Opinie o Greek trade w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Greek trade. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Greek trade o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greek trade w Kraków

Felix

Uważam, że firma powinna wykazywać choć odrobinę szacunku do kandydatów i poinformować o wynikach rekrutacji, szczególnie jeżeli odbyło się kilka rozmów. Niestety niskie standardy firmy przywoływane w innych opiniach, również w opisywanej sytuacji się sprawdzają. Możliwe jednak ze mottem przewodnim firmy się udawanie greka co by wyjaśniało wielkie kwestii ;)

Kandydatka
@Felix

Zgadzam się! Też bralam udział w rekrutacji na Zakupowca i bylam zapewniana przez Panią Dyrektor, że odpowiedź - pozytywna czy negatywna będą udzielane do 2 tygodni od rozmowy. Minęło ponad 2 tygodnie i zero informacji. To zupełny brak szacunku do drugiej osoby i poświęconego przez nią czasu. Jeśli wymaga się profesjonalizmu od kandydata, to powinno też się go prezentować samemu.

Ostatnio jeszcze ktoś się pytał o sprzątanie hali produkcyjnej a na niej samej jak się teraz pracuje? na stronie jest krótka oferta, piszą w niej o obsłudze maszyn oraz urządzeń produkcyjnych - jakich? W jakim są stanie i czy to ciężka praca?

Felix

@Felix

A zdradzisz kogo teraz szukali? Wcześniej wrzucali oferty na taki portal ale obecnie widzę ze cos jest w nim pusto. Opinii od trzech miesięcy także nie było, wiec kogo teraz szukają i ze względu na co?

M Nowy wpis
@Felix

Potwierdzam, mam bardzo podobne doświadczenie. Co ciekawe aplikowałem na jedno stanowisko, a podczas rozmowy okazało się, że firma de facto szuka pracownika na całkiem inne stanowisko. Finalnie, po kilku spotkaniach i oczekiwaniu na ostateczną decyzję kontakt ze strony firmy (po mimo zapewnień) nie nastąpił. Samo Greek Trade ma na pewno ciekawy profil jako producent i sprzedawca, praca w dziale handlowym wydaje się interesująca. Pozdrawiam

Kandydatka Nowy wpis
@Felix

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Greek trade?

Rysiu

Jest ta praca sprzątanie hali produkcyjnej. Wygląda to na sporo roboty, bo samego sprzątania dużo, a jeszcze prowadzenie dokumentacji. Robi to większa grupka, czy jedna osoba? I czemu taka duża rozpiętość zarobkowa od 3 800 do 5 600 brutto? Skoro tutaj piszecie, że nawet na produkcji nie ma 4 000, to czy sprzątacz zarabia więcej. Jak to jest?

Firma Greek trade w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko MAGAZYNIER PRODUKCJI. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Handlowiec

Dzień dobry, Chciałem zapytać jak wyglądają warunki pracy w dziale handlowym w Krakowie? Jakie zarobki? Jakie plany sprzedaży? Jak z premiami? Czy jest rotacja pracowników? Czy jest duże ciśnienie na sprzedaż?

Szukam pracy w mieście Porszewice gm. Pabianice. Interesują mnie średnie zarobki w wysokości 4200 . Czy ktoś wie, czy mogę liczyć na takie w firmie Greek trade?

Jola z Opola

Oczywiście,nawet netto, jak odejmiesz 2 tys od tego

@Abc a jak z wzajemnym szacunkiem?

Abc
@Kasia

Osobiście nigdy nie spotkałam się z sytuacją problematyczną pod tym względem. Uważam też że właściciele i kadra dbają o to żeby nie było sytuacji w których ktoś jest obrażany.

