Opinie o Ontex Polska Sp. z o.o. w Radomsko

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ontex Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ontex Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ontex Polska Sp. z o.o. w Radomsko

Cytrynka

Chyba czyta to wszystko bo sie troche ogarnął ale tak pracuje tu nadal

Pracował ktoś z Was jako Mechanik w Ontex Polska Sp. z o.o.? Powiecie na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?"

Harnold

wymiana czesci mechanicznych, wymiany nozy lozysk walkow itp, poza tym trzeba durne plytki do przepakowarki wymieniac bo operator nie potrafi odkrecic sruby 8

Tomasz
@Harnold

A jak zarobki ? Pracuję w ontex w belgi od lat ale myślę nad powrotem do kraju .

@Harnold

A Ty od czego jestes? Jak dzwonimy i prosimy o pomoc to nie dlatego zeby siedziec na 10 śniadaniach jak Wy tylko dlatego ze nie jestesmy w stanie ogarnac czegos czasowo albo technicznie. Najczesciej to czasu brakuje zwyczajnie a widzac jak Cie boli chodzenie to wgl bym po Ciebie nie dzwonila tylko oddaj nam swoja wyplate to bedziemy robic 2 etaty w 1 xD

Cytrynka

Faktycznie, no tak :D Operatorzy sa tak zdolni ze mogliby zamknac dział TSD tylko niech oddadza nam swoje pensje bo itak nie mozna sie doprosic czasem o interwencje albo łaske robią :D

Cytrynka

Zgodze sie z Toba ale nie tylko hassan Wam psuje renome :( tylko kilku z Was jest ok, na palcach moznaby policzyc. Z tym filarem to nie przesadzaj bo kazdy dzial jest filarem głównym bez ktorego nie byloby niczego!

Ciapąg
@Cytrynka

Serdecznie zapraszamy, dostaniesz pensje mechanika, aktualnie jest ich nam potrzeba, zobaczymy po jakim czasie będziesz chciał wrócić na swoją maszynkę. Pozdrawiam

@Ciapąg

Wystarczy ze oddacie nam swoje pensje my sobie poradzimy autonomicznie ;) przynajmniej nie bedzie trzeba 5x poprawiac

Ciapąg
@Cytrynka

Nie sądzę, żeby polityka firmy zmieniła się i była podobna do tej w firmie Procter, gdzie wśród operatorów pracują normalnie elektrycy i mechanicy

Teges malines
@Cytrynka

Noo z tym filarem to może lekkie nagięcie ale może napisane w zdenerwowaniu faktycznie każdy dział to niezbędny mechanizm w maszynie ale fakt faktem TSD dużo roboty robi na zmianach więc trzeba czekać nieraz długo po telefonicznym zgłoszeniu awarii bo maszyn sporo do tego nowa hala a ludzi garstka i nie widać , chętnych w TSD było więcej myślę , że osoba tego fałszywca Hassana i te prawdziwe wpisy o nim odstraszają nowych kandydatów .

Nowa

Pracuje od niedawna który to ten cały Hassan bo obserwuje opinie i trochę tu jest na jego temat więc warto uważać na niego który to kierownik czy lider bo sama już się pogubiłam

W firmie Ontex Polska Sp. z o.o. niedawno poszukiwano pracownika na stanowisko Elektromechanik. Czy ktoś wie, na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Chcę zarabiać powyżej 5100 .

ala

Na internecie są oferty, ale firma nawet nie odpowiada na wysłane CV. Skrzynka na portierni pełna, a w necie dalej oferty. Jakieś żąrty !!

@ala

Ciekawe co piszesz, bo właśnie zacząłem pracę.

@Nowy pracownik

Kobietom nie odpowiadają? ;p A jako kto zacząłeś i jak początki wyglądały u Ciebie, elektromechanik?

@Hanna

Jako operator na nowej linii. Kobiety też pracują. Ogólnie spoko, szkolenie na początek, umowa o pracę.

