Greek trade

Kraków

Opinie o Greek trade

Dominika
użytkownik zarejestrowany

@Jan a na jakie stanowisko się zgłosiłeś? Czyli rozmowa rekrutacyjna Twoim zdaniem nie jest przeprowadzana na najwyższym poziomie w Greek trade? Mógłbyś dać przykład pytań, które Cie tak zdziwiły? A stawka może była początkowa na okres próbny, a potem może można było liczyć na podwyżkę. Dopytałeś o to?

Jan

Byłem tam na rozmowie i stawka która mi zaoferowana była dla mnie nie do przyjęcia , szkoda tylko ze musiałem stracić kilka godzin aby się tam pojawić. Osoba która przeprowadzała ze mną rozmowę (ponoć pan dyrektor) chyba nie do końca widziała o co ma mnie pytać. Poziom pytan jak i sama osoba tzw pana dyrektora była na dosyć przeciętnym poziomie tak wiec było to dla mnie troszkę szokujące bo wydawało mi się ze rozmawiam z magazynierem a nie dyrektorem , ale po komentarzach już mogę się domyśleć , ze specjalnych kompetencji posiadać nie trzeba a znajomości góra. Tak czy siak, cieszę się ze nie wstawiłem w ich szeregi.

Dominika
użytkownik zarejestrowany

Może osoba ze stanowiska analityk finansowy powiedzieć @kropka1456 coś więcej o pracy w tym zawodzie w Greek trade. Chyba, że do tego czasu @kropka1456 sam złożyłeś kandydaturę na to stanowisko i chciałbyś innym zainteresowanym o nim opowiedzieć.

Maria

Po tym co piszecie to sie nie dziwie, ze ludzie nie chca tu pracowac. Moze nie chodzi o Firmę a o wspolpracownikow, jak wy sie tak do siebie odnosicie na zakladzie...

kropka1456

Witam, czy ktoś wie kto jest obecnie anlaitykiem finansowym Greek Trade w Krk?

koki

Witam, wlasnie do mnie zadzwoniono z tej frmy i zaproszono na rozmowe, potrzebuje się dowiedzieć na ile finansowo może liczyć specjalista ds. sprzedaży. Co to za stanowisko, czy to robota na telefonie czy raczej w terenie jako PH?

menn

To oczywiste, że przyjemnie jest pracować w otoczeniu nieprzeciętnych kobiet, chociaż pewnie jest tak, że atrakcyjna kobieta jest zmęczona nadmiernym zainteresowaniem płci przeciwnej i częstą zazdrością i niesprawiedliwym traktowaniem ze strony innych kobiet.

xy - prymityw...zazdrosna koleżanka...

fiołek
użytkownik zarejestrowany

czy dobrze prosperują, to mi osobiście ciężko jest stwierdzić. Jedyne co wiem, to fakt, że mają ciekawe ogłoszenia o pracę. Teraz na przykład mają zapotrzebowanie na speca ds. handlu zagranicznego. To może być dobrze płatna praca, znajomość języka :)

G.F.

Pani M. J. jest bardzo oryginalna i zawsze elegancka - ubiór skromny ale w swojej prostocie gustowny, dominują czerń i odcienie szarości-jest kobietą szykowną.

XYZ
@G.F. 31.10.2015, 18:05

Twoja opinia na temat firmy jest bardzo rzeczowa,z pewnością teraz do pracy w GT będzie wielu chętnych ludzi ......pozdrawiam Ciebie i Twojego lekarza :-).

kafar

Co z tym uzusowieniem od przyszłego roku ? Bo składki ktoś będzie musiał opłacić. Jeśli pracodawcy przerzucą ten koszt na pracownika, to realnie zmniejszy wynagrodzenie. A pocieszenie, że w końcu odkłada się na swoją emeryturę niekoniecznie wszystkich musi zadowalać. Boję się że mało zarabiając teraz w Greeku będę zarabiał jeszcze mniej.

Desper
@kafar 10.10.2015, 22:33

@kafar, ty lepiej zacznij szukać innej pracy, bo pewnie już niedługo nas wszystkich -tych z listy śmieciowej-zwolnią z greka i zartudnią emerytów i rencistów. Jesteśmy biednymi ludzmi. Gdzie my żyjemy!!!

byly pracownik

Szkoda waszego czasu ,na prace w tej firmie niemila atmosfera male pieniadze;obiecanki cacanki.Odszedlem i jestem zadowolony

T.

