Opinie o Elektrometal Energetyka S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Elektrometal Energetyka S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Elektrometal Energetyka S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektrometal Energetyka S.A. w Warszawa

Gandalf

Pracowałem w tej firmie niecałe 2 lata w dziale produkcji elektrycznej. (usunięte przez administratora)Przez okres pracy niespełna 2 lat nie otrzymałem żadnego podziękowania za ciężką prace (usunięte przez administratora)Przez okres pracy nie dostałem żadnej podwyżki (usunięte przez administratora) Moja opinia o tej firmy nie jest pochlebna i nie polecam tej firmy dla osób które chcą pracować a nie harować od rana do nocy. Pozdrawiam

Pracownik produkcji

Krowa która dużo ryczy mało mleka daje. Jest takie piękne powiedzenie. Ludzie!(tyczy się produkcji) Ile w Was jest jadu. Co z wami? Każdy miał aneks do podpisania? Miał! Nikt Wam nie kazał go podpisywać! Droga wolna... Czepiacie się sami siebie. To po części sami JESTEŚCIE sobie winni. Było mniej pracy (taki okres) to zamiast skulić ogon, znaleźć sobie zajęcie i choćby wziąć miotłę i zamiatać,siedzieliście na fajku 10 razy dziennie, na kawie 5 razy aż koniec końców express się popsuł bo nie wyrobił. O spaniu w szatni nie wspomnę. Szczególnie jedna brygada mechaników robi chyba na noce że taka nie wyspana. Do kogo Wy macie pretensję? Do Pana prezesa, nowego dyrektora? Sam bym się wkurzył na to wszystko jakby to były moje pieniądze.W firmie fakt była dobra atmosfera i chciało się przyjść. Teraz jest grobowa cisza nikt się nie odzywa. Zastanów się jeden z drugim czy chcesz pracować czy udawać że pracujesz. Jest kilku Panów którzy chodzą jak chcą, przychodzą kiedy chcą. Może od Nich trzeba zacząć a nie cierpią wszyscy.Biuro też święte nie jest i pisanie że poprawiają po produkcji to jedno wielkie kłamstwo. Ale czas się może zastanowić i zacząć od SIEBIE a nie na publicznym profilu wyrzucać Swoje żale. Każdy jest dorosły i odpowiada za SIEBIE! Weźcie się jeden z drugim za robotę. 3majcie się ciepło????

Pracownik24
@Pracownik produkcji

Było mniej pracy… a czyja to wina nasza?? Hala posprzatana, roboty więcej nie było, to faktycznie, obiboki z nas straszne. Ja nie mam zamiaru szukać sobie zajęcia jak go nie ma bo to zadanie kierownictwa. Ze swoich obowiazkow sie każdy wywiązywał. A z tym „podkuleniem ogona” to już ty plujesz jadem! Nie jesteśmy psami! I zapamiętcie to sobie! Jesteśmy ludźmi! Druga sprawa, jak są bumelanci i wiadomo którzy to są to się ich dyscyplinuje a nie cały zespół, który uczciwie pracuje!

chochlik

Super firma, dostaje się wsparcie co do rozwoju i nie ma rywalizacji ani obgadywania za plecami.

Sławomir
@Romek

Za szkolenia zwraca się proporcjonalnie do czasu jaki minął od szkolenia do końca okresu zobowiązania.

Gffvh

Odszedłem z firmy niedawno i mogę teraz napisać że super firma. Wszędzie możliwości do rozwoju i awansu. Fakt faktem duża ilość kierowników którzy nie umieją kontrolować feedbacku i sprzęt mógłby być lepszy . Duże pochwały dla zespołu HR. Mogliby jednak popracować nad integracja pracowników...

Wiktoria
@pracownik

Ale fajnie, że była taka podwyżka. Jaka to była kwota? Każdy pracownik dostał tyle samo, czy uzależnione od pensji zasadniczej danej osoby?

Jest tu taka oferta dla młodszego specjalisty w dziale rozwoju elektrycznego. Piszą, że wystarczy wykształcenie średnie, znajomość Windowsa oraz umiejętność czytania dokumentacji. W jaki więc sposób ta praca by wyglądała, jak można się rozwinąć i awansować?

