Opinie o Ontex Polska Sp. z o.o. w Radomsko

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ontex Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ontex Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ontex Polska Sp. z o.o. w Radomsko

Operator dokładacz kleju

Ontex to nadmuchany Balon który w każdej chwili może pęknąć. Kwestia czasu, aż doświadczeni pracownicy pouciekają na nowo powstałe zakłady. W których będzie większy szacunek oraz lepsze stawki.

zainteresowany
@Operator dokładacz kleju

Witam, prosze o rozwiniecie wypowiedzi, ciekaw jestem warunków tam panujących

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Ontex Polska Sp. z o.o.?

O pracę na pełen etat :)

Tomasz

Witam poszukuje 1-5 osob do pracy w pn. Finlandii. Praca przy obrobce szkla plaskiego (doswiadczenie w PressGlass mile widziane). Pomoc przy transporcie, zakwaterowaniu itd. Wymagany j.angielski w stopniu komunikatywnym. Po wiecej informacji zapraszam na maila tomasz.kozlowski@bestglass.se

Ktoś
@Tomasz

Tutaj wyrazasz opinie o firmie Ontex, a tu robisz reklame pressglassu, żenada desperata od rekrutacji w PG :D

Dawid

Witam, Wszystkich zainteresowanych pracą w Ontex Radomsko mogę z ręką na sercu uspokoić, to jest naprawdę dobry pracodawca. Byłem w pracy za granicą i widziałem plusy i minusy, tutaj nie potrzebuje jeździć zagranicę bo m same plusy, wdrażają pakiet medyczny, będą premie, są dobre płace, system 4 brygad nie męczy , każdy się uczy od podstaw i UWAGA !! TUTAJ CIE SZKOLĄ a nie obiecują szkolenie a później pokażą jak robić i zostawia samego . Każdy może coś zmienić, są programy pracownicze , własne pomysły, kasa za polecenie znajomego, super jadalnia , full wypas wyposażenie kaw czy herbat kto ile co chce , powoli to się rozkręca na super zakład i tutaj chce pracować choć wiadomo nie kazdy człowiek przypadnie do gustu lecz o gustach się nie dyskutuje, wszędzie są osobliwości . Całokształt na duży plus, dodatkowo wiadomo, firma ma jedną halę, mają być 2 jak nie 3 , można awansować kiedyś ? MOŻNA !!!! Więc zacisnąć zęby, popracować i uczyć się wytrwale a kto wie, może kiedyś Ty będziesz kierownikiem ???? pozdrawiam i jeszcze raz Polecam Ontex

Onp
@Dawid

Czy są przyjęcia na Ontex ?

Yeti
@Dawid

Tak piszesz czyli już wiesz ze będziesz kierownikiem bo po to poszedłeś prawda? Musiałeś pracować w garażu za granicą skoro podziwiasz jaka piękna jest jadalnia, że są kawy itd. Na Radomsczanskiej strefie każdy zakład jest praktycznie nowy więc super jadalnie, kawy, herbaty są na porzadku dziennym. No chyba że zamiast pracy gustujesz w siedzeniu na stołówce to szacunku Ontex będzie z ciebie zadowolony

Ggg
@Yeti

Dokładnie ,zgadzam się z Tobą jeśli ktoś zmienia pracę i ma zaklepany stołek a jeszcze pewnie znajomości to zachwalany będzie każdy zakład.

Nikso
@Yeti

Człowiek napisał coś pozytywnego i dobrego, docenił co firma daje, to co by go nie zgnoić. Jak Ci się człowieku chce być takim niefajnym? Smutny z Ciebie gburek.

Ragnar
@Dawid

Ile zarabia operator maszyny ?

Operator Maszyn

Potrzebna praca od zaraz

Operatywny w systemie windows 10 nowoczesnym windows 11

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Niestety nie polecam..szczególnie Panią od rekrutacji. Ktora wprowadza ludzi w błąd. I jest malo profesjonalna. Nie wie o czym gada. Firma traci na reputacji. Szkoda się, że się tu zatrudnilem.

Też nie. Mówi co innego na rozmowie, Co innego robi i jest w rzeczywistości. Nie odbiera, nie odpisuje.

Gall Anonim

Witam, jaka jest stawka minimalna dla operatora na początek dla doświadczonego już z maszynami?

Napiszcie jak wygląda praca na stanowisku kontroler jakość? Jest to praca zmianowa, jakie zarobki?

