Opinie o Parker Hannifin w Siechnice

Parker Hannifin Manufacturing Poland, to światowy lider w technologii napędów i sterowań, dostarczający zaawansowane technicznie rozwiązania dla rynków mobilnych, przemysłowych i lotniczych. Poszukuje do zakładu produkcyjnego w Siechnicach ambitnego oraz chcącego poszerzać swoją wiedzę i zdobywać nowe doświadczenie

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Parker Hannifin w Siechnice

Tęczowy Wojtek

I jak tam zadowolone lewactwo ze spotkania z dyrektorem? 9% podwyżki przy dwa razy większej inflacji. Do tego niesamowita temperatura na hali +40 stopni dobrze że chociaż wodę kupili. Pozdrawiam

@Tęczowy Wojtek

A nie ma żadnych planów żeby tam klimatyzację założyć czy cos?

Kolega Wojtka
@Olga

My na upały jemy lody i pijemy zimną lemoniadę. Zdrowo i naturalnie. Zbadano, że od działania klimatyzacji mrówki zdychają, a kury przestają się nieść. Nie chcemy tak skończyć! Brawo Parker!

Kolega Wojtka

Ja tylko żartowałem z tymi mrówkami :P Wiadomo że z klimą żyłoby się lepiej :) Ale z tego co piszesz problemem nie jest upał czy klima, tylko pajace którzy nad wami stoją.

Barbara
@Tęczowy Wojtek

To nie tyle co klimatyzacja, ale czy jakieś wiatraki chociaż Wam tam stawiają? Czy nie ma nic i trzeba się nacieszyć wodą?

Ołowiany żołnierzyk
@Barbara

Stawiają ale co poradzi wiatrak na gorące powietrze pomieszane z mgłą olejową? Tutaj przede wszystkim dobry przewiew by się przydał.

Bk

Traktowanie tu ludzi przez liderów to śmiech na sali, wystarczy się dobrze podlizać i od razu jesteś pracownikiem lepszym od innych , nie patrzy się na to jak się starasz i(usunięte przez administratora)

Honorata
@Bk

I czym posiadanie takiego statusu niby się objawia?

Byly od wrobla

Moze ktos napisac czy pracuje Tam jeszcze pawel skrzypiec? Najwiekszy opierdalacz I pajac.

Xyz
@Byly od wrobla

O witamy szanowne grono dzwonników z CNC xD

Gabriela
@Xyz

A co wy tutaj taką wesołą atmosferę macie? ;p

Czy można liczyć w Parker Hannifin na prywatną opiekę medyczną?

Władek Putin

Jest lux med, potrącają parę złoty z pensji

@Władek Putin

A rodzinę można dołączyć do pakietu?

Można

Pracownik Produkcji

Kontakt bardzo dobry. Na rozmowie konkretnie omówili stanowisko pracy. Jakie są dalsze możliwości, zaproponowali 2300 zł na produkcji. Znalazłem lepsze wynagrodzenie. Wada praca trzy zmianowa i brak awansu.

Ostatnie miejsce pracy. Czy pracę można podjąć od razu.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Potencjalny nowy pracownik

Na jaką stawkę godzinową może liczyć nowy operator na automatach? I jakie stawki obowiązują po awansie na ustawiacza?

Incognito
@Potencjalny nowy pracownik

24 zł operator, mlodszy ustawiacz 28, ustawiacz od 30 w górę. Ale żeby zostać ustawiaczem to trzeba popracować kilka ładnych lat. I też nie jest powiedziane czy się nadasz bo kilku na siłę w tej firmie zrobili na ustawiaczy. I się okazało że się nadają do tarcia chrzanu

No name
@Incognito

Z tą stawką operatora to się bym nie zgodził,.bo dają mniej , ale reszta to prawda ludzie po 5/6lat czekali aby młodszego ustawiacza dostać że o pełnym nie wspomnę, dopiero jak się zaczęli zwalniać masowo to stawkę podnieśli, ale ta i tak nie jest zbyt dobra względem haruwy jaką trzeba zrobić

Jaki jest wkład kierownictwa Parker Hannifin w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Władek Putin

Jabłka rozdają i polary na zimę

@Władek Putin

Tylko tyle? A jakieś imprezy integracyjne czy chociaż wigilie w pracy u was są?

