Opinie o Greek trade w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Greek trade. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Greek trade o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greek trade w Kraków

kropka1456

Witam, czy ktoś wie kto jest obecnie anlaitykiem finansowym Greek Trade w Krk?

koki

Witam, wlasnie do mnie zadzwoniono z tej frmy i zaproszono na rozmowe, potrzebuje się dowiedzieć na ile finansowo może liczyć specjalista ds. sprzedaży. Co to za stanowisko, czy to robota na telefonie czy raczej w terenie jako PH?

menn

To oczywiste, że przyjemnie jest pracować w otoczeniu nieprzeciętnych kobiet, chociaż pewnie jest tak, że atrakcyjna kobieta jest zmęczona nadmiernym zainteresowaniem płci przeciwnej i częstą zazdrością i niesprawiedliwym traktowaniem ze strony innych kobiet.

xy - prymityw...zazdrosna koleżanka...

Firma Greek trade w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko MAGAZYNIER PRODUKCJI. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Leszno
T.

Potwierdzam zainteresowanie a wręcz troskę o pracownika (również odnośnie wysokości stawek). Odnoszę to do dyrektor J.-osoby konkretnej, zdecydowanej ale i taktownej, kobiety o dużym uroku osobistym.

xy
@T.

he, he chyba ona sama to pisała o sobie, albo nie wiesz co oznacza słowo kobieta

@xy

Zastanawiam się,co skłoniło Cię do odpowiedzi na post sprzed roku ? nagły ból (usunięte przez administratora) czy zdziwienie, że będąc dyrektorem można być również dobrym człowiekiem,dbającym zarówno o dobro firmy jak i pracownika ? ,bo to że jesteś chamem i prostakiem widać po tym co napisałeś.

fiołek

czy dobrze prosperują, to mi osobiście ciężko jest stwierdzić. Jedyne co wiem, to fakt, że mają ciekawe ogłoszenia o pracę. Teraz na przykład mają zapotrzebowanie na speca ds. handlu zagranicznego. To może być dobrze płatna praca, znajomość języka :)

G.F.

Pani M. J. jest bardzo oryginalna i zawsze elegancka - ubiór skromny ale w swojej prostocie gustowny, dominują czerń i odcienie szarości-jest kobietą szykowną.

XYZ
@G.F.

Twoja opinia na temat firmy jest bardzo rzeczowa,z pewnością teraz do pracy w GT będzie wielu chętnych ludzi ......pozdrawiam Ciebie i Twojego lekarza :-).

kafar

Co z tym uzusowieniem od przyszłego roku ? Bo składki ktoś będzie musiał opłacić. Jeśli pracodawcy przerzucą ten koszt na pracownika, to realnie zmniejszy wynagrodzenie. A pocieszenie, że w końcu odkłada się na swoją emeryturę niekoniecznie wszystkich musi zadowalać. Boję się że mało zarabiając teraz w Greeku będę zarabiał jeszcze mniej.

Desper
@kafar

@kafar, ty lepiej zacznij szukać innej pracy, bo pewnie już niedługo nas wszystkich -tych z listy śmieciowej-zwolnią z greka i zartudnią emerytów i rencistów. Jesteśmy biednymi ludzmi. Gdzie my żyjemy!!!

byly pracownik

Szkoda waszego czasu ,na prace w tej firmie niemila atmosfera male pieniadze;obiecanki cacanki.Odszedlem i jestem zadowolony

Firma Greek Trade jest bardzo sprawna administracyjnie, także jeśli chodzi o dobór firm zewnętrznych, a wysokie wymagania merytoryczne niepozbawione są troski o warunki pracy ludzi - co nie jest częste w obecnej rzeczywistości rynkowej. Wydaje się, że przyczyną takiego stanu rzeczy jest wrażliwość rządzących firmą kobiet.