Elektra

Nie będę komentować działu elektrycznego,bo nie mam z tym styczności, ale twierdzienie,że Ukraincy są w tej firmy faworyzowani,jest totalnie wyssane z palca.Takie strzelanie z tyłka,byle oczernić firmę,jest słabe. Nie jest idealnie, nie jest to Disneyland,ale gdzie jest? Pokaż mi taka firmę, to się chetnie tam zatrudnię. P.s. sytuacje mobbingowe można zgłaszać anonimowo, wypełniając odpowiednią rubryke w Intranecie. Na goworku tych opinii nikt czytał nie będzie...

Aaa

Wydaje mi się że mlodzi jak by nie chcieli to by nie brali na siebie obowiązków, jak by nic nie robił to dział elektryczny by nie wywiązywał się ze zleceń? Bo ktoś jednak nimi zarządza ?

kw
@Elektra

Kolejna wypowiedź bez ładu i składu na tej stronie, byleby oczyścić firmę. Nie masz styczności z działem, ale na pewno tam tak nie jest, bravo! No i zwalanie winy na cały świat, tylko nie tam, gdzie powinna trafić, bo niby wszędzie jest źle albo jeszcze gorzej. Za przeproszeniem, aż żal czytać takie wypowiedzi i próby oczyszczenia firmy, zamiast zająć się problemem. Osoba pisząca myśli, że złapała Pana Boga za nogi i nigdzie lepiej już nie ma, a jak jest to trzeba pokazać paluszkiem. Ja tylko spytam, czemu takie osoby w ogóle są zatrudniane? Bo osobami, które potrafią tylko tak myśleć, to jest jak jest. Ps. Doradztwo w tych czasach nie jest darmowe, więc nikt nikomu tu paluszkiem nic nie będzie pokazywał jak sam nie potrafi spojrzeć dalej niż za próg własnego pokoju

Mechanik Nowy wpis
@kw

Naucz się pierw czytać ze zrozumieniem to raz. Dwa - nie pokazywanie paluszkiem,a konkrety , dowody proszę. Inaczej jesteś zwykłym bajkopisarzem

Spongebob Nowy wpis
@Mechanik

@Mechanik wpis tego "kw" jest z czerwca zeszłego roku. Nie ma co debatować z nim. Pozatym od dawien dawna różne bajki nam firma opowiadała nam różne bajki. O groźnych smokach komentatorach na goworku, o tych co mieli popełniać tamże rozliczne przestępstwa, o niekończących się zasobach i pałacach podwyżek. Niestety morał kazdej z tych opowiesci to głownie demagogia, półśrodki, biznesowa dyplomacja etc. Pracowac tutaj można. Ale czy warto? Niech każdy sam sobie odpowie w oparciu o własne zdanie...

Karino

I jak tam podwyżki inflacyjne w tym roku? Ciekawie co wymyślą by premii rocznej nie płacić...

Elektra
@Karino

Będziesz oglądać podwyżkę inflacyjną jak (usunięte przez administratora) niebo - roczną też. Przecież to firma dla wyzysku - duży zakład a bez Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych? Kto na to pozwala? Zajrzyjcie do KRS na sprawozdanie finansowe - jakie firma generuje zyski. Pozdrawiam

Spongebob Nowy wpis
@Elektra

Kto żyw do żniw! Myślę ze premia roczna raczej będzie info padlo juz w formie ustnej, jednak nie jest to miejsce na podawanie szczegółów. Iflacyjnej nie bedzie bo zgodnie z ustaleniem GUS inflacja jest na poziomie 3 procent więc to za mało. Natomiast ceny jak rosły tak rosną, podwyżki czynszu, paliwa etc. Szkoda , że firma nie rozmawia z pracownikami o ich problemach. Przydało by się takie spotkanie całej załogi z trzonem decyzyjnym. Wtedy każdy kto by chciał wyraził by swoje zdanie i usłyszał odpowiedź. Wtedy cześć pracownikow wiedziała by ze trzeba uciekać do innego miejsca, a reszta zostałaby czekając na spełnienie się marzeń o podwyżkach etc... a tak stagnacja i niepewność. Frustracja rośnie, szczególnie na produkcji.