mega
@Abc

chyba w innej firmie pracujesz

@mega

Ponieważ kadra jak i szef obrażają ludzi

GT Kraków

Szanowni Państwo, obecni, byli i potencjalni pracownicy Greek Trade Sp. z o.o. W związku ze wzrastającą ilością wpisów na temat naszej firmy, Zarząd podjął decyzję o konieczności częstszej obserwacji pojawiających się opinii oraz udzielania odpowiedzi i wyjaśnień, na merytoryczne pytania i opinie. Firma szanuje prawo do swobodnej wypowiedzi. Istnieje i zawsze istniała możliwość kontaktu mailowego, telefonicznego i bezpośredniej rozmowy z przełożonymi, z kadrą managerską a także z Prezesem Zarządu, który jest dostępny na co dzień w Krakowie i regularnie raz w tygodniu w Porszewicach. Opinie i uwagi można również wyrażać anonimowo (od lat dostępne są odpowiednie skrzyneczki, wszyscy wiedzą gdzie). W sieci nikt nie weryfikuje tego, czy osoba zamieszczająca opinię jest lub była pracownikiem firmy, jak również tego czy opinia jest prawdziwa a ewentualne zarzuty poparte dowodami. Anonimowość jest wygodna a wolność wyrażania opinii na każdy temat to bez wątpienia jedno z największych dobrodziejstw i przekleństw Internetu jednocześnie. Niestety, anonimowość sieci sprzyja przede wszystkim komunikacji negatywnej a czasami wręcz napastliwej i wykraczającej nie tylko poza dobre obyczaje ale też obowiązujące prawo. Firma zapewnia, że rozpatrzy wszelkie zgłoszone opinie, jeżeli tylko są prawdziwe i poparte dowodami. W innym wypadku nie można pozwolić, by dobre imię firmy, na które wszyscy pracujemy od ponad ćwierć wieku było szkalowane, a poszczególni pracownicy obrażani i pomawiani.

Ciekawy
@GT Kraków

Super,proszę więc o odniesienie się do wpisów (usunięte przez administratora) i innych którzy wyrazili negatywne opinie,czyżby wszystkie te wpisy były manipulacją ,mającą na celu nadszarpnięcie dobrego imienia firmy ???

@GT Kraków

Dobrze że ludzie wypiwiadają się na forum bo tak wszystkie niewygodne tematy zamiatane są pod przysłowiowy dywan . Oczywiście forma przekazu często ma wiele do życzenia . Wulgaryzmów nie brakuje a nie chodzi o to żeby obrzucać się epitetami . Jest natomiast wiele prawdy w tym co czytam na forum od jakiegoś czasu . 3/4 opinii to szczera prawda. A na koniec ludzie szukajcie nowych perspektyw zamiast jęczeć !!! Zadowolona (y) z nowej pracy !!!!!

Oko
@GT Kraków

Usuwanie przez administratora Goworka negatywnych wpisów na wasze zadania stało się normą, zero obiektywizmu i refleksji że strony zarządu, na temat firmy można pisać tylko dobrze albo wcale.

@Ciekawy

Twoja ciekawość nie zostanie zaspokojona . Wszystkie nicki do których firma miała się odnieść zostały usunięte choć były mega kulturalne . Tak najlepiej byłoby zostać przy skrzyneczkach gdzie niewygodne opinie są odkładane do lamusa . Znam conajmniej kilka osób które wyrażały głośno swoje opinie . Nie ma już ich w szeregach GT bo albo sami odeszli albo zostali zwolnieni!!! Opinie podrzędnych pracowników wogóle nie są brane pod uwagę !!Jak grochem o ścianę !!!! Ryba lubi się psuć od głowy !!!!

Oko
@GT Kraków

Anonimowe Skrzyneczki, dobry żart, raz ze pod okiem kamery a drugie, kto je sprawdza, opróżnia???. Bezpośrednia rozmowa z Prezesem???. Tak, z pewnością nikt nie domyśliłby się po co zwykły pracownik był u Prezesa.. rzeczywiście, pełna anonimowość zapewniona.

@Oko

Usunięte wpisy zawierały wulgaryzmy lub/i pomówienia.

@Ciekawy

Pracownicy zostali powiadomieni z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem o zmianie terminu wypłaty wynagrodzeń.

@XYZ

Administrator GW usuwa z automatu treści niezgodne z regulaminem serwisu.

@Oko

Skrzyneczki nie są "pod okiem kamery", prezes zapoznaje się z tym, co tam znajdzie i nie odmawia nikomu bezpośredniej rozmowy, ani zwykłym ani niezwykłym Pracownikom.