Operator Maszyn

Potrzebna praca od zaraz

Operatywny w systemie windows 10 nowoczesnym windows 11

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Chętny do pracy

Jaki jest system pracy w dziale technicznym ? Na jakie wynagrodzenie na początek można liczyć ?

Dominik

Praca w systemie 8 h czy 12???

@Dominik

Dobre pytanie, ale o jakie stanowisko pytasz ? Albo chociaż o jaki dział?

@Iza

Operator wózka, pracownik produkcji;)

@Dominik

To 8 godzin

Dziękuję :)

Hanna

Hej, na których stanowiskach w razie czego 12 się robi?

I te jego (usunięte przez administratora) historie o hamaku zawieszonym 6m nad ziemią lub o jeździe trabantem pod tirem gdzie tylko dach mu zerwało i wiele wiele innych. Gość ma nieźle zryty beret. Wszyscy śmieją się z niego a on myśli że do niego.

Chętny do pracy

Witam . Proszę opisać mi jak wygląda praca w charakterze operatora linii oraz praca w dziale technicznym bo widzę sporo ogłoszeń i jestem zainteresowany .Czy nowe osoby mają czas na przyuczenie się czy po krótkim czasie muszą sobie radzić sami . Czy do firmy przychodzą nowe osoby czy te ogłoszenia tak długo wiszą a nie ma chętnych.

@Chętny do pracy

A gdzie te ogłoszenia można znaleźc, podpowiesz?

Linia RADXX

Dokładnie tak trzeba się zgodzić z przedmówcą . Jako operator nie jest źle trzeba się pilnować być sumiennym a kaska nie jest zła jak po próbnym się sprawdzisz i zobaczą , że się starasz i umiesz i chcesz robić to ci dorzucą waluty. Trzeba tylko chcieć !!! Poza tym jest klima na hali wbrew temu co ktoś pisze o jakiś 45 stopniach !!! jest stała temperatura na hali czy to zimą czy latem poza tym jest bardzo czysto , że z podłogi można by jeść .Pracowałam w innych firmach to porównanie czystości i warunków sanitarnych to jako porównać Niebo z Ziemią.(usunięte przez administratora) Jest Dobry w tym co robi ale to nie znaczy , że się nie myli . Lepiej wtedy pilnujmy go jak ,,złodzieja,, trzeba mu patrzeć na ręce najlepiej zrobić fotki lub dyskretnie nagrać filmik co robi bo jeśli jest problem po jego stronie a zdarza się to nie raz to gość w sposób profesjonalny odciągnie Cię od maszyny np:idź się napij , idź sobie zapal ja popatrzę ,, w tym czasie wymienia jakieś głowice klejowe a później daje kwit do podpisu , że np: miałeś źle ustawione materiały czy jakąś rolkę , zrzucając problem na operatora sama widziałam kilka razy , że wymienił jakieś głowice schował do wózka a liderowi dawał kartkę do podpisu ,że problem był po stronie obsługi ale to nie tylko ja to zauważyłam ale jak się okazuje inni operatorzy też .Poza tym trzeba uważać co się przy nim mówi na temat pracy nawet w sposób żartobliwy czy to na stołówce czy przy maszynie np:używając zwrotów typu ,, że jak mi się nie chce ,,olać to ,, czy inne tego typu słówka to pożywka dla niego , gość robi straszny z tego użytek (usunięte przez administratora) Ogólnie Firma SPOKO i praca zapowiada się tutaj stabilna . Polecam.

Bartek

Cześć, jak z temperaturą na hali podczas takich upałów na dworze?

Pracownik ontex
@Bartek

Jakieś 45 stopni. Ludzie mdleją. Pracodawca nawet nie zapewnia wody do picia.

Bartek

Dzięki za jakiś konkret, szczerze wątpiłem w poprzednią odpowiedź że na hali jest prawie 50 stopni a nawet nie ma wody

Bartek

A czy są automaty np z kawą albo herbatą?