Gall Anonim

Jak wygląda praca w Ontex? Nic innego jak zawody w sztafecie tylko ani medalu ani pochwały nie dostaniesz, a premie miesięczne nie obowiązują bo takich brak. Od przeszło ponad roku firma Ontex z przyjaznej pracy zmienia się w korpo (usunięte przez administratora) Jest tak za sprawą kolesiostwa które zarządza firmą w Radomsku jak i osób przyjmowanych po znajomości jako zwykli pracownicy. Normy są podwyższane wraz z prędkościami maszyn, brakuje ludzi doświadczonych i mających olej w głowie. Większość osób pracujących z długim stażem częściej rozmawia o zmianie pracy niż pozostaniu w obecnej. Na stanowisku operatora możesz jedynie liczyć na samego siebie gdyż reszta osób odpowiedzialnych za pomoc udaje, że problemu nie ma czekają aż wybije godzina 16 i uciekają do domów zostawiając Cie z problemem, co najważniejsze później jesteś rozliczany od kierownictwa za nieudaną produkcję. Nikt nie bierze odpowiedzialności tylko zrzuca ją na szarego pracownika. Tak macie darmowe kawy herbaty tylko na co to Wam skoro nie ma czasu na przerwe. Najbardziej tą pracę chwalą lenie i osoby które od początku powstania zakładu robią najprostrze prace przy produkcji.

Zmiennik z A
@Gall Anonim

Jest dokładnie tak jak mówisz , wyścig szczurów , po nowym roku znów zmiany , premii brak za frekwencję i wyniki , 3 weekendy robocze za zwykłą stawkę. Żenada. Kolesiostwo w TPM że ręce opadają.

Zbyszek

są dojazdy autobusy czy busy z Kamieńska ? czy raczej na własną rękę ? pilne

@Zbyszek

Poki co na wlasna reke, pracownicy tez sie organizuja i razem sobie dojezdzaja, zobaczymy co przyszlosc pokaze, moze jakoes busy sie pojawia :)

Mateusz

Witam jak chodzi o wolne np tydzień bo jest potrzebny dostanę bez problemu? PS chce wysłać CV i chce się dowiedzieć

Xyz
@Mateusz

Kazdy ma mozliwosc planowania sobie wolnego, to nie jest najmniejszy problem, problem jest wtedy gdy ktos specjalnie unika pracy wtedy jest na tzw. celowniku xD

@Mateusz

Ontex nie robi problemow z urlopami, jest cos takiego jak plan urlopowy i planowanie, bez problemu kazdy dostaje urlop

Zosia

Chcialabym sie dowiedziec czy wymagana jest ksiazeczka do celow sanitarno epidemiologicznych oraz uprawnienia na wozki widlowe aby przyjasc sie tam do pracy ?

@Zosia

Dobre pytanie, mam nadzieję, że ktoś odpowie. Też interesuję się Ontex. Jakie stanowisko pracy masz na myśli?

@Zosia

Na produkcje nie potrzebujesz, na magazyn bez uprawnien na wozki to ogolnie slabo gdzie kolwiek :)

Kamila

http://www.ontexglobal.com/node/485 Firma poszukuje aktualnie osób na różne stanowiska w różnych częściach świata. Czy ktoś z Was pracuje poza Polską? Może w związku z globalną działalnością firmy pracownicy mają możliwość wyjazdu na zagraniczne szkolenia? Napiszcie proszę coś na temat oferowanych warunków oraz atmosfery, Wasze komentarze pomogą innym w podjęciu decyzji o zatrudnieniu!

Novy
@Kamila

Pracuję w firmie Ontex w Radomsku. Atmosfera jest bardzo dobra ale to są początki firmy i mam nadzieję, że to się nie zmieni z czasem. Wynagrodzenie jest niezłe ale wysokość zależy od stanowiska. Inaczej zarobi inżynier elektryk z doświadczeniem w innych firmach i szkoleniem za granicą niż pakowaczka. Nie wiem, czy firma będzie wysyłać pracowników na szkolenia za granicę bo mogą się szkolić już w Polsce. Firma będzie się rozwijać. Planują montaż kolejnych linii i będą zatrudniać kolejnych pracowników.

@Novy

Dziękuję Ci za odpowiedź - informacja o rozwoju na pewno ucieszy wiele osób. Wiesz może, na jakie stanowiska potrzebnych będzie najwięcej osób? Oczywistym jest, że wynagrodzenie jest różne w zależności od wykonywanej pracy, a czy pracodawca oferuje jakieś benefity pozapłacowe?

Młody

Gdzie można złożyć Cv

who
@Novy

wynagrodzenie niezle ? tzn ile ?