Potwierdzam zainteresowanie a wręcz troskę o pracownika (również odnośnie wysokości stawek). Odnoszę to do dyrektor J.-osoby konkretnej, zdecydowanej ale i taktownej, kobiety o dużym uroku osobistym.

Nick
@xy 15.12.2016, 18:25
he, he chyba ona sama to pisała o sobie, albo nie wiesz co oznacza słowo kobieta

Zastanawiam się,co skłoniło Cię do odpowiedzi na post sprzed roku ? nagły ból [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] czy zdziwienie, że będąc dyrektorem można być również dobrym człowiekiem,dbającym zarówno o dobro firmy jak i pracownika ? ,bo to że jesteś chamem i prostakiem widać po tym co napisałeś.

xy
@Nick 21.12.2016, 19:23

prostakiem lub prostaczką to ty jesteś i chamówą ( twoje słowa ), bo w mojej uwadze nie było obraźliwych i prymitywnych zwrotów takich jak twoje wazelino !

Firma Greek Trade jest bardzo sprawna administracyjnie, także jeśli chodzi o dobór firm zewnętrznych, a wysokie wymagania merytoryczne niepozbawione są troski o warunki pracy ludzi - co nie jest częste w obecnej rzeczywistości rynkowej. Wydaje się, że przyczyną takiego stanu rzeczy jest wrażliwość rządzących firmą kobiet.

EMIG

Nie ma co porównywać?.....Greckie rodziny funkcjonują lepiej pomimo kryzysu niż wy w najlepszych latach, co zresztą widać po efektach ostatnich ośmiu lat rządów PO. Zachodnie banki i korporacje finansowe usiłują zniszczyć kulturę i tradycję Grecką wykupując długi znacznie poniżej ich wartości, żądając ich spłaty ich pierwotnej wartości od rządu - czyli państwa - powstaje kolejny dług. Nie dlatego, że ktoś ma przerwę w pracy, z resztą was też to czeka. Czy to z euro wprowadzonym przez Komorowskiego, czy ze złotówką sprowadzoną do poziomu wartości papierka po cukierku, jeden kij. Chodzi o to, że pozwalacie bankom kreować pieniążki przy okazji udzielania kredytu. Jednak niezależnie od zawiłości w Grecji człowiek będzie zawsze człowiekiem nie albo numerkiem albo korposzczurkiem czy innym członkiem (lemingiem, słoikiem), systemu kredytowego stworzonego przez banki. U was pewnie zaraz koniec przerwy na zupkę błyskawiczną, a ja na plaży z żoną i dziećmi. Potem dobre jedzenie, po którym nie trzeba zmywać, bo zrobi to kto inny -w końcu mamy kryzys-. Pozdrawiam was moi byli rodacy i zapraszam zakosztować naszego kryzysu, biedy czy co tam sobie wyobrażacie:)

EMIG
@Weteran 12.04.2015, 21:40
Ale teraz dowaliłeś zarozumiały pseudozarobasie...Nie znoszę traktowania innych z góry,a sytuację GReków znam dość dobrze bo ma...

Weteran, trzeba tam pomieszkać i popracować aby dowiedzieć ile wart jest wasz czas. Jak ważny jest ten, który poświęcacie rodzinie i znajomym żeby zrozumieć, że to wy się mylicie i powinieneś wiedzieć, że grek jak dwa razy dziennie nie skłamie to jest chory. Grecy z dumą opowiadają o tym, że starożytnych czasach Hermes otrzymał zadanie aby rozrzucić trzy worki kłamstw nad ówcześnie znanym światem i przez "przypadek" dwa mu się rozsypały nad Helladą [Grecją]. Dzięki temu przetrwali [język i kultura] 600 lat pod tureckim jarzmem ale daleko im do prostoliniowości w myśleniu delikatnie mówiąc. Jako ludzie są przyjacielscy, mili i opiekuńczy, jako pracodawcy są szubrawcy, kanciarze i oszuści, jako pracownicy są leniwi, mało efektywni, kombinatorzy, fuszerka na co dzień - będą poprawiać przez tydzień ale zapłać za każdy. Ale ty Weteran, widać, że żyjesz w platformerskim matrixie i opiewasz szczęśliwość i dobrobyt a to tylko "ciepła woda w kranie"

