Inkom

Bełchatów

Opinie o Inkom

Iza

Widzę, że nikt nie zdecydował się na udział w dyskusji na temat stawek i formy wynagradzania pracy w Inkom. To dość istotne aspekty w każdym miejscu pracy na każdym stanowisku. Obecnie nie ma w sieci ofert pracy, ale to aspekt, który może zawsze ulec zmianie.

Iza

@xksx a wiesz jakich stawek można się spodziewać na stanowiskach tego typu oferowanych przez firmę? Czy są to stawki godzinowe, czy jest możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o prace? Większość osób poszukujących pracy uzależnia swoje decyzje od tych dwóch aspektów.

xksx

teraz widze ze najnowsza oferta pracy ejst na stanowisko pracownika myjni samochodwoej we Wroclawiu chodzi o o mycie i sprzątanie samochodów przygotowywanie samochodów po naprawach do wydania Klientowi utrzymywanie w czystości samochodów służbowych firmy

Oferty Pracy

Pomocnika Montera od zaraz In-Kom 2014-09-28 Żródło: Gowork.pl Jelcz-Laskowice (dolnośląskie) Firma In-Kom Technika grzewcza Klimatyzacja Wentylacja zatrudni  od zaraz pracownika fizycznego- pomocnika montera . Wymagane podstawowe umiejętności techniczne i chęć do pracy. W okresie próbnym umowa zlecenie i 1500 zł netto , jeśli jesteś wart więcej i potrafisz nam to pokazać chętnie zaoferujemy większe zarobki.   Wszelkich informacji udzielamy wgodz. 8-17 pod numerem tel.71 318 81 63 lub 500 52 52 23

normalny
@Oferty Pracy 13.12.2014 16:31
Pomocnika Montera od zaraz In-Kom 2014-09-28...

ja pracuje tam 9 lat i mam 10 zl brutto...

kirim

Witam wszystkich, zauważyłem że pojawiła się nowa oferta pracy w firmie Inkom i warto zajrzeć. Firma In-Kom Technika grzewcza Klimatyzacja Wentylacja zatrudni  od zaraz pracownika fizycznego- pomocnika montera ... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5662788?keywords=&region=

barry

firma wydaje się mieć ugruntowaną pozycję na rynku. Także i o pracy u nich piszą ludzie niezłe opinie

radio

może żeby rozwiać wątpliwości wszystkich na forum to ktoś obecnie zatrudniony mógłby się wypowiedzieć o pracy w INKOM?

marian

Ciekawe też o jakie stanowisko chodziło, bo na stronie inkom szukają obecnie do pracy na stanowisko cieśli.

norbi

mialem umowe na caly etat oczywiscie przedluzana co pare miesiecy tak w sumie wyszlo 2 lata na elektrowni belchatow pracowalismy

norbi

witam pracowalem w firmie inkom ok 10 lat temu praca ciezka kasa na czas warunki w tamtych czasach chyba dobre a majster(usunięte przez administratora) no wymagajacy ale dzieki niemu czlowiek nauczyl sie roboty(chodz czasem przesadzal jak bym byl w (usunięte przez administratora)czasem nie szanowal ludzi tak mi sie wydaje )czasem myslalem by wrocic bo mam dosc tulania sie po tych malych firmach robienia na czarno i czekanie na pieniadze gdzie jest inspekcja pracy gdzie

kawa

Polecam prace w tej firme. Wypłata - a czas, kasa - wcale nie taka mała, możliwości rozwoju, czesto przez Inkom finansowane, jeśli chcesz pracowac w firmie z perspektywami na rozwój... to dobrze trafiłeś

kikut

nie jest zle , tylko zarobki zaniżone wzgledem czasu pracy .

zeby jeszcze emerytow nie przyjmowali to by bylo ok

anty incom

Firma jako taka ale majster (usunięte przez administratora) nie polecam współpracy z tym człowiekiem

dsvgdsx

tak tam jest taki (usunięte przez administratora) i zło z majstrami wzięty nie polecam tam pracy sam tam pracowałm

XXX

nie macie pojęcia o pracy w INKOM to wykańczalnia za niską kasę bo niech nikt mi nie mówi , że 2500 to super kasa na taką robotę ale jak ktoś chce tyrać w czynie społecznym to gorąco polecam :)))))))))

bo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wogule w inkomie nie robiles frajeze

henryk

takiego śmietnika dziadostwa to chyba w całym kraju nie ma (usunięte przez administratora) horror ludzie po paru latach u nich są wrakami

ala

popieram powyższe w firmie syf zarobki niskie i oszukaństwo i podłość na każdym kroku

alex

Krzysztof Wojtanowski - 2009-03-28 20:33:01 Pracowałem w firmie Inkom Bełchatów.Solidni i rzetelni kierownicy,majstrzy oraz pracownicy.Polecam!!!! syf i nic wiecej!!! nikomu tej firmy nie polecam

Krzysztof

Zostaw opinię o Inkom - Bełchatów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inkom