@Olga

Imprez nie było od kilku lat (wiadomo pandemia). Ostatnio jak chcieli zrobić jakieś 4-5 lat temu to bardzo mało osób się zadeklarowało i nie zrobiono wcale. Czasem za darmo dostaną jakieś bilety na koncert i rozdają pracownikom np z okazji 10 czy 15 lecia pracy. Czasem dadzą jakiś słoiczek miodu lub główkę czosnku xD. Generalnie to jest lipa, to jest idealny zakład pracy dla obcokrajowców albo dla klasycznych leserów z dwiema lewymi rękoma co potrafią siedzieć cały czas na telefonie.

Zosia Samosia
@Władek Putin

Nie uważam żeby ten zakład był tylko dla (usunięte przez administratora) Są osoby bardzo pracowite lecz za słabo docenione, tutaj się zgodzę, ale nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Skoro Ty tam pracujesz to też masz dwie lewe ręce....

Kiki

Budowanie czego? Tam nigdy nie było dobrego kierownictwa a tym bardziej dobrej atmosfera Ta praca to najgorszy okres w moim życiu

@Kiki

O, to ciekawe co się takiego tam działo że tak uważasz??

GameMaster

Odradzam z całego serca ludziom którzy będą zatrudniani przez agencję na pracowników logistyki bądź mazyniera. Mimo że w ofercie pracy widnieje taki opis. Nie mogę za dużo powiedzieć o samej firmie lecz mogę jawnie mówić o tym że agencje pracy szukają (usunięte przez administratora) i taka praca nie ma nic wspólnego z np operatorem wózka widłowego i nawet stricte z magazynem. Byłem jeden dzień a w zasadzie noc w tej firmie, pracowałem na myjni był tam starszy miły Pan pokazał co i jak. Już na wstępie zniszczyło mnie to że na rozmowie odnośnie pracy mówiło się o czymś innym a w rzeczywistości wyszło co innego. Jestem na tyle grzeczny że przeżyłem całą noc do rana bo nie chciałem tego człowieka zostawić samego na stanowisku. Nie wiem jak z wszystkimi agencjami współpraca wygląda ale ja z całego serca odradzam aqs" Brak profesjonalizmu, szukanie jelenia masz adres firmy kartę idziesz nawet (usunięte przez administratora) nie wiesz gdzie, mili ludzie mi pomogli Masz kartę z szkolenia na stanowisku. lidera na oczy nie widziałeś, nawet nie wiesz gdzie masz zjebaną kartą się odbić czy nie? Nikt nic nie wie, radź sobie sam. A najlepsze moim skromnym zdaniem to jest kuzia mać jak (usunięte przez administratora) koncentracyjny. Przerwa o godzinie 01:00 tak się złożyło że nie byłem. Ale jakbym wyszedł Sobie zapalić papierosa i jakiś lider by mnie zobaczył to już wielkie halo i pisanie liściku do agencji. Jedna strona zakładu cała zawalona popielniczkami a ludzie mają jedną przerwę to jest porażka. Jeszcze produkcja to rozumiem ale mając czas w tzw "logistyce" z której będę Chyba już do końca życia się śmiać. Można operować tym czasem. Nie polecam ludziom którzy chcą się rozwijać mając uprawnienia UDT ja się na tym g*... Przejechałem taka praca tylko uwstecznia. Nawet (usunięte przez administratora) rękawic nie dają. MASAKRA

@GameMaster

Lecę od góry Ciekawe słowa są usunięte, może pomoże inny algorytm. (usunięte przez administratora) Nawet nie dbają o BHP na takim poziomie że dźwigając skrzynkę która waży 30-40kg łapa ci się spoci to można sobie delikatnie upuścić oczywiście w przenośni.