@EMIG 12.04.2015, 23:10

Rzeczywiście Polacy to same szczerowinki...Pakujesz wszystkich Greków do jednego wora,a wiesz dobrze ,ze w Polsce równierz jest mnóstwo nieuczciwych pracodawców tzw szara strefa z powodzeniem omijająca ZUS i podatki( zbyt wysokie notabene).Co do fachowości bez przesady tam także są fachowcy i partacze podobnie jak u nas różnica polega na tym ,że są poprostu drożsi od imigrantów.Jedyne co mogę im zarzucić to atmosfera lenistwa,ale może to wynika z klimatu?Jakoś Świat bez Polaków istniał i istnieje,bez Greków gorzej bo to oni pokazali starożytnemu Światu kulturę,sztukę,naukę,do dziś takie imiona jak Arystoteles,HIpokrates i inne padają na wykładach wyższych uczelni,a filozoficzne wywody są przykładem dla współczesnych..

kopacz

Jestem zadowolony, chociaż mam inne ambicje ale rzeczywistość- tu i teraz, dziecko- i liczy się kasa, dlatego obiektywnie trzeba przyznać, że T. choć nieraz bywa wielkim skurwielkiem, to ostatnie premie zadowoliły. Grajmy dalej w tym zespole. Wielkie DZIEKI.

Ojciec dyrektor
@kopacz 09.03.2015, 19:07

Co do premii,nie ma za co :-),nie założysz kasku to ci ją zabiorę i się wyrówna,ale grajmy dalej w tym zespole,.....tzn:jak wam zagram tak będziecie tańczyć

Mirosław

Jak widać, po 25 latach, zupełnie zatracilśmy instynkt samozachowawczy i nadal nie interesujemy się polityką od strony technicznej - wolimy zaglądać od strony fasadowej - kto ma ładniejszą buźkę,ładniej mówi i jest lepiej ubrany. Jesteśmy strasznie "rozpolitykowanym" narodem,który myśli,że wie wszystko na temat naszej polityki a tak naprawdę od lat wybiera te same towarzystwo od okrągłego stołu, zatem czas na zmiany rządu i prezydenta. Rząd powinien być techniczny,oparty na ludziach godnych zaufania i wykształconych,którzy mają w sobie chociaż krztę patriotyzmu, tylko tacy ludzie mogą zmienić bieg historii. Obecna sytuacja przypomina przykręcanie śrubki i czekanie kiedy w końcu Polacy zaczną padać z głodu lub pogrążą kraj w anarchii tak jak w roku 81. Jeśli nic się nie zmieni to możemy być pewni,że nasz kraj po raz kolejny stanie w obliczu konfliktu wewnętrznego. Tym razem nie będziemy mieli przeciwko sobie czołgów Jaruzelskiego z namalowanym orłem bez korony - teraz czekamy na interwencje stabilizacyjną Europolu - międzynarodowej milicji Unii Europejskiej.

Małgorzata - taka jak wiele innych.

Wytłumaczcie mi jak to (usunięte przez administratora) jest że tysiące ludzi w Polsce haruje za 1200zł bez umów albo i z umowami a koszt wynajmu mieszkania przekracza czasem tyle albo jest równe z kwotą zarobków. A gdzie żeby coś kupić, gdzie pieniądze na jedzenie ? Dlaczego w naszym kraju to wszystko takie (usunięte przez administratora)kto odpowiada za takie coś żeby pensja wynosiła tyle samo ile wynajem mieszkania. Przecież k***a na zachodzie sprzątaczkę albo zwykłego drogowego robola stać na własny dom, jedzenie, samochód a u nas człowiek haruje jak idiota i dostaje marne ochłapy.

