Duhan Sp.j.

Kraków

Opinie o Duhan Sp.j.

Stara Zebra

Pracowałam tej firmie 3 lata temu. Przez siedem lat. Jeśli chodzi o zarobki to prawdą ,że oficjalnie jest najniższa krajowa. Plus do tego premia, ale pomimo tego, że pracowałam w jednym z najlepiej zarabiajacych sklepów, rzadko osiagalysmy próg 1000zl. Praca na prawdę ciężka, pomimo tego, że mi się chciało i nie obijałam się. Niestety ,na zakonczenie współpracy zostałam zmieszana z błotem, a w dodatku teraz przez kombinatorstwo pracodawców, jestem ciągana po sądach. Nie polecam

Piotruś Pan

Komentarz Makarenki (delikatnie mówiąc) daleki jest od prawdy :( Dziewczyny w sklepach pracują za najniższą krajową a premie jeśli są to około 100 pln. Roboty od cholery a mobbing na najwyższym poziomie. ZDECYDOWANIE ODRADZAM. Nie ma szans na podwyżki, o awansie nie piszę bo to firma o płaskiej strukturze organizacyjnej.

Makarenka

Ciekawe piszą to zawsze te osoby które chciałyby siedzieć i nic nie robić tylko narzekać jak to dużo trzeba robić. U nas w sklepie wszystkie dziewczyny mają premie powyżej tysiąca często więcej niż podstawa.Drogie koleżanki jak by każda z was dobrze handlowała, a nie tylko gadał to byście miały dobre wyniki i wysokie premie, a tak tylko tyle co komuś tyłek w obrabiacie

e.

a ja sobie chwalę

enkai
@e. 15.05.2015 21:56
a ja sobie chwalę

Z chłamowatą jakością ich butów mawiałem do czynienia jako klient. Za załatwienie reklamacji "per noga" i to zanim minęło sześć miesięcy od zakupu Duhan ma bana. "Jeden zadowolony klient przyprowadzi do Twojej firmy kolejnych sześciu kupujących. Jeden niezadowolony sprawi, że jedenastu nigdy nie przyjdzie."

gość

Może i ma dobrą opinie jak się tam nie pracuję tylko robi zakupy. Odradzam prace w tej firmie, straszne chamstwo, najniższa krajowa, wymagania kolosalne, buty straszny szajs kupowany za grosze sprzedawane za krocie. Fajne dziewczyny pracują ale szefowie porażka słowo kultura jest im obce!

Zostaw opinię o Duhan Sp.j. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Duhan Sp.j.