Opinie o Greek trade w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Greek trade. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Greek trade o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greek trade w Kraków

góral

Mnie tam robota pasuje,poleżeć można,ale zniszczyli mi ostatnie spodnie od garnituru-Stefan oddaj mi za te spodnie,nie mam w czym do roboty chodzić

Miśbidny

Bardziej korzystny i przyjazny pracownikom !? -pracownikom sezonowym! jak potrzebują!, teraz na święta zwalniali. Do siego roku dla Greka, niech się rozwijają, bo chociaż śmieciówki i stawka głodowa, ale jest robota...i niech szanują ludzi.

mikolaj

zaklad o malej uczciwosci tam nie zrobi nikt kariery ani nie popracuje dluzej na stanowisku bo na to nie zezwoli zona wlasciciela narzucane system prac budzi zastrzezenia nalez bardzo uwazac lepiej tam nie pracowac

HANDLO

Ile na ręke może zarobić handlowiec ?

Firma Greek trade w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko MAGAZYNIER PRODUKCJI. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
bodzio

Dramat firma ! Burdel kółkowy bez jazdy do przodu ! Zobowiązany przyzwoleniem [usunięte przez administratora] [usunięte przez administratora] w tej w firmie odpowiada za wszystko , wszystkiego pilnuje [usunięte przez administratora] eździ miedzy Kraków - Łódź od tego jest ale mniejsza z tym . Ma takie kierownictwo na jakie zasłużył i to to jego kwestia [usunięte przez administratora] . Ale on tego nie widzi ważniejsze budowle w Krakowie ! Szkoda bo ta firma mogła być wskazana na sukces ale ktoś go nie chce Pozdrawiam BATII - KUDLATII

misiek

Wracajac do innego wątku nie koniecznie ktoś musiał dostać kopniaka od przełożonego żeby pisac takie opinie... Ze względu na warunki pracy przymykajcie oczy na niektóre błędy, oraz czas realizacji zamówień a na pewno dużo sie zmieni... Idą święta pracy coraz wiecej, czasu coraz mniej wiec tez bądżcie ludżmi i postawcie sie w naszej sytuacji a nie tylko ciągle szukacie powodów do tego zeby zabierać premie lub nas zastraszać...

misiek

Sa pieniadze wiec firma sie rozwija, taka kolej rzeczy tylko jakim kosztem;) Prawda jest taka - pomylki sa i beda bo w magazynach jest balagan (miksy towarowe w regałach,zastawianie, przestawianie itp)... Niesprawne wózki nie ułatwiaja pracy( fakt niektórzy jezdza jak jezdza ale najwieksze zniszczenia sa od eksploatacji) nie psuje sie to z czego sie nie korzysta:). No i ostatnio jeszcze doszedł brak motywacji bo jesli ktos cos obiecuje a pozniej sie z tego nie wywiązuje to niestety, chlopaki robia jak robia... Wiec jeśli ktoś pisze ze jest tak wspaniale, to musi sie czegos bardzo obawiać, bo nie jest ani wesoło, ani kolorowo, praca nie jest lekka a wśród zwykłych pracowników nie ma osoby która by sie dobrze wypowiedziała na temat firmy i zarobków... Niestety fakt jest taki ze bezrobocie jest duze i gdzieś trzeba pracowac;) Wiec pewnie i tak każdy zaciśnie zęby i bedzie robił swoje po mimo występujących nie dogodności...

weteran

Pączkowi gratuluję poprawności myślenia..Tak jak już wcześniej pisałem firma rozwija się b.dynamicznie i faktem jest ,że bez pewnej konsekwencji działania i trafnych decyzji Greek Trade nie byłaby tym czym jest aktualnie.Nie zmienia to jednak faktu ,że część kadry popełnia błędy przy ,których uszkodzone wózki to szczegół.Cóż nie ma ludzi idealnych,a o profesjonalistów niestety b.trudno.Co do magazynu wystarczy wprowadzić na jakiś czas system wzmożonego kontrolingu by zmniejszyć poziom błędów i niedopatrzeń.Praca na tym odcinku nie jest łatwa,przygotowanie kilkudziesięciu palet dziennie często w miksie asortymentowym niesie ryzyko pomyłki-to tylko ludzie.

