Opinie o Greek trade w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Greek trade. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Greek trade o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greek trade w Kraków

robokop

Drogie panie, czasem jak idę aleją handlową, niektóre atrakcyjne kobiety mają dziwne miny, zupełnie nie adekwatne do sytuacji. Te miny krzyczą, jestem bardzo ważna, gardzę wami, wtedy uśmiecham się pod nosem. Na szczęście to tylko ułamek atrakcyjnych kobiet, nie każda...ale w Greku usadowiły swoje p..y na piedestale firmy i rządzą nami...a ja rzyg, rzyg ...rzygam...i wolę grać w piłkę, chociaż przyznaję,że JESTEśIE niesamowite.

robokop

Zwiazki zawodowe? Chleba i igrzysk-tego trzeba. Ciepła micha zupy i w piłkę kopaną , zresztą to także się liczy, że T. chce z nami biegać, no ale przecież tworzymy zespół i wolę jego niż te wciąż skwaszone miny rządzących bab.

Batman
@robokop

Twój nick wszystko wyjaśnia i usprawiedliwia Cię troszkę-robokop,..czyli mózgu brak.

@Batman

nie tylko skwaszone ale i złośliwe są te rządzące baby - prawdziwe Badwoman.

Mnich
@robokop

Gdyby nie to,że to fałszywy wpis i manipulacja (Wszyscy tworzymy jeden zespół. Drużynę w której gramy na różnych pozycjach o jeden wspólny cel... bla bla bla pod oświeconym kierownictwem T.,który jest dla nas cieniem w upalne dni i słoneczkiem zimą... bla bla bla -czy ktoś się na to jeszcze nabiera?), to wyglądałoby na to drogi robokopie, że masz potrzeby na poziomie psa - miska i pobiegać.

oko
@Mnich

Mistrz! W samo sedno! Miska, pobiegać i żeby pańcio był w dobrym humorze(bez "skwaszonej miny") i pogłaskał.

nicki
@oko

Pańcio to mu rzuci patyk i obieca, że jak będzie szybko aportował to daleko zajdzie i dostanie nagrodę (premię). Oczywiście tylko obieca.

villar

przepraszam czy ktoś widział wkrętarkę....

maga

Dziękujemy za posiłek regenarycyjny, chociaż nie był za bardzo ciepły, ale to i tak dla nas wiele. magazynierzy.

Firma Greek trade w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko MAGAZYNIER PRODUKCJI. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Helik

Brawo! Po dzisiejszych wyborach, GRECJA skończy z wyrzeczeniami! T.u.s.k.- auf wiedersehen, to początek końca eurokołchozu! Teraz zaprzyjaźnione media z TVN (T.u.s.kVisionNetwork) i gazetą wybiórczą na czele, będą szczuć na Greków, tak jak wcześniej na Węgrów, za to, że nie chcą być strzyżeni jak barany. Albo jak te pełowskie chłopy pańszczyźniane - frankowicze. Statystyki czasu pracy: Holender ok 1500 godz. rocznie, Niemiec - 1700, Polak - 2000, a Grek? No kto zgadnie? 2100! Ot, niespodzianka! Kiedy my się obudzimy?!

Weteran

Nive zbyt wyolbrzymiają problem,tak mi się wydaje.Naprawdę czujesz się poniżany.wykorzystywany itd? Co do trybika to się zgodzę,wszyscy nimi jesteśmy,firma to maszyna a ludzie to jej elementy.Tak było jest i będzie,a hierarchia jest wszędzie,w każdej organizacji ,firmie są przełożeni i podwładni to normalny układ.Nie rozumiem Twoich pretensji,ktoś Cię poniża?Podaj przykład.

@Weteran

Pszepraszam !....- bo nie podoba mi się Twoja stronniczość(..) Ale mimo wszystkich spraw nas dzielących...tych społeczno-politycznych, bardzo Ciebie cenię ........z różnych względów. Pozdrawiam, NIVE.

NIVE

Rynek pracy jest zwichrowany, bezrobocie - wysokie, więc ludzie boją się o pracę, mają chaos w głowach, bo nie wiedzą, czego oczekiwać, a przy tym wszystkim jest duże rozwarstwienie płac - "poganiacze" zarabiają zdecydowanie więcej niż "niepoganiacze", co oczywiście budzi poczucie bycia niesprawiedliwie traktowanym. To ostatnie jest najgorsze z punktu widzenia pracownika - kiedy widzi, że jest źle traktowany i źle wynagradzany w stosunku do swojego wkładu pracy. Tak rodzi się poczucie frustracji i bezradność, silnie związane z poczuciem bycia wykorzystywanym. Stąd już tylko krok do myślenia o sobie w kategoriach trybiku w niewolniczym systemie pracy. Dlatego stoję murem za poszanowaniem praw pracownika, zanim firma zrobi z pracownika niewolnika... w rynkowych realiach III RP.