@Małgorzata - taka jak wiele innych. 04.03.2015, 17:55

Małgorzato,problem w tym,że na zachodzie po to by obecna nacja miała dobrze pracowały pokolenia.U nas demokracja,kapitalizm tak naprawdę dopiero startuje .To właśnie my dostaniemy najbardziej po dupsku jako pokolenie ,które płaci najwięcej ..Fakt faktem relacja między zarobkami ,a kosztami utrzymania w naszym kraju jest conajmniej dziwna.Wszyscy zarabiają mało i narzekają ,ale jakoś życie się kula .Niestety póki co w naszym kraju są albo bogaci,albo biedni ,brakuje klasy średniej,która na zachodzie jest fundamentem ekonomicznym społeczeństwa.Cóż uśmiechnij się Małgorzato,nasze dzieci będą miały lepiej

Weteran

Co.Bi. Pomyśl jeszcze o kosztach egzystencji w Grecji i w Polsce,sam prąd ,woda,czynsz jest kilkukrotnie droższy.Zarobki to jedno,a siła nabywcza to drugie.Gwarantuję Ci ,że wolałbyś polskie 1500zł niż greckie 600 euro...

Co.Bi.

Weteran nie zaciemniaj i nie rrznij głupa Kliknij w gogle najniższa pensja w Grecji i masz: 683,76 EUR na miesiąc (lip 2014) i na przyszłość zapamietaj że ludzie nie są glupie.

Szok

1300 PLN???? To są jeszcze takie pensje gdziekolwiek???

Weteran

K.o. W takim razie Ty jesteś Polak frajer i leszcz powalony...Nie obrażaj jeżeli sam nie chcesz być obrażany,nie podoba się to możesz się zwolnić.

k.o.

Tak, tak , tak,...nie, nie ,nie,... bla, bla,..ble i ..... mamy PIP-e ! Może w końcu wezmą się za te urągające godności człowieka głodowe stawki godzinowe za pracę w świątek piątek i 1300zł na łapę!!! bo to GREK-WYZYSKIWACZ.

NIVE

@robokop, człowieku! Zajmij się sprawami ważnymi, także dla naszej firmy-myśl pozytywnie o przyszłości Swojej i Innych w NASZYM Greeku, szanuj i zostaw w spokoju "rządzące kobiety" bo One robią wszystko dla Nas i masz rację, że są ładne. Dobrze, że grasz w piłkę, ja też jestem pasjonatem footbolu. Odkryj się ...(moze na fejsie).. i porozmawiajmy o firmie i nie tylko! Pozdrawiam.

robokop

Drogie panie, czasem jak idę aleją handlową, niektóre atrakcyjne kobiety mają dziwne miny, zupełnie nie adekwatne do sytuacji. Te miny krzyczą, jestem bardzo ważna, gardzę wami, wtedy uśmiecham się pod nosem. Na szczęście to tylko ułamek atrakcyjnych kobiet, nie każda...ale w Greku usadowiły swoje p..y na piedestale firmy i rządzą nami...a ja rzyg, rzyg ...rzygam...i wolę grać w piłkę, chociaż przyznaję,że JESTEśIE niesamowite.

robokop

Zwiazki zawodowe? Chleba i igrzysk-tego trzeba. Ciepła micha zupy i w piłkę kopaną , zresztą to także się liczy, że T. chce z nami biegać, no ale przecież tworzymy zespół i wolę jego niż te wciąż skwaszone miny rządzących bab.

oko
@Mnich 16.02.2015, 21:52
Gdyby nie to,że to fałszywy wpis i manipulacja (Wszyscy tworzymy jeden zespół. Drużynę w której gramy na różnych pozycjach o je...

nicki
@oko 16.02.2015, 23:36
Mistrz! W samo sedno! Miska, pobiegać i żeby pańcio był w dobrym humorze(bez "skwaszonej miny") i pogłaskał....

Pańcio to mu rzuci patyk i obieca, że jak będzie szybko aportował to daleko zajdzie i dostanie nagrodę (premię). Oczywiście tylko obieca.

villar

przepraszam czy ktoś widział wkrętarkę....

maga

Dziękujemy za posiłek regenarycyjny, chociaż nie był za bardzo ciepły, ale to i tak dla nas wiele. magazynierzy.

Helik

Brawo! Po dzisiejszych wyborach, GRECJA skończy z wyrzeczeniami! T.u.s.k.- auf wiedersehen, to początek końca eurokołchozu! Teraz zaprzyjaźnione media z TVN (T.u.s.kVisionNetwork) i gazetą wybiórczą na czele, będą szczuć na Greków, tak jak wcześniej na Węgrów, za to, że nie chcą być strzyżeni jak barany. Albo jak te pełowskie chłopy pańszczyźniane - frankowicze. Statystyki czasu pracy: Holender ok 1500 godz. rocznie, Niemiec - 1700, Polak - 2000, a Grek? No kto zgadnie? 2100! Ot, niespodzianka! Kiedy my się obudzimy?!

