Opinie o Ontex Polska Sp. z o.o. w Radomsko

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ontex Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ontex Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ontex Polska Sp. z o.o. w Radomsko

Zastanawia mnie to dlaczego nikt ostatnio o pracy w magazynie nie pisał? Ofertę obserwuje od jakiegoś czasu za jakiś tydzień wygaśnie. Możecie opisać jakie warunki są na miejscu? i tak dla jasności ta kwota 5,150 zł która teraz widnieje w ofercie to stała kwota i będzie taka obowiązywać od nowego roku czy może będzie nieco wyższa z czasem?

Czy pracuje jeszcze A .G były kierownik działu mechanicznego w UR .Pytam bo pojawiają się ogłoszenia do Działu utrzymania ruchu a słyszałem , że ten człowiek nie cieszył się dobrą opinią?!

ooo
@Zainteresowany

Ktoś chyba w sierpniu pisał, że został zdegradowany do niższego stanowiska ale ja tutaj nie pracuje, więc nie wiem. Dopiero rozważam pracę w tym miejscu. I tak z ciekawości - skoro mogą zdegradować do niższego stanowiska to i awanse są tutaj możliwe? Czy raczej wyższe stanowiska obsadzane są w rekrutacjach zewnętrznych?

Jak często w Ontex Polska Sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 2 czerwca na Pracuj.pl, obiecują bogaty rozwój.

Rozczarowana

Firma na rynku z bardzo dobrą opinią - określana jako szanująca pracownika. Niestety w przypadku kandydata rzeczywistość jest troszkę inna. Pierwsze spotkanie rzeczowe, pytania jak to pytania w procesie rekrutacyjnym. Rekruterzy przygotowani, mili, z zadaniami do rozwiązania. Zostałam zaproszona telefonicznie na drugie spotkanie "z dyrektorem", któremu odpowiadał jedyny termin o jedynej godzinie w tygodniu. Zależało mi, zmieniłam plany, wyszłam wcześniej z obecnej pracy, dostosowałam się i pojawiłam. Dyrektora nie widziałam, słowa o nim nie usłyszałam, przeszłam drugie spotkanie z tymi samymi pytaniami tylko z innym rekruterem. Przed spotkaniem otrzymałam test do rozwiązania, niestety pani Manager nie zapoznała się z moimi odpowiedziami. Szkoda, bo może wtedy spotkanie wniosłoby coś nowego i nie czułabym, że marnuje na nim czas. I oczywiście standard "przekażemy informacje zwrotną w ciągu dwóch tygodni". Poświęciłam firmie czas, przygotowałam się do każdego spotkania, bo szanuje pracę rekruterów i tego samego oczekuje od nich. Niestety na telefon zwrotny nie zasłużyłam.

Operator Maszyn

Potrzebna praca od zaraz

Operatywny w systemie windows 10 nowoczesnym windows 11

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Pop

Jeśli ktoś lubi się angażować i uczyc to nie polecam miejsca pracy. Stawka dla ludzi prowadzących maszynę i ludzi którzy tylko przyjmują materiał różni się o dziesiątki złotych. O podwyżkach nawet niema co rozmawiać bo temat bardzo wrażliwy. Jak pokażesz ze umiesz to tylko dadzą ci 2x więcej obowiązków zamiast podwyżki.

@Pop

A te obowiązki skąd nagle się biorą? występują jakieś braki w ludziach? Dodatkowo skoro piszesz o dokładaniu obowiązków bez dodatkowego wynagrodzenia to czy ktokolwiek pilnuje poziomu efektywności? Pracodawca nie mobilizuje pracownika w żaden alternatywny sposób? Była mowa o słupkach dlatego pytam

Olo

Czym zasłużył się były kierownik , że go zdjęli że stanowiska , co w tym dziale klejenia nie tak?! Ciężka robota czy co?!

Toto
@Olo

Były kierownik UR A. G....b kręcił wałki tzn. Zamawiał części które przechodziły przez jego ,,zaufaną firmę,, Dorabiał także podzespoły we wspomnianej firmie jak coś nie pasowało to na szybko było coś poprawiane tu na miejscu przez jego zaufanego człowieka . Dodatkowo były kierownik UR zatrudniał do utrzymania sporo ludzi z którymi wcześniej pracował jedni świetni mechanicy inni zastanawiają się pół zmiany jak pasek klinowy wymienić . Dodatkowo A. G....b to Cham i cwaniak jeśli jego znajomi mechanicy coś odwalili to było to uciszone jeśli ktoś inny spoza grona jego znajomych popełnił błąd to cię (usunięte przez administratora) ile wlazło. Obecnie A.G jest pracownikiem szeregowym został zdegradowany że stanowiska mamy nadzieję , że będzie oglądać płot z drugiej strony.