EMIG

Nie ma co porównywać?.....Greckie rodziny funkcjonują lepiej pomimo kryzysu niż wy w najlepszych latach, co zresztą widać po efektach ostatnich ośmiu lat rządów PO. Zachodnie banki i korporacje finansowe usiłują zniszczyć kulturę i tradycję Grecką wykupując długi znacznie poniżej ich wartości, żądając ich spłaty ich pierwotnej wartości od rządu - czyli państwa - powstaje kolejny dług. Nie dlatego, że ktoś ma przerwę w pracy, z resztą was też to czeka. Czy to z euro wprowadzonym przez Komorowskiego, czy ze złotówką sprowadzoną do poziomu wartości papierka po cukierku, jeden kij. Chodzi o to, że pozwalacie bankom kreować pieniążki przy okazji udzielania kredytu. Jednak niezależnie od zawiłości w Grecji człowiek będzie zawsze człowiekiem nie albo numerkiem albo korposzczurkiem czy innym członkiem (lemingiem, słoikiem), systemu kredytowego stworzonego przez banki. U was pewnie zaraz koniec przerwy na zupkę błyskawiczną, a ja na plaży z żoną i dziećmi. Potem dobre jedzenie, po którym nie trzeba zmywać, bo zrobi to kto inny -w końcu mamy kryzys-. Pozdrawiam was moi byli rodacy i zapraszam zakosztować naszego kryzysu, biedy czy co tam sobie wyobrażacie:)

@EMIG

Ale teraz dowaliłeś zarozumiały pseudozarobasie...Nie znoszę traktowania innych z góry,a sytuację GReków znam dość dobrze bo mam tam sporo rodziny.Spójrz więc wokół siebie i zweryfikuj pozbawioną logiki odpowiedź,bo w GRecji jest źle,bardzo źle.Oczywiście jest margines społeczeństwa,któremu powodzi się dobrze.To piękny kraj wspaniałych ludzi,ale nie porównujpotencjału ekonomicznego Polski i Grecji bo się ośmieszasz,na tę chwilę Grecja to Polska lat 90 tych...

EMIG
@Weteran

Weteran, trzeba tam pomieszkać i popracować aby dowiedzieć ile wart jest wasz czas. Jak ważny jest ten, który poświęcacie rodzinie i znajomym żeby zrozumieć, że to wy się mylicie i powinieneś wiedzieć, że grek jak dwa razy dziennie nie skłamie to jest chory. Grecy z dumą opowiadają o tym, że starożytnych czasach Hermes otrzymał zadanie aby rozrzucić trzy worki kłamstw nad ówcześnie znanym światem i przez "przypadek" dwa mu się rozsypały nad Helladą [Grecją]. Dzięki temu przetrwali [język i kultura] 600 lat pod tureckim jarzmem ale daleko im do prostoliniowości w myśleniu delikatnie mówiąc. Jako ludzie są przyjacielscy, mili i opiekuńczy, jako pracodawcy są szubrawcy, kanciarze i oszuści, jako pracownicy są leniwi, mało efektywni, kombinatorzy, fuszerka na co dzień - będą poprawiać przez tydzień ale zapłać za każdy. Ale ty Weteran, widać, że żyjesz w platformerskim matrixie i opiewasz szczęśliwość i dobrobyt a to tylko "ciepła woda w kranie"

@EMIG

Rzeczywiście Polacy to same szczerowinki...Pakujesz wszystkich Greków do jednego wora,a wiesz dobrze ,ze w Polsce równierz jest mnóstwo nieuczciwych pracodawców tzw szara strefa z powodzeniem omijająca ZUS i podatki( zbyt wysokie notabene).Co do fachowości bez przesady tam także są fachowcy i partacze podobnie jak u nas różnica polega na tym ,że są poprostu drożsi od imigrantów.Jedyne co mogę im zarzucić to atmosfera lenistwa,ale może to wynika z klimatu?Jakoś Świat bez Polaków istniał i istnieje,bez Greków gorzej bo to oni pokazali starożytnemu Światu kulturę,sztukę,naukę,do dziś takie imiona jak Arystoteles,HIpokrates i inne padają na wykładach wyższych uczelni,a filozoficzne wywody są przykładem dla współczesnych..

kopacz

Jestem zadowolony, chociaż mam inne ambicje ale rzeczywistość- tu i teraz, dziecko- i liczy się kasa, dlatego obiektywnie trzeba przyznać, że T. choć nieraz bywa wielkim skurwielkiem, to ostatnie premie zadowoliły. Grajmy dalej w tym zespole. Wielkie DZIEKI.

