Opinie o Helbo Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Helbo Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Helbo Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Helbo Sp. z o.o. w Kraków

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w Helbo Sp. z o.o.?

Czym w Helbo Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Osoba pracująca Nowy wpis

W firmie Helbo każdy dział ma inne dodatki i motywację do działania. Mogę polecić firmę do pracy oraz osobistego rozwoju :)

Aga Nowy wpis

Spoko system premiowy, pakiety medyczny oraz sportowy. Fajni ludzie tam pracują. To był dobry czas :) Pozdrawiam Team Helbo

MichałN

Miałem przez 2 miesiące wątpliwą przyjemność pracować na dziale handlowym w spedycji ( jest w firmie jeszcze dział medyczny). Na dzień dzisiejszy przestrzegam przed dołączaniem do spedycji, bo można po prostu zmarnować czas ( tak było w moim wypadku). Na rozmowie kwalifikacyjnej kierownik (usunięte przez administratora)roztacza dość interesującą perspektywę. Niestety rzeczywistość jest zgoła inna. Dział handlowy powstał wraz z moim przyjściem i upadł wraz z moim odejściem (firma, a w zasadzie kierownik (usunięte przez administratora)już jednak nie potrzebuje działu handlowego). Sama praca, to była czysta (usunięte przez administratora)i brak pomysłu przełożonego. Bazy klientów nie było żadnej. Rzucono stos kartek z firmami od Orlenu po produkcję skarpet u Pana Zdzisława i dzwoń. Firma nie ma własnych samochodów, więc zadanie jest w zasadzie niewykonalne przy tak nabitym rynku. Do tego, gdy już pojawił się jakiś ładunek, to potem lądował na giełdzie i zanim przyszła wycena, to towar jechał już dawno z inną firmą. Przy zapytaniu od większego klienta (duża ilość zleceń) wycena była na zasadzie KM+ cena rynkowa i zdziwienie, że jednak nie są zainteresowani. Wraz ze mną pracowała osoba, która została zatrudniona jako spedytor, a skończyła jako telefonista, który szukał ładunków. Reasumując, całkowity brak pomysłu kierownika działu, (usunięte przez administratora)Masa dziwnych pomysłów i ogólny chaos, a na końcu nara, bo ja mam już inny plan. Widziałem, że teraz firma szuka spedytora, ale jeżeli ktoś nie ma własnych firm, które przyprowadzi, to nie ma na co liczyć, gdyż aktualnie pracujący mają niedobór własnych firm i nie mają za bardzo się czym dzielić. Pozostanie więc zapewne call center i odbijanie się od ściany do czasu, gdy przełożony znowu zmieni koncepcje i podziękuje za współpracę.

anonimka
@MichałN

(usunięte przez administratora) zawarł w swoim poście kwintesencję pracy w dziale spedycji. Ja pracowałam jeszcze za czasów innego kierownika (usunięte przez administratora), więc atmosfera była cudna. Bardzo przyjazna i życzliwa. Do tego wszyscy spedytorzy mieli dostęp do Transa. Aczkolwiek sama praca do najłatwiejszych nie należała. Rzeczywiście dość trudno było znaleźć ładunek, a jeśli już go znaleziono to trudno było go sprzedać w sensownych pieniądzach. Praca w spedycji często zamieniała się w pracę w call center. Jeśli zaś chodzi o dział medyczny, to dyrekcja na plus, z ludzką twarzą i sercem. Pozdrawiam.

Daria

@bogdan a ile tam jest wszystkich działów ?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Helbo Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. importu? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

Czy w Helbo Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Bogdan

Na spedycji tzn. pseudo spedycji czy w dziale medycznym.?

Ciekawy

Czy można prosić opinię na temat pracy w spedycji ?

Dariusz

W przypadku, gdy firma znajdzie spedytora, który spełnia wymagania pracodawcy, zastanawia mnie, na jakie wynagrodzenie może liczyć? Wiesz coś może na temat warunków zatrudnienia? Jeżeli tak to chciałbym je poznać.

Bogdan
@Dariusz

Na rozmowie powiedziałem że interesuje mnie stawka pomiędzy 3000 a 3500 netto na początek. Zgodziłem się na 2700 bo tyle mi zaproponowano następnego dnia telefonicznie bo potrzebowałem pracy. Dostałem umowę o pracę z taką kwota na jaką umówiliśmy się a nie najniższa na papierze a reszta w kopercie tak że tu akurat to Oki. No a reszta to zależy od obrotów jakie uzyskasz i próg zaczyna się od 2500 euro marzy ale to jest parę groszy dosłownie jak znajdę ta tabelkę to mogę podać konkrety

