Elektrometal Energetyka SA

2 35 31 5 1

Opinie o Elektrometal Energetyka SA

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Opinie pracowników związane z pracą w Elektrometal Energetyka SA okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Tak9Nie

Maja
 Opinia

@Jarosław Komuda dziękuję za odpowiedź. A ktoś z Was może powiedzieć coś więcej o obecnej sytuacji w firmie? Pojawiły się oferty pracy na stanowisko Magazyniera oraz Młodszego Specjalisty w Dziale Ofertowania i Wsparcia Sprzedaży. Ktoś z Was pracuje w jednym z tych działów? Możecie powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach? Co sprawia, że warto przesłać swoje CV?

Tak6Nie

Maja
 Opinia

@Jarosław Komudarozumiem, że dobrze wspominasz pracę w firmie. Co w Twoim odczuciu jest największym plusem pracy w Elektrometal Energetyka SA?

Jarosław Komuda
@Maja 17.03.2017 15:17

Rzetelność uczciwość jak coś potrafisz to i możesz coś wynegocjowac. A tak po za tym fajna ekipa tam jest. Mimo że tam już nie pracuję to mi się miło wspomina. Pozdrawiam załogę EE Powodzenia życzę.

Tak10Nie

Jarosław Komuda
 Opinia

Ja bardzo pozytywnie oceniam pracę w EE. Ja musiałem odejść z tej firmy z przyczyn czysto osobistych. Powiem krótko gdybym nie musiał tam daleko dojeżdżać to bym nie myślał stamtąd odejść. Przyszli pracownicy do was kieruję moje słowa - warto tam aplikować swoje CV.

Tak9Nie

inżynier
@Jarosław Komuda 23.10.2016 02:21

W jakich technologiach się tam pracuje?

Will
 Opinia

Powiedzcie czy dobrze myślę, że mając papierek po Politechnice Warszawskiej mogę liczyć na jakieś konkretne zarobki w tej firmie? Zastanawiam się czy można w Warszawie trafić na lepszego pracodawcę, ale mam wrażenie, że na start w elektrobranży jest to najlepszy wybór na starcie. Dajcie znać co sądzicie na ten temat.

TakNie1

@Will 10.03.2015 10:00

Papierek po Politechnice Warszawskiej jest wystarczająco dobry, spróbować zawsze warto.

były
@Will 10.03.2015 10:00

myślę, że lepiej byłoby gdybyś poszedł do Trumpf Huettinger z Zielonki. Pracują nad zasilaczami plazmowymi i laserowymi dla przemysłu półprzewodników. Dla studenta jako pierwsza praca w sam raz...

@były 13.03.2015 00:07

Gdybym miał jako absolwent wybierać, to wydaje mi się, że ciekawiej byłoby zacząć swoją pracę od mniejszej, krajowej firmy, gdzie jest większa szansa na sprawdzenie swoich możliwości w różnych działach niż w firmie korporacyjnej… Czyżby powyższy wpis był formą kryptoreklamy?

ja
 Opinia

Co pytali? powiedź czym się chcesz zajmować (inaczej przebiega rozmowa kwalifikacyjna z inżynierem a inaczej z monterem). Kolega Roman widocznie jest bardzo zadowolony skoro tak napisał.

Roman
 Opinia

To najlepsza Spółka jaką znam. Miodem i mlekiem płynąca. Bardzo mądry Prezes. Wszyscy bardzo zaangażowani. To są jastrzębie biznesu. Jak żyć? Brać co swoje i do przodu! Golić leszczy..........

ZrEzygnowany
 Opinia

Prezesi Spółek często widzą tylko kasę i wyniki. Prezesie, jak żyć???

Tak8Nie

JJ
 Opinia

Praca mało komfortowa. Nie można oczekiwać tylko bezdusznych wyników. Dawałem z siebie wszystko, dużo pracowałem. Podziękowanie to wypowiedzenie przed świętami. Taki sytuacje się nam zdarzają. Cóż, tacy są pracodawcy. Nie chcę pisać źle, jest mi przykro...