Yeti
@Novy

Ta firma to zwykła korporacja. System 4-brygodowy, pracuje się 7 dni po kolei potem niby 2 dni przerwy ale kończy się nocką, którą trzeba odespać więc zostaje 1,5 dnia odpoczynku i znowu 7 dni roboty. Ludzie są przemęczeni i mają dość. To jest chory system. Ten kto go wymyślił sam powinien tak zap.......ć to by się zastanowił na drugi raz. Niektórzy już mówią o odejściu. Ile powiedzą na rozmowie kwalifikacyjnej tyle dostaniesz bez dodatków bo już są uwzględnione w pensji na rozmowie. Atmosfera może i była kiedyś dobra.

Suzy

DOKŁADNIE TAK JEST!!!!

Kolo
@Yeti

Kolego Yeti. Jak masz pisa gupoty to lepiej nie pisz wcale. Ja uwaam e system nie jest zły ponieważ w ciągu tygodnia robisz na trzech zmianach, a nie cały tydzień na pierwszej , drugiej lub trzeciej. Pracując w systemie tygodniowym w każdej fabryce na strefie też po pięciu nockach masz 1,5 dnia wolnego więc nie wiem w czym widzisz problem? A co do atmosfery to przychodzą tu ludzie którzy pracowali w innych firmach na strefie i mówią że póki co tu jest najlepiej. Ale tak to jest z ludzmi którzy widzieli pracę w poniedziałkowym dodatku do gazety wyborczej.

@Kolo

Napiszesz na jakie zarobki konkretnie można liczyć pracując w Ontex? Skoro system pracy jest zmianowy ,to być może, są jakieś dodatki?

Artek
@Kolo

Widzę że jesteś obiektywnym obieżyświatem i z nie jednego pieca chleb jadłeś. Mam bekę z ciebie

Jaka jest pensja w Ontex na pakowaniu na początku

Ralfik

Atmosfera jest ok,zawsze sie znajdzie jakis niezadowolony (usunięte przez administratora) jak wszedzie. Na pakowacza za prosta prace wkladania paczek z pieluchami do pudelka albo na ukladanie na palete placa 3300 brutto tj 2500 na reke,na operatora linii( tu trzeba sie wdrozyc i sporo nauczyc) jest 5000 brutto tj 3600 na reke,do tego urlop jest normalnie kiedy sie chce plus bonusik 500 ,swieta wolne i boze narodzenie wolne kilka dni,jedyny minus to halas ale firma pelna ochrone bhp,ciuchy itp,wszedzie czysto ,system niby 7 dni roboczych tj 1122233 lub 1122333 lub podobny jest prosty i nie meczacy . Sa szkolenia w niemczech lub czechach na 6 miesiecy (na operatorow lub mechanikow) wtedy placa 3600 netto na start plus ok 3000 netto diety za wyjazd na miesiac czyli lekko 6500 netto na reke na mies ,nocleg i auto sluzbowe z paliwem do tego,po powrocie z kursu podwyzki i dobre stanowiska operatorow.Firma jest nowa i dopiero sie rozwija ,warto bez zastanowienia tam isc,polecam

Yey
@Ralfik

Ta wypowiedź brzmi jak opinia rekrutera do tej firmy.

Kala

Potrzebuje jakiś kontrakt telefoniczny ,ten ktory jest w necie to nikt nie odpowuada. Z góry dziękuję.

Jolanta

@Maciek, w tej chwili nie szukają nikogo na to stanowisko. Dostępnych jest kilka świeżych ofert, co świadczy o aktywnej rekrutacji. Może odezwij się bezpośrednio do firmy? Zawsze to szansa, że rozpatrzą Twoją kandydaturę lub odezwą się w razie wolnego wakatu :)

Maciek

Witam, są obecnie przyjęcia na stanowisko "pakowacz"?

Janek

Czy ktoś może napisać kilka słów o warunkach pracy i zakwaterowania w Onteksie w Turnov w Czechach

Ikra51

Czy są jakieś przyjęcia gdzie można aplikować jakie są eymagania

Zenek

Ogólnie takie brednie są tu wypisane, że szok. Polecam każdemu przyjść i samemu zobaczyć jak to wygląda na dniach otwartych. Wiadomo, że przy pakowaniu jak ktoś jest wolny to nie da sobie rady ale zawsze są tam dwie osoby, a jak ktoś chce wyjść na chwilę to podejdzie operator i zastąpi. Atmosfera jest super i każdy każdemu pomoże. (usunięte przez administratora) Więcej nie napiszę bo w sumie nie ma co. Zarobki jak zarobki. Jednemu pasuje, a drugi woli 500+ pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o Ontex Polska Sp. z o.o. - Radomsko

• Jak się pracuje w Ontex Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ontex Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ontex Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ontex Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ontex Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ontex Polska Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Okulickiego 4
    95-200 Radomsko