Opinie o Ontex Polska Sp. z o.o. w Radomsko

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ontex Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ontex Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ontex Polska Sp. z o.o. w Radomsko

Halinka111

Firma jest ok, początki są trudne i trzeba się sporo uczyć, zaczynałam od pakowania , potem operatorka, teraz liderka , to praca gdzie trzeba się przyłożyć, być dokładnym, maszyny są skomplikowane dlatego nie każdy to ogarnia a skoro nie chce ogarnąć to zarabia tyle ile się nauczył. Nikt nie blokuje nikomu awansów czy rozwoju . Jedni chcą przeżyć tylko 8 godz , inni pracują jak powinni . Na pakowaniu prosta praca ,wkładasz paczki do kartonu albo układasz na palecie , prosty rachunek , małe wymagania mała stawka , operator umiacy technologie zarabia dobrze , lider prowadzący swoją zmianę przez 8 godz jeszcze lepiej. Nowych osób przybywa bo dochodzą nowe linie więc banery są, to normalne. Jedno jest jasne , to nie jest praca dla osób lubiących przebimbax 8 godz i czekać aż ktoś za nich wszystko zrobi. Polecam

Witam, proszę o informację czy na operatora maszyn trzeba mieć już doświadczenie czy przyjmują też bez?

Wazila

Czy na pakowaniu też są 4 brygady? Jaka stawka dla pakowacza?

Przemo

O co chodzi z tym systemem 7 dniowym? Czy jest mozliwość pracy nawet 25 dni w miesiącu? Proszę o rzetelną odpowiedź

@Przemo

Pracujesz 7 dni w sensie dwa dni na 1zmiane, dwa dni na 2, 3dni na nocki, dwa dni wolne i zmiana, 2dni na jedną zmianę, 3 dni na drugą zmianę, dwa dni nocek i dwa dni wolne. I znów zmiana 3 dni na pierwszą zmianę, dwa na drugą dwa na nockę i trzy dni wolne (weekend sobota, niedziela, poniedziałek) i od nowa

Operator
@Przemo

Grafik układany jest kwartalnie na 3 miesiące w przód, czasami zdarza się że pracujesz ponad normę dni w miesiącu, wtedy taki dzień jest specjalnie oznaczany w grafiku, można wziąć wolne lub przyjść i taki dzień jest płatny jako nadgodziny 100 procent dodatkowej

@Przemo

Pracujesz tyle dni ile wypada w danym miesiącu dni roboczych, około 20 dni.

@Operator

czyli 3 miesiące przed już wiesz jak pracujesz i zmian w tym zakresie nie ma? to tak dla pewności nie ma jak tutaj sobie więcej dorobić z własnej inicjatywy tymi wspomnianymi nadgodzinami? nie weźmiesz żadnych?

Dawid
@Przemo

Witaj. Ilość dni jest identyczna jak w innych systemach, 19-23 w zależności od grafiku, rozliczany czas jest kwartalnie i nie pracuje się po 25 dni w miesiącu ????

Dawid
@Hanna

Nadgodziny wypadają z grafiku, np 2/3 dni na kwartał. Inne możliwości są też np zostanie dłużej w pracy lub gdy jest potrzeba 1 dodatkowy dzień w długi weekend 3 dniowy,który wypada raz na miesiąc

@Dawid

O dzięki i ile kasy wtedy wleci? I co konkretnie jest do wykonania w tych niestandardowych dniach czy też godzinach? Ogarniasz stale swój zakres obowiązków czy wychodzi coś ponad założony program pracy własnej?

Operator Maszyn

Potrzebna praca od zaraz

Operatywny w systemie windows 10 nowoczesnym windows 11

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Hanna

Z tego co widzę, ktoś interesował się transportem pracowniczym. A w ogłoszeniu dla asystentki dyrektora widziałam wzmiankę o wsparciu obsługi floty samochodów służbowych. Czyli mówiąc krótko, jeździ się autem? A można również do domu? Tak dla jasności na tym stanowisku zatrudnia się tylko jedna osoba? Jeśli tak, to co stało się z poprzednią, awansowała czy zmieniła miejsce zatrudnienia? Dacie wstępnie znać, jak pracuje się na tym stanowisku? Jest dużo pracy?

Martyna zZ

Czy jest dojazd pracowniczy?

Jaka w tej chwili jest stawka dla pakowacza?

Ktoś
@Kandydat

Pieniędze śmieszne a trzeba się bardzo narobić , i do tego beznadziejny system pracy

Jak dla mnie dziwne jest to, że podczas trwającej dość długo rozmowy kwalifikacyjnej nie dowiemy się najważniejszego czyli za jaką stawkę mielibyśmy tam pracować. Wie ktoś czemu ma takie podejście służyć?

Olga
@Kandydat

Dzień dobry, na jakie stanowisko aplikowales? Ja jutro jadę na rozmowę i pierwsza odpowiedź jaka usłyszę to jest wynagrodzenie. Pozdrawiam

Olga
@Olga

Oczywiście odpowiedź która mam nadzieję usłyszę ????

