counter
2 35 44 5 1

Popularne opinie

Jarosław Komuda

Ja bardzo pozytywnie oceniam pracę w EE. Ja musiałem odejść z tej firmy z przyczyn czysto osobistych. Powiem krótko gdybym nie musiał tam daleko dojeżdżać to bym nie myślał stamtąd odejść. Przyszli pracownicy do was kieruję moje słowa - warto tam aplikować swoje CV.

Tak10Nie3

Czy w Elektrometal Energetyka SA są paczki/bony świąteczne?

Wszystkie opinie

Czy w Elektrometal Energetyka SA są paczki/bony świąteczne?

Bogi
@Pytanie

Hej, a jak zarobki na produkcji ?

@Bogi

2500 netto i można dobić nadgodzinami

Jerzy
@X

To zarobki proponowane na start, tak? Czy po jakimś czasie można liczyć na podwyżkę? Daj znać jeśli wiesz coś na ten temat, byłbym wdzięczny.

@Jerzy

2500 -2800 netto na start . Po jakimś czasie można się starać o podwyżkę . Na każdym dziale są widełki które w górnej granicy są nie do przejścia.

@Pytanie

Na święta są paczki ze słodyczami .

Jerzy
@X

Wspominałeś wcześniej o podniesieniu pensji pracując po godzinach. Czy stawka jest wtedy odpowiednio wyższa od podstawowej?

@Jerzy

ustawowe + 50 % do stawki godzinowej.

Irek Nowy wpis
@X

Fajnie ze udzielasz konkretne info. Pisałeś o progach których nie da się przeskoczyć. Na produkcji ten próg to jaka kwota? Podwyżki są odgórnie przyznawane tzn np co roku? Czy jest stagnacja pod tym względem,trzeba chodzić prosić czy jak to wygląda? Nadgodziny są ciągle czy raczej sporadycznie?

Irek Nowy wpis

Marta Nowy wpis

@x na jakie stanowisko rekrutowałeś?

X Nowy wpis
@Marta

Specjalista ds. Ofertowania. Po ponad 2 tygodniach dostałem informację, że niestety nie mogą mnie zaprosić na 2 etap. Na rozmowie też zadawano mi dziwne pytania np. w ilu procesach rekrutacyjnych biorę udział? (jakby to miało jakieś znaczenie na tym stanowisku). Znalazłem inną pracę w międzyczasie.

X

Brak informacji zwrotnej po rozmowie rekrutacyjnej

Kkk
@X

Jak przebiegła rozmowa? O co pytali ?

Maja

@Jarosław Komuda dziękuję za odpowiedź. A ktoś z Was może powiedzieć coś więcej o obecnej sytuacji w firmie? Pojawiły się oferty pracy na stanowisko Magazyniera oraz Młodszego Specjalisty w Dziale Ofertowania i Wsparcia Sprzedaży. Ktoś z Was pracuje w jednym z tych działów? Możecie powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach? Co sprawia, że warto przesłać swoje CV?

Tak7Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Maja

@Jarosław Komudarozumiem, że dobrze wspominasz pracę w firmie. Co w Twoim odczuciu jest największym plusem pracy w Elektrometal Energetyka SA?

@Maja

Rzetelność uczciwość jak coś potrafisz to i możesz coś wynegocjowac. A tak po za tym fajna ekipa tam jest. Mimo że tam już nie pracuję to mi się miło wspomina. Pozdrawiam załogę EE Powodzenia życzę.

Tak15Nie1

Tak10Nie3

inżynier
@Jarosław Komuda

W jakich technologiach się tam pracuje?

Will

Powiedzcie czy dobrze myślę, że mając papierek po Politechnice Warszawskiej mogę liczyć na jakieś konkretne zarobki w tej firmie? Zastanawiam się czy można w Warszawie trafić na lepszego pracodawcę, ale mam wrażenie, że na start w elektrobranży jest to najlepszy wybór na starcie. Dajcie znać co sądzicie na ten temat.

TakNie2

@Will

Papierek po Politechnice Warszawskiej jest wystarczająco dobry, spróbować zawsze warto.

były
@Will

myślę, że lepiej byłoby gdybyś poszedł do Trumpf Huettinger z Zielonki. Pracują nad zasilaczami plazmowymi i laserowymi dla przemysłu półprzewodników. Dla studenta jako pierwsza praca w sam raz...

@były

Gdybym miał jako absolwent wybierać, to wydaje mi się, że ciekawiej byłoby zacząć swoją pracę od mniejszej, krajowej firmy, gdzie jest większa szansa na sprawdzenie swoich możliwości w różnych działach niż w firmie korporacyjnej… Czyżby powyższy wpis był formą kryptoreklamy?

Tak2Nie1

ja

Co pytali? powiedź czym się chcesz zajmować (inaczej przebiega rozmowa kwalifikacyjna z inżynierem a inaczej z monterem). Kolega Roman widocznie jest bardzo zadowolony skoro tak napisał.