@GameMaster

I na koniec co przelało czarę goryczy. Dostałem klucz do szafki miałem wyrzucić wszystko a na koniec zmiany okazało się że mam szafkę zajętą... Odradzam po stokroć ludziom którzy szukają pracy stricte pod magazyn i którzy chcą się też rozwijać.

Mody

Pozwole mojej prawej ręce dysponować pracownikami firmy :) mistrze nie maja szans !

@GameMaster

Te skrzynie o wadz 30 - 40 kg to trzeba je przenosić na jakąś niewielką odległość czy trzeba iść z nimi na drugi koniec hali?

Były

Całą prawda

Zażenowany

Zanim ucieknę z tej firmy, jak pewnie większość chciałem poczytać informacje o tej firmie. Z tego co widzę to pracownicy nie mylą się. Nie szanuje się tu ludzi tylko tyle powiem.

Kolo

No i jak tam wrażenia po podwyżkach? Jakie aneksy dostaliście?????

Czarodziej
@Kolo

Już więcej mają na kasie w Biedronce

Bizon
@Kolo

Jakie podwyżki? To nawet nie było wyrównanie inflacyjne. Zaś będzie odpływ pracowników na szczęście tuż za granicą koczują nowi przybysze z Afganistanu. Idealnie będą się nadawać na produkcję xD

Byly

Witam. Panowie pracuje tam może jeszcze Paweł skrzypiec albo Artur góral????

@Byly

Zależy kto pyta.

Byly

Nie spinaj sie, wystarczy tak lub nie.

PrzebieramZłom

Pracowałem jakiś czas przy automacie. Praca nie jest zła, taka typowa praca na produkcji. Wkładasz materiał, mierzysz jakie części lecą i sprawdzasz czy są zgodne z rysunkiem techniczny. Jak dobre, to fajrant na jakiś czas. Jeśli nie, to majstrujesz przy automacie, żeby jednak były zgodne. Głównie jednak zajmujesz się narzekaniem na poprzednią zmianę, że zostawili źle ustawione automaty. Zarobki są różne w zależności od firmy rekrutacyjnej, z którą się podpisze kontrakt. Ze statusem studenta i odpowiednim rekruterem można zarabiać nawet 27-30 zł/h na umowie zlecenie. Na kontroli jakości i magazynie zarabia się mniej. Po kilku miesiącach dostaje się propozycję umowy o pracę, ale chyba nie ma jakiegoś sztywno ustalonego stażu. Nie pamiętam stawki, ale na pewno stawka na UoP była duuużo niższa, a perspektywy lepszych zarobków na UoP są nikłe - ludzie o znacznie większym stażu na UoP często zarabiają znacznie mniej niż młodzi ludzie na umowie zlecenie, co jest dość skandaliczne. Dużym plusem UoP są nadgodziny - płatne 100% więcej, co pracując przez firmę rekrutacyjną jest rzadkością. Nie jestem pewien, ale na UoP chyba też jest jakiś dodatek kwartalny. Co do warunków pracy - w lato na hali często jest ponad 32°C, co jest uciążliwe. Ryk automatów i ochrona uszu - standardzik. Hala jest pełna mgły olejowej, a materiał na którym pracujesz jest z dodatkiem ołowiu. Co jakiś czas przychodzi papierek od BHP do podpisania, bo ktoś miał wypadek. Jakiś koszt zdrowotny na pewno poniesiesz pracując tu długoterminowo. Ludzie są różni, zależy od zmiany, tak samo liderzy. Słabe jest to, że aby czegokolwiek się nauczyć, musisz truć innym pracownikom, bo w firmie nie ma żadnego procesu wdrożenia. Jesteś zdany na łaskę swoich kolegów i koleżanek, którzy nie mają płacone za to, żeby cię niańczyć, więc co zrozumiałe nie zawsze mają czas i chęci, żeby coś ci wytłumaczyć. W jakieś konflikty personalne, których tutaj jest wiele wylewanych, to nawet nie będę się zagłębiał. Nowy pracownik ma czyste konto, więc nie musi się babrać w wojenkach, które dojdą dopiero wraz z rosnącym stażem.