Auto Wolf

Trzymają takiego typa ?! Pewnie, że będą trzymać bo im doniesie wszystko o wszystkich ale to też świadczy o kierownictwie skoro go słuchają i wierzą mu we wszystko to sami nie zbyt dobrze wiedzą co się dzieje na hali i nie są zbyt rozgarnięci , potrafią tylko słupki i tabelki w excelu tworzyć.

nie wiem o jakich nieprofesjonalnych rzeczach chodziło komuś w jednym z wątków, ale padło podkreślenie jeszcze z miesiąc temu o tym, że firma powinna zmienić kierownika. nie wiem na ile to uzasadnione ale na stronie są oferty i jedna z nich właśnie na takie stanowisko kieruje. Konkretnie mam na myśli kierownika projektu. Opiszecie standardy pracy? to ogłoszenie wynika z rotacji czy to kolejne projekty?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Ontex Polska Sp. z o.o.?

Słabo

Atmosfera w firmie z roku na rok gorsza. Wyciskają ludzi jak cytryny bez szacunku. Nie ma co się łudzić pięknymi sloganami P.R.I.D.E ponieważ pewne grono nie wie co to znaczy lub się z nim nie zapoznało. Woli odbijać piłeczki i walczyć między działami niż skupić się na problemach produkcyjnych. Trochę działają jak Polski sejm..Nastały czasy korpo szarej pracy dla której ludzie to słupki w excelu. W której mały odsetek osób chce zostać, a reszta liczy na nowo powstałe zakłady pracy. I potwierdzę kiedyś naprawdę było fajnie teraz nikomu bym tej firmy nie polecił.

Nowyy

Cześć składałem ostatnio cv do ontexu zaproponowano mi przez telefon pracę jako operator Pani przez telefon mówiła że musi pogadać z działem technicznym i umówimy się na rozmowę na zakładzie czekam już półtora tygodnia i moje pytanie brzmi tak czy jest sens czekać jeszcze trochę bo słyszałem że niektórzy czekają podobno nawet miesiąc na rozmowę w zakładzie dzieki

Czy praca pakowaczki jest ciężka??

Jakie ma obowiązki operator?? Czy praca jest 8 godzin czy więcej??

Jeśli takie rzeczy mają miejsce to firma powinna zmienić kierownika bo to mało profesjonalne.

Ile czekaliście na odzwonienie żeby umówić się na rozmowę o pracę?

Marysia

Chciałabym zapytać o stanowisko laborant, jaka praca, ile na początek płacą?

Witam. Co możecie napisać o kontroli jakości. Jakie obowiązki i wynagrodzenie? Atmosfera, kierownictwo? Proszę o jakieś sensowne, konkretne informacje.

Papa

Witam. Firma mało profesjonalna, byłem na rozmowie ciągu tygodnia miałem miec odp. Po telefonie do nich, pani od rekrutacji skojarzyła mnie i mieli o dzwonić ciągu 15 minut i nastała cisza ????. Rozumiem wszystko ale szanujmy swój czas, tym bardziej jak ktoś sam o to pyta. Nie wiem jak to wygląda w samej firmie. Ale pani od rekrutacji wykazuje na brak szacunku dla drugiej osoby.. Może dlatego wisi ogłoszenie na upadającym płocie. Pozd

@Papa

Bo pierwszym sygnałem jak traktuje się pracownika w danej firmie, jest właśnie stanowisko rekrutacji. Szanujmy swój czas i siebie na wzajem.

@Kandydat

Chcesz przez to powiedzieć, że wciąż tego typu sytuacje tutaj się zdarzają odnośnie rekrutacji?

ktos
@Papa

NIE POLECAM tej firmy sami nie wiedzą kogo chcą zatrudnic wybierają przebierają dwa razy byłam zapraszona na rozmowę po czym czekałam z tydzień na ich odpowiedż po czym dowiedziałam się ze nie nadaje się do tej firmy z tego względu ze nie mam wystarczajacejgo wykształcenia na produkcji głupię bez sensowne pytania nie związane cąłkiem z rozmową kwalifkacyjną wypytywanie się o obecną pracę. Zawracanie zaprzeproszeniem głowy komuś i marnowanie czasu.

Helenka
@ktos

@ktos Taka sama sytuacja. Udało mi się dostać zaproszenie na rozmowę. Bardzo długi proces rekrutacyjny, mocno rozwleczony w czasie. Odpowiedź zwrotna po kolejnych 2 tygodniach oczekiwania. Rekrutacja bez ładu i składu, na każdym etapie te same pytania i brak zaangażowania. Całkowita strata czasu dla osoby realnie poszukującej pracy.

@Helenka

Ciekawe co piszecie u mnie poszło bardzo szybko, 1 romowa i oferta.

@Nowy

no to ciekawe z czego wynikają te wspomniane rozbieżności? masz jakieś konkretne predyspozycje, które wychodzą poza zakres wymogów i mogły zwrócić szczególną uwagę? są przy tym jakieś rady co do samej rozmowy?

@Hanna

Ja się dostałem na magazyn, uprawnienia na wózki i doświadczenie.