Roman

To najlepsza Spółka jaką znam. Miodem i mlekiem płynąca. Bardzo mądry Prezes. Wszyscy bardzo zaangażowani. To są jastrzębie biznesu. Jak żyć? Brać co swoje i do przodu! Golić leszczy..........

Tak3Nie1

ZrEzygnowany

Prezesi Spółek często widzą tylko kasę i wyniki. Prezesie, jak żyć???

Tak10Nie

JJ

Praca mało komfortowa. Nie można oczekiwać tylko bezdusznych wyników. Dawałem z siebie wszystko, dużo pracowałem. Podziękowanie to wypowiedzenie przed świętami. Taki sytuacje się nam zdarzają. Cóż, tacy są pracodawcy. Nie chcę pisać źle, jest mi przykro...

@JJ

Mam takie nieodparte wrażenie, ze ktoś w ferworze walki i nieustannego doskonalenia fachu dziennikarskiego (ciekawe swoją drogą na kim się wzoruje) pomylił fora. Nic mi nie wiadomo na temat zwolnień w Elektrometal Energetyka SA, tym bardziej teraz przed Świętami.Tak więc ktoś się chyba pomylił i te gorzkie żale powinien wylewać na innym forum. Niezależnie od powyższego dla wszystkich pogodnych Świąt.

TakNie1

sama prawda

Potwierdzam że przynajmniej po tym jak odszedł z innej firmy przestało śmierdzieć na jadalni. Z tymi karaluchami to może być prawda chociaż ja tego nie widziałem. Do tego ham jakich mało.

pech

Dobrze że chociaż nie zaprzeczasz pracy dla sportu ponieważ inaczej tego nie da się nazwać. Fajnie, że znikają komentarze opisujące prawdę. Prawda najbardziej kole w oczy. Czy Bartek Bl w dalszym ciągu przynosi wam karaluchy w prezencie i zachowuje się jak ostatni (usunięte przez administratora) bez kindersztuby? Nadal pracuje za 900zł miesięcznie? Tfu. Już nie może przeciez zwiększyli minimalną.

Tak7Nie

Aktualny pracownik
@pech

Bardzo ciekawie jest czytać uwagi na temat kindersztuby od osoby, która obrzuca obelgami i po prostu obraża innych. Naprawdę są u Was karaluchy? Szczerze współczuję. Może Raid na owady coś pomoże. Patrz, Bartek z nami pracuje i nie ma ani pół karalucha. Jeśli było tak, jak piszesz, że jeden z kolegów pracował za 900,00 zł, to chyba nie jest dziwne, że z poprzedniej pracy zrezygnował.

Aktualny pracownik

Jako osoba będąca aktualnie zatrudniona w tej firmie, chciałabym zauważyć, że wpis na temat spóźnień mija się całkowicie z prawdą. Nie przypominam sobie, żeby ktokolwiek został zwolniony za spóźnienie lub żeby komuś policzyć spóźnienie w jakiś tajemniczy sposób. Firma się rozwija i zatrudnia nowych pracowników – w każdym miesiącu można zauważyć nowe twarze, o zwolnieniach nic mi nie wiadomo. Wygląda to na kolejny atak „starej” organizacji na „nową” i jest ewidentnym przykładem czarnego PR. Czyżby brak umiejętności radzenia sobie z zazdrością wśród specjalistów z wyższej półki?

Tak8Nie1

pech

jeżeli liczyliby ci spoźnienie patrząc na zegarek nie kiedy wszedłeś do pracy ale kiedy zdążyłeś uruchomić komputer i odpalić potrzebny ci do pracy program to zmieniłbyś szybko zdanie. Pomimo, że przychodzisz na czas, liczą ci codziennie od minuty do pięciu spóźnienia a później zwalniają za nagminne spóźnienia. O awansie zapomnij, chyba, że informatyka na szambonurka.

Tak5Nie

ttttttttt

Zero treści w postach. Klasyczny blackPR, atak "starej" organizacji na "nową". Familię chyba ubodło, że ktoś zdecydował się iść na swoje. Szczują teraz każdego swoimi "asso-plagami".

tomeczek

wszyscy oceniają, nikt nic nie wie… jest to kopia innej polskiej firmy - twór osób z kompleksami mniejszości - więc zakładając firmę mianowali się prezesami i dyrektorami… można i tak budować karierę - tylko żeby firmę utrzymać - trzeba zarabiać! czarno to widzę w tym przypadku!!

Tak6Nie

dfb
@tomeczek

Coś Cię nosi . Zarabiająświetnie.

Mutacja

(usunięte przez administratora).. Nie polecam tego kolejnego tworu.

Tak5Nie

jaskółka

Ja niestety nie dostałem się do pracy w tej firmie. Żałuję bo ludzie z ogromną pasją i wiedzą tam pracuja. Można się wiele nauczyć. Moją kandydaturę odrzucili w sposób kulturalny. Złego słowa powiedzieć nie można.

jaskółka

Zostaw merytoryczną opinię o Elektrometal Energetyka S.A. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Elektrometal Energetyka S.A.
2/5 Na podstawie 35 ocen.