Opinie o Pro-wam Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pro-wam Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pro-wam Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-wam Sp. z o.o. w Koszalin

rekor

@migdał to ogłoszenie wisi na stronie od kilku lat...

rumun

Ofert nie ma i raczej się nie zapowiada że będą

Spawacz

Panowie w firmie ostatnio coś słychać o tym, że Bialoruś nam nie zapłaciła dużych pieniędzy. Prawda to? Ktoś wie coś więcej? Bo nie wiem czy zacząć szukać nowej roboty?!

awe

O panie Las,wyrolowal pana Hans

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pro-wam Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Kierownik Działu Technicznego?
Yz

UWAGA przyjme do pracy w PROWAMie piekarzy ciastkarzy i brukarzy bo tylko na takich mnie stac oddam fachowcow za darmo-LAS

Bolo

Drzyjcie nieroby to dopiero poczatek kryzysu lasa niech zstapi duch wasz i rozwali ta szopke bo sami okradliscie medrce lasa a on wam zaufal jeszcze trzech romkow a pojdziecie do posredniaka albo kaczan was przejmie

waldek i zbyszek

prezes to ostatnio zarobic nie da bo tylko kaza do 17 robic

benek 123
@waldek i zbyszek

Trzeba pracować normalnie a nie do 15 sie obijać o potem naciągać firme na koszta.

bolo

wiec tak:za godzine 7,50zl brutto na start(wiec kiepski start)bo jak dojezdzasz to nie zarobiszz tym do 22 to przesada ale do tej 19 to prawda a i z rok na smieciowej umowie

widac ze to pisali wiesniaki z niemicy i lejkowa buradla je... i to w godzinach pracy jak zwykle nic nie robia buradla pegierusy je... Uzdrowiciel mial zrobic CUD w firmie a zrobil "RS CUT"

bolo

kto tam sie wykruszy,brygadzisci?nigdy,nawet jakby ich publicznie smarowac to i tak sie beda trzymac bo tam maja zajefajnie brac z 5 tysi za nic kazdy by tak chcial ale coz szara rzesza musi na nich robic.jest powiedzenie:KTO MA SZKOLE TEN... ale nie tutaj.tu jest kto ma dluzszego palca to ma lzej.

BOLO

Podobno teraz w wyborach wystartuje (usunięte przez administratora)bedzie startowal na szlifierza spawow bo jak bedzie chodzil tak w tych bialych spodniach to mu do emerytury nie wytrwaja a tak to zalozy ciuchy robocze.WIEC WSZYSCY NA WYBORY NA WIESKA

robol

Panowie, nie narzekajmy. Czas się uśmiechnąć. Przecież jest jeszcze kojot. Jego życiorys jest prosty: urodził się... no i jest. Po kilkunastu latach morderczej nauki uzyskał tytuł absolwenta szkoły podstawowej. Na jego twarzy rasowała się bezkresna tęsknota za rozumem i głupkowaty uśmiech. Podobno zapowiadał się na normalnego człowieka,ale coś poszło nie tak i porzucił dalszą edukację. Jego pasją stała się fotografia i donoszenie. Połączył zamiłowanie z pracą i zatrudnił się w pro-wamie. Przepowiednia mówi, że kiedy aparat się zepsuje i braknie tematów, będzie donosił na samego siebie.

(usunięte przez administratora)oddaj posade kierownika bo i tak nic nie robisz a kase bierzesz.uzdrowiciel mial pomoc firmie a doi z niej jak z krowy

valeo

To jest prawda jak sie za nich nie wezma to firma pojdzie z torbami.ludziom na powyzke zaluja 1pln,a przyjmuja innych

xyz

Tu to klawo maja brygadzisci z nadg. Biora po2000 a w sobote sa do 10 a pisza do 13 a romek ma to w d... Bida z nedza po rurke jada rowerami we dwoch inny w soboty opal wyrabia a marek za to placi a ma podwyzki 1pln nie ma.jest jeszcze jeden gigus co podpierdziela ale co tam owineli romka w kolo palca ina gore nic nie wyjdzie

Rafozo

pracowalem tam 2 lata potwierdzam negatywne opinie SYF niesamowity.Zwykly pracownik z mlekosza staje sie tam brygadzista to jak mozna tu mowic o fachowej kadrze,z reszta skowronek dostal za swoje.ten ze srebrnymi zebami to przy mnie go wywalili z pro i poszedl do sianowa.Duszenie to jego specjalnosc i nawet prezes mial te przyjemnosc.Nadgodziny na lewo aby nie placic podatkow.jak dasz sie zeszmacic i upodlic to masz tam robote a jak nie tak jak ja to cie zwalniaja.ODRADZAM jesli masz odrobine godnosci i honoru.

bolo

Panie prezesie otworz oczy na brygadzistow w soboty nic nie robia taka dobra rada

Gość niedzielny.
@bolo

Pracowałem tam przez 1,5 roku miałem z 6 umów odzieło zanim dostałem tom na czas określony.Ale zrezygnowałem bo wyjechałem za granice i do dziś jestem.Najgorszy jest tam Wacek i Nieradka alkocholicy,Odzieło miałem na czysto 1,800zł z nadgodzinami przymusowymi.A na umowe czas określony 1,300 z gr,i zależało od brygadzisty czy da mi 20% premi. (usunięte przez administratora)

obserwator

Nie wyrabia to rzecz normalna, duża odporność na stres się przyda, ile byś nie zrobił będzie mało no chyba że jesteś robotem, no ale idzie się przyzwyczaić firma się rozwija :) ps. 9h gratis :) na rozwój firmy od wielu lat, byle do przodu :)

Former

Jeżeli chcesz pracować w biurze to przygotuj się na 9 godzinny dzienny tryb pracy (godzina gratis dla firmy) i traktowanie człowieka jak gąbki i szmaty w jednym przez zarząd... Co do produkcji.. to Tobie nie powiem ale z opinii pracujących tam osób.. normalnie też nie jest.

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-wam Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Pro-wam Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pro-wam Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pro-wam Sp. z o.o.?

Pro-wam Sp. z o.o.