Opinie o Elbest w Bełchatów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Elbest. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Elbest na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elbest w Bełchatów

Arkadiusz gruba dowódca zamiany i Jerzy Wierzbicki powinni nie pełnić funkcji kerownictwa bo są zwolnieni z poprzedniej firmy za kradzież kto wie na za durzo o nich to jest wywalony na kopalnię proszę o przeczytanie dyrektora Elbest Security Elektrownia bogatynia

W Elektrowni w Bogatyni się nie robi doborze bo jak został szefem Jerzy Wierzbicki i dowódcą zamiany Arek Gruba Jerzy Wierzbicki został zwolniony z Po przedniej firmy DGP za kradzież rowerów Arkadiusz gruba tak samo co nato dyrektor Elbest Security na takie kierownictwo

Martyna

@ewa a na jakim dziale pracujesz ? Takie warunki są niepokojące, czy zgłaszałas to komuś ?

Klaudia

Czy są jakieś przyjęcia do biura w Rogowcu i jak z zarobkami? Ktoś ma jakieś info?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Elbest. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Asystent / Asystentka projektanta sieci elektroenergetycznych SN nN?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Tonik

Jesteście pewni, że nie dzieje się dobrze w firmie?

Ka
@Tonik

Ciągle to słyszymy że jest bardzo źle , ale myślę że jest jakieś drugie dno tego wszystkiego .

Co tu dużo pisać. Jest źle bardzo źle!!!!! Ludzmi się pomiata. Wszystko na Nie!!!! Żadnego szacunku. Posterunki na kopalni (o ile można nazwać to posterunkiem .. psy budy mają lepsze) w opłakanym stanie. Na elektrowni ludzie przy chłodniach stoją 8 godzin. I nie obchodzi to nikogo gdzie mają jeść czy załatwia potrzeby fizjologiczne. Po nocce trzeba zostać i nie ma możliwości odmowy bo zaraz straszenie dyscyplinarką. A zarobki masakra... Firma podzielona. Moim zdaniem zarząd do wymiany albo likwidacja spółki. To co się tu wyprawia z ludźmi to szczyt wszystkiego. Gorzej już być nie może.

@Ewa

Najdziwniejsze jest to, że każdy gdy dostawał umowę widział ile ma zaoferowane i się zgodził na to składając swój podpis. Nagle niektórzy zaczęli narzekać mimo, że nikt ich do pracy nie zmuszał... Niektóre osoby przychodząc do pracy nastawili się na to, że będą siedzieć w cieple. A jak trzeba trochę popracować to tragedia.

xyz

Co ty możesz wiedzieć o pracy jak piszesz takie bzdury?Jak podpisywano umowy były inne wymogi a teraz coraz większe wymogi a płaca w miejscu!

Ryan

Prawda jest taka, że Ci co narzekają to by chcieli przyjść do ochrony i poleżeć. Są nie nauczeni pracy. Jak się troszkę wymaga to już wielki lament się podnosi. A pieniędzy chcą, bo się należy. Nie zarobią, nie wypracują ich, ale firma ma dać i koniec! Oj, przydałoby się takim popracować w innych miejscach...

Darknes

(usunięte przez administratora)większość kadry dowudczej nie była nawet w wojsku. I wogule nie wiedzą na czym polega ochrona obiektów . Na chwilę obecną ludzie nie mają uzbrojenia w drodze na postarunku się zamieniają. Stoją bez zmian na mrozie przy chlodniach gdzie tęp odczuwalna jest bardzo niska nawet w wojsku tak nie ma. Bo są postarunki dwu albo trzy zmianowa. A jeśli ktoś z prominętów el best będzie to czytał i nie poimie o co chodzi z tymi zmianami to jest tępy . Moim zdaniem 100% załogi powinno iść na l4 jak policjanci których też pełno teraz na elektrowni .. Dowody i świadkowie na potwierdzenie mojej wypowiedzi śmieszne . Nie jestem waszym pracownikiem nigdy nie byłem i nie będę . Wstyd mi tylko że państwowa spółka tak kroi swoich. . Te gripisy powinny wam tam babkę zrzucić . Wtedy było by zaķłucenie miru domowego. ŚMIECH.........