Pączek

- 2013-09-22 12:29:53 acha weteran i jeszcze jedno myślenie nie jest twoją mocną stronąPołowa z Was nie umie nawet dobrze liczyć,druga połowa tych mądrzejszych i bystrzejszych jest zmuszona pracować z kretynami . Pochwalcie się statystyką błędów i pomyłek magazynowych ,,Panowie magazynierzy".Krytykujecie pracę Dyrektorów,kierowników,rozliczacie czas pracy kolegów ((usunięte przez administratora)),a o której zaczynacie ranną zmianę o 6-tej ,czy krótko przed nadejściem biura ?.Zdewastowane wózki ?,a kto je do takiego stanu doprowadził ?,może (usunięte przez administratora)urządzał sobie wyścigi ?.Zastanówcie się nim znów coś napiszecie i kogoś obrazicie.

?

Ciekawe jest to że większość osób które się tu uskarżają na warunki pracy i płacy to tylko napinacze internetowi,którzy jeśli dojdzie do rozmowy o podwyżkach spuszczają głowy i nie potrafią wydusić z siebie słowa.Tak zle ?,to dlaczego niektórzy z Was zwalniają się jadąc do pracy za granicę po czym wracają i skamlą o ponowne przyjęcie ?

weteran

Widzę,ze każde odmienne zdanie traktowane jest jako wpis kogoś z dyrekcji..Nic bardziej błędnego,jestem szeregowym pracownikiem ,a mój wpis jest obiektywny pozbawiony jadu.Jak któryś z Was dostał kopniaka od przełożonego to miejcie pretensje do niego ,a nie do firmy.Ciężko dogodzić wszystkim,znajdą się ludzie niezadowoleni jak i usatysfakcjonowani pracą w firmie.Tak jest wszędzie,Greek Trade nie jest tworem gorszym od innych,jeśt średniej wielkoością firmą jakich setki w tym kraju.Jeżeli komuś nie podoba się praca zawsze może zmienić na ną i gdzie indziej,żyjemy w wolnym kraju...

?

acha weteran i jeszcze jedno myślenie nie jest twoją mocną stroną

misiek00

TY WETERAN MUSISZ BYC KIEROWNIKIEM A ALBO DYREKTOREM TEGO BALAGANU

misiek00

No wlasnie. Sa niektore osoby na nieodpownich stanowiskach.np. brygadzista krzysztof p zamiast pilnowac pracownikow to 75% zmiany romansuje z pania katarzyna od jakosci. Pani kierownik I.T. na niczym sie nie zna i wszystkim chodzi do (usunięte przez administratora)brak swojego zdania. A o(usunięte przez administratora). mozna napisac ze potrafi zastraszac i jest tylko odwazny w zakladzie a po za nim to nawet wlasnej zony sie boji. Tak to jest jak bez doswiadczenia stawiaja ludzi na takim wysokim stanowisku. Chlopaki z magazynu nie dajcie sie tej bandzie.

misiek2

Co do kadry kierowniczej to masz racje jak elektryk jest za ca dyrektora do spraw logistyki.A jeśli chodzi o zatrudnienie do firma wykorzystuje sytuacje na rynku pracy i powszechne bezrobocie.Bo za takie pieniądze w innym kraju bo by nawet niewolnika nie zatrudnili.Prezes owszem miły człowiek ale o firmie wie tyle co mu dyrektorzy powiedzą a ci bronią dostępu do p prezesa bo się boją żeby sie za dużo nie dowiedział od swoich pracowników