Julka
@GT Kraków

To przykre, że moja opinia oraz wspomnienie o mnie w komentarzu innej osoby zostały usunięte. Nie na tym polega przecież dyskusja. Nie było w moim wpisie żadnych obraźliwych słów względem kogokolwiek personalnie - można sprawdzić w archiwum internetu, tu nic nie ginie, w przeciwieństwie do gowork :-) Na tym właśnie polega prawdziwa klasa - umiejętności przyjęcia konstruktywnej krytyki i wyciagnięcia z niej wniosków, a nie usuwaniu niewygodnych komentarzy, ukazujących to, co myśli większość pracowników. Dlaczego nikogo nie zastanowi ucieczka z firmy tylu osób, także z dużym doświadczeniem zarówno w branży jak i w samym GT? Czas się obudzić i zmienić pewne rzeczy, posłuchać opinii z tego portalu, nie odbierać ich jako atak personalny tylko dobre rady i zatrzymać falę zwolnień. Inaczej będzie tylko gorzej - a szkoda, bo firma sama w sobie ma potencjał, ale jak mówi mądre powiedzenie: „kto stoi w miejscu, ten się cofa”.

@Julka

Zgadzam się z Tobą w 100%. Pamiętam Twój wpis i dziwię się że został usunięty . Szkoda czasu na ten portal !!!

ktoś
@Julka

Julka -w samo sedno !!!

Noe

Tragedia.,grecka????? rece opadają

Nika
@GT Kraków

Jak to jest Szanowny Zarządzie ,pracownicy na szkolenie muszą jeździć własnymi samochodami,a dyrektora magazynu po pracy odwozi się pod sklepik małżonki firmowymi autami,tak wygląda wasza równość,na zasadzie co wolno wojewodzie to...... ?.Liczę na odniesienie się zarządu do tej kwestii ,czyżby w dalszym ciągu GT Por. było prywatnym folwarkiem dyrektorów i miejscem do załatwiania przez nich spraw prywatnych w godzinach pracy ?,czy tylko szeregowi pracownicy rozliczani są z czasu pracy,kilometrówek ???.Czekamy na wyjaśnienia.

PX
@Nika

I tyle się dowiedzialas

@GT Kraków

O rany,ale tekst aż się boję!!!!! Prawda jest taka ,że niestety praca jest fajna ,zapłata terminową ale ,ale,ale NIESTETY kierownictwo .... ufffff tragedia , żenada ,przerost formy nad treścią

@GT Kraków

Śmiecie mówić o kadrze menadżerskiej i zarządzającej której wiedzy merytorycznej jak i zwyczajnej kultury osobistej posiada zero !? Szkalujecie to wy pracowników, nie doceniacie i mobbingujecie, trzeba powiedzieć otwarcie o niektórych rzeczach niestety! Ale zaraz pewnie tą opinie usunięcie i zostawicie te wygodne dla siebie. Przyszłym pracownikom - serdecznie nie polecam!

Master of chairs

Pracowałem tam długie trzy i pół miesiąca. Od pierwszego dnia czekałem na wymianę krzesła - które się nie nadawało do siedzenia - połamane z krzywym oparciem, zagrażające bezpieczeństwu, bo cały czas trzeba było uważać żeby się nie przewrócić. Po dwóch miesiącach oczekiwania i leczenia kręgosłupa przyszedł Pan konserwator i próbował je naprawić. Coś poskręcał, i przez jakieś dwie godziny było w miarę OK., później oparcie wróciło w to miejsce gdzie zwyczajowo powinno znajdować się po kilkunastoletniej eksploatacji krzesła przez wiele osób - bo rotacja jest ogromna. Do mojego odejścia krzesła nie udało się wymienić. Ten przykład w 100% oddaje sytuacje w firmie. Kierowniczki, dyrektorki, PO kierowników i ich inne odmiany, których jest niezliczona ilość przyszły do pracy wtedy co przywieźli krzesła. W momencie kiedy zaproponowano mi plan o ponad 100% wyższy niż obroty generowane do tej pory, czyli dzień w którym złożyłem wypowiedzenie nie potrafiły nawet odpowiedzieć na pytanie skąd wzięły się te liczby, jak to zostało obliczone itd. - myślę że same były zaskoczone różnicą :( Zero profesjonalizmu, dojenie pracowników. Firma bardzo uboga informatycznie, zarówno w rozwiązania jak i wiedzę. Myślę, że dopóki nie zmieni się mentalność takich opinii będzie przybywać

Qwe
@Master of chairs

Trzy i pół miesiąca - to bardzo długo. A normalnie pracujesz tylko dwa tygodnie ?

