Opinie o Alkom S.J. Henryk Nosal, Albin Nowak w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Alkom S.J. Henryk Nosal, Albin Nowak. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Alkom S.J. Henryk Nosal, Albin Nowak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alkom S.J. Henryk Nosal, Albin Nowak w Kraków

oiutkilkuglik

nie rozumiem dlaczego wy ludzie ich tak oczerniacie , prawda jest taka że faktycznie zarobki nie są dobre , ale jeśli chodzi o samą pracę nie jest źle dużo zależy od zespołu w jakim się pracuje ale jednak jeśli chodzi o szefa naprawdę jest całkiem dobrze . Pan dr. też naprawdę stara się pomóc pracownikowi . Ja osobiście pracę oceniam dobrze , tylko niestety zarobki są marne i szkoda że nie chcą ich podnieść bo sama z tego tytułu będę musiała zmienić pracę jak nic się nie zmieni po nowym roku .

Wiecie, czy Alkom S.J. Henryk Nosal, Albin Nowak udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

@Bolek
@Maryśka

Pracownik dostaje wszelkie niezbędne narzędzia do pracy. Temat ten jest omawiany w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej.

Cześć, jakie warunki mogą mieć teraz specjaliści ds. sprzedaży? ktoś pytał już wcześniej o tryb pracy. mnie bardziej od niego teraz by interesowała stawka na jakiej się pracuje oraz określenie ogólnych zarobków. może warto łapać kontakt?

oiutkilkuglik Nowy wpis

ja też jestem zainteresowana pracą i chodzi mi głównie o pracę jako Specjalistka ds. sprzedaży w sklepie partnerskim T-Mobile. W ogłoszeniu jest napisane, że 80% sprzedaż stacjonarna, 20% sprzedaż telefoniczna. A ta sprzedaż telefon to odbywa się w tym salonie, czy to jest inne miejsce np. jakieś biuro firmy, call center?

Była pracownica

To chyba żart ???? Alkom i udostępnianie czegokolwiek ???? Musisz płacić abonament nawet za sam numer służbowy, a smartfon zdobywasz we własnym zakresie ????

Bolek
@Była pracownica

Zapraszam " Byłą pracownicę" do kontaktu w sprawie wyjaśnienia kiedy płaciła abonament za telefon służbowy i czy nie otrzymała telefonu Jeżeli faktycznie była Pani naszą pracownicą to zna Pani mój numer. Bolek

Maryśka
@Bolek

Skoro tak to telefon jak najbardziej się dostaje? Ten watek trochę zmylił. Jakie jeszcze dodatkowe narzędzia pracy są udostępniane? czy pracownicy mogą wnosić własne sugestie o ile są one uzasadnione względem zajmowanego stanowiska?

@Bolek Nowy wpis
@Maryśka

Rozmowę kwalifikacyjną w Alkom S.J. Henryk Nosal, Albin Nowak masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży w sklepie partnerskim?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Angelka

O co chodzi z tymi karami finansowymi? Ktoś napisał, że przy zakończeniu współpracy potrafią je naliczyć, ale przecież każdy na umowę o pracę ma prawo wypowiedzieć umowę, więc nie bardzo rozumiem. Mają rekrutację w necie aktywną na specjalistę ds. sprzedaży i tam wlaśnie taki rodzaj umowy podali. Czy premie / prowizje wypłacane są miesięcznie czy kwartalnie?

@Angelka

nie psuj sobie życia. Szkoda czasu i nerwów. Sprawa jest już na Policji, w Prokuraturze i Sądzie Cywilnym. To (usunięte przez administratora)... Nie ma szans na jakiekolwiek uczciwie traktowanie... Nawet zwykłą, ludzka rozmowa ich przerasta... Konieczne jest angażowanie organów represji państwa. O premii zapomnij... Diametralnie spadła im sprzedaż. Sprawdź ich wyniki finansowe. Obiecają wszystko, aby znaleźć kolejnego frajera i go doszczętnie wykorzystać... Reasumując: prawo i dobre praktyki są przez nich zuchwale lamane, a współpracownicy oszukiwani i poniżani...

Beata

Firma krzak... Nie można się dodzwonić - telefon uszkodzony. Na mejle nie odpowiadają... Czyżby to już ich koniec?

Stefan

Czy mógłby ktoś oddać kilka informacji jak pracuje się w firmie? Czy są jakieś dodatki do pensji?