@Olga

Może jest różne podejście. Nie wiem. Daj znać czy na rozmowie się dowiedziałaś jakie firma proponuje wynagrodzenie. Pozdrawiam

NiccckO
@Kandydat

Wszystko ładnie pięknie rozmowy szkolenia. Tylko dlaczego starzy operatorzy nie przekazują wiedzy nowym pracowniką? Obiecujecie 6 miesięczne szkolenia i co to czy ktoś będzie przeszkolony zależy od tego czy stary ma ochotę nauczyć lub nie? Nie chcą przyuczać nowych i do tego robią sobie kpiny!!!

NiccckO
@Kandydat

Część operatorów nadaje się tylko do zwolnienia!!!

Armani
@Kandydat

A pytałeś o nią?? Na każdej rozmowie mowia o kasie

Kandydat.
@Armani

Nieprawda. Nie mówią. Pytałem. Na ilu rozmowach byłeś, że wiesz?

@NiccckO

Kim jestes ze oceniasz czesc operatorow? Jak masz odwage krytykowac to moze miej odwage sie podpisac w Nick'u ;)

@NiccckO

Starsi przekazuja wiedze tylko jak trafiaja im sie panicze ktorzy czekaja az ktos podejdzie i bedzie go prosil aby sie zainteresowal praca to raczej bedzie cos takiego raczej psulo relacje. Wazna jest swiadomosc ze jak masz pol roku na wyszkolenie sie to znaczy ze przed Toba stoja jakies oczekiwania i zebys sam tez sie zainteresowal nie? ;)

@Kandydat

To juz sie zmieniło :) teraz kandydaci od tego roku na rozmowie sa informowani o stawce startowej :)

Pieluch
@Kandydat

Dziwne bo mi powiedzieli na rozmowie wszystko łącznie ze stawką

ktos
@Kandydat

chyba trzeba mieć studia żeby tam się dostać. Firma nie dość ze ma wymagania to pensja 3600 brutto i każde weekendy pracujące zenada nic nie macie do zaferowania

@ktos

Nikt nie wymaga studiów od Pakowaczy, a zatrudnienia są kilka razy w miesiącu.

Zofia
@Pracownik produkcji

A jak wygląda praca pakowaczy czy jest to praca tylko praca dla kobiet? Czy przewidziane są podwyżki w najbliższym czasie czy jest to już 3600 brutto do j tak zostaje

@Pracownik produkcji

A z czego wynika, że tyle razy w miesiącu szukają osób na to stanowisko? Firma się rozwija, czy jest rotacja pracowników? Jak tam ogólnie pracuje ci się na produkcji?

@Hanna

Nowa hala i nowe linie produkcyjne. Mnie się dobrze pracuje zaczynałem od pakowacza teraz jestem operatorem, atmosfera i lider ok.

@Pracownik produkcji

o to gratuluję. a słuchaj, na operatora można tu z ogłoszenia też się dostać, prawda? to Ty mając awans masz o wiele lepszą stawkę niż świeżak? można się dowiedzieć o ile i po jakim czasie?

@Hanna

Stawka Operatora to 5400 brutto, taka sama jest dla nowych Operatorów i dla tych którzy zmieniają stanowisko.

@Pracownik produkcji

Czyli nie zwracają uwagi na długość stażu a doceniają wyniki i same w sobie umiejętności, skoro nowi potencjalnie mają identycznie? Mimo Wszystko relacje między starszymi a młodszymi pracownikami są okej?

@Hanna

Stawki są identyczne dla nowych pracowników, ale co roku są oceny i podwyżki, więc starsi zarabiają więcej.

Zainteresowana

Witam, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna a później ewentualna praca w firmie Ontex dla kobiet? Jakie są zarobki i system pracy?

Zainteresowana
@Zainteresowana

Proszę o szczegóły na temat pracy dla kobiet. Z góry dziękuję za odpowiedzi

robert

czy dojezdza ktos z bełchatowa ?

@robert

Tak, ja dojeżdżam ????

"Niebieska" ma pracowników za nic zero poszanownia wszyscy do niej na Pani a jej przez gardło nie przechodzi Pan Pani jaki (usunięte przez administratora)takie poszanowanie dla pracowników .

Nik

Witam jak tam zarobki na magazynie.

walduś
@Nik

magazyn ma teraz 4970 brutto.

@walduś

To warto nie tylko z Bełchatowa ale u z Warszawy przyjechać skoro takie zarobki.

@walduś

i od jakiego czasu aż tyle? to co roku tak sobie rośnie? Można w razie czego przewidywać ile na kolejny rok będzie?

@walduś

O, to nawet nieźle :) Rozumiem, że to podstawa? A jak sytuacja z dodatkami? Są premie? Jeśli tak, to od czego uzależnione?

Jotek

Witam czy cały zakład robi na 4 brygady czy może są jakieś inne stanowiska które mają inaczej zmiany ustawione ? Ile tam można zarobić na start

Urszula

Jak coś masz do jakiejś konkretnej osoby to lepiej to przegadaj sobie w firmie w normalny sposób jak cywilizowany człowiek. Są tam jeszcze jacyś inni pracownicy? Wszyscy tak ze sobą rozmawiają jak ty tutaj czy jednak atmosfera jest w porządku?