Luzik

byłem na rozmowie na stanowisko biurowe. Ogólne pytania o swoje dotychczasowe obowiazki na stanowisku pracy, test z angielskiego i Exela. Ogólnie Pani na poziomie. Rozmowa ok. Czekam na informację, mają wysyłać nawet negatywną. W przypadku poztywnej ma być rozmowa z przyszłym przełożonym.

on
@Luzik

chyba cie porabalo

NIVE

W atakach na związki zawodowe nie bez racji używa się jako głównego argumentu kontrowersyjnych zachowań liderów związkowych, jak to mówi Weteran- darmozjadów. Ale dajmy temu spokój, bo w ten sposób przysłaniamy inny, dużo ważniejszy problem. A mianowicie taki, że po jednej stronie rynkowej barykady stoi pracownik, który kieruje się strachem przed stratą pracy, a po drugiej menadżer-ekonom, który kieruje się interesem ekonomicznym przedsiębiorstwa. Wszystko byłoby w miarę logiczne, gdyby nie to, że tylko ta druga grupa ma luksus działania w warunkach wolnego rynku. Dlatego z wyrozumieniem traktujmy stronniczość Weterana, który oczywiście ma swoją rację!

@NIVE

Widzisz NIVE tu się mylisz..Tak naprawdę wszyscy jedziemy na jednym wózku,pracowników firmy nie dzieli nic prócz wykonywanych zadań ,uposażenia i poziomu oczekiwania ze strony przełożonych.Każdy z nas bez względu na zajmowaną pozycję ma możliwość wyboru ..Czemu moją postawę oceniasz jako stronniczą a nie obiektywną? Wydaje mi się ,że to właśnie Ty murem stoisz po stronie pracowników pomijając realia rynku i przeszkody z jakimi musi borykać się firma.Postawą roszczeniową zbyt wiele nie zyskasz,tutaj do interesu się nie dokłada jak do górników..

NIVE

Wydaje się, że w Greek Trade brakuje organizacji związkowej. W Unii Europejskiej prawo do obrony interesów pracowniczych jest podstawą nowoczesnego państwa, a nie tylko hasłem jakiegoś "Bolka", o którym mówi "Weteran".

@NIVE

NIVE chcesz w tak małej firmie znaleźć miejsce dla darmozjadów związkowców? Człowieku w jakiej Ty epoce żyjesz?Akurat jeżeli chodzi o tę firmę prawa pracownicze są ściśle przestrzegane,podobnie z BHP.Tu trzeba tylko pracować solidnie ,bez ściemy,handlowcy muszą "robić cyfrę" ,magazynierzy mają wysyłać towar z jak najniższym poziomem pomyłek,a logistyka ma korzystać z solidnego i przystępnego cenowo transportu.Firma ma zarabiać kasę i żywić nasze rodziny,występowanie przeciwko niej jest zwykłą głupotą i brakiem wyobraźni.Czasy mamy trudne,gdzie się nie obejrzysz jest coraz gorzej,utrzymanie aktualnego poziomu ekonomiczno-rozwojowego uważam za sukces.Oby nie było gorzej...

mech

Wszyscy "pokrzywdzeni"piszecie,jakie to macie złe warunki pracy.A przeciez sami piszecie o wózkach cytuję:"fakt niektórzy jeżdżą jak jeżdżą",wątek wyścigów też już byl tu poruszony.A może macie jakiś filmik o ciekawym wykorzystaniu wózków? No macie? Piszecie też (cytuję "miśka") pomyłki są i będą bo jest bałagan - ale to przecież wasza zasługa.Później "misiek" błaga "przymknijcie oczy na błedy i czas realizacji zamówień" a jednocześnie"góral" pisze,że mu robota pasuje bo można polezeć.TAK PRACOWAĆ NIE BEDZIEMY! Statystyka błedów i pomyłek w waszym wykonaniu nie moze być taka jaka jest.Wbrew temu co piszecie firma stwarza możliwości rozwoju osobom szczerze dbającym o jej interes.Weźmy się do roboty to wszyscy na tym skorzystamy.