Ucieszony

Nie rozumiem tych skrajnych opini o Parker niedawno otrzymałem awans i jestem zadowolony ze firma daje pracownikom możliwość rozwoju i awansu. Wystarczy chcecić a nie tylko gdakać w internecie. Można osiągnąć wiele przy odrobinie dobrych chęci i posiadając wiedzę która Parker sobie ceni u pracownika. Jak każda firma ma swoje wady i zalety, ale mimo to uważam że jest to firma warta uwagi. Inwestuje w pracownika i wspiera go na ścieżce rozwoju kompetencji zawodowych. Polecam się ruszyć z miejsca.

W biurze pracujesz?

Ustawiator

Na bank! Jeżeli myśli, że na hali wszyscy dostają awanse i możliwości rozwoju... polecam przestać włazić przełożonym w pupkę i otworzyć oczy

Ucieszony
@Ustawiator

Oczy mam szeroko otwarte i widzę wiele wad i zalet firmy. Dla niektórych osób zawsze jak ktoś ma lepiej to od razu ma znajomości. Ale są ludzie którzy zamiast siedzieć i jęczeć wzięli los we własne ręce i zapracowali na lepsze jutro. Oczywiście łatwiej mieć pretensje do wszystkich w koło a nie do samego siebie, że nie potrafi się zapanować nad własną egzystencja. Więc pozostaje mi tylko pozdrowić ciepło i współczuć braku większych ambicji.

Wieloletni pracownik
@Ucieszony

Oczywiście że można awansować jak się ma plecy... Przykład ostatnich miesięcy, rekrutacja na lidera. Słowa K. G: nie macie po co startować bo lider jest już wybrany hehehe. Transparentność i uczciwość po **** . Dziękuję

@Ucieszony

Żeby awansować wyżej niż ustawiać w tej firmie nie możliwe. Chyba że się dobrze podpierdziela.

Bolek
@Ucieszony

Może dobrze z ucha strzelasz albo dobrze się podlizujesz liderom dlatego dostałaś awans ????

Kutyna

Minus

Czy Parker Hannifin organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Sznyta

Pewnie że organizuje, najpierw Cię wyszkoli a później Cię zwolni albo sam się zwolnisz jak zobaczysz pasek dziesiątego każdego miesiąca :)

Odpowiedź

Tak panie Leszku.. czy Jurku... nie wiem który z was to pisał, ale szkolenia są... zastanawiam się tylko dlaczego nie ma szkoleń dla armii nowych operatorów zatrudnianych przez pośredników. Bo chyba ktoś to żelastwo od was jednak kupuje. I oczekuje jakości. Czy nie oczekuje? Bo sam już nie wiem, jak taka firma może postępować w ten sposób. Przypomina to bardziej sezonową pracę na polu, chociaż i tam nie biorą byle kogo.

Ajtuj szminka

Inflacja w maju 4,8%, wskaźnik PMI 57,2 % ( najwyższy od 20 lat w Polsce). Odpływ wykwalifikowanych pracowników z zakładu, reklamacja za reklamacją. Psy szczekają karawana jedzie dalej. Ciekawe jak długo jeszcze pojedzie????

@Ajtuj szminka

Wszystko ma swój początek i swój koniec, tylko patrzeć jak poleci góra a za nią liderzy. Czyli głupi, glupszy i najglupszy. Parker to już nie jest ten sam Parker co 10 lat temu, spadł na psy strasznie przez tak nieudolne zarzadzanie. Kto mieczem wojuje to od miecza ginie, tylko trochę cierpliwości.