Witam, na ile w najbliższym czasie byłby jeszcze potrzebny młodszy specjalista ds. IT? teraz już wiem ze mam o parę miesięcy przegapiona ofertę i zastanawiam się po jakim czasie awansuje się wyżej. Stanowisko musi się zwolnic by było dostępne czy może dział będzie jeszcze się rozwijał? Spełniam mile widziane, mam doświadczenie z użytkownikiem końcowym oraz znam GLPI dlatego pytam

Potwierdzam opinie powyzej. Nigdy nie byłem na tak mało profesjonalenj rekrutacji. Przerost formy nad trescią. Pensja mniejsza jak na magazynie a rekrutacja i wymagania jak na dyrketora. Żenada

Szkoda czasu na pisanie tych bzdur o które pytali

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Miki
@chochlik

Odnośnie wsparcia słyszałem, że gdy się odchodzi z firmy trzeba wszystko zwrócić, co firma zainwestowała w pracownika, rzeczywiście trzeba zwracać wszystko czy tylko część?

@Miki

ja nie musiałem nic zwracać poza laptopem ale to oczywiste

Romek
@chochlik

Ja miałem zapis, z resztą jak i wszyscy koledzy z zespołu, ze jeśli odejdę zanim upłynie rok po szkoleniu to muszę za nie zwrócić, może nie miałeś po prostu w ostatnim roku przed odejściem szkolenia. Swoją droga czemu odszedłeś?

Chochlik
@Romek

Decyzja o odejściu bo dostałem lepsza ofertę Ja po przepracowaniu odpowiedniego czasu nie musiałem oddawać Moze to kwestia omówienia z przełożonym? Nie wiem

Sławomir
@Romek

Atmosfera dalej jest oceniana jako ok? a co z jakimś jej podkręceniem? Czy są organizowane jakieś integracje? Kiedyś ktoś stwierdził w opinii, że występuje dezintegracja, przydałoby mi się jakieś aktualne uzasadnienie.

Spogebob

A kim jesteś ze potrzebujesz takich informacji? Zapytaj ludzi osobiście to ci powiedzą. Tutaj już żadne opinie się nie pojawią po ostatnich dymach w związku z nimi.

OD
@Spogebob

To firma zabroniła pracownikom wyrażać tutaj swoich opini? Czy można wyrażać tylko te dobre i zachwalające firmę? Są w ogóle takie opinie?

@Spogebob

Ano też ciekaw jestem wzmianki o dymach. Oczywiście jeśli niektóre opinie zostały uznane za nieprawdziwe czy też przesadzone to można mieć jakiś powód do awersji ale atmosferę warto zawsze znać. macie jakieś konsultacje wewnętrzne w takich sprawach?

Spongebob

Zapraszamy do zespołu. Najlepiej przekonać się na własnej skórze. Internet to nie miejsce na dyskusje i opinie a już na pewno nie portal gowork.pl

cotusiedzieje
@Spongebob

Mam wrażenie, ze ktoś komuś zrobił tutaj niezłe pranie mózgu, człowiek wchodzi na portal z opiniami by się czegoś dowiedzieć, i jedynie czego się dowiaduje, to że to miejsce nie jest od wystawiania opinii. Zapraszasz do zespołu, by przekonać się na własnej skórze, ale na samą myśl po tym co piszesz, aż strach iść do tych "(usunięte przez administratora)"

O proszę, chyba temat podwyżek mnie tu przywołał. Możesz o nich napisać nieco więcej? na jakim poziomie wystąpiły? I czy były zależne od stanowiska? bądź właściwie długości stażu pracy?

