Opinie o Pro-wam Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pro-wam Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pro-wam Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-wam Sp. z o.o. w Koszalin

Osoba

Obecnie w firmie trochę się pozmieniało. Odeszło kilka " toksycznych osób". Praca ciężka ale są zlecenia i jest światełko w tunelu na większa automatyzację. Kilku ludzi naprawdę się stara aby to poukładać.

Danuta
@Osoba

Rozumiem że atmosfera tez się poprawia, jak te toksyczne osoby odeszły?

Czym w Pro-wam Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Zależy o jakie dodatki chodzi. Ale nie liczyl bym na cokolwiek. Jedydyny dodatek to pensja na czas. Pakiety sportowe czy medyczne to nie ma szans jeśli o to chodzi.

Z doświadczenia
@Anonim

Potwierdzam

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Pro-wam Sp. z o.o.?

KKK

Sekretariat omijać lepiej szerokim łukiem bo to : Kółko Wzajemnej Adoracji lub inaczej Gniazdo Os, lub Królestwo Pani K.F.

Bożena
@KKK

Wow, to chyba nie jest zbyt fajnie. A podasz jakieś szczegóły, czego warto się wystrzegać w sumie konkretnie, jakie są problematyczne zachowania?

@Bożena

Długo by opowiadać. Nie jest sympatycznie. Nie chcę nikogo oceniać ale panuje dziwne poczucie własności i władzy. To jest miejsce gdzie napewno nie otrzymasz pomocy. Trzeba należeć do magicznego grona. Panują jakieś dziwne składki na urodziny imieniny tylko dla swoich.

Z doświadczenia
@Gość

Potwierdzam.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Pro-wam Sp. z o.o.?

Tak jak najbardziej jest szansa.

Lidia
@Anonim

@Anonim Świetnie, bo ja właśnie jestem jedną z takich osób. A na jaką umowę w Pro-wam może liczyć nowo zatrudniona osoba?

@Lidia

Wystarczy przyjść i porozmawiać.

@Lidia

Dostaniesz 12 zł i się ciesz haha powodzenia

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pro-wam Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Kierownik Działu Technicznego?

Bolo

Racja! praca w PRO - WAM jest stabilna!, ale w WAM Technology zaraz jej wcale nie będzie!!!

Bolo
@Bolo

Miałem rację WAM Technology padło, ,a PRO-WAM działa i się rozwija. Poza tym wielu pracowników z Wam Technology przyszło do pracy do Pro-Wam. Wniosek: Pro-Wam to dobra firma.

@Bolo

Pro wam pod jakim wzgl Kosty pracy - totalna porażka I same minusy lecą jak to jest zakład dla niedorozwinietych inaczej

Kali

Najgorsza firma jaka istnieje, caly czas brakuje materiałów, wiecznie cos nie tak. Zamiast kupować mercedesy załogę by poradził do roboty

@Kali

Pan Prezes jest właścicielem i wydaje swoje pieniądze jak tylko ma ochotę, nic ci do tego zazdrośniku! Patsz lepiej na siebie! Pracownicy to zlodzieje! Okradają Pana Prezesa na karzdym kroku. Kradną material, w czasie pracy pogaduszki, brygadziści i kierownicy pijani, pracownicy tez.

@Kali

Zgadzam się z Tb masakra toszto są same u guru pomidory nic nie robią nic a tylko (usunięte przez administratora) że wykończeniowka ma się wziasc do roboty (usunięte przez administratora) takie coś

W Pro-wam liczy się tylko spawacz nikt więcej robią sobie co sobie chcą a kierownictwo i brygadziści tego nie widza.

@pracownik

Nie dba się o pracowników długoletnich, poza tym nie szanuje się kobiet których jest i tak bardzo mało zatrudnionych.

Haha ludzie bądźmy rozwazni

Wiesz czemu mało ludzi to ja ci powiem jak zatrudniają dają (usunięte przez administratora) po 13. 14 zł za godz co to (usunięte przez administratora) jest na chleb nawet nie starczy a na chali tyraja wyzywaj brygadzisci jest taki 1 agresywny co by tylko do bicia się (usunięte przez administratora) ale to mniejsza chaos jest praca powoli idzie nie ma elementów no po prostu nic

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Pro-wam Sp. z o.o.?