Zdziwiony

Dlaczego jeszcze tutaj pracujesz skoro według ciebie na hali jest 45 stopni, ludzie mdleją, nie ma wody, kanapki śmierdzą, ludzie (usunięte przez administratora) jak roboty..??? Zastanawiam się kto tutaj jest ułomkiem skoro według ciebie panują takie warunki pracy...

@Zdziwiony

Jest to jedyny zakład na strefie, który posiada klimatyzacje. Naprawdę dobrze się pracuje. W nocy to aż czasem się polarka zakłada. Kawa i herbara ogólniedostepna. Premia za wyniki oraz na święta. Praca nie jest ciężka i jest możliwość rozwoju. Mozna podczas przejścia rekrutacji wejść na hale z kierownikiem i zobaczyć jak to wygląda.

Iza

A czy normy dotyczące premii są dla Ciebie realne i można fajnie tym dorobić do pensji?

@Iza

Od poczatku premiowania nie bylo sytuacji zeby premii nie bylo albo zeby byla zanizona ;) Co juz oznacza ze normy sa jak najbardziej realne :)

@Pracownik Ontex

I każdy raczej zgarnia całą premię? Te normy są stałe czy manipulują nimi?

kandydat

Po jakim czasie od rozmowy kwalifikacyjnej mogę liczyć na kontakt ze strony pracodawcy, jak szybko jest odpowiedź?

@kandydat

Od tygodnia do dwoch

@Pracownik Ontex

A rekrutacje to w ogóle są jednoetapowe czy jest tych etapów więcej?

@Iza

Kandydat osobiscie bierze udzial w drugim etapie rekrutacji :) etapow mamy 3 :) Jesli kandydat przejdzie pozytywnie 3 etapy to jiz jest zapraszany na podpisanie listu intencyjnego.

Orbit
@kandydat

tydzień lub dwa

Magda

Czy na pakowaniu jest ciężka praca? Proszę o opinie. Chodzi o pracę dla kobiet.

@Magda

Ciezka nie, intensywna tak. Jest zmienne tempo pracy w zaleznosci od rodzaju produkcji; sa szybsze i sa wolniejsze

Kamila

A gdzieś jest lekka? ;-) Zależy co przez to rozumiesz

Magda
@Kamila

Chodziło mi o to czy daje się radę normalnie pakować . Czy raczej ciężko nowym w takim tempie pracować? Po prostu słyszałam że to najgorsza praca na pakowaniu i że jest ciężko.

Magic
@Magda

Nie słuchaj koleżanko. Ta pani @cytrynka pali codziennie zioło i jest nawiedzona, a jak nie pali to wypisuje jakieś brednie w internecie. W taki stanie każda praca jest łatwa i przyjemna. Praca na pakowaniu to jej hobby i pasja. Zawsze o takiej pracy marzyła. W trakcie urlopu przychodzi popatrzeć jak inni pracują. Faktycznie to jest najgorsza praca i jest ciężko. Jak chcesz dołączyć do takich kompetentnych ludzi to zapraszamy. Zioła wystarczy dla każdego... He he he...

@Magic

To znowu ty? Juz sie nudny zaczynasz robic, twoje bezcenne wywody nic nie wnosza, i nie wprowadzaj w blad jak u nas nie pracujesz

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy aktualnie jest poszukiwany pracownik na wózek widłowy ? jakie zarobi są oferowane dla operatora wózka widłowego ? jak wygląda tutaj brygadówka 4 dni i dzień wolny a po nockach 2 dni ?. Pozdrawiam

Pracownik ontex
@Kandydat

Daruj sobie magazyn. Upośledzony kierownik. System 4 brygadowy 7 dni pracy 2 dni przerwy. Kierat dla białych mozynow. Jechać murzyny!!!

@Pracownik ontex

Panie! W jakiej firmie dajesz sie tak traktować, bo z pewnoscia nie mowisz o Ontexie, a może NIC nie robisz w pracy leniu smierdzacy i stekasz jak małe dzidzi bo musisz robić te obowiazki ktore wlasnorecznie podpisales? :D

Iwona
@Pracownik ontex

A czemu takimi słowami określasz kierownika? Co takiego zrobił?