HR

W związku z ostatnimi opiniami, które pojawiły się na forum dotyczącymi wprowadzenia na produkcji nowego regulaminu pracy podjęliśmy działania wyjaśniające zaistniałą sytuację. Naszym zdaniem wprowadzone zapisy bezpośrednio wpływają na bezpieczeństwo pracy i są niezbędne z uwagi na rozwój Firmy oraz zwiększone zatrudnienie. Szanujemy zdanie pracowników i rozumiemy, że takie opinie są również ważne dla czytelników forum. Jeżeli w przyszłości będziecie mieli jakieś pytania możecie liczyć na Naszą otwartość. Na koniec zachęcamy do aplikowania i udziału w rozmowach rekrutacyjnych dzięki którym będziecie mieli okazję realnie nas poznać. Pozdrawiamy i życzymy samych sukcesów Dział Personalny EESA

@HR

Aplikowałem ale widać, że moje umiejętności są słabe bo nawet odpowiedzi nie dostałem. Co potrafię? Znam uC ARM, AVR i inne 8.16/32-bit (ASM C/C++) Znam FPGA i CPLD. Znam RPI. Znam PHP o HTML czy JAVA Script nie wspomnę Inne firmy to przynajmniej napisały, że szukają robola i nie spełnię się na oferowanym przez nich stanowisku a Wy co? Zero odpowiedzi czyli szukacie super eksperta pewnie za najniższą krajową.

Kociołek matołek

Pracowałem tam dwa lata atmosfera w pracy była całkiem przyzwoita do półki firma nie przeniosła się z Mazura na działkową. Lecz po przeprowadzce gdy zaczęli rządzić (usunięte przez administratora) firma stała się (usunięte przez administratora). Każdy robił co chciał i nikt nie patrzył na produkcje wszelkie wymogi osób z biura przerastały wszystkie możliwości mechanikowi. (usunięte przez administratora)

Pracownik produkcji

Pracownik24
@Pracownik produkcji

Al Bandi

Reasumując,twierdzą państwo że w firmie dzieje się dobrze (usunięte przez administratora)to czemu znakujecie ludzi kolorowymi kamizelkami (usunięte przez administratora)tablice zebrania doradcy nic nie wnoszący ,rozklejanie kartek o przyjmowani krytyki (usunięte przez administratora) Sory ale niestety ludzie z produkcji mają rację w każdej wypowiedzi.Niestety skończyły się dobre czasy gdzie była fajna i koleżeńska atmosfer. Ps.Nakoniec zadam pytanie jeżeli jest tak świetnie to czemu ludzie z biura z potencjałem odeszli,odchodzą i będą odchodzić. (usunięte przez administratora)

Stek
@Al Bandi

To prawda.Jest tak dobrze, więc czemu tak źle? Myślę, że wynika to z totalnego niezrozumienia sytuacji. Osobom z biura, którzy w większości w ogóle nie wiedzą, jak wygląda produkcja, wydaje się, że pracownicy nic nie robią i mają pretensje, że wymaga się od nich pracy. Z kolei pracownikom produkcji wydaje się, że biurowi nic nie robią, bo takie sprawiają wrażenie. Dwa odrębne światy. Na pewno, jeśli wprowadzić taki sam regulamin w biurze, nie chcieliby tak pracować. A może powinni, żeby zrozumieć... Poza tym nie jest w ogóle zachowana zasada równowagi między ilościowej między pracownikami biurowymi a produkcyjnymi. Jakby początek końca firmy, ponieważ jest to bardzo ważny czynnik. Zastanawiam się ile przypada pracowników biurowych na jednego pracownika produkcyjnego. Jest wiele osób, które nie pracowało jeszcze nigdzie indziej, ale twierdzi, że takie restrykcje wprowadza się wszędzie, a tu to jest super, więc zastanówcie się, czy chcielibyście tak pracować.

Clint Eastwood

Rozmawiać możemy, tylko obawiam się że ta rozmowa sprowadzi się do przydługiego wywodu w formie monologu. (usunięte przez administratora) Nie będziemy darzyć naszej pracy żadnym wyższym uczuciem... chyba już nie darzymy. I chyba spora część pracowników produkcji się z nami zgodzi. Zamiast integracji jest raczej dezintegracja...

Dzidka

I jeszcze słówko odnośnie pisania akurat tu...my,pracownicy produkcji jesteśmy oceniani przez Was czyli kadrę zarządzającą,Wy natomiast jesteście oceniani przez swoich zwierzchników.Znaczy to, że my nie mamy prawa do oceny Was i Waszej pracy. Będziemy więc pisać tutaj.Być może pomoże Wam to spojrzeć na nas i na siebie z nieco innej perspektywy.