Krzeseł ci u nas dostatek
@Master of chairs

Dziękujemy Panie Mack... za opinie. Jest ona trochę złośliwa i przesadzona. Krzesło jak wszystko ma prawo si zepsuć.Jak ktoś chce się do czegoś przyczepić to i tak znajdzie pretekst.Gdyby nie było u nas krzeseł i same problemy o których Pan pisze.To Firma nie utrzymała by się na rynku 25 lat.

@Master of chairs

O Boże,!! Cudne!! Tak ,tak dokładny opis sytuacyjny,niestety firemka jak w opisie ...ZERO zaangażowania w sprawy pracownicze ---robota ,wyniki etc na pytania skąd i dlaczego .. cisza.Panie dyrektorki ...ufffff tragedia !! Jak koś kiedyś napisał tragedia . .nie grecka ,Grek by się nie zawstydzil!!!!!!

Czy Greek trade ma ściśle ustalone godziny pracy?

lolo

zależy od działu i przełożonego, są takie działy gdzie możesz przychodzić 7-9 i po prostu informujesz o tym dzień wcześniej bądź danego dnia, a są działy gdzie przełożony życzy sobie konkretne godziny pracy. Jeśli zgodzi się na elastyczne, składasz jednorazowo wniosek o tzw. ruchomy czas pracy.

Wiecie, czy Greek trade udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

TT

tak

Maria

Hej, od wczoraj Greek Trade szuka pracowników na produkcję: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/produkcja-od-zaraz!-bez-doswiadczenia,lento.plc4c6a568566b745ab1547a09ee1ba38f,pabianice. Jak widać, nie wymagają żadnego doświadczenia w pracy. W związku z tym chciałbym zapytać osoby, które tam pracują, czy ta praca jest ciężka. Ile trwa nauczenie się jej?

jez
@Maria

praca nie lekka ale dla mnie okej

Jakie wartości są cenione w Greek trade?

Abc

Lojalność, uczciwa praca, zaangażowanie w zadania, tyle i aż tyle

mega
@Abc

Wazeliniarstwo,kompetencje są mniej ważne

Kostek

W pracy należałoby zająć się swoimi obowiązkami. Firma jest dobra i praca w fajnej atmosferze.

Xxl
@Kostek

Niestety,ale firemka taka seeee,bez perspektyw oczywiście jeśli odnosisz na kumpli to jest oki ....może coś osiągniesz . Oczywiście to Twój wybór ????

Lacky
@Kostek

To zajmij się swoimi obowiązkami a nie udzielasz się tu

Xl

Oj to fatalnie, i co na to szefostwo????

Czy w Greek trade jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Qwertyn

Nie,wszystko jest zamiatane pod dywan,długo nie popracujesz jak będziesz takie problemy zgłaszać.

Tom

Nie,raczej wszystko zamiatanie jest pod przysłowiowy dywan

Mała

Witam, aktualnie firma prowadzi rekrutację na stanowisko Sekretarki/ Sekretarza. Z opinii poniżej wnioskuję, że w firmie nie najlepiej się dzieje. Pytanie czy jest sens składać CV. Szukam nowej pracy, a nie chcę się zwolnić i potem żałować. Napiszcie jak obecnie wygląda sytuacja.

Tos

Nie ma sensu... Uwierz

@Mała

Wiem doskonale jaka to praca,pensja na czas, niestety mała . Humory, fohy... I OGROM PRACY Jeśli chcesz ryzykować i zwalniać się z pracy to Twoja sprawa, zastanów się czy warto.

Mała
@Nina

Możesz napisać jaką pensję oferują na tym stanowisku?

Marz

Marną

Mania
@Mała

...... zapytaj na rozmowie , niestety ale wysokość zwala z nóg

JaKaJa
@Mania

Zatrudnili już kogoś na stanowisko sekretarki?