Balala

Proszę o opinie na temat pracy na stanowisku: pracownik działu handlowego? ogloszenie ukazało sie kilka dni temu Czy praca stacjonarna czy wiecej w terenie? ile tam mozna zarobić podstawy?

(...)

Jest tu sporo głosów z troską mówiących o firmie i poprawie jej funkcjonowania. Zatem, co sądzicie abyśmy jakoś się zorganizowali wokół ważnych spraw?

vincit qui patitur
@(...)

To nie są sprawy do roztrząsania forach.W realu też nie widzę takiej możliwości.By mogło coś się zmienić,muszą chcieć tego Ci na górze.Masz jakiś pomysł który coś zmieni,a który nie narazi szeregowego pracownika na problemy ze strony osób którym nie zależy by coś zmieniło się na plus ?. W firmie pracują też ludzie którym zależy nie tylko na ciepłej posadce,wykonują swoją pracę z zaangażowaniem dbając również o wizerunek firmy i dobrą atmosferę,niestety w pojedynkę niewiele można.

Widać, że pisze tu bidny proletariat albo służby prezesa i obie strony mają swoje racje... chociaż sympatyzuję z tymi pierwszymi, bo rzeczywiście zarobki są pod psem! Ja natomiast jestem w greku tylko dla niesamowicie pięknych i oddanych kobiet i tylko za to cenię naszego estetę, Prezesa-Greka.

NIVE

Weteran! W imię lepszej sprawy, z Twoimi talentami, zacznij także przekonywać decydentów spółki aby lepiej wsłuchiwały się w głos ludu-vox populi vox dei!

@NIVE

Nie postrzegam firmy tak jak Ty NIVE więc nie mam zamiaru walczyć o coś o czym nie mam wiedzy.Masz problem walcz o swoje nie szukaj wyręki u mnie.Jestem przekonany ,że Twoje argumenty zostaną wysłuchane i zweryfikowane.A tak nawiasem chcę zauważyć ,ze czasy komuny się skończyły,mamy gospodarkę rynkową,kapitalizm w czystej formie,nie czas na wystąpienia w stylu Wałęsy

magazynier,jeden z wielu

Z całym szacunkiem,z Twojej wypowiedzi wynika że pracujemy w innych firmach ,albo nie wiesz jaka jest atmosfera bo siedzisz za biurkiem,choć i tam jest różnie.

magazynier,jeden z wielu

Oszczędza się na wszystkim,nawet na posiłkach regeneracyjnych dla pracowników.Stan techniczny wózków widłowych woła o pomstę do nieba.Tworzy się fikcyjne oszczędności które istnieją tylko na papierze by zabłysnąć w oczach Prezesa.Dzieje się tak zawsze kiedy Szef mieszka daleko od firmy i jest tylko kilka razy w miesiącu,wie wtedy tak na prawdę tylko tyle ile mu powiedzą ci którzy mają z nim kontakt w czasie jego wizyty,a wiadomo że dowie się tylko jak jest super,jacy są zajebiści i jakie to oszczędności wprowadzili w swoim dziale,..a że kosztem ludzi,wizerunku firmy...to nie jest już istotne.Mam nadzieję że nowy rok przyniesie jakieś zmiany,że wszystkim nam będzie się pracować lepiej,w bardziej przyjaznej atmosferze.

NIVE

Tak, Greek Trade nie stoi w miejscu, ale kosztem niskiej płacy pracowników będących pod batem ekonomów-wyzyskiwaczy....też ciężko tyrających.

@NIVE

Co do płac jest różnie,jedni są zadowoleni inni mniej,każdemu życzę tej pierwszej opcji,ale jeżeli chodzi o bat ekonomów to bez przesady ..W firmie moim zdaniem panuje fajna atmosfera pozbawiona mobbingu czy innych form nacisku,przynajmniej z czymś takim się nie spotkałem.Wracając do kwestii ekonomii tak krawiec kraje jak mu sukna staje,czyli firma płaci tyle na ile ją stać,jakby nie było została stworzona po to by zarabiać,to nie fundacja

Weteran

To że firma się rozwija to chyba pozytywne zjawisko,kto stoi w miejscu ten się cofa.Lepiej pracować w stabilnej ekonomicznie firmie niż nie.

obserwer

Greek cały czas inwestuje i się rozwija, tylko my robole coraz biedniejsi-płace stoją i ogólne podenerwowanie.Ale może w nowy roku będzie lepiej!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Greek trade - Kraków

• Jak się pracuje w Greek trade?

Zobacz opinie na temat firmy Greek trade tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greek trade?

Greek trade