@Dzidka

Nikt nikomu nie dokręca śruby, a jedynie wymaga by wykonywał swoje obowiązki, jak ktoś przychodzi pracować na produkcję to ma płacone za konkretną prace, a nie wychodzenie na dwór i podziwianie chmurek! Czas przeznaczony na przerwę jest wystarczający i aż zanadto, bo starczyłby na zjedzenie co najmniej dwóch śniadań, więc już niech tak nie płaczą tu wszyscy. Najlepiej każdy by co chwilę wychodził na dwór, do toalety, na kawkę i chciał za to premie i nie wiadomo jakie kokosy, chociaż i tak wypłaty są bardzo duże, jak na te ciągłe błędy i poprawki z produkcji. Wprowadzane są standardy, które obowiązuję wszędzie i nie wiem czy jest obecnie na rynku firma, gdzie ktoś mógłby mieć lepiej. Często pisane są tu pretensje do biura, że siedzą nie wiadomo ile na stołówce, to odpowiem, że czy siedzimy dwie godziny na stołówce czy cztery w pokoju przy kawie, my wykonujemy taką samą ciężką pracę jak ludzie z produkcji, bo siedząc ciężko myślimy i dyskutujemy nad przeróżnymi problemami firmy i jak je rozwiązać, żeby jak najbardziej na tym skorzystać. Rozwiązania nie wymyślają się same, a my dążymy do tego żeby było nam lepiej i w firmie zostawało więcej pieniędzy poprzez produktywniejszą pracę. Dzięki temu będą większe środki na podwyżki i premie :)

Sokrates

Kochani! Szanowni koledzy i koleżanki z produkcji i z biura, przestańmy się gryźć na wzajem. Pracujemy w jednej firmie, gramy do jednej bramki, wśród nas powinna panować symbioza, a nie ciągłe kłótnie, pretensje czy przerzucanie winy. Szanujmy się i naszą wspólną pracę. Bez biura nie ma produkcji, a bez produkcji nie ma biura. To wszystko jest w naszym wspólnym interesie. Nie róbmy sztucznych podziałów na tych lepszych i na tych gorszych, jesteśmy tacy sami, równi. Dobrze nam się pracuje w tej firmie i chcemy żeby dalej się nam dobrze razem pracowało, z uśmiechem przychodziło do pracy, żeby nie było złowrogich spojrzeń na siebie kiedy się mijamy. Kochani, każdy ma trochę racji, tak jak produkcja tak i biuro. Są pewne niedomówienia. Ja apeluje abyśmy się wszyscy spotkali, porozmawiali, tylko wspólny dialog może nas uchronić. Znajdźmy wspólnie jakiś konsensus. Proszę Was wszystkich o tyle i aż tyle. Nie kłóćmy się, miłujmy się! Dla naszego wspólnego dobra!

Vick

(usunięte przez administratora)Owszem, pracuję na produkcji i robię to z całym zaangażowaniem, jeszcze... Mieszczę się w wyznaczonym na zlecenie czasie. Robię wszystko żeby nie wypuszczać bubli. Uważam, że wywiązuję się ze swoich obowiązków, a nawet więcej. Z tego wpisu wynika, że nie warto. (usunięte przez administratora)