@JJ 19.12.2014 22:22

Mam takie nieodparte wrażenie, ze ktoś w ferworze walki i nieustannego doskonalenia fachu dziennikarskiego (ciekawe swoją drogą na kim się wzoruje) pomylił fora. Nic mi nie wiadomo na temat zwolnień w Elektrometal Energetyka SA, tym bardziej teraz przed Świętami.Tak więc ktoś się chyba pomylił i te gorzkie żale powinien wylewać na innym forum. Niezależnie od powyższego dla wszystkich pogodnych Świąt.

sama prawda
 Opinia

Potwierdzam że przynajmniej po tym jak odszedł z innej firmy przestało śmierdzieć na jadalni. Z tymi karaluchami to może być prawda chociaż ja tego nie widziałem. Do tego ham jakich mało.

pech
 Opinia

Dobrze że chociaż nie zaprzeczasz pracy dla sportu ponieważ inaczej tego nie da się nazwać. Fajnie, że znikają komentarze opisujące prawdę. Prawda najbardziej kole w oczy. Czy Bartek Bl w dalszym ciągu przynosi wam karaluchy w prezencie i zachowuje się jak ostatni [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bez kindersztuby? Nadal pracuje za 900zł miesięcznie? Tfu. Już nie może przeciez zwiększyli minimalną.

Tak6Nie

Aktualny pracownik
@pech 12.09.2014 18:21

Bardzo ciekawie jest czytać uwagi na temat kindersztuby od osoby, która obrzuca obelgami i po prostu obraża innych. Naprawdę są u Was karaluchy? Szczerze współczuję. Może Raid na owady coś pomoże. Patrz, Bartek z nami pracuje i nie ma ani pół karalucha. Jeśli było tak, jak piszesz, że jeden z kolegów pracował za 900,00 zł, to chyba nie jest dziwne, że z poprzedniej pracy zrezygnował.

Aktualny pracownik
 Opinia

Jako osoba będąca aktualnie zatrudniona w tej firmie, chciałabym zauważyć, że wpis na temat spóźnień mija się całkowicie z prawdą. Nie przypominam sobie, żeby ktokolwiek został zwolniony za spóźnienie lub żeby komuś policzyć spóźnienie w jakiś tajemniczy sposób. Firma się rozwija i zatrudnia nowych pracowników – w każdym miesiącu można zauważyć nowe twarze, o zwolnieniach nic mi nie wiadomo. Wygląda to na kolejny atak „starej” organizacji na „nową” i jest ewidentnym przykładem czarnego PR. Czyżby brak umiejętności radzenia sobie z zazdrością wśród specjalistów z wyższej półki?

Tak7Nie

pech
 Opinia

jeżeli liczyliby ci spoźnienie patrząc na zegarek nie kiedy wszedłeś do pracy ale kiedy zdążyłeś uruchomić komputer i odpalić potrzebny ci do pracy program to zmieniłbyś szybko zdanie. Pomimo, że przychodzisz na czas, liczą ci codziennie od minuty do pięciu spóźnienia a później zwalniają za nagminne spóźnienia. O awansie zapomnij, chyba, że informatyka na szambonurka.

Tak3Nie

ttttttttt
 Opinia

Zero treści w postach. Klasyczny blackPR, atak "starej" organizacji na "nową". Familię chyba ubodło, że ktoś zdecydował się iść na swoje. Szczują teraz każdego swoimi "asso-plagami".

tomeczek
 Opinia

wszyscy oceniają, nikt nic nie wie… jest to kopia innej polskiej firmy - twór osób z kompleksami mniejszości - więc zakładając firmę mianowali się prezesami i dyrektorami… można i tak budować karierę - tylko żeby firmę utrzymać - trzeba zarabiać! czarno to widzę w tym przypadku!!

dfb
@tomeczek 04.08.2014 18:01

Coś Cię nosi . Zarabiająświetnie.

Mutacja
 Opinia

(usunięte przez administratora).. Nie polecam tego kolejnego tworu.

jaskółka
 Opinia

Ja niestety nie dostałem się do pracy w tej firmie. Żałuję bo ludzie z ogromną pasją i wiedzą tam pracuja. Można się wiele nauczyć. Moją kandydaturę odrzucili w sposób kulturalny. Złego słowa powiedzieć nie można.

jaskółka

Opinia

Pracuje w tej firmie od 4 miesięcy i jestem zadowolony z pracy na powierzonym mi stanowisku. Pensja na czas, mili ludzie, przyjazny bezstresowy klimat pracy.

Nicki
 Opinia

Mozesz rozwinąć pls. Tez interesuje sie praca w tej firmie, a twoja odpowiedź bardzo mnie zaintrygowała. Co oznacza podstawa i dlaczego praca miła nie jest?

Wojtyła
 Opinia

Maślanka i Figi to podstawa rzekłby Jarząbek... A praca miła nie jest. Polecam dać sobie spokój.

Tak4Nie

Linux
 Opinia

Nie polecam. Sami się przekonacie.

Tak4Nie

@Linux 19.02.2014 17:42

Możesz rozwinąć, czekam na odpowiedź od nich gdyż złożyłem podanie...

Zostaw opinię o Elektrometal Energetyka SA - Warszawa