@Stefan

Tak są - kary po 650 zł nakładane arbitralnie . Jak będziesz kończył współpracę z nimi - naliczą Ci np. 1950 zł. I bądź wdzięczny, że nie np. 2600...

@Sprawiedliwy aż do smierci

Naliczać naliczają a jakie jest wyjaśnienie? Co konkretnie miałoby się składać na tę kwotę? wszystko jest uzasadnione?

@Monika

Bo tak sobie postanowili... Żądza oszukania kolejnego współpracownika ?Brak przyjmowania jakichkolwiek konstruktywnych argumentów... Zapewne wyroku Sądu też nie uznają i komornik będzie miał kolejnych klientów... Brak słów... Zapraszam wszystkich pokrzywdzonych do dołączenia się do pozwu. Bezpłatna pomoc prawna i zwrot kosztów stawiennictwa: utracone zarobki, dieta czy 1.15 zł za każdy kilometr.

Alkom S.J. Henryk Nosal, Albin Nowak prowadzi rekrutację na stanowisko Koordynator Sprzedaży w Kielce. Jeśli wiesz, jak wygląda ten proces, podziel się swoimi wrażeniami. Mogą to być cenne informacje dla osób, które rozważają pracę w firmie.

Zdecydowanie odradzam jakikolwiek kontakt z tą firmą ! Nikt, nigdy w życiu mnie tak nie potraktował... Wyzysk to nic... Jawne (usunięte przez administratora) i to po długiej, bez sensu lojalnej z mojej strony współpracy... Są na tyle podli, że nie wypłacli mi prowizji należnej za wiele miesięcy ciężkiej pracy... Nawet połasili się na...200 zł, które notabene potwierdzili pisemnie i podczas rozmowy telefonicznej ! Dopuścili się bezczelnego (usunięte przez administratora) ! To przelało szalę goryczy ! Może Prokuratura, Skarbówka oraz Sąd ich odpowiednio potraktuje ! Szukam innych pokrzywdzonych. Kancelaria Prawna chce pomóc także innym pokrzywdzonym haniebnym działaniem tej firmy. Jeżeli Alkom nie zgadza się z tą opinią - serdecznie zapraszam do Sądu ! Z przyjemnością ujawnię ogromną wiedzę !

Ogromną wiedzę? Czyli zostanie ona ujawniona dopiero na sali sądowej, do której normalny użytkownik forum dostępu mieć nie będzie? To w jaki inny sposób można zweryfikować to co zostało tutaj napisane?

@Monika

Wyrok zostanie upubliczniony, również na tym forum. Przed terminem ostatniej rozprawy zostanie również podany jej termin, na który serdecznie zapraszamy wszystkich pokrzywdzonych (zwrot kosztów stawiennictwa dla osób, które złożą zeznania)

Szukam pracy w mieście Jasło. Zainteresowała mnie oferta firmy Alkom S.J. Henryk Nosal, Albin Nowak. Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 18500 ?

Administrator 1989

Ta firma zasługuje na same negatywne opinie pracodawca w ogóle nie dba o pracownika liczy się dla niego była sztuka zero bonów na święta czy np paczki ludzie tam pracują po tyle lat i nigdy nie otrzymali żadnej paczki żenada pracodawca tylko sobie w kieszeń sobie ładuje i do tego grosze płaci tak więc ta firma zasługuje na miano samych negatywnych opinii wiem że zostanie usunięte pewnie przez administratora strony ten komentarz ale mam to gdzieś za jakiś czas znowu dodam a znam politykę tej firmy ponieważ jestem byłem pracownikiem i wiem o tym że ludzi tak (usunięte przez administratora) na wszystkie i to dosłownie. Nie polecam tej firmy nikomu

Maja
@Administrator 1989

I tylko o atmosferę chodzi i ten brak doceniania? Inne aspekty pracy jak oceniasz? Skoro ludzie tu od lat pracują to może jednak nie jest tak źle?

@Maja

Ludzie ci pracują tam to albo są już po 50 albo zero perspektywy na życie tak jak ostatnio na pisałem firma zasługuje na miano samych najgorszych opinii.

@Administrator 1989

Czyli z ilu osób tak naprawdę składa się ta część nierotująca. Oni mają niezmienne warunki zatrudnienia już od lat? Ciekawa byłabym ich opinii w tym temacie jako osób stale zatrudnionych. Może inną perspektywę mają?