Dostawca wióra :)

Tak źle jak teraz to w tej firmie chyba jeszcze nie było. Ludzie którzy mają pojęcie o tej pracy albo się zwalniają sami albo zostają zwolnieni. Czy w tej firmie, ktoś tam na górze jeszcze myśli racjonalnie ? Zamiast za wszelka cenę starać się zatrzymać pracownika który zna się na swojej pracy i wie co robi, pozwala mu się odejść, argumentując to tym, że po co przepłacać pracownika. No to jeżeli ktoś podaje taką argumentację, no to dalsza polemika nie ma najmniejszego sensu? Wszyscy doskonale wiedzą że do tej pracy potrzeba konkretnych ludzi posiadających wiedzę i chęć do pracy. A u nas co się robi? Zatrudnia się ludzi bez odpowiedniej wiedzy i bez odpowiedniego wykształcenia, którzy nie maja zielonego pojęcia o produkcji, procesach, którzy w życiu nie widzieli takich maszyn na oczy i nigdy nie trzymali suwmiarki w ręku nie mówiąc już o umiejętności czytania rysunków technicznych. W firmie zniża się poziom szkoleń, wypycha się ludzi na siłę, z operatorów robi się ustawiaczy, ale niestety nie każdy się do tego nadaje. Mam wrażenie że nie robi się nic żeby utrzymać w tej firmie jakiekolwiek standardy, nie mowie o standardzie jakości, bo jak się zatrudnia ludzi bez elementarnej wiedzy, to o zachowanie jakości to raczej będzie trudno. Pytam się kto pozwolił na coś takiego? Dla mnie te wszystko wyglądają jak sabotaż i celowe działanie. Żeby nie było, nie zabraniam nikomu pracować bo każdy ma do tego prawo. Ale umówmy się, Parker to nie fabryka czekolady ani plantacja liścia bobkowego. Tu trzeba konkretnych ludzi. Nie jest tak że na rynku pracy nie ma fachowców, są, ale żeby chcieli przyjść do pracy, nawet żeby „ściągnąć” takiego pracownika z innej firmy , to niestety trzeba liczyć się z kosztami , nie ma drogi na skróty. Wyszkolenie dobrego operatora czy ustawiacze trwa latami. A u nas trwa od jakiegoś czasu przestawianie się z jakości na ilość. Nie tędy droga. Temat tegorocznych podwyżek. Wieść gminna niesie że ma być „ grubo” ( 2zł brutto na zespół ? HAHAHA). Trzeba sobie zdawać sprawę że nie ma nic za darmo, pytanie czego za tę „gruba” podwyżkę będzie oczekiwał pracodawca? Będzie tak że ustawiacze, nawet niektórzy operatorzy staną się szkolącymi. A pewne jest że, nie będą chcieli tego robić i wcale się nie dziwię . Będą szkolić ludzi bez podstawowej wiedzy, będą musieli ogarnąć nie tylko swoje maszyny, ale i maszyny tych właśnie ludzi, mało tego przy jakichkolwiek reklamacjach i brakach będą musieli chodzić i się tłumaczyć dlaczego? po co? Problem solvingi będą trwały tygodniami. Dobra lecę poprawić automat żeby potem rolnik z USA nie zadzwonił do Parkera że dostał włochate złączki do swojego kombajnu.

@Dostawca wióra :)

I tu masz rację kolego, zatrudnia się teraz ludzi z Żabki kompletnie nie znających się na pracy, bojących się maszyn i nie umiejących się posługiwać suwmiarką, żenujące sztuka za sztukę i reklamacje gonią reklamację. Ze starej załogo zostało może 30 procent pracowników a reszta to agencja pracy. Nakaz pracy na 3 maszynach, gdzie standard pracy na tych maszynach jest na 2 i jednocześnie produkcja i ustawianie w jednym czasie, wymysł liderów zwłaszcza 3 na których mówią głupi, głupszy i teraz do nich doszedł najgłupszy którym sterują i który boi się odezwać.....Uparli się na jednego gościa którego zaszczuli i tylko polowali na niego, przenieśli go żeby go dojechać psychicznie i wywalić za wszelką cenę ale troszkę im nie wyszło...Po za tym lider na lidera donosi w tej firmie...Atmosfera na produkcji h......wa aż się nie chce do pracy iść. Przestrzegam potęcjalnych kandydatów szukających pracy w Parkerze, zwłaszcza na produkcji ......duży hałas, mgła olejowa, 3 zmiany, latem to puszka nagrzana że nie można wytrzymać na hali, maszyny stare rozwalające się że ciężko utrzymać wymiary w tolerancji. Reasumując h......jnia i tyle.