Weteran

Nive zbyt wyolbrzymiają problem,tak mi się wydaje.Naprawdę czujesz się poniżany.wykorzystywany itd? Co do trybika to się zgodzę,wszyscy nimi jesteśmy,firma to maszyna a ludzie to jej elementy.Tak było jest i będzie,a hierarchia jest wszędzie,w każdej organizacji ,firmie są przełożeni i podwładni to normalny układ.Nie rozumiem Twoich pretensji,ktoś Cię poniża?Podaj przykład.

@Weteran 25.01.2015, 19:28

Pszepraszam !....- bo nie podoba mi się Twoja stronniczość(..) Ale mimo wszystkich spraw nas dzielących...tych społeczno-politycznych, bardzo Ciebie cenię ........z różnych względów. Pozdrawiam, NIVE.

NIVE

Rynek pracy jest zwichrowany, bezrobocie - wysokie, więc ludzie boją się o pracę, mają chaos w głowach, bo nie wiedzą, czego oczekiwać, a przy tym wszystkim jest duże rozwarstwienie płac - "poganiacze" zarabiają zdecydowanie więcej niż "niepoganiacze", co oczywiście budzi poczucie bycia niesprawiedliwie traktowanym. To ostatnie jest najgorsze z punktu widzenia pracownika - kiedy widzi, że jest źle traktowany i źle wynagradzany w stosunku do swojego wkładu pracy. Tak rodzi się poczucie frustracji i bezradność, silnie związane z poczuciem bycia wykorzystywanym. Stąd już tylko krok do myślenia o sobie w kategoriach trybiku w niewolniczym systemie pracy. Dlatego stoję murem za poszanowaniem praw pracownika, zanim firma zrobi z pracownika niewolnika... w rynkowych realiach III RP.

Luzik

byłem na rozmowie na stanowisko biurowe. Ogólne pytania o swoje dotychczasowe obowiazki na stanowisku pracy, test z angielskiego i Exela. Ogólnie Pani na poziomie. Rozmowa ok. Czekam na informację, mają wysyłać nawet negatywną. W przypadku poztywnej ma być rozmowa z przyszłym przełożonym.

on
@Luzik 21.01.2015, 21:59

chyba cie porabalo

NIVE

W atakach na związki zawodowe nie bez racji używa się jako głównego argumentu kontrowersyjnych zachowań liderów związkowych, jak to mówi Weteran- darmozjadów. Ale dajmy temu spokój, bo w ten sposób przysłaniamy inny, dużo ważniejszy problem. A mianowicie taki, że po jednej stronie rynkowej barykady stoi pracownik, który kieruje się strachem przed stratą pracy, a po drugiej menadżer-ekonom, który kieruje się interesem ekonomicznym przedsiębiorstwa. Wszystko byłoby w miarę logiczne, gdyby nie to, że tylko ta druga grupa ma luksus działania w warunkach wolnego rynku. Dlatego z wyrozumieniem traktujmy stronniczość Weterana, który oczywiście ma swoją rację!

@NIVE 20.01.2015, 19:32

Widzisz NIVE tu się mylisz..Tak naprawdę wszyscy jedziemy na jednym wózku,pracowników firmy nie dzieli nic prócz wykonywanych zadań ,uposażenia i poziomu oczekiwania ze strony przełożonych.Każdy z nas bez względu na zajmowaną pozycję ma możliwość wyboru ..Czemu moją postawę oceniasz jako stronniczą a nie obiektywną? Wydaje mi się ,że to właśnie Ty murem stoisz po stronie pracowników pomijając realia rynku i przeszkody z jakimi musi borykać się firma.Postawą roszczeniową zbyt wiele nie zyskasz,tutaj do interesu się nie dokłada jak do górników..

NIVE

Wydaje się, że w Greek Trade brakuje organizacji związkowej. W Unii Europejskiej prawo do obrony interesów pracowniczych jest podstawą nowoczesnego państwa, a nie tylko hasłem jakiegoś "Bolka", o którym mówi "Weteran".

