Jazzy Innovations Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Jazzy Innovations Sp. z o.o.

Ł

Bardzo fajna firma - oparta na luźnej, przyjacielskiej i szczerej atmosferze. Młody zespół pasjonatów i wariatów :-) Polecam

Alicja

Praca w Jazzy to sama przyjemność :) Panuje miła atmosfera, realizujemy ciekawe projekty, a szefowie są wyrozumiali i otwarci na wszelkie sugestie. Pracujemy dla dużych klientów i zaczynających startupów, więc przekrój projektów jest duży, natomiast praca odbywa się bez większego stresu. Panuje wręcz rodzinna atmosfera :) Miło spędzamy czas w pracy i po pracy.

Zostaw opinię o Jazzy Innovations Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jazzy Innovations Sp. z o.o.