TASOMIX sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o TASOMIX sp. z o.o.

Kamil

Podsumowując, uważasz, że nie warto nawet składać swojego CV? Napisałaś, że pracowałaś w administracji, a jaką funkcję pełniłaś? O atmosferę już nie pytam, ale chciałem się jeszcze zapytać o obowiązki - czy było ich więcej niż te, które dotyczyły bezpośrednio Twojego stanowiska?

Po Twojej relacji śmiało można powiedzieć, że atmosfera w Wytwórni Pasz I Koncentratów Tasomix faktycznie nie wygląda najlepiej. Wcześniej pisałaś o braku wynagrodzenia za nadgodziny oraz o warunkach, które szkodzą zdrowiu pracowników. Nie pomyślałaś, by zgłosić to właściwej instytucji?

Szymon

Czy prócz niedogodności, które opisujesz inne warunki pracy Ci odpowiadają? Myślę o premiach lub szkoleniach dzięki którym można poszerzyć swoją wiedzę.

Zainteresowany pracą

Panie Panowie zero konkretów w tych wypowiedziach wasze wypowiedzi można porównać do Krów które beczą a mało mleka dają, do tancerki której rombek u spudnicy przeszkadza. Jest to tylko i wyłącznie hejt, puste słowa. (usunięte przez administratora) Mnie interesuje - jakie są zarobki pracownika produkcji - a jakie operatora - system pracy - jaki zakres, czy jest dużo pracy fizycznej czy bardziej jest firmą skomputeryzowaną Proszę o konkrety a nie hejt

taso

witam ja tez pracuje od dłuższego czasu w tasomixie i jest mi dobrze. muszę powiedzieć jedno są tu powalone ludzie jedni siedzą do 24 czy 1 i kończą produkcję następny pracuje po 12 godzin cały miesiąc. 2 aparaty z magazynu (usunięte przez administratora)

Noras niezły jesteś w opowiadaniu bajek :) Ja tam pracuję i nie narzekam. Jest ok. Nowa firma która się rozrasta zwiększa swoją produkcję.

Noras przyszedłem w podobnym czasie jak Ty i dla mnie jest ok. Zespół jest fajny. Z tego co doświadczyłem z twojej strony to problem był z tobą a nie z firmą

Irek

Może lepiej jak każdy zajmie się swoją pracą a ocenę innych pozostawi osobom kompetentnym?

A praca biurowa księgowość jak zarobki warto?

Zostaw merytoryczną opinię o TASOMIX sp. z o.o. - Biskupice Ołoboczne

• Jak się pracuje w TASOMIX sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TASOMIX sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TASOMIX sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TASOMIX sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TASOMIX sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TASOMIX sp. z o.o.