@NIVE 14.01.2015, 20:32

NIVE chcesz w tak małej firmie znaleźć miejsce dla darmozjadów związkowców? Człowieku w jakiej Ty epoce żyjesz?Akurat jeżeli chodzi o tę firmę prawa pracownicze są ściśle przestrzegane,podobnie z BHP.Tu trzeba tylko pracować solidnie ,bez ściemy,handlowcy muszą "robić cyfrę" ,magazynierzy mają wysyłać towar z jak najniższym poziomem pomyłek,a logistyka ma korzystać z solidnego i przystępnego cenowo transportu.Firma ma zarabiać kasę i żywić nasze rodziny,występowanie przeciwko niej jest zwykłą głupotą i brakiem wyobraźni.Czasy mamy trudne,gdzie się nie obejrzysz jest coraz gorzej,utrzymanie aktualnego poziomu ekonomiczno-rozwojowego uważam za sukces.Oby nie było gorzej...

mech

Wszyscy "pokrzywdzeni"piszecie,jakie to macie złe warunki pracy.A przeciez sami piszecie o wózkach cytuję:"fakt niektórzy jeżdżą jak jeżdżą",wątek wyścigów też już byl tu poruszony.A może macie jakiś filmik o ciekawym wykorzystaniu wózków? No macie? Piszecie też (cytuję "miśka") pomyłki są i będą bo jest bałagan - ale to przecież wasza zasługa.Później "misiek" błaga "przymknijcie oczy na błedy i czas realizacji zamówień" a jednocześnie"góral" pisze,że mu robota pasuje bo można polezeć.TAK PRACOWAĆ NIE BEDZIEMY! Statystyka błedów i pomyłek w waszym wykonaniu nie moze być taka jaka jest.Wbrew temu co piszecie firma stwarza możliwości rozwoju osobom szczerze dbającym o jej interes.Weźmy się do roboty to wszyscy na tym skorzystamy.

Balala

Proszę o opinie na temat pracy na stanowisku: pracownik działu handlowego? ogloszenie ukazało sie kilka dni temu Czy praca stacjonarna czy wiecej w terenie? ile tam mozna zarobić podstawy?

(...)

Jest tu sporo głosów z troską mówiących o firmie i poprawie jej funkcjonowania. Zatem, co sądzicie abyśmy jakoś się zorganizowali wokół ważnych spraw?

vincit qui patitur
@(...) 11.01.2015, 13:57

To nie są sprawy do roztrząsania forach.W realu też nie widzę takiej możliwości.By mogło coś się zmienić,muszą chcieć tego Ci na górze.Masz jakiś pomysł który coś zmieni,a który nie narazi szeregowego pracownika na problemy ze strony osób którym nie zależy by coś zmieniło się na plus ?. W firmie pracują też ludzie którym zależy nie tylko na ciepłej posadce,wykonują swoją pracę z zaangażowaniem dbając również o wizerunek firmy i dobrą atmosferę,niestety w pojedynkę niewiele można.

Widać, że pisze tu bidny proletariat albo służby prezesa i obie strony mają swoje racje... chociaż sympatyzuję z tymi pierwszymi, bo rzeczywiście zarobki są pod psem! Ja natomiast jestem w greku tylko dla niesamowicie pięknych i oddanych kobiet i tylko za to cenię naszego estetę, Prezesa-Greka.

NIVE

Weteran! W imię lepszej sprawy, z Twoimi talentami, zacznij także przekonywać decydentów spółki aby lepiej wsłuchiwały się w głos ludu-vox populi vox dei!

@NIVE 06.01.2015, 13:02

Nie postrzegam firmy tak jak Ty NIVE więc nie mam zamiaru walczyć o coś o czym nie mam wiedzy.Masz problem walcz o swoje nie szukaj wyręki u mnie.Jestem przekonany ,że Twoje argumenty zostaną wysłuchane i zweryfikowane.A tak nawiasem chcę zauważyć ,ze czasy komuny się skończyły,mamy gospodarkę rynkową,kapitalizm w czystej formie,nie czas na wystąpienia w stylu Wałęsy

magazynier,jeden z wielu

Z całym szacunkiem,z Twojej wypowiedzi wynika że pracujemy w innych firmach ,albo nie wiesz jaka jest atmosfera bo siedzisz za biurkiem,choć i tam jest różnie.

