Opinie o Ontex Polska Sp. z o.o. w Radomsko

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ontex Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ontex Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ontex Polska Sp. z o.o. w Radomsko

Pracownik Ontex

Panie Obserwator, zmiana nick'u to jedno, niestety styl wypowiedzi pozostał ten sam.

MieszkaniecRadomska

Proponuję zorganizować transport pracowniczy z Warszawy tam może znajdziecie ludzi o proaktywnym podejście do pracy. Dziękuję wam za to że tych zwykłych ludzi co chcą pracować i zarabiać na życie macie w głębokim poważaniu!! Ot to taka firma... Za kogo wy się uważacie !!!!!!!!!! Osoba która pisała ofertę pracy niech się zastanowić czasem co pisze...

Jurek

Bez wykształcenia i szkoleń nie możesz na nic lepszego liczyć ,tak jak wszędzie

@Jurek

I tutaj sie mylisz :)

Jan

@Dawid czyli faktycznie pracodawca przygotowuje nową osobę do pracy?

@Jan

Nie rozumiem zapytania.? Cały czas zakład powiększa ilość pracowników w zakładzie, instaluje nowe linie, także ludzi ciągle potrzeba. Pozdrawiam

Jolka
@Dawid

Jesteś zwykły (usunięte przez administratora) - naganiacz, ile ci za to płacą 2,50 za zeszmacenie - wstyd :( Napisz czy jest klimatyzacja, a może w upale ludzie mdleją?

Artur
@Jan

Oczywiście. Każdy pracownik jest wdrażany krok po kroku do pracy na danym stanowisku .

@Jolka

Nie oceniajcie jak ktoś nie był...pracuje 2 lata już ,nikt za jak to ujelas naganianie mi nie płaci, polecam poprostu prace tutaj bo od 10 lat na produkcjach się działało i było o wiele gorzej

Teresa
@Artur

A są jakieś konkretne szkolenia podnoszące kwalifikacje ? Kto się zajmuje wdrażaniem nowych pracowników ?

Gosc
@Dawid

Nie polecam wyzysk a liderzy się chwała liniami że tak dobrze idzie wystarczy 6dni l 4 i premia poszła a Tursko się na nich 3 miechy bez 6dni jedna niesprawności

Hanna
@Gosc

Czyli 6 dni to tak naprawdę max z nieobecności? A za coś jeszcze mogą uciąć premię?

@Gosc

Tylko jeden chwali sie linia zamiast swojego zespołu ;)

@Gosc

A na ktorej maszynie pracowałeś bądź pracujesz jesli mozna zapytać?

@Jolka

Temperatura na hali utrzymywana caly rok na poziomie 25stopni ;) jest git ;)

Operator Maszyn

Potrzebna praca od zaraz

Operatywny w systemie windows 10 nowoczesnym windows 11

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Ontex

Hej. Czy ktoś wie ile zarabiają mechanicy, elektrycy, automatycy w Ontex ? I czy faktycznie pracuje się po 12 h ?

@Ontex

Stawki sa tajne publicznie ale tak takie stanowiska pracuja po 12h

Salvatore

Hello,does enybody knows if it possible working only morning shifts?

@Salvatore

Hi, Only 3 shifts on production

Salvatore
@Dawid

Ok,Thank you for your reply

@Salvatore

Yes, in TPM department and menagment/office positions

mlody

Witam Zamierzam podjąć pracę w firmie Ontex jako pakowacz .Jakiej pensji na rękę mogę się spodziewać ? Ile godzin dziennie się pracuję ,czy są jakieś przerwy ?

@mlody

Po takim wpisie radze najsampierw zapoznac sie z kodeksem pracy ;)

Basia

Czy ktoś obecnie pracujący w Radomsku może się wypowiedzieć na temat tego zakładu, bo coraz częściej pojawiają się oferty pracy co jest dość zastanawiające. Jaki jest system pracy i czy warto złożyć tam cv ?

@Basia

Moim zdaniem ok, firma się rozwija teraz instalują nową linię, dlatego są oferty pracy.

@Basia

4 brygadowka, warto, oferty sie pojawiaja bo zaklad bedzie teraz 3x wiekszy ;) Atmosfera spoko i rekrutacje wymagajace bo firma jest nastawiona na ludzi ktorzy cos wniosa w ta spolecznosc. Bo jak wiemy atmosfere budujemy my wszyscy ;)

Aki

Czemu nie polecasz ??

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Ontex Polska Sp. z o.o.?

jakie są rodzaje młotków

Stefan12

Pytania z cyklu ile to 2+2x3:8=???? i to rozmowa kwalifikacyjna....

osso
@Andrzej

Drogi Andrzeju. Widzę że jesteś bardzo inteligentną osobą. Mam do Ciebie tylko jedno pytanie. Czym się różni siekiera??

Jak wygląda wynagrodzenia na poszczególnych stanowiskach dla nowego pracownika. Podstawa, na jakie premie można liczyć.

Niestety nie polecam..szczególnie Panią od rekrutacji. Jeszcze raz powinna iść do szkoły się odkształcić w rozmowie z przyszłymi pracownikami po prostu żenada. Nie wie o czym gada. Firma traci na reputacji.

Dzień dobry wszystkim mam pytanie ile na początek może zarobić nowy pracownik? Bo niestety np.na pracuj.pl nie ma takiej informacji z góry dziękuję za odp.