Legolas

Wszystkie opinie, które dotąd pojawiły się na temat firmy EE SA, są jak najbardziej zgodne z prawdą. Zaczynając pracę w tej firmie ceniłem sobie w niej przyjazną atmosferę, kompetencje współpracowników, oraz bardzo wysoki poziom współpracy z przełożonymi różnego szczebla. Niestety z czasem wszystko uległo zmianie, rzecz jasna na gorsze. Wszystko zaczęło się od współpracy firmy Elektrometal z pewną zewnętrzną firma audytujacą, która wdrażając powoli swoje założenia doprowadziła do rozkładu morali wśród pracowników. Tabelku, czast pracy, wdrazanie linii produkcyjnej, ocena zadiwolenia i skutecznosci peacy etc etc. Korpo gadanina....Zwieńczeniem tej procedury było powołanie na posadę(usunięte przez administratora) człowieka, który jak to sam okreslił - "zrobi porządek na produkcji". Sam na wlasne uszy slyszałem jak stwierdził w kuluarach, że "produkcję trzeba trzymać krótko (usunięte przez administratora)". Rzeczywiście, hasło to stało się niejako dewizą jego całej działalności jako (usunięte przez administratora). Zmiana regulaminu pracy,(usunięte przez administratora)Poprzedni (usunięte przez administratora) był świetnym człowiekiem, doświadczonym pracownikiem w wielu firmach, oraz czasem jedyną ostoja w przypadku trudnych do załatwienia spraw. Jednym słowem stał za nami, będąc przy tym wymagającym szefem. Niestety pożegnal się z firmą, podobno dlatego że się nie dogadal z (usunięte przez administratora). Jednak moim i nie tylko moim zdaniem, był zbyt ludzki i dobry. (usunięte przez administratora) Reasumując, panuje obecnie chaos. (usunięte przez administratora) Jedyne co mnie trzyma jeszcze w tej firmie to przyjaźń z kolegami po fachu. Ale i tego na długo już nie wystarczy.

Gabrysia
@Legolas

A to pilnowanie czasu przerwy może wynika z tego, że jej pracownicy nadużywali? Zamiast 20min to godzinę siedzieli? Z tą premia roczna się zgadzam, kasy na to nie ma, ale na integrację się znalazła. Słabe.

obiektywny

To bardzo ciekawe co piszesz. Jeśli wystarczy Ci odwagi to wskaż jedną osobę która nie dostała wynagrodzenia zgodnego z umową, którą zawarł. Pracuję tu wiele lat i nigdy nie wydarzyła się taka sytuacja, nigdy również nie było opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia. Trzeba było się nie zgadzać na taką czy inną umowę, ktoś za Ciebie podpisał? Zapomina się o tym że premia jest za coś i służy do motywowania. W rozumieniu wielu osób czy się stoi czy się leży, premia się należy. Nagrody? są czymś dodatkowym, ekstra bonusem od zawsze uzależnionym od sytuacji firmy, inwestycji itd. Decyduje Zarząd. Też w rozumieniu wielu traktowana jako coś obowiązkowego. Drugi rok z rzędu mamy podwyżki inflacyjne wynagrodzeń (w tym roku 15%!), premie stażowe, normalne podwyżki kompetencyjne. Rekordziści w tym roku dostali po 25%. Nie były to osoby z biura, zapewniam. Mamy to dzięki temu samemu "złemu Zarządowi", który wcześniej nie dał nagrody. Tego nie widać prawda? Do tego wymaga się od ludzi żeby pracowali a nie siedzieli bezczynnie - Na prawdę straszne! W głowie się nie mieści! Polecam firmę osobom, którym zależy na rozwoju własnym, ale również miejsca w którym pracuje.

Eminem

To o czym napisał Gandalf i Aragorn to niestety w 100% prawda. Jeszcze jakiś czas temu do pracy przychodziło się z motywacją i dobrym nastawieniem, dziś to praca z przymusu. (usunięte przez administratora)