magazynier,jeden z wielu

Oszczędza się na wszystkim,nawet na posiłkach regeneracyjnych dla pracowników.Stan techniczny wózków widłowych woła o pomstę do nieba.Tworzy się fikcyjne oszczędności które istnieją tylko na papierze by zabłysnąć w oczach Prezesa.Dzieje się tak zawsze kiedy Szef mieszka daleko od firmy i jest tylko kilka razy w miesiącu,wie wtedy tak na prawdę tylko tyle ile mu powiedzą ci którzy mają z nim kontakt w czasie jego wizyty,a wiadomo że dowie się tylko jak jest super,jacy są zajebiści i jakie to oszczędności wprowadzili w swoim dziale,..a że kosztem ludzi,wizerunku firmy...to nie jest już istotne.Mam nadzieję że nowy rok przyniesie jakieś zmiany,że wszystkim nam będzie się pracować lepiej,w bardziej przyjaznej atmosferze.

NIVE

Tak, Greek Trade nie stoi w miejscu, ale kosztem niskiej płacy pracowników będących pod batem ekonomów-wyzyskiwaczy....też ciężko tyrających.

@NIVE 03.01.2015, 19:18

Co do płac jest różnie,jedni są zadowoleni inni mniej,każdemu życzę tej pierwszej opcji,ale jeżeli chodzi o bat ekonomów to bez przesady ..W firmie moim zdaniem panuje fajna atmosfera pozbawiona mobbingu czy innych form nacisku,przynajmniej z czymś takim się nie spotkałem.Wracając do kwestii ekonomii tak krawiec kraje jak mu sukna staje,czyli firma płaci tyle na ile ją stać,jakby nie było została stworzona po to by zarabiać,to nie fundacja

Weteran

To że firma się rozwija to chyba pozytywne zjawisko,kto stoi w miejscu ten się cofa.Lepiej pracować w stabilnej ekonomicznie firmie niż nie.

obserwer

Greek cały czas inwestuje i się rozwija, tylko my robole coraz biedniejsi-płace stoją i ogólne podenerwowanie.Ale może w nowy roku będzie lepiej!!!!

góral

Mnie tam robota pasuje,poleżeć można,ale zniszczyli mi ostatnie spodnie od garnituru-Stefan oddaj mi za te spodnie,nie mam w czym do roboty chodzić

Miśbidny

Bardziej korzystny i przyjazny pracownikom !? -pracownikom sezonowym! jak potrzebują!, teraz na święta zwalniali. Do siego roku dla Greka, niech się rozwijają, bo chociaż śmieciówki i stawka głodowa, ale jest robota...i niech szanują ludzi.

mikolaj

zaklad o malej uczciwosci tam nie zrobi nikt kariery ani nie popracuje dluzej na stanowisku bo na to nie zezwoli zona wlasciciela narzucane system prac budzi zastrzezenia nalez bardzo uwazac lepiej tam nie pracowac

HANDLO

Ile na ręke może zarobić handlowiec ?

bodzio

Dramat firma ! Burdel kółkowy bez jazdy do przodu ! Zobowiązany przyzwoleniem [usunięte przez administratora] [usunięte przez administratora] w tej w firmie odpowiada za wszystko , wszystkiego pilnuje [usunięte przez administratora] eździ miedzy Kraków - Łódź od tego jest ale mniejsza z tym . Ma takie kierownictwo na jakie zasłużył i to to jego kwestia [usunięte przez administratora] . Ale on tego nie widzi ważniejsze budowle w Krakowie ! Szkoda bo ta firma mogła być wskazana na sukces ale ktoś go nie chce Pozdrawiam BATII - KUDLATII

misiek

Wracajac do innego wątku nie koniecznie ktoś musiał dostać kopniaka od przełożonego żeby pisac takie opinie... Ze względu na warunki pracy przymykajcie oczy na niektóre błędy, oraz czas realizacji zamówień a na pewno dużo sie zmieni... Idą święta pracy coraz wiecej, czasu coraz mniej wiec tez bądżcie ludżmi i postawcie sie w naszej sytuacji a nie tylko ciągle szukacie powodów do tego zeby zabierać premie lub nas zastraszać...

Zostaw opinię o Greek trade - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Greek trade