Opinie o 3Logic by Art Cinema w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie 3Logic by Art Cinema. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w 3Logic by Art Cinema o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telekomunikacja - sprzedaż sprzętu audio-wideo

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3Logic by Art Cinema w Kraków

zuza Nowy wpis

Czy to w tej firmie pracował Krzysztof Rzońca? Ten (usunięte przez administratora) i partacz z Krakowa robiący inteligentne domy??

Dawid Nowy wpis

Nadal pensja pod stołem?

Paulina Nowy wpis

Po długiej walce odzyskałam kase, wzięli mi ponad 40tys. Jeszcze jeśli komuś wiszą pieniądze zostawiam kontakt do mojej Kancelarii 512-868-817

Julita

Może ktoś ma wiedzę czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Nikodem
@Julita

Tej firmy już nie ma pod tą nazwą i na pewno nikt rekrutacji tam nie prowadzi. Proszę zwracać się syndyka masy upadłościowej jaki prowadzi tam prace.

były pracownik Nowy wpis
@Julita

hahaha

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie 3Logic by Art Cinema? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Nieobecny

Firma praktycznie roztrwoniła dziś swój potencjał i zasoby ludzkie przez ambicjonalne podejście ich właścicieli, brak ich kompetencji i wiedzy. Firma w upadłości (potwierdzenie w KRS oraz odpowiedni sąd w Krakowie). Udawanie że jest się wielkim, a tak naprawdę gdyby nie ludzie, którzy już tam nie pracują nic by nie osiągnęli. Jak widać firma jak wiele w Polsce to zlepek ambicji, zastaw się ... ich właścicieli. Bardzo marny płatnik. Cześć wynagrodzeń pod stołem. Brak terminowości. Nie przeszkadza to na wydawanie środków na rzeczy, które mają świadczyć o potędze oraz na swoje potrzeby. Oczywiście promowane są nadal miernoty, które są blisko właścicieli jednak nie stanowiły i stanowią wielkiej wartości. I tak mija sen o potędze. Nie polecam nikomu związania się z firmami "córkami".

Damian
@Nieobecny

Czy możesz napisać coś więcej o firmach córkach? Jakie firmy masz dokładnie na myśli. Napisałeś, że kiedyś firma dobrze prosperowała, ale jej potencjał został zaprzepaszczony. Czy potrafisz wskazać konkretny moment lub wydarzenie, które zapoczątkowało ten słabszy okres w firmie?

M.
@Nieobecny

Widać stanowiłeś wielką wartość tej firmy i nie zostałeś doceniony lub byłeś jednym z tych bez których właściciele nic by nie osiągnęli, stawianie się w pozycji wyroczni i oczernianie ludzi, którzy pomimo kłopotów stali przy właścicelach podczas , gdy samemu się uciekło w popłochu jest właśnie wyrazem mierności. Firmę zniszczyła inna firma i wszyscy o tym dobrze wiedzą.Do tego przyczynili się również pewnie tacy „życzliwi” jak ty, co się roboty bali, ale dopóki kasa była, to było świetnie. Dobrze, że już jesteś nieobecny, przynajmniej tyle. Nie przekazuj też nieprawdziwych informacji bo gdy to pisałeś, to firma była w restrukturyzacji, a nie w upadłości więc najpierw się doucz, a potem wyzywaj kogokolwiek od miernot.

Nieobecny
@M.

Nie będę wnikał i dyskutował czy jestem "wyrocznią". Jedna ważna informacja - odchodziłem czy jak piszesz "uciekałem" przed ogłoszeniem "restrukturyzacji", która jak niektórzy wiedzieli będzie w perspektywie czasu oznaczała upadłość i lada dzień się o tym oficjalnie wszyscy dowiedzą z sądu. Sam wniosłem dużo do tej firmy i to nie osobowo ale w postaci profitów . Nie oczerniam, tylko wyrażam swoją opinię na podstawie swojego doświadczenia. To co jest dziś świadczy tylko o właścicielach, ich polityki i ich charakterów ludzkich i to