Ojciec dyrektor
@kopacz

Co do premii,nie ma za co :-),nie założysz kasku to ci ją zabiorę i się wyrówna,ale grajmy dalej w tym zespole,.....tzn:jak wam zagram tak będziecie tańczyć

Mirosław

Jak widać, po 25 latach, zupełnie zatracilśmy instynkt samozachowawczy i nadal nie interesujemy się polityką od strony technicznej - wolimy zaglądać od strony fasadowej - kto ma ładniejszą buźkę,ładniej mówi i jest lepiej ubrany. Jesteśmy strasznie "rozpolitykowanym" narodem,który myśli,że wie wszystko na temat naszej polityki a tak naprawdę od lat wybiera te same towarzystwo od okrągłego stołu, zatem czas na zmiany rządu i prezydenta. Rząd powinien być techniczny,oparty na ludziach godnych zaufania i wykształconych,którzy mają w sobie chociaż krztę patriotyzmu, tylko tacy ludzie mogą zmienić bieg historii. Obecna sytuacja przypomina przykręcanie śrubki i czekanie kiedy w końcu Polacy zaczną padać z głodu lub pogrążą kraj w anarchii tak jak w roku 81. Jeśli nic się nie zmieni to możemy być pewni,że nasz kraj po raz kolejny stanie w obliczu konfliktu wewnętrznego. Tym razem nie będziemy mieli przeciwko sobie czołgów Jaruzelskiego z namalowanym orłem bez korony - teraz czekamy na interwencje stabilizacyjną Europolu - międzynarodowej milicji Unii Europejskiej.

Małgorzata - taka jak wiele innych.

Wytłumaczcie mi jak to (usunięte przez administratora) jest że tysiące ludzi w Polsce haruje za 1200zł bez umów albo i z umowami a koszt wynajmu mieszkania przekracza czasem tyle albo jest równe z kwotą zarobków. A gdzie żeby coś kupić, gdzie pieniądze na jedzenie ? Dlaczego w naszym kraju to wszystko takie (usunięte przez administratora)kto odpowiada za takie coś żeby pensja wynosiła tyle samo ile wynajem mieszkania. Przecież k***a na zachodzie sprzątaczkę albo zwykłego drogowego robola stać na własny dom, jedzenie, samochód a u nas człowiek haruje jak idiota i dostaje marne ochłapy.

Weteran
@Małgorzata - taka jak wiele innych.

Małgorzato,problem w tym,że na zachodzie po to by obecna nacja miała dobrze pracowały pokolenia.U nas demokracja,kapitalizm tak naprawdę dopiero startuje .To właśnie my dostaniemy najbardziej po dupsku jako pokolenie ,które płaci najwięcej ..Fakt faktem relacja między zarobkami ,a kosztami utrzymania w naszym kraju jest conajmniej dziwna.Wszyscy zarabiają mało i narzekają ,ale jakoś życie się kula .Niestety póki co w naszym kraju są albo bogaci,albo biedni ,brakuje klasy średniej,która na zachodzie jest fundamentem ekonomicznym społeczeństwa.Cóż uśmiechnij się Małgorzato,nasze dzieci będą miały lepiej

Weteran

Co.Bi. Pomyśl jeszcze o kosztach egzystencji w Grecji i w Polsce,sam prąd ,woda,czynsz jest kilkukrotnie droższy.Zarobki to jedno,a siła nabywcza to drugie.Gwarantuję Ci ,że wolałbyś polskie 1500zł niż greckie 600 euro...

Co.Bi.

Weteran nie zaciemniaj i nie rrznij głupa Kliknij w gogle najniższa pensja w Grecji i masz: 683,76 EUR na miesiąc (lip 2014) i na przyszłość zapamietaj że ludzie nie są glupie.

Szok

1300 PLN???? To są jeszcze takie pensje gdziekolwiek???

Weteran

K.o. W takim razie Ty jesteś Polak frajer i leszcz powalony...Nie obrażaj jeżeli sam nie chcesz być obrażany,nie podoba się to możesz się zwolnić.

k.o.

Tak, tak , tak,...nie, nie ,nie,... bla, bla,..ble i ..... mamy PIP-e ! Może w końcu wezmą się za te urągające godności człowieka głodowe stawki godzinowe za pracę w świątek piątek i 1300zł na łapę!!! bo to GREK-WYZYSKIWACZ.

NIVE

@robokop, człowieku! Zajmij się sprawami ważnymi, także dla naszej firmy-myśl pozytywnie o przyszłości Swojej i Innych w NASZYM Greeku, szanuj i zostaw w spokoju "rządzące kobiety" bo One robią wszystko dla Nas i masz rację, że są ładne. Dobrze, że grasz w piłkę, ja też jestem pasjonatem footbolu. Odkryj się ...(moze na fejsie).. i porozmawiajmy o firmie i nie tylko! Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Greek trade - Kraków

• Jak się pracuje w Greek trade?

Zobacz opinie na temat firmy Greek trade tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greek trade?

Greek trade