marek

czekamy do stycznia i zobaczymy jakie bedą podwyżki - jeśli bedzie to znowu jakieś śmieszne 120 zł to już sie umówiliśmy...... że bedzie ciekawie bo na bramach staną dyrektorzy i prezesi w raz z zarządem i oczy sie im otworzą, polak mądry po szkodzie . Mamy dosyć tych poniżających wynagrodzeń !

marek

my w bydgoszczy tez zastanawiamy sie nad pewnego rodzaju strajkiem bo zarabiamy tak smieszne pieniądze ze pracowac sie nie chce a tyramy swieta nocki i wikendy my w bydgoszczy tez zastanawiamy sie nad pewnego rodzaju strajkiem bo zarabiamy tak smieszne pieniądze ze pracowac sie nie chce a tyramy swieta nocki i wikendy Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: lepiej płacić i tylko tyle

Czy za 12 listopada 2018 roku należy się dzień wolny od pracy czy też nie, jeżeli tak to dlaczego ponieważ grafiki służb na grudzień są zrobione i nie został ten dzień uwzględniony w grafiku służb jak również pracownicy o tym fakcie nie zostali powiadomieni, czy też za ten dzień zostanie wypłacone wynagrodzenie zgodnie Z kodeksem pracy?

Alicja

@anonymous, czy udało Ci się wyjaśnić sprawę roboczych niedziel, których w Twoim przypadku było wyjątkowo dużo jedna po drugiej. A jak to wygląda jeśli chodzi o inne osoby zatrudnione w Elbest? Czy powyższy przypadek był incydentalny, czy może zdarza się to częściej niż powinno? Zachęcam do podzielenia się swoimi doświadczeniami z innymi użytkownikami tego forum.

Dlaczego w elbescie pracuje się 4,5 a nawet 6 niedziel po kolei, czy tego nikt w kadrach nie widzi, czy nie chce widziec.

@anonymous

Dlaczego nikt z elbestu nie odpowie na to pytanie.

@anonymous

Dlaczego nikt z elbestu nie odpowie na to pytanie

Alicja

Ostatnie wpisy na forum dotyczą głównie niskich zarobków w firmie Elbest. Jak myślicie, czy zmiana wysokości wynagrodzeń byłaby wystarczającym czynnikiem powodującym wzrost zainteresowania pracą w tej firmie? A może coś jeszcze wymaga modyfikacji w relacji pracodawca-pracownik? Zachęcam do wypowiedzi na ten temat, może będzie to impulsem do oczekiwanej zmiany w firmie.

Odważny i bezwzględny

Czysta prawda, że nie dotrzymuje słowa! :)

Gogol

Tylko ten się nie myli kto nic nie robi. Zawsze można wyjaśnić sprawę w kadrach i zawsze trzeba swoich spraw pilnować.

Były

Większość załogi myślała, że jak nastąpi ,, dobra zmiana'' to będzie lepiej. Po 3 latach tego czegoś jest gorzej niż kiedy kolejek. Z 1 prezesa jest 2 i 2 zastępców którzy muszą żyć. Masa dyrektorów których nikt niezna a mają się za herosów. Firma się rozwija ale w dół. Już chcą ochraniać dyskoteki a zaraz będą markety. Masakra. I ciągle firma na minusie, śmieszne i żałosne jednocześnie. Pracownicy po licencjach odchodzą i nikt im nawet nie powie dołożymy Ci coś, zostań. Jest to: od dzisiaj chcesz odejść? Nie ma problemu. Ale problem będzie jak braknie ludzi do obsady. I tego życzę, żeby kierownicy itd. musieli stanąć na bramach.

