Opinie o Pro-wam Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pro-wam Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pro-wam Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-wam Sp. z o.o. w Koszalin

chcę aplikować - prosze o odp.

a idąc do brzegu to niech ktoś napisze jakich warunków mogę się spodziewać w Pro-Wam. PS. Nie mam dużych wymagań :)

madox

wystarczy nauczyć się poruszać po internecie :) dla Twojego dobra - oby były jakieś stanowiska nie związane z pracą przy kompie

aaa

Funkcjonują. Roboty pełno i grunt że płacą na czas.

?

Boże tą firmę dawno zamknąć powinni, kurde jak można tak przedmiotowo traktować ludzi ale słyszałem że odpowiednie instytucje zaczęły się interesować tą (usunięte przez moderatora) firmą mam nadzieję że wyjdą wszystkie brudy wtedy sprawiedliwości stanie się zadość

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pro-wam Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Kierownik Działu Technicznego?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
SpawWAM

Witam, czy w PROWAMIE jest miejsce dla pracownikow Wytwórni Aparatury Mleczarskiej Sp. z o.o. z Sianowa? Ponieważ prokurator i komornik w przyszłym tygodniu zajmują wszystko w firmie to chciałbym wiedzieć czy znajdę u was pracę. Ps. Czy ktos wie jaka jest szansa wyciągnąć zaległe pensje z upadłej firmy, bo prezez F.P. nie płaci nam pensji od 3 miesięcy.

sebastian

Tak poprawiła się organizacja pracy że brygadziści nie muszą robić nadgodzin w których nie robili nic. Teraz w godzinach i po godzinach robią na zlecenie tylko robole nie mają pojęcia że są wykorzystywani do prywatnych zleceń.

Radek

witam, jaka jest u Was sytucja? Wypłaty macie na czas ?

Antek

Prawda, ale to chyba jest normalne i zgodne z prawem prawda?

kelner

Czy to prawda że brygadziści wołają 10% od zarobku ,w zamian pozwalają robić nadgodziny nie robiąc nic.Podobno jak nie będziesz płacił to nie dostaniesz umowy o prace i lecisz za brame.

doszła nowa patologia nie liczy się dobra praca sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań oraz doświadczenie zawodowe. żeby dostać podwyżkę trzeba (usunięte przez moderatora) podanie o zwolnienie, wtedy kierownik i zarząd przypominają sobie, że mają pracownika. Jak się tego nie zrobi to kierownik zwala na(usunięte przez moderatora)a winę, (usunięte przez moderatora)na kierownika i tak w (usunięte przez administratora) koło macieju. I oby dwoje zasłaniają się rzekomym kryzysem. A firma pęka w szwach od zamówień. Jeden wart drugiego, żadnego honoru i ambicji.

szkop

To nie jest polityka to jest patologia, Prezes mówi że jest tyle pracy że można robić nadgodziny do oporu i cwaniaki tak robią .Robią nadgodziny a nie robotę.Biorą przykład z brygadzistów którzy robią nadgodziny z rekoma w kieszenie szukając gdzie można zapalic.Prezes powinien przyjrzeć się pracy tych rekordzistów nadgodzinowych ma ze 100 kamer ale nie zna się na markowaniu pracy .100 nadgodzin w miesiącu i zero pożytku bo 8 godzin łażenia by starczyło sił na 4 nadgodziny.Tu są utopione wszystkie pieniądze na podwyżki.Brygadzista za 3300 im zrobi więcej nadgodzin tym lepszy dla Prezesa.(usunięte przez moderatora) który myśli tylko o sobie i swojej kasie a jego pomagierzy robią za niego robotę.Palić nie można i chwała Prezesowi dzięki niemu rzuciłem palenie i 300 zostaje w kieszeni ale dlaczego można gadać przez telefon godzinami i jeszcze dostać premie.Każdy jak rozmawia przez telefon to rozmawia z leniem-brygadzistą.

PeZe

No to faktycznie ciekawa polityka, mozna by to zgłosić bo dumping nie jest zbyt legalny. Słyszałem że pare osób przeszło z Sianowa do Koszalina, jak sobie cenią tę zmianę?

pawel

No coz wszystko jest wina pana(usunięte przez moderatora) ktory prowadzi chora polityka zanizania cen ponizej kosztow produckcji, a ma to na celu wykonczenie konkurencji z sianowa ale to sie nie udaje i cierpia tylko na tym pracownicy. Najlepiej by bylo jakby wszyscy zwolinili sie z pro-wamu tak zeby istniala jedna firma. Dziadowskie firmy jak ten caly kraj.

niki

W sianowie tez nie jest wesolo, a u was jest robota ? wyplaty na czas ? bo w sianowie wyplaty sa czasem z opoznieniem.

romek

Jak na brygadziste to przychodz tylko nie kabluj jak oni

Nie przechodz.

niki

Witam, jak tam sytuacja u Was ? Dużo macie roboty ? Pytam bo zastanawiam się czy przejsc do Was z Sianowa. Pozdrawiam.

waldi

Serdeczne podziękowania dla ala Pana (usunięte przez moderatora) ZA ŻYCZENIA ŚWIIĄTECZNE i zapomogę z funduszu socjalnego.Życzymy Panu takiej samej zapomogi

gość

ile w PRO-WAM-ie zarabia spawacz na godzinę? i czy jest to stwaka juz na rękę czy przed odrąceniem podatku i ZUS? ile na rękę spawacz zarobi w 8 godzinach, a ile z nadgodzinami?

acq

Witam, jak w ogóle jest sytuacja w pro wamie ? Firma ma duzo zlecen ? Widzę że chcą przyjąć nowych pracowników, ale zastanawiam się czy dlatego że ludzie odeszli czy firma się rozbudowała ?

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-wam Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Pro-wam Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pro-wam Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pro-wam Sp. z o.o.?

Pro-wam Sp. z o.o.