Bodzix

Witam. Jestem tutaj bo sam chciałem zaczerpnąć informacji o firmie ale widzę że jest ciężko. Piszę ponieważ udało mi się nawiązać współpracę z firmą tzn zaczynam za tydzień ale jeżeli chodzi o rekrutację to w moim przypadku wyglądało to następująco. Jestem zarejestrowany na różnych portalach typu pracuj. pl i pewnego dnia dostałem maila ze firma Helbo potrzebuje spedytorow. Nie wypełniłem żadnego formularza tylko na własną rękę znalazłem dane kontaktowe w internecie zadzwoniłem porozmawiam i poproszono mnie o wysłanie CV na maila którego mi podano. Po ok godzinie dostałem telefon i z pytaniem kiedy mogę przyjechać na rozmowę więc umówiliśmy się następnego dnia. Rozmowa trwała 1.5 godziny z dyrektorem logistyki i prezesem ( bardzo miła rozmowa). Dyrektor logistyki poinformował mnie że w następnym tygodniu dostanę odpowiedź ale okazało się że telefon zadzwonił już następnego dnia po rozmowie z informacją że zostałem przyjęty. W tej chwili jestem już po badaniach na które mnie firma skierowała i czekam do poniedziałku bo wtedy rozpoczynam pracę. Podsumowując ja oceniam bardzo pozytywnie firmę jak i sama rozmowę

@Bodzix

Witam, bardzo dobrze Ci poszło w takim razie. Rozmowa rekrutacyjna trwała dość długo - zdradzisz szczegóły, o co pytali itp. I gdy będziesz pracował dłużej w Helbo i dowiesz się więcej to podzielisz się szczegółami? W każdym bądź razie życzę powodzenia!

potencjalny pracownik
@Jolanta

@Bodzix czy pracujesz w firmie HELBO? Podziel się wrażeniami.

Krystian
@Bodzix

I jak wrażenia po 2 miesiącach pracy ?

Bodzix
@potencjalny pracownik

Już nie pracuje i nie życzę nikomu pracy w tej firmie jako spedytor. Zostałem przyjęty jako spedytor a pracowałem jako handlowiec. Praca polegała na dzwonieniu do firm i dosłownie zebraniu o ładunki. Nie przyniosło to żadnych skutków bo firma nie ma własnych aut i wyglądało to tak że ja jak znalazłem ładunek to przekazywałem informacje do działu spedycji czyli do Pana Grzegorza który wycenia ten ładunek jakiś 2 dni. Wycena polegała na wystawieniu ładunku na Transie i oczekiwaniu na zainteresowaniu przewoźnika więc przeważnie było tak że odpowiedź była po 3 dniach z wyceną gdzie towar już dawno był dostarczony.

szybki temat

pytanie - oplaca sie do nich wybierac? jaka atmosfera? warunki? godziny? szefowie?

Karol
@szybki temat

Zdecydowanie odradzam.

@Karol

jakies konkrety?

@Karol

Dlaczego odradzasz ? Jestem w trakcie rekrutacji do tej firmy? Jaki był powód negatywa dla firmy ? Długo u nich pracowałeś ? Co ci się nie podobało? Daj znać bo nie wiem co robić

@Łukasz

Do jakiego działu się rekrutujesz?

@Michał

Do spedycji mam mieć rozmowę z jakimś Grześkiem

@Łukasz

A Ty u nich pracowałeś czy pracujesz i w jakim dziale ? Bo nie wiem czy jest sens jechać do nich na rozmowę ?

Polecam pracę w firmie. Proces rekrutacyjny jednoetapowy i niestresujący - rozmowa trwała ponad godzinę, rutynowe pytania o doświadczenie i wykształcenie a następnie rekruterzy bardzo dokładnie przedstawili profil działalności firmy :) Praca rozwojowa i w miłej atmosferze (to już mój 4 miesiąc).

szybki temat

czy mozesz napisac co dokladnie polecasz? jak wyglada praca i atmosfera.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Helbo Sp. z o.o.?

JoeMartins

Bardzo słaba. Nie polecam. Pracowałem na początku roku. Nie polecam tej firmy wcale. Szkoda czasu.

Brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej od rektuterki. Zero profesjonalizmu. Firma powinna zrozumieć że ktoś poświęca swój czas żeby tam dojechać (lokalacja fatalna) i uczestniczyć w rozmowie. Szczytem jest zapewnienie o odpowiedzi pomimo nieprzyjecia. Nieogarnieci!

@Anonim

Dzięki za odzew w sprawie rekrutacji w firmie Helbo Sp. z o.o.. Możesz przestawić szczegóły dotyczące procesu rekrutacji? Jest kilka etapów czy tylko rozmowa? Dla osób, które mają zamiar angażować się w składanie aplikacji do tej firmy to istotne informacje.

Ostry Rudy Kocur Prezesa

Kopletna olewka rekrutów! Zero szacunku, NIE POLECAM!!!

zdziwiony
@Ostry Rudy Kocur Prezesa

Czy prowadzą jakąś rekrutację?

@zdziwiony

Pytałeś w sumie już trzy miesiące temu o to, czy w firmie Helbo prowadzone są jakieś rekrutacje. Czy pomimo braku odpowiedzi na forum, zdecydowałeś się w jakiś sposób aplikować do pracy w tym miejscu? Jeśli tak, napisz proszę, jak przebiegał Twój proces rekrutacyjny i czy finalnie udało Ci się podjąć pracę w Helbo.

Zostaw merytoryczną opinię o Helbo Sp. z o.o. - Kraków

Helbo Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Półłanki 80
    30-740 Kraków