Piotrek
@Były

Sławku, zrobiłeś sobie przegrode nosową ? Ciężko było wytrzymać z tym chrapaniem, dyskoteki i markety faktycznie lipa nie pokimasz..

Igor

Przy braku pracowników do pracy firmy podnoszą zarobki!!

Karol

Czy są jakieś szanse na poprawę zarobków?

Tygrys
@Karol

Moim zdaniem są, jak się ekonomia zmieni, a za obecnego rządu widać, że już się zmienia. Oby rządzący popełniali jak najmniej błędów. Musi się też zmienić nasza mentalność na normalny model rodziny, a nie, że kobiety często MUSZĄ masowo iść do pracy. No i jest jak jest, o czym opisałem w poprzedniej wypowiedzi. Jednym z takich powodów (nie jedynym) kiedy kobieta MUSI (bo jak chce to już inna sprawa - żyjemy w wolnym kraju) jest fakt, że wielu mężczyzn zostawia swoje kobiety z dziećmi. Sory, takie fakty.

Tygrys

Elbest upadł jakościowo zarówno względem jakości usług jak i płacy pracownikom ochrony. Można tu wyróżnić 4 główne czynniki, które mają na to ciągły wpływ: 1. Za rządów PO zmieniły się i tak już kiepskie przepisy co do ochrony (pamiętając również, że ustawę o ochronie osób i mienia z 1997r. napisali milicjanci). Uwolniono fach pracownika ochrony i teraz może być nim niemalże każdy bez większego wysiłku. Co znacznie przyczyniło się do obniżenia kryteriów przyjmowania pracowników ochrony do Elbestu. 2. Zwiększenie ilości pracowników umysłowych. Tym samym obniżanie wynagrodzeń dla pracowników fizycznych. Prawdopodobnie również nastąpiło zwiększenie wynagrodzeń dla osób na najwyższych stanowiskach. Prosta ekonomia. 3. Polityka PO polegała w naszym kraju również między innymi na tym, że zaczęto masowo przyjmować kobiety do mundurówki, w myśl "nowoczesności" i "równouprawnienia" obu płci, tym samym znacznie osłabiając np. naszą policję. w Elbeście również nastąpił taki trend. Co - jak się można domyśleć - powodowało to, że pracodawcy nie opłacało się zapłacić więcej jak najniższa krajowa, skoro tylu pracowników się na to godzi (grupę tych godzących się na to stanowią właśnie głównie kobiety - sory, takie fakty). 4. Jest to sprawa na dzień dziś nieudowodniona. Jednakże za PO i rządów pani prezes w Elbeście następowały różne dziwne ruchy związane z finansami. Do końca niewiadomo co się stało z potencjałem zarobkowym tej firmy oraz ile zarabiał w tedy Elbest co się stało z dochodami tej firmy itd. Podsumowując: stara gwardia pamięta wspanialsze czasy w Elbeście, weterani mówią, że praca w Straży Przemysłowej była dobra. Elbest jest to obecnie jedną z najgorzej płacących pracownikom ochrony firm ochrony osób i mienia przynajmniej w województwie łódzkim. Młodemu koniowi polecam spożytkować siły w pracy, gdzie można więcej zarobić. Ogólnie fach ochrony osób i mienia w Polsce bardzo upadł. Ciężko w nim zarobić coś konkretnego (sprawdziliśmy to już z kolegą). Chodź jak jesteś w tym dobry, to możesz znaleźć co fajnego, ale na doróbkę. Ogólnie polecam fachy techniczne lub formacje uzbrojone państwowe. Na koniec tylko wspomnę o takim częstym zjawisku jakie zauważyłem, a przed którym chciałbym przestrzec każdego. Niektórzy ludzie, którzy narzekają na kiepsko-płatną pracę, którą wykonują nic poza tym narzekaniem nie robią. Więcej radości do życia proszę wnosić :)

Zostaw merytoryczną opinię o Elbest - Bełchatów

• Jak się pracuje w Elbest?

Zobacz opinie na temat firmy Elbest tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elbest?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Elbest