weteran

Troszkę nie rozumiem tych negatywnych opinii nt.pracy i samej firmy.Gdyby tak było Greek Trade nie odnotowało by takiego postępu w rozwoju .Samo to ,ze firma istnieje ponad 20 lat o czymś świadczy.Aktualnie zadrudnia ok 200 pracowników,i przynajmniej część z nich jest z tej pracy zadowolona.Rozumiem ludzi ,którzy pracują w zakładzie produkcyjnym,gdzie rzeczywiście nie jest lekko i płace mogą nie być satysfakcjonujące,ale niestety takie sa realia,żeby firma mogła istnieć produkt musi mieć odpowiednio atrakcyjną cenę.Co do kadry kierowniczej to faktycznie bywa różnie,nie każdy się nadaje ,trzeba szukać odpowiednich ludzi i tak czyniono.Niestety firma miała na ogół pecha przyjmując na okres próbny ludzi z super CW,ale w praniu okazywali się dyletantami.Pracuję tu dość długo i nie jestem żadnym konfidentem czy innym gamoniem,czasami też się wkurzam na ludzi z którymi współpracuję,ale tak jest wszędzie gdzie jest jakieś skupisko .Ja w tej firmie czuję się dobrze,poznałem tu zarówno fajnych jak i mniej przyjemnych ludzi,sam właściciel to inteligentny i skromny człowiek,który zawsze Cię wysłucha jak masz coś do powiedzenia.To jeszcze nie korporacja,tu liczy się jeszcze element ludzki.Myślę,że sporo negatywnych opinii pochodzi albo od nieudaczników,którzy nie spełnili pewnych wymogów,albo od takich,którzy mają pretensje doswojego bezpośredniego przełożonego i poprzez nie szkaluje firmę.To tak jakbym się pokłócił z sąsiadem i opluwał spółdzielnię..

c a n

Praca w magazynie to istny koszmar wózki się nadają do kapitalnego remontu.Pan (usunięte przez administratora)ma pieniądze na ten cel tylko po co ma je wydać oszczędza jego kieszeń jest wiecznie pusta a wczasy kosztują.w lipcu obiecał podwyżki i do tego duże bo paru ludzi odeszło z pracy i go strach złapał obiecywał wszystko ale po czasie się wycofał a nawet posunął sie do szantażu ogłosił wszystkim że ktokolwiek z pracowników zechce rozmowy z prezesem będzie miał u niego przechlapane.Widocznie prezes jest jedyną osobą przed którą pan (usunięte przez administratora) portkami trzęsie.A tak na prawde potrzebny jest jak dziura w moście

misiek

JEST jeden brygadzista na magazynie gdzie szybko i ładnie donosi do kierownictwa na magazynierów został wywalony od ZAJDY i przyszedł do Greeka

bocian

Greek TRADE to jeden wielki bałagan kierownictwo tak jak pan T .H nie może ogarnąć tego zakładu, a zgrywa z siebie wielkiego bohatera obiecuje nam podwyżki a zabiera co miesiąc premię na to tylko go stać, kiedyś chciał aby kolega zapłacił za rampę która rozwaliła się nie z jego winy.Mam zdjęcia jak były nowe rampy a na nich czerwona etykieta NIEDOPUSZCZONA DO ;;;;;; POZDRAWIAM GPEEK TRADE

enej

Szczerze odradzam - zbiorowisko osób pazurami trzymających się posady, bez odpowiednich kompetencji i podejścia biznesowego. Nowy pracownik jest traktowany jak śmieć. Nie wierzcie w deklaracje usłyszane na rozmowie kwalifikacyjnej, ze jest to firma o rodzinnych tradycjach, która poszukuje pracowników na dłuższy okres czasu- bujda na resorach. Głowy lecą z dnia na dzień, bez skrupułów. Nie warto tracić czasu i nerwów. Wzór anty-firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Greek trade - Kraków

• Jak się pracuje w Greek trade?

Zobacz opinie na temat firmy Greek trade tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greek trade?

Greek trade