Aragorn

Pewne rzeczy się zmieniają, tylko szkoda że w firmie Elektrometal zmiany te idą w złą stronę. Kiedyś wstawało się do tej pracy z przyjemnością, dziś tej pozytywnej energii brakuje. Większość pracowników na hali pracuje przygnębionych co kiedyś nie było tak powszechnym zjawiskiem. Inflacja w kraju, dostajemy inflacyjne, ale o premii rocznej zapomnijmy w takim wypadku. Jednak budżet na integrację się znajdzie dla około 200 osób, z czego większość prawdopodobnie chciałaby premię roczną gdyby postawiono im by ten wybór. A coś czuję że integracja nie pogodzi i tak już podzielonych dwóch światów jakim jest biuro i produkcja. (usunięte przez administratora) bardzo łatwo o wypalenie, bo ile można poprawiać tą samą rzecz. Ilość nie jakość, a potem 10 serwisów do tego samego zamówienia. Lepiej oddać kasety na zewnątrz, wyrzucić pieniądze w błoto i spędzić po kooperantach na poprawkach kolejne godziny, zamiast dać doświadczonej, w większym lub mniejszym stopniu ekipie, zamówienia które jadą na zewnątrz. Zatrudnić i wyszkolić kolejnych gdyby się okazało że zamówień byłoby więcej niż mogłaby przerobić ta grupa pracowników. Jak już o doświadczeniu mowa, jeśli go nie macie to możecie liczyć na wysokie stanowisko. Zawsze wydawało mi się, że (usunięte przez administratora) powinien umieć myśleć i przerobić około 7 lat w danej firmie lub mieć 10 - 15 lat doświadczenia w danej branży by nim zostać (oczywiście jeśli serio dobrze słuchał nauk przez ten okres). Być mentorem dla innych, a nie osobą którą cały czas powinna się uczyć jak młodsi pracownicy. Ale widać, że trzeba było kogoś szybko zorganizować, bo nikt nie chciał mieć kary z bardziej doświadczonych pracowników w postaci pilnowania innych czy napewno się dobrze zalogowali na projekt, czy napewno mają czapkę lub "męczeniem" się pisząc kolejne e-maile do biura o kolejnych poprawkach czy nieprawidłowościach w zamówionych materiałach. Mogli też być potrzebni niedoświadczeni (usunięte przez administratora) Bardzo dziwną atmosferę to stwarza, napiętą i powodująca stres, (usunięte przez administratora) tak samo wszyscy jesteśmy nieprzyjemnie traktowani. (usunięte przez administratora) Cała moja opinia na temat firmy jest oczywiście subiektywna ale myślę, że duża część pracowników by się ze mną zgodziła. Osobiście nie polecam firmy dla osób które chciałby pracować w pozytywnej atmosferze. Pozdrawiam produkcję i pamiętajmy by trzymać się razem, żeby chociaż atmosfera między nami się nie zepsuła.

Gabrysia

Uwazam ze pierw nalezy wprost powiedzieć dyrektorowi, a potem prezesowi. Moze szczera rozmowa cos wniesie i nie trzeba bedzie walic od razu z grubej rury :)

Gandalf

Gffvh

SaS

(usunięte przez administratora) Akurat w Elektrometal Energetyka nie pracowałem ale gdy odchodziłem z jakiejś firmy a były trzy przez 32 lata pracy, to powodem było głównie niskie wynagrodzenie. Owszem, na początku było ok,(usunięte przez administratora)

@SaS

Na całe szczęście w Elektrometal Energetyka pensje się zwiększają. Rok temu była podwyżka inflacyjna, w tym roku też. Pytałem znajomych i niektórzy pracując w innych firmach też dostali jakieś podwyżki, ale znacznie niższe niż tutaj.

@pracownik

Jak ma się normalną pensję to nikogo nie interesuje podwyżka inflacyjna, bo inflacja raz rośnie raz spada, tak działają gospodarki na świecie i nic z tym nie zrobimy, a przy normalnej pensji nie jest to aż tak odczuwalne. Chociaż jak się ledwo wiąże koniec z końcem od pierwszego do pierwszego za swoją wypłatę, to fakt, takie podwyżki inflacyjne mogę cieszyć. Chociaż osobiście uważam, że to wstyd dla firmy, chwaląc się że daje podwyżki inflacyjne bo pracownicy nie są w stanie normlanie funkcjonować za wypłaty, które firma oferuje.

Wiktoria

Chętny do pracy

Czy Elektrometal nadal przyjmuje przez APP, czy coś sie zmieniło?

Tomasz

A w jakich godzinach tam pracują pracownicy fizyczni a w jakich księgowi? Wszyscy do piętnastej?

Zostaw merytoryczną opinię o Elektrometal Energetyka S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Elektrometal Energetyka S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Elektrometal Energetyka S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elektrometal Energetyka S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 6 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elektrometal Energetyka S.A.?

Kandydaci do pracy w Elektrometal Energetyka S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elektrometal Energetyka S.A.

Elektrometal Energetyka S.A.