Apteka Beata

Opinie o Apteka Beata

Andula

Dobra kasa , dobra płaca

Dziwne

Pracowałaś i już tam nie pracujesz? Tzn. teraz jesteś bezrobotna i w Beacie kupujesz? Czy pracujesz gdzieś tam i jesteś taką lamą, że Ci zniżki nie dają? Czy koloryzujesz aby mieli kogo zatrudnić w Beacie? Weź się zdecyduj, bo Twoja wypowiedź straciła merytoryczny charakter.

potwierdzam dziwne
@Dziwne 20.05.2015 20:13

Szkoda zadawać tyle pytań, skoro właścicielka apteki Beata- pani Beta G. sama sobie napisała taką pochwałę:)

Pigula

Pracowałam długo , szefowa wymagająca ale uważam ze ok, fakt bazgrze ale o tym wie i pyta czy ja można odczytać. Dobre zarobki i zawsze wszystko terminowo na koncie. Chyba musiała kogoś wywalić , ze tak jadem rzuca., no ale jak obsługa była słaba , to co sie dziwić. A kosmetyki maja w bardzo dobrych cenach , lepszych niż internetowe apteki , cały czas tylko tam kupuje. Te wpisy maja mało merytoryczny charakter . Bardzo dużo sie nauczyłam , bo apteka prowadzona jak żadna inna.

iwo

john
@iwo 13.10.2014 20:44

Zgadzam się z opinią że właścicielka jest zadufana w sobie. Dodam, że chamka i prostaczka która nie szanuje personelu i zatrudnia jako kierowniczkę złośliwą małpe, która chyba kupiła dyplom magistra na bazarze (usunięte przez administratora). PRAWDA !!!

gall

Słaba obsługa i ceny z kosmosu, bodaj najdroższa z aptek w Warszawie.

beatka
@gall 23.03.2013 21:42
Słaba obsługa i ceny z kosmosu, bodaj najdroższa z aptek w Warszawie.

To ona umie pisać??

ret

Bzdura napisana przez automat. Właścicielka aptek beata jest zadufaną dysgraficzką, nieszanującą innych ludzi. Rotacja personelu szybsza niż obroty wentylatora.

Zostaw opinię o Apteka Beata - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apteka Beata