Była
@Mała

Nie wiem jaką aktualnie proponują bo nie jestem w temacie od kilku miesięcy ale ostatnia stawka to 1800 pln brutto ????????Generalnie wszyscy pracownicy biurowi zarabiają marnie!!!!!

Nika
@JaKaJa

Uważasz ,że za takie pieniądze tak szybko znajdą ? ,optymistka z Ciebie

Sekretarka
@Mała

Pracowałam w firmie Greek Trade na stanowisku sekretarki i czytając niektóre negatywne opinie na jej temat trudno mi uwierzyć, że to ta sama firma. Ze względów osobistych musiałam zrezygnować ale okres, który tam spędziłam wspominam bardzo pozytywnie, przede wszystkim ludzie, którzy tam pracują. Od samego początku zostałam przyjęta bardzo serdecznie, zawsze mogłam liczyć na pomoc, szczególnie na początku . Jeżeli chodzi o wynagrodzenie, to na pewno nie jest to 1800 zł brutto, ja ktoś napisał. Przecież minimalne wynagrodzenie wynosi 2250 brutto, więc nie jest to możliwe. Moje było zdecydowanie wyższe niż 1800 na rekę. Polecam sprawdzić samemu i w ten sposób mieć informację z pierwszej ręki.

@Była

Z tego co się orientuje to nie ma już takiej stawki od niepamiętnych lat. Jak ktoś się nie orientuje to niech nie wypisuje bzdur.. Minimalna krajowa to 2250 brutto co wychodzi 1 633,78 PLN NETTO! . Rozróżniajmy Brutto od Netto .:)

Była
@Sekretarka

Sprostowanie zarabiałam 1800 netto . Takie są realia w sekretariacie . Najniżej uposażeni to pracownicy biurowi . Odeszłam i nie żuje . Każdy jest kowalem swojego losu :)

Były pr
@ja

Ciekawe rzeczy piszesz, rok temu miałem 1800 netto, a Pani dyrektor powiedziedziala mi że dobrze zarabiam.

@Były pr

Oj oj niestety prawda, marne pieniądze, mają człowieka za poniotło o o.... ZERO szacunku za ciężkia pracę.

Bożena
@Nina

Zawsze miej świadomość tego wysokość wynagrodzenia jest kwestią dyskusyjną. Jednym te oferowane przez tego pracodawcę wystarcza, a innym już nie. Nadal pracujesz w Greek trade, czy już postanowiłaś opuścić firmę? Nie widziałam, żeby ktoś ostatnio poruszał tu aspekt, związany z dodatkami pozapłacowymi. Czy w Greek trade pracownicy otrzymują do nich dostęp? Zachęcam Cię do dalszej aktywności na forum.

Uciekający
@Sekretarka

A przepraszam ile Pani tam pracowała? Trzy tygodnie? cóż można powiedzieć po 3 tygodniach pracy:)))))

Bronisław
@Uciekający

Po trzech tygodniach pracy rzeczywiście nie dużo można powiedzieć. Tym bardziej że przez ten okres nie da się ocenić wszystkich warunków zatrudnienia, które oferuje dany pracodawca. Wracając do dyskusji związanej z pracą w firmie Greek trade to chciałbym dowiedzieć się, jak obecnie wygląda sytuacja kadrowa w tej firmie? Jest zapotrzebowanie na nowych pracowników?

Krystyna
@Nina

A jak wygląda szansa rozwoju w firmie? Zdarzają się awanse?

@Były pr

No tak pani dyrektor zarabia 10 tyś a 1800 to całkiem fajna kasa ..... SUPER

Nin
@Uciekający

Nie, pracowałam 3lata więc znam specyfikę firmy i układy wiectwiem co piszę

Czy Greek trade praktykuje "luźne piątki"?

Nocek

Luźne piątki..... Ale wymagania, toż to robota i robota a nie opieprzanie - zapomnij

Bozydar

(usunięte przez administratora) firma co tu dużo mówić

Nicr

Widzę, że wiele postów zostało usuniętych.,a szkoda, niestety brak rolnych ocen. Hahahaharzecznik ale koszmar

Zostaw merytoryczną opinię o Greek trade - Kraków

• Jak się pracuje w Greek trade?

Zobacz opinie na temat firmy Greek trade tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greek trade?

Greek trade