Krasula
@Urszula

Czemu piszesz w liczbie pojedynczej!!!Nie masz tylko mamy!!!! Coś do kogoś!!! Taki rodzaj rozmowy jest bardziej efektywny bo gość może zastanowi się i przemyśli swoje zachowanie.Atmosferę Zakwasza tylko wspomniany typ.

@Krasula

Jeśli były takie problemy to czemu nikt tego w firmie nie rozwiąże? Kto za takie coś jest tu tak właściwie odpowiedzialny?

@Hanna

Bo w tej firmie zamiata się sprawy pod dywan, zamyka się gębę uwalajac kasę. Dobrze to już było.

Jerzy
@Tomek

Dziwna sprawa trochę. Przed świętami teraz robicie sobie jakieś spotkanie wigilijne? Szefostwo coś organizuje?

Operator
@Jerzy

Jasne, mamy spotkanie świąteczne w Porto.

Pakowanie
@Tomek

Bo tam nielicznymi osobami które Ci pomogą są niezwiązane z kolesiostwem. Miałem nieprzyjemność pracować na tW 1 jedyne normalne osoby wysokie operatorki z 1 co coś pomogły i wytłumaczyły młoda i starsza dziewczyna takto zero zainteresowania.

W 2020 roku nadawałem się jako Pakowacz, ale odmówiłem. W 2021 aż prosili wydzwaniajac za pracownikiem, a teraz 2022 dni otwarte w listopadzie, dni otwarte, maja się skontaktować z każdym, a tu cisza. Ukończone UDT, doświadczenie prawie 2 lata na magazynie, i nie stety brak wymaganych kwalifikacji. Nie aktualne CV, brak kwestionariusza wypełnionego na dniach otwartych, gdzie się to podziało. Wreszcie rozmowa rekrutacyjna, 7,12,2022 , chyba wyproszona. Kpina, wielka kpina z osoby ubiegające sie o pracę. 2 dni później odpowiedź, no niestety, brak doświadczenia. Nikt nie sprawdził jak dana osoba pracuje, jak się sprawdza. Tylko sugerują się nie aktualnym CV, i beznadziejnymi pytaniami, i i odpowiedziami na nie. A szkoda, bo żeby sprawdzić pracownika, i sprawdzić jego umiejętności i wiedzę to trzeba go zatrudnić. Nie tylko znajomości, i koleżeństwo. Doświadczenie sprawdza się praktykując je. Pozdrawiam Ontex.

@Kandydat

Tak samo zrobiłi z moją osobą...ale jeszcze trochę i karma wróci.....nic ludziom nie uchodzi płazem....

@Wiolka

Oczywiście piszą osoby, które się nie dostały do pracy. Jak dla mnie fajna firma. Wymaga czegoś od kandydatów i niektórzy mają z tym problem.

Seba

Czekając na rozładunek towaru który przywiozłem to mam wrażenie że to jest zakład pracy chronionej i to na dużą skalę . Od godziny 9:00 stoję bo pod zjebaną.. rampą a jest godzina 14:00. Magazynier to jakaś niedorajda jeba... , Podejrzewam że cały ten zakład włącznie z prezesikami to jedna jeb... banda zjebó...

Balbinka

Cześć a jak logistyka? widzę teraz nowe oferty na planistę oraz do zaopatrzenia? ciężko tam jest?jak atmosfera?

Wiolka

Dostać się do firmy Ontex to prawie jak przejść testy do Policji. Jaśnie Państwo szuka nie wiadomo kogo. Na dniach otwartych było 156 osób chętnych do pracy a oni nadal rekrutują.....i szukają ludzi z przeogromnym doświadczeniem do pakowania pieluch do kartonu. Myślicie że ludzie będą się przed wami płaszczyć? Jeszcze trochę i będziecie sami zebrać o pracownika tak jak firma Cortizo. I te wasze opowieści o przyjaznej pracy. Od razu widać że fałszem wieje jak nic. Wystarczyło na was na dniach otwartych popatrzeć.

@Wiolka

Jak ktoś spełnia wymagania to dostaje ofertę pracy i pracuje. Jak zawsze najwięcej negatywnych opinii pisza ci którzy się nie dostali. Ja polecam prace w ontexie.

@Nowy

A możesz przybliżyć te wymagania jakie należy spełniać? Bo po co bez sensu aplikować....

@Wiolka

Ja pracuje na Magazynie, więc uprawnienia na wózki i doświadczenie.

Michał P. jest jeszcze gorszy.Zwolnili go z Jyska i przyszedł do nas.

Klipo

Czy to tylko przyjmują z leprzym wykrztalceniem to jest chore chodź ktoś ma lepsze wykształcenie a ktoś gorsze to ci powiedzą ze się nie nadajesz szok!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Ontex Polska Sp. z o.o. - Radomsko

• Jak się pracuje w Ontex Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ontex Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ontex Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ontex Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ontex Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ontex Polska Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Okulickiego 4
    95-200 Radomsko