hotel Przysiółek Kresy

Parzno

Opinie o hotel Przysiółek Kresy

Krystyna

Fajny ośrodek, przesympatyczni właściciele oraz obsługa.Z pewnością tam jeszcze wrócimy z rodziną

Klaudia

fantastyczne miejsce ,byliśmy tam na weselu kuzynki ,jedzenie i obsługa pierwsza klasa .Polecam

minka

tutaj znajdziesz, to dobry ośrodek szkoleniowo-konferencyjny

qwerty

jeśli ktoś lubi być pomiatanym przez pracodawce, to jest miejsce dla niego.

DAREK

MIEJSCE WARTE POLECENIA BYŁEM TAM W ZESZLYM ROKU NA YAMAHA CUP ADVENTURE , GOŚĆ SPECJALIZUJE SIE W ORGANIZACJI RAJDÓW PRZEPRAWOWYCH QUADAMI I SAMOCHODAMI I MA POJECIE O CZYM ŚWIADCZY JUZ KOLEJNA IMPREZA TEGO TYPU W PRZYSIÓŁKU KRESY. POLECAM !!!

unixon

Bardzo fajne miejsce ,idealne dla grup na integracje , zaliczyłem już chyba wszystkie tego typu obiekty w okolicy Bełchatowa i tam było najlepiej ,przedewszystkim nie ma spedu , ośrodek jest prywatny wiec dbają o wiele lepiej niż w elektrownianym słoku czy na wawrzkowiżnie. Do tego mają własną z tego co wiem największą wypożyczalnie quadów w polsce i do tego kilometry wspaniałych terenów

Zostaw opinię o hotel Przysiółek Kresy - Parzno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hotel Przysiółek Kresy