Wiola

Po złożeniu CV szybkie zaproszenie na rozmowę. Mimo doświadczenia pracy na magazynach,pracy na linii nie przyjmują do pracy. Brak słów. Nie wiem jakie oni mają oczekiwania. Masz znajomości,masz pracę. Nie rozumiem po co podczas rozmowy telefonicznej dają człowiekowi do zrozumienia że go przyjmą. A później się okazuje że jednak nie.

Marco

Hmm, wysłałem cv odpowiedz błyskawiczna, szybko doszło do fizycznej rozmowy. Szanowna Pani umówiła mnie na 12, finalnie zjawiła 12:10, dużo już to mówi o podejściu do pracownika, jedziemy dalej rozmowa około 40 minut. Przyjemna rozmowa z ową Panią i kierownikiem, czar prysł kiedy zaczęła się kwestia wynagrodzenia. Mówiąc swoją stawkę, już po oczach wyżej wymienionych osób wiedziałem, że nic z tego nie będzie ;) Odezwali się kilka dni później, ze mnie nie zatrudnia ale w przyszłości to mnie nie przekreśla, czy jakoś tak. Bieda jednym słowem, z drugiej strony dziwie się, że ludzie w takim systemie pracuje za tak słabe wynagrodzenie. A na rozmowę poszedłem tak dla sportu w zasadzie. Pozdrawiam

Sport

To tak dla sportu mogłeś przez te 10 minut oczekiwania zrobić sobie rozgrzewkę

@Marco

Dziwne, bo ja przed rozmową wiedziałem jaka jest stawka i system pracy.

@Nowy

Zależy na jakie stanowisko aplikujesz, bądź sugerujesz się banerami za 5800 brutto ;)

@Sport

Mogłem, ale już byłem tego dnia po cardio ;) Nie wszyscy chodzą na rozmowę aby dostać prace, a resztę historii możesz sobie dopowiedzieć ;)

Lulu13
@Marco

Minimalna stawka pakowaczki 3800, operator bez doświadczenia 5800 , z doświadczeniem i umiały prowadzić linie 7150 , baner jest bo przybywa coraz to wiecej linii , wewnątrz czysto i schludnie , dużo nauki na operatora więc nie jest to praca dla lewaków po pół roku do ogarnięcia, nie ma przewozów, nie wszyscy liderzy xnaja się na maszynach bo są liderami a nie wszyscy to byli operatorzy , wsparcie działów technicznych jak najbardziej ok , znaja się na rzeczy , kierownictwo kulturka ,jnie wszyscy są idealni ale porównując do PG ,cortiza czy alpli to tu jest lepiej bez porównania, system brygadowy do przyzwyczajenia . Po 7 miesiącach i ogarnięciu technologii polecam ta firmę.

Jozin z Bazin
@Lulu13

Z Doświadczeniem 6150 nie 7150. Swoja drogą jeśli ktoś pracuje od początku istnienia zakładu i dostaje 350 zl brutto więcej niż nowy to gratuluje tych "równych szans"

Pablo

Pracuje w tej firmie jakiś czas … zrobiło się (usunięte przez administratora) kierownicy nie maja pojęcia o maszynach tym bardziej o rozwiązywaniu problemów . liderzy linii wybierani przez kolesiostwo … pojęcia zero…premie są ale cięte jak tylko się da jakieś śmieszne 500 zł za trzy miesiące … podwyżki jakieś maja być podobno od 2% do 6% ale to jeszcze wielka tajemnica nikt nic nie wie zaraz kwiecień za jakieś śmieszne samooceny oceniani są ludzie jak małpy w zoo … system pierwsza klasa 7 dni pracy ciągiem osobiście gdybym miał inna opcje to zastanowiłbym się czy składać tutaj papiery

@Pablo

Samooceny? I na jakiej zasadzie to wygląda? Piszesz, że na wyższych stanowiskach brak im pojęcia.. jest jakaś konkretna sytuacja, którą masz na myśli przy tym?

Guzman
@Pablo

Z tego co czytam to tak jak wszędzie kolesiostwo awansowanie znajomych wystarczy że skończysz wydział gier i zabaw i zostajesz dyrektorem albo kierownikiem ale brak wiedzy o pracy i wybieranie na majstrów podatnych uległych wystraszonych którzy jak trzeba nic się nie odezwią .

@Guzman

I jakie wtedy warunki finansowe mogą przysługiwać? mam na myśli te wyższe stanowiska, o których piszesz. jaki zakres obowiązków ma dyr lub osoba będąca kierownikiem?

Mechanik

Witam .Jak praca w działach wsparcia produkcji bo są widoczne ogłoszenia za mechanika piszcie jak praca wygląda w UR

Zostaw merytoryczną opinię o Ontex Polska Sp. z o.o. - Radomsko

• Jak się pracuje w Ontex Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ontex Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ontex Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ontex Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ontex Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ontex Polska Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Okulickiego 4
    95-200 Radomsko