Słyszałem, że prowadzący ten punkt jest ok, natomiast główna firma (usunięte przez administratora) mnie po dłuższej współpracy... Zdecydowanie nie polecam ! Szkoda czasu i nerwów chyba, że lubisz wizyty na Prokuraturze, Policji czy Sądzie.

Widzieliście, że Alkom S.J. Henryk Nosal, Albin Nowak poszukuje nowych pracowników? Czy warto tam pracować?

Nie warto

All

Pracowałam w Alkomie trzy lata, było to już dawno temu. Pracowało się bardzo dobrze, szefowie w porządku. Wynagrodzenie jak na tamte czasy ok......mogłoby być większe dlatego odeszłam. Firmę i załogę wspominam bardzo dobrze :)

Fryderyk

Czy tak dobrze pracuje się i dlatego nie ma powodu pisać na forum?

Maniek

Czy ktoś coś napisze o sekcji logistycznej tej firmy ? Jakie warunki pracy ? atmosfera ?

Mirek

Zgadzam się z poprzedniczką.Dodam jeszcze iż do tej pory a minęło już prawie 4 lata nie raczyli oddać pieniędzy za pozyskanych klientów biznesowych.Potrącają kasę nawet za darmowy telefon,a ponoć to służbowy.Za przesłanie kurierem telefonów itp. trzeba zapłacić ze swoich .Ta firma to obóz.Trzymajcie się z dala od Alkomu.

Robert
@Mirek

A ktoś słyszał, że Mirek przychodził po zwolnieniu do biura i wyciągał dane klientów żeby mieć komu opychać ubezpieczenia w PZU?

W

Uważajcie na tę firmę ! Ludzie tam umierają (dosłownie) w pracy... Wczoraj był pogrzeb zdrowej kobiety, która dostała zawału w biurze i osierociła 2 dzieci... Stres, mobbing, kult jednostki, a pracownicy są wyzyskiwani... Najciekawsze jest to, że nie można się od nich nawet uwolnić, gdyż grożą odchodzącym i nie wypłacają obiecanych wcześniej pieniędzy. Zatrudnienie na fikcyjną umowę, a pieniądze pod stołem, "jak będziesz grzeczny."

jaaa

zawał?......słyszałam coś innego;((((

Bolek
@W

"W" zapraszam na otwarte spotkanie i wyjaśnienie zasadności zarzutów. Bolek

Raf
@W

Co za pierdoły piszecie??? Dziewczyna śmiertelnie zachorowała, ale nie była to choroba zawodowa. Pohamujcie się z pisaniem bzdur o zmarłej.

Xxxxx

Jestem bardzo ciekawa skąd takie ipinie na temat pracy w firnie Alkom. Ja jestem pracownikiem firmy od ponad dwóch lat. Nie mogę powiedzieć nic złego. Ci którzy piszą o mobbistycznym podejściu p. Dyrektor podejrzewam że nigdy do tej pory nie mieli do wykonania planów i nie pracowali dla korporacji. Dyrektor wymagająca Ale to akurat dla mnie jest atutem. Zarobki nie są zle. Trzeba zrobić plany. Ale logiczne chyba że za darmo nikt nie płaci. Śmierć koleżanki nie miała nic wspólnego z pracą. Miło by było gdyby ludzie który nie mają o tym pojęcia nie wypowiadali się na ten temat. Z szacunku. Praca w pełni poparta umowami. Szczerze polecam.

MM

praca dobra dla osób zaczynających pracę, jak się wytrzyma to potem można pracować wszędzie. niestety bardzo mało płacą.

k

szkoda czasu... kult jednostki i wyzysk

jola

wlasnie mialam wysylac cv. ale po tym co wyzej, raczej nie wysle.

K

Lepiej trzymać się od nich z daleka. Nie dotrzymują obietnic, a atmosfera jest delikatnie mówiąc nieprzyjemna. Minimum 2 osby wylądowały już u psychiatry z powodu mobbingu. Kult jednostki i brak możliwości załatwienia jakiejkolwiek sprawy, bez akceptacji wszechmogącego właściciela...

Zostaw merytoryczną opinię o Alkom S.J. Henryk Nosal, Albin Nowak - Kraków

• Jak się pracuje w Alkom S.J. Henryk Nosal, Albin Nowak?

Zobacz opinie na temat firmy Alkom S.J. Henryk Nosal, Albin Nowak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alkom S.J. Henryk Nosal, Albin Nowak?

Alkom S.J. Henryk Nosal, Albin Nowak