytuacjach zagrożenia sie po prostu nie sprawdza nie powinna pracować w takim zawodzie ale bardzo mile widziana w innych działach f-rmy ELBEST.

Witam nie polecam tej firmy po nie wasz oni nie dbają o pracowników i w ogóle niema poco się starać oni tego nie widzą a może nie chcą widzieć, widzą tylko te osoby co dziobią to znaczy szepczą do ucha .Ja znam i znałem pracowników co pracują i pracowali dla tej firmy co na prawdę się nadawali a zostali sami nieudacznicy .Oby tak dalej

To chyba pani nie była w innych hotelach o tym standardzie bo ja ostatnio byłam w tym hotelu i ten hotel jest daleko w tyle od inych tam nawet nie ma profesionalnej obsługi technicznej przy sali konfer.. musiało przyjsc 5 osób żeby naprawić usterkę związaną z mikrofonem a na stronie swojej piszą że mają profesjonalną obsługę

a Pan rozumiem również jest jednym z nich, skoro taki poinformowany? Zupełnie się nie zgadzam z Pańską opinią. Dodam tylko, że firma nie zajmuje się tylko ochroną, ale oferuje także wiele innych usług. Ja miałam styczność z usługami hotelarskimi oferowanymi przez Elbest i gwarantuję, że firma świadczy swoje usługi na najwyższym poziomie, bardzo profesjonalnie i z klasą. Naprawdę inni mogą się od nich uczyć.

Pracownik PGE

Witam ta firma to wielkie [usunięte przez moderatora] a pracownicy ochrony nadają się do przedszkola razem z dowódcami śpią na posterunkach i obgadują kolegów zamiast zająć się pracą.Nie polecam

Dzięnnik Łódzki

Jak coś macie na tą firmę czekam na email [usunięte przez moderatora]

Cześć! Witam serdecznie wszystkich czytających forum:) Ja tak, jak osoba, która dodała wpis wyżej, pracuję w hotelu Elbestu i jestem bardzo zadowolona! Wszystkich szukających pracy namawiam serdecznie do wysłania swoich CV do Elbestu i życzę powodzenia! Pozdrawiam i do zobaczenia w pracy:)

Witam ja pracuje w hotelu i my tez wcale słodko nie mamy to jest jeden wielki (usunięte przez administratora) i nic wiecej

Piszesz kolego [usunięte przez moderatora].Jedynym pożytkiem może być to,że poprawisz trudną sztukę pisania.Boję się jednak,że czasu zabraknie gdyż zaległości są duże.Oj,rzucało się kamieniami na szkołę zamiast pobierać nauki.Potrzeba elementarnej wiedzy od podstaw .

we

Nie daję dowodów?? :) Popatrzcie jak są poubierani pracownicy. Chodzą jak flejtuchy, każdy inaczej, w brudnych mundurach, bo przecież oszczędności się szuka. Firmę szyjącą dla nas mundury się zmieniło na tańszą i mundury uszyli z jakiegoś [usunięte przez moderatora] . Najlepiej widać to na masówkach. Zbieranina ludzi, każdy chodzi ubrany jak chce - GKS w swoich i rozkompletowanych sortach, Elbest jeszcze w czym innym. Jeden ma naszywkę na rękawie, drugi jej nie ma. Jeden ma czapkę, drugi nie, bo jej jeszcze nie dostał. Cyrk, po prosty cyrk. Ale co tu wiele wymagać, przykład idzie z góry.

anonim - 2011-01-26 17:11:02 anonim - 2011-01-21 10:54:32 Sprawdziłem,Elbest płaci wszystkie składki.Bardzo boli nieprzedłużenie umowy o pracę.Wielki szacun dla kierownictwa,że usunęli z naszego grona takiego obiboka.Fajnie było korzystac ze zwolnień lekarskich i brać jeszcze za to kasę a w tym czasie pracować w innej firmie.Wszystko co piękne się kończy.Ty jednak,zapewne znajdziesz lepszą pracę i w lepszej firmie.A może nie będziesz musiał pracować jak wyciągniesz z Elbestu 50 milionów zł.odszkodowania o czym pisałeś wcześniej.Daj sobie spokój z tym ZUS-em.Nie wypisuj bredni.Elbest to solidna firma.Twoje poszczekiwania tej opinii nie zmienią.Życzę zdrowia i znalezienia lepszej pracy kolego. kolego 50 milionów a 50 tys to jest duza róznica do tego ten kolega który napisał o składkach niema raci są wszystkie to cie popre do tego nie boli to ze nie przedłuzona umowa wiecej zarabiam w domu przez neta i jestem cały czas w domu Kolego! To chyba Ty się niestety mylisz:) wcześniej pisałeś "50.000tys". Według mnie to nie jest 50 tysięcy, tylko właśnie 50 milionów KOLEGO! To samo dotyczy opłacania składek ZUS. To właśnie Ty nie masz racji. Łatwo jest napisać coś, żeby oczernić innych, ale udowodnić swoje zdanie, już gorzej, co? Całkowicie zgadzam się z osobą, co pisała wcześniej o tym, że Elbest płaci wszystkie składki. Oczywiście, że płaci i dba o swoich pracowników. Cieszę się że masz teraz pracę, która Ci się bardziej podoba! Tylko skoro tak jest, to po co jeszcze Cię interesuje Elbest i to forum??? Sukcesów życzę:D

Zostaw merytoryczną opinię o Elbest - Bełchatów

• Jak się pracuje w Elbest?

Zobacz opinie na temat firmy Elbest tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elbest?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Elbest