Z doświadczenia - awans a przede wszystkim podwyżki po złożeniu wypowiedzenia -wtedy ktokolwiek się interesuje, zadaje pytania dlaczego ? Wg zasady - siedzisz cicho tzn nic nie potrzebujesz , wszystko jest dobrze.

Haha ludzie bądźmy rozwazni

Tutaj nie dostaniesz awansu ro jest biedna firma aktualnie robię tutaj bo potrzebybywalem pracy a zaraz (usunięte przez administratora) za granicę pozdro dla pro wam ludzie nie pchajcie się tutaj to jest porobana firma nie dość że gorzej jak najniższa krajowa to jeszcze wymagają (usunięte przez administratora) no nie oszukujmy się paliwo już jest na 6 zł a tutaj się nic nie zmienia

Kacper

Czy firma ma jakieś negatywne strony, coś co uważacie ze jest problemem ?

@Kacper

Wszystko zależy co dla Ciebie jest negatywne. Wszystkie firmy na rynku koszalińskim są bardzo podobne.

@Kacper

Brak komunikacji. Przestarzała technologia na prasach Za dużo prywaciarzy, brygadziści mają swoje firmy i zaniedbują "panstwowych" pracowników Za mało miejsca, potrzebna nowa wieksza hala Za mały parking Bhp

@Kacper

W tym problem że ma tylko same negatywne strony .

@Gość

Naprawdę nie znajdziesz ani jednego pozytywu związanego z pracą w Pro-wamie? Chciałbym się dowiedzieć jaka panuje tu atmosfera i ile się zarobi, możesz mi wyjaśnić te kwestie? Daj znać koniecznie!

Joanna

Hej, widziałam, że Pro-wam poszukuje obecnie konstruktora. W ofercie pracy wyczytałam, że pracuje się od 7 do 15. Czy to są zawsze takie same godziny pracy czy czasami coś się zmienia i zdarzają się np. nadgodziny? Jeśli tak, to jak często i w jakich sytuacjach? Jak one są też wtedy rozliczane?

@Joanna

7-15 to raczej standard. Nadgodziny to już kwestia indywidualna trzeba ustalać z przełożonym. Jeśli już będą nadgodziny to normalnie rozliczane z wypłatą.

Zzz

(usunięte przez administratora) na kołach... z bhp nie mają nic wspólnego... co do pieniędzy, podwyżki to trzeba mocno wchodzić w 4 litery.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Pro-wam Sp. z o.o.?

Najlepiej należeć do rodziny, pewna praca, nie wymagane kwalifikacje.

Najlepiej być kolegą/znajomym Państwa F. ????

@Anonim Można się spokojnie dogadać w kwestii nadgodzin, czy raczej zdarzają się losowe i nic nie można poradzić?

Lidia

Rzeczywiście @pracownik spawacze wymieniani są na pierwszym miejscu w rekrutacji ale oprócz nich poszukują wiele innych pracowników, np. ślusarzy. Dlaczego oni mieliby mieć gorsze warunki?

Az

A ja nie wiem kto to, nie można wiedzieć wszystkiego przecież

Kruze Swayze

Marek władca kibli i umywalek. Jak można nie wiedzieć kto to Marek? Wracając do tematu słyszałem, że PRO-WAM przegrał z kretesem w sądzie ostatnio i będzie niewypłacalny. Martwić się tym?

edzio

marek to glopek,bo wielu rzeczy nie widzi

edzio

marek niewiedzial nigdy co dzieje sie wjego firmie,i nie wie do dzisiaj

Edek

Marek kupuje konkurencyjna firme z sianowa,a nie stac go na platnosci codzienne

Kazik

Szału nie ma. A to brutto czy netto?

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-wam Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Pro-wam Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pro-wam Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pro-wam Sp. z o.o.?

Pro-wam Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 106 ocen.

Pro-wam Sp. z o.o.