Cytrynka

Weź sie ogarnij ułomny dzieciaku. Przedszkole dosłownie. Brednie pieprzysz bo kazdy normalny człowiek jakby mial takie problemy to by działał coś w tym temacie i zgłaszał, z kimś rozmawiał. A ty se tu czat na gorzkie żale urzadziłeś. Pochwal sie co takiego Ci zrobili bo wszyscy czytelnicy sa ciekawi? ;) Masz jaja, czy poczekasz az Ci wyrosną???

@Cytrynka

@Pracownik - noi chyba jaja nie wyrosły xD Wez sie za szukanie roboty bo internet ci odetną i nie bedziesz mogl nam przekazywac Twoich jakze nasyconych madroscia sentencji :D

Wojtek

Czy nadal jest 4 brygadówka

@Wojtek

Na produkcji tak

Czy posiadacie w swojej firmie automaty z kanapakami i napojami?

Stefan12
@Nowy

(usunięte przez administratora) mamy tylko kanapki sobie musisz zrobić w domu a napoje przywieź z sobą ....haaaaa

@Nowy

Tak, mamy automat z kanapkami, napojami i słodyczami. Kawa, herbata i woda są ogólnodostępne.

Tak :)

Jak szybko można awansować na leadera. Czy 7dniowy system pracy jest męczący,?

@Nowy

Po 6 miesiecznym szkoleniu Operatora awans na Team Leadera jest zależny od wolnych wakatów, osiagnięć i zaangażowania pracownika :)

@Nowy

Ten system pracy, ktory jest w Ontex jest moim zdaniem najlepszy pod katem odpoczynku jesli chodzi 4-brygadówki :)

@Pracownik Ontex

Ok. A czy często pracownicy dostają w tej firmie premie? Ile średnio taka premia wynosi. Jeszcze interesuje mnie temat nadgodzin czy są w ogóle i jak często?

@Nowy

Premia duża jest co kwartał i zalezna od wynikow fabryki, niestety kwoty nie podam publicznie ale na przyklad w tym roku zostala podwojona w regulaminie i do tej pory zawsze była maksymalna :) Nadgodzin nie planujemy w grafiku, zdarzają się czasem :)

Kaabb
@Pracownik Ontex

Czy jest mozliwosc dostac sie na rozmowe o prace osobiscie czy tylko zaproszone osoby

@Kaabb

Należy złożyć CV osobiście na recepcji albo aplikujac z ogłoszenia z internetu i czekamy na telefon.

@Pracownik Ontex

Ale zawsze dzwonią czy tylko do wybranych osób? Bo nawet jeśli by nie wybrali to by fajnie było wiedzieć, że nie :D

@Iza

Firma dzwoni do wybranych osób. Jak kazda firma :)

@Pracownik Ontex

Wypowiedziała się inteligentna blondynka z hr'u... No niestety co tu dużo mówić "sprawni inaczej" szukają podobnych do siebie.

Masz jakiś problem jebany śmieciu?

Tobi

Chciałbym się coś dowiedzieć o pracy na stanowisku operatora linii, zarobkach, warunkach panujących na hali benefitach itd. Proszę o konkretne komentarze bez wylawania swoich żalów :), i czy polecacie pracę w tej firmie pozdrawiam

P.i.o.t.r.
@Tobi

Polecam ,stawka początkowa to 5250 brutto + premia kwartalna + benefity.Atmosfera w porządku ,jeżeli tylko jest zorganizowanie na lini ,wszystko da się ogarnąć.

Tobi
@P.i.o.t.r.

Dzięki bardzo za konkretną odpowiedź dobry człowieku. :)

Karol
@P.i.o.t.r.

Te 5250 brutto jest na umowie zlecenie czy o pracę?