Jaro

Firma w której wybily się do góry osoby które są od początku i nie miały żadnej konkurencji. A co za tym idzie uważają się za kogoś lepszego pomimo że są poprostu słabe. Jak widzą że przyjdzie ktoś ogarnięty to odrazu robią Ci na złość , nie nauczą Cię dosłownie NICZEGO . Jak jesteś pakowaczem to wszyscy mają Cię za NIC - masz pakować, oglądam paczki, sprzątać, przepakowywac A cała elita stoi i patrzy jak zapiepszasz...Pracowałem w innych firmach na strefie ale to najgorsze co mnie spotkało...Pracujesz 7 dni z rzędu i niby 2 dni wolne Ale schodzisz z nocki więc to nie jest 2 dni....pieniądze żałosne jak za 4 brygady- 3250 - BRUTTO...NIE POLECAM!!!!

@Jaro

Jak dlugo Pan pracuje/pracował w firmie Ontex?? Bo to co Pan opisuje jest conajmniej daaalekie od prawdy :/

Xxxx
@Jaro

Prawda porażka . Dlatego nie ma ludzi do pracy .

Xyz
@Jaro

Z tego co mi wiadomo to wynagrodzenie w wiekszosci panstw nie jest zalezne od systemu pracy tylko ustala sie do stanowiska i zakresj odpowiedzialnosci :) Jesli Twoim zdanie to zalosne to powiedz gdzie zaplaca 3250brutto plus nocki itp. za czysta prace, polegajaca na wkladaniu workow do kartonow i ukladaniu je na palecie, zalozenie pakietu workow na maszyne pakujaca i czasem posprzatanie obszaru pracy to chetnie pojde xD aaa i nie mazliwosci przygladania sie jak tos "zapiepsza" bo jak jest wiecej roboty to wszyscy sie angazuja zeby jak najsprawniej to ogarnac. Zal mi Cie chłopie.. juz wysyłam sms o tresci Pomagam xD

Artek
@Xyz

Mam odpowiedż dla ciebie 2000€ netto za 5 dni pracy w Irlandii.

@Artek

Nie sprzedalbym sie za 2k€ zeby obcemu kieszen nabijac, pracowalem juz w kilku panstwach europy, szalu nie ma

myśl

tak jak nie sprzedajesz się w Polsce, pracując na zagraniczny kapitał, urocze podejście... Ps bez pieniędzy i chleba nie kupisz i człowieka nie pochowiesz, więc schowaj ten patos, a na panstwówkach tylko nieroby mają dzisiaj okazje się obijać. Za to polskie firmy preferują Ukrainę, tańsze rozwiązanie i na rynku nie jest ich zbyt wiele.

Armani
@Jaro

Przyszedłeś na pakowanie i obrazu chcesz być kierownikiem . Zazdrość cie zjadla że ktoś z twoich znajomych ma lepsze stanowisko niz ty i teraz takie bzdety piszesz skoro byłeś taki ogarnięty dlaczego nie aplikowałeś na stanowisko inne iż pakowanie .A jeśli chodzi o kasę to wiedziałeś na co sie podczas podpisywania umowy skoro było coś nie jasne dla ciebie trzeba było dopytać.

Dzień dobry, jak wygląda praca na stanowisku lider produkcji, jakie są zarobki, czy pracuje się na zmiany? Jaka jest Struktura organizacyjna firmy, produkcji. Liczę na odpowiedź.

Czy nowo zatrudnione osoby w Ontex Polska Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Nowy pracownik

Tak, umowa jest od pierwszego dnia pracy.

Arek
@Nowy pracownik

Na jakie można obecnie liczyć wynagrodzenie? Dwa lata temu było to 5tys brutto. Czy dużo się przez te dwa lata w tej kwestii zmieniło?

@Arek

Witam, Wynagrodzenie na początek to 5 tys. brutto, później sa oceny i podwyżki

Arek
@Michał

Dziękuję za odpowiedź. Czyli przez dwa lata nic się nie zmieniło. Nie wiem czy to dobrze świadczy o pracodawcy. Jak długo się czeka na ocenę /podwyżkę i czy są to istotne kwoty czy takie sobie?

Transport

Czy jest ktoś z kamieńska i pracuje na zmianie D w ontex? Chodzi mi o dojazd do pracy a konkretnie to chciał bym sie z kimś zabierać????

Ciekawy

Witam. Zastanawiam się nad złożeniem CV do zakładu ONTEX. Czy może mi ktoś powiedzieć na czym dokładnie polega praca pakowacza oraz na jakie wynagrodzenie można liczyć? Czy ze względu na 4 brygadowy system pracy można liczyć na jakiś dodatek z tego tytułu? Poproszę o pomocne odpowiedzi. Pozdrawiam

@Ciekawy

Ja polecam, w pracy wiadomo sie pracuje, ale warunki ok, lider w porządku, wczasy pod gruszą i różne inne. Dodatku za system nie ma.

Ciekawy

Rozumiem. Ale nadal nie otrzymałem odpowiedzi ile dostanie się za pełen przepracowany miesiąc. Pozdrawiam

Gall Anonim

Witam. Jakie są zarobki w firmie Ontex? Słyszałem już kilka wersji i nie wiem do czego się ustosunkować. Pzdr

santiego201

witam. czy dojezdza ktos moze z Bełchatowa do pracy w Ontex?

Zostaw merytoryczną opinię o Ontex Polska Sp. z o.o. - Radomsko

• Jak się pracuje w Ontex Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ontex Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ontex Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ontex Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ontex Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ontex Polska Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Okulickiego 4
    95-200 Radomsko