Incognito
@Adwokat Diabła

Nikt tu nikogo nie zaszczuł po prostu zostało wyeliminowane najsłabsze ogniwo. Szacun dla lidera który ogarnął temat.

*ina

Mialam tę nieprzyjemność pracować prawie 11 lat. Gorszej atmosfery nigdy nie spotkałam w żadnej pracy. Kolesiostwo, wrażenie w d.pę, donoszenie na siebie. Liderzy nigdy nie są za swoimi ludźmi, zero wsparcia (z wyjątkiem jdnego) Liczy się tylko wynik. Nie polecam. Decyzja o zmianie pracy hyla najlepsza decyzja w życiu

Mini
@*ina

Już po kilku miesiącach pracy zorientowałem się że tu nie liczy się człowiek tylko słupki. Pracuje grubo ponad 10 lat i sam szukam pracy. Firma sobie poradzi bez nas, zatrudnią ciapatych i ukr którzy mają (usunięte przez administratora)na robotę, liczy się smartfon w łapie:)

CNC
@Mini

MINI jest tylko jeden ! Nie pisz komentaży pod moim przezwiskiem!

Hiszpan
@CNC

Spoko mały, pozdrawiam xD

Treneiro

5.929,05 zł Pensja średnia brutto w marcu (w sektorze przedsiębiorstw w marcu 2021 r. - od tego wskaźnika liczona jest średnia krajowa, na którą powołują się inne przepisy). Ostro w górę, aż 8% rok, do roku). Wskaźnik PMI którym zawsze chwali się nasz dyro wynosi 55 w Polsce, w Niemczech 60. To pokazuje że jest rozkwit w gospodarce. Ale cichooo.... Lepiej takie rzeczy przemilczeć w Parkerze będzie kryzys do 2025

Dostawca wióra :)

Uwaga Uwaga . Za chwile być może koniec jazdy łysej gwiazdy HAHA. Obyś chłopie nie trafił na automaty, i wtedy pokażesz co potrafisz... Ale moment przecież ty nic nie potrafisz oprócz jarania sie swoimi drogimi gadżecikam. Módl się, bo zgnijesz na automatach HAHAHA

Kierownik
@Dostawca wióra :)

Liderzy w Parkerze są ok!

@Kierownik

Kierownik? Czego kierownik? Myjki do podłóg czy automatu z kawą?

@Kierownik

Kierownik to Ty chyba jesteś jeden z tych liderów dobrych ...hahaha

Dostawca Wióra :)
@Adwokat Diabła

Jeden z tych którzy posiadają największe kompetencje... kompetencje w donoszeniu na ludzi.

Dostawca Wióra :)

Nie znam człowieka

@Dostawca wióra :)

Żenada ludzie,jeszcze temu idiocie nikt z Was nie przetłumaczył,że ma nie przychodzić do pracy? Dobrzy w gadce jesteście,w czynach już gorzej.....

Bolek

Jeżeli chodzi o łysą gwiazdę to już dawno powinni z nim zrobić porządek. Dali go na 3 to po 2 latach rozwalił caly system. Czyli zabrali detale do Włoch bo same braki leciały nie ogarniał kompletnie działu i zamiast go wyrzucić to dyrekcja dała mu w nagrodę 6 i 7 i też rozwalił. Dwa najlepsze zespoły na zakładzie rozpi..... . Teraz to najgorsze zespoły, brak tam ludzi do pracy, bardzo zła atmosfera.....Ale Cóż dyrekcja tego nie widzi że gość kompletnie się nie nadaje do zarządzania. Ciekawe co teraz dostanie w nagrodę??????

Zostaw merytoryczną opinię o Parker Hannifin - Siechnice

• Jak się pracuje w Parker Hannifin?

Zobacz opinie na temat firmy Parker Hannifin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Parker Hannifin?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Parker Hannifin?

Kandydaci do pracy w Parker Hannifin napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Parker Hannifin