@Karol

Brutto, umowa o prace na pełen etat

Ben

Nie jest łatwo się tutaj czegoś konkretnego na temat pracy w firmie Ontex dowiedzieć. Sporo ludzi czyta mało się wypowiada. Potwierdzi ktoś stawki dla operatorów na poziomie 5000 tys. PLN brutto na początek? Ile płacą wózkowym /magazynierom? Wie ktoś?

niedoszły

Dobre 3 lata temu tyle oferowali na początek operatorą

Operator
@Ben

5000 brutto dla Operatora, podwyżki tylko dla Liderów zmiany i ich zastępców. Wózkowi to około 4700 brutto. Co kwartał premia około 500 netto, dodatki na święta i wakacje około 700-800 netto w zależności od dochodu na członka rodziny. Ogólnie polecam, czysto, miła atmosfera. Wiele dodatkowych benefitow

@Operator

I to jest konkretna, istotna informacja. Dziękuję bardzo.

Teresa
@Operator

A czy firma dała podwyżki ze względu na inflacje ? I jak wyglądają dodatki na święta ? Paczka świąteczna, może jakie bon?

starający się
@Operator

Czy jest jakiś transport z okolic Częstochowy tam na strefę do Radomska. Te 5000 brutto to ostateczna, pensja, są jakieś premie dodatki tak aby wyjść chociaż 4000 na rękę? Ile ogólnie wynosi taka średnia pensja na rękę?

@Teresa

Nie ma podwyżek inflacyjnych, podwyżkę dostaniesz jak zasłużysz

@Operator

A ile można zarobić jako lider?

Hanna

A po jakim średnio czasie zazwyczaj udaje się tutaj ludziom na nią zapracować?

Operator na start 5250 brutto

@Hanna

Sa polroczne i roczne oceny pracownicze, raz na rok mozna liczyc na podwyzke pod warunkiem ze w ocenie wypadnie sie dobrze na tle calej fabryki. Inflacyjne podwyzki tez są

A dla operatora wózka jakie są w tej chwili stawki?

@Kandydat

Tu niestety nie pomoge bo jestem z produkcji i nie mam takich informacji :( ale z tego co wiem to nie słysze w pracy negatywnych opinii i widze ze wszyscy z Mag. Chodza usmiechnięci a to juz cos mowi :D

Ben

Aż pół roku było Ci potrzeba, żeby znaleźć mój błąd? Jestem pod wrażeniem. Jeśli jesteś związany/a z działem personalnym firmy Ontex to niezbyt dobrze świadczy o firmie a o Tobie jeszcze gorzej. Komentarz nic nie wnosi do dyskusji.

Olx.xd

Podobno mieli dzwonić w ciągu tygodnia w sprawie rekrutacji a tu cisza (będziemy dzwonić w zamian za poświęcony czas czy przyjmiemy czy nie bez względu )

@Olx.xd

Mamy teraz taki ruch w zwiazku z rozbudową ze dzinnie juz jest przetwarzanych mnostwo wnioskow i CV wiec nie ma sie co dziwic ze cos moze sie opoznic. Prosimy o wyrozumialosc i na rozmowach tez jest mowa ze jesli komus zalezy na czasie to tez mozna do nas zadzwobic i zapytac sie o status rekrutacji.

Adam lat 7

Odniosłem wrażenie, iż w tej firmie funkcjonuje coś takiego jak, nie jasna i przejrzysta oferta, oraz podczas rozmowy zasłaniane się tajemnicą firmy, na zadawane pytania. Co wzbudziło moje podejrzenia, o nie jasnych intencjach firmy, które są stosowane przez wieli firm, które poszukują pracowników produkcji.

@Adam lat 7

Jak dla mnie oferta jest bardzo czytelna, otrzymujesz list intencyjny z opisanymi warunkami i ta sama kwota co w ofercie jest w umowie.

@Nowy pracownik

Możesz podać jaką stawkę teraz proponują dla operatorów? Dalej 5tys. brutto czy coś się zmieniło?

Dokladnie

Prawda, potwierdzam :)

Mario

Przeniesione zachowania z firmy Whirpool wraz z cwaniaczkami, którzy je skutecznie praktykują...chamskie odzywki, traktowanie pracowników niższego szczebla jak kogoś bez znaczenia, jak takiemu się sprzeciwstawisz to już masz przeje..., zero kultury , dla takiego najważniejszego jest nie Twoja praca tylko czy Cię lubi, i jak w poprzednim zakładzie jak takiemu podpadniesz zrobi wszystko, żeby się Ciebie skutecznie pozbyć...albo poniżyc....

Beata
@Mario

Dokładnie. Ale czy można to gdzieś zgłosić? W końcu to mobbing ale nie chce mieć problemów

Xyz
@Beata

No jesli takie rzeczy sie dzieja to do PIP'u - anonimowo temat zalatwiaja. Ale mozesz sobie nasylac. W Ontex (usunięte przez administratora)nie maaa :)

@Mario

Zastanawia mnie ile razy składałeś zgłoszenia do firmy o naruszeniu Kodeksu Etycznego? Bo zakladam ze to co opisujesz moze byc prawda a przeciez firma nie toleruje zachowan nie etycznych. Wiadomym jest ze jesli prblem jest ukrywany to generator problemow sie cieszy a cale otoczenie nic o tym nie wie :( Sa tez oczywiscie w firmie mozliwosci zgłaszania anonimowego z tego rowniez uwazam korzystales? :)

Nie jestem z działu HR :D

Niki

Czy są przyjęcia do biura? Nie ma wcale takich ofert od nich na portalach. Jak się tam dostać?

@Niki

oferty pracy na (usunięte przez administratora)

@Nowy pracownik

na portalu z ofertami pracy, naprawdę łatwo znaleźć

Nowy pracownik

na każde stanowisko jest rekrutacja, a oferty pracy są dostępne na portalach

Niki
@Nowy pracownik

Widzę, że pierwszy raz ktoś z ontex odpisał na zapytanie sądząc po odesłaniu do portali z ofertami pracy. Chyba każdy kto próbował złożyć tam papiery nie na magazyn spotkał się z brakiem kontaktu z waszej strony. Śmiechu warte.

Pit
@Nowy pracownik

Wyślij tę oferty bo jakoś z tego co widzę to po znajomości chyba się tam dostaje robotę.

@Pit

Wystarczy sie pofatygowac i dostarczyc swoje CV?? Chyba ze ktos mysli ze sie CV samo pojawi u pracodawcy to spoko :D

Bzdura, rwkrutacje sa tez zewnetrzne jesli sa wakaty. Siejesz zamet i ferment chyba cos Ci nie poszlo i starasz sie oczernic firme zeby swojemu sumieniu ulzyc?

@Niki

Oczywiacie, sa zatrudniane do biur osoby z zewnatrz, trzeba sledzic ogloszenia i aplikowac jak sie pojawi.

Agnieszka

a wiesz czy jest u nich rekrutacja spontaniczna? w sensie wysłać im CV aby mieli je w bazie i w razie wakatu skontaktowali się? czy jedyną opcją są te ogłoszenia o których piszesz?

@Agnieszka

Niestety zgodnie z rodo nie mozna trzymac dlugo cv i musza byc po kilku miesiacach "kasowane" dlatego najlepiej jest sledzic ogloszenia i aplikowac nawet po kilka razy w miesiacu :D Lepiej jest osobiscie przyjsc na recepcje i zostawic CV a przy okazji wypelnic klauze Rodo pozwalajaca trzymac to cv w firmie dluzej niz kilka moesiecy ;)

@Agnieszka

A jeszcze prostujac to nie ma czegos takiego jak rekrutacja spontaniczna ;) Jak pojawia sie wakat to firma rekrutuje i od razu pojawiaja sie ogloszenia :)

Pracownik Ontex

Panie Obserwator.... Nick zmieniony, styl ten sam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Ontex Polska Sp. z o.o. - Radomsko

• Jak się pracuje w Ontex Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ontex Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ontex Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ontex Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ontex Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ontex Polska Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Okulickiego 4
    95-200 Radomsko