Opinie o Parker Hannifin w Siechnice

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Parker Hannifin w Siechnice

Predator

Szczerze odradzam, chyba że ktoś lubi sobie psuć nerwy. Atmosfera nie zbyt ciekawa. Praca monotonna i byleby by wszystkiego robić dużo nie ważne jak byleby było jak najwięcej. Zarobki bardzo marne :)

Aneta

@Dorotkarozumiem, że podczas rozmowy kwalifikacyjnej nie otrzymałaś odpowiedzi w terminie do jakiego zobowiązał się rekruter? Rzeczywiście taka sytuacja może budzić frustracje. A co możesz powiedzieć o samym procesie rekrutacyjnym? Z ilu etapów się składał? Czego można się podczas rozmowy spodziewać?

Dorotka

(usunięte przez administratora)Nie dotrzymują słowa w sprawie odpowiedzi podczas rekrutacji, a jak odpowiadają to z dwa miechy po czasie. Ogólnie nie polecam, ale jak kto lubi.

Aneta

Firma Parker Hannifin poszukuje do pracy w Siechnicach osób na stanowisko Chain Projects Leader oraz praktykantów do działu jakości i działu procesów. Zamierzacie aplikować?

Pracownik Produkcji

Kontakt bardzo dobry. Na rozmowie konkretnie omówili stanowisko pracy. Jakie są dalsze możliwości, zaproponowali 2300 zł na produkcji. Znalazłem lepsze wynagrodzenie. Wada praca trzy zmianowa i brak awansu.

Ostatnie miejsce pracy. Czy pracę można podjąć od razu.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy 2024 Finance Transformation & Automation Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
mieszkaniec

Na produkcji zaproponowali 2300 zł netto bezpośrednio przez zaklad. Praca na trzy zmiany. Dbają o bezpieczeństwo. Plus taki że na rozmowie przechodzą od razu do konkretów można zobaczyć stanowisko pracy. Nie mam pojęcia jak się tam pracuje kierownictwo liderzy itp. Nie podjąłem pracy znalazłem lepiej płatną. Polecam.

qwer

Witam, czy ma ktoś wiedze na temat tego jak wygląda 2 letni międzynarodowy program Managerski w Parker Hannifin ? ? ? Jak wyglądają zarobki, atmosfera pracy, zakwaterowanie poza granicą PL. Z góry dziękuje za info

Pozytywny
@qwer

Proponuje zapytać bezpośrednio w firmie - tak powinno być najprościej. Ostatnio stażysta został zatrudniony - warto z nim porozmawiać.

Jak

Jestem bardzo ciekawy jak wygląda tutaj teraz praca i czy Wrocław wyrabia lepsze normy niż zadziwiająco dobre w poprzednim sezonie Siechnice, ogólnie bardzo fajna sprawa, taka mocno zdaje mi się rozwojowa, dobrze jest się zainteresować, polecam, pozdrawiam.

Lila

Nena mogłabyś powiedzieć czego mniej więcej można się nauczyć w dziale BHP ?

nena

Jeżeli chodzi o praktyki, to jedynym działem, w którym można się czegoś nauczyć to dział BHP. Reszta siedzi i nakleja naklejki, albo nic nie robi, przełożeni nie mają czasu i serca, żeby kogoś uczyć i inwestować w niego a potem podać rękę na pożegnanie po 3 miesiącach... nikt z kilku osób, będących razem ze mną na praktykach nie było zadowolonych i pouciekało do innych firm na praktyki. Firma fajna, żeby ich sobie wpisać do CV, że się miało staż w zakładzie produkcyjnym. O zatrudnieniu można zapomnieć, wszyscy kończą po 3 miesiącach, na rękę dostajesz +-700zł, zależy ile dni w miesiącu przepracowałeś.

onek

wiecie może ile płacą za staż na stanowisku księgowego?

lili

a jak z wynagrodzeniem np na stanowisku asystent ds księgowości?

johnny

zgoda ze zarzad w stanach powinien wykazac zainteresowanie chyba ze nie chce czy nie jest w stanie tego dopilnowac c tu sie wyrabia i jak sie traktuje ludzi w calej tej firmie w Polsce bez wyjatkow

Polakmaly

powiedz mi czy powstala juz jakas petycja w tej sprawie?jezeli tak to gdzie moge znalezc informacje na ten temat? Z gory dziekuje bardzo

ANONIM

Firma niepoważna prowadzona chyba przez dzieci. Robią rekrutacje na jedno stanowisko, człowiek przechodzi ich 3godzinny assessment center, poswieca swoj czas po czy mimo iz pomyslnie przeszedl rekrutacje to tak na prawde nie ma miejsca na stanowisku na ktore aplikowal i go rekrutowali tylko na innym!!! No w glowie sie nie miesci, co to za podejscie do ludzi?To jak tam wygladaja poczatki w tej firmie to nie wiem jak wyglada praca w niej! Nie polecam

Korpo

Hej, pracuję w nowym oddziale Parkera - ESSC. Polecam pracę tutaj, mam wrazenie, że pomimo iż to już jednak spora korpo, to firma nie zatracila świetnej atmosfery, pracownicy są traktowani personalnie przez Maagement. Na plus moim zdaniem są też na pewno benefity i fajne nowocześnie urządzone biuro.

BYLA

racja, co w Siechnicach sie dzieje to ze stanów nikt tego nie slyszal. A powinni wiedziec co tu sie dzieje w tym parkerze. Jezeli masz okazje to opowiedz jak tu jest

Oferty Pracy

Praktykant w dziale produkcji Parker Hannifin 2015-09-24 Żródło: Gowork.pl Siechnice (dolnośląskie) Parker Hannifin Manufacturing Poland, to światowy lider w technologii napędów i sterowań, dostarczający zaawansowane technicznie rozwiązania dla rynków mobilnych, przemysłowych i lotniczych. Poszukuje do zakładu produkcyjnego w Siechnicach ambitnego oraz chcącego poszerzać swoją wiedzę i zdobywać nowe doświadczenie: PRAKTYKANTA W OBSZARZE PRODUKCJI       Miejsce pracy: Siechnice Aplikacje, zawierające następu

agnes
@Oferty Pracy

Mogę potwierdzić, że po praktykach, jest szansa na to, żeby dostać ofertę pracy. Spora grupa praktykantów dołącza później do naszych zespołów i dostaje oferte pracy na stałe :)

Precyzja Paragon

Witam koledzy Parkerowcy. Macie jakąś zakładową drużynę piłki nożnej?

beza

Hej mam pytanie o parkera we wrocku, jaka atmosfera i czy po sezonie zwalniają czy po randstadzie firma juz zatrudnia?

edis

Teraz robią trzy zmiany..?, a w listopadzie bedą zwalniać..myślałam że coś się zmieni w tej firmie...

Dostawca wióra :)
@edis

No właśnie ponoć nie będą zwalniać... chyba. W związku z tym iż przeniesiono całkowicie montaż od naszych "przyjaciół" z Bielefeld uruchomiono montaż na trzy zmiany żeby się mogli wyrobić. Jak widać "coś" się w firmie zmieniło,oczywiście dla tych na górze (większa kasa dla firmy i ich samych). A dla nas, jak mawia jego ekscelencja w osobie "ojca dyrektora" nie zmienia się nic ,dalej robimy swoje. Dziękuję za uwagę.

edis
@Dostawca wióra :)

Wiesz ja tam na stargardzkiej pracowałam przez agencje 18 mieśiecy ( udało mi sie) a w listopadzie już agencyjnych zwalniali...A tak z ciekawośći przyjeli cześć starych pracowników z wałbrzycha i czy tam kierownikiem jest p.Grochowicz?

Dostawca wióra :)
@edis

Eee... Nie bardzo wiem o co chodzi :p Pisałem o montażu w Siechnicy. We wrocku po likwidacji "starego" Parkera w zeszłym roku, powstał nowy i dalej jest na Stargardzkiej. Główną siła roboczą na montaż w Siechnicy stanowią "miejscowi" Oława,Siechnice, oczywiście zatrudnieni poprzez Randstad.

Seniorita

A czy może Ktoś napisać coś na temat pracy w Księgowości ? Ponadto chciałabym wiedzieć jak wygląda proces rekrutacji?

Zostaw merytoryczną opinię o Parker Hannifin - Siechnice

• Jak się pracuje w Parker Hannifin?

Zobacz opinie na temat firmy Parker Hannifin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Parker Hannifin?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Parker Hannifin?

Kandydaci do pracy w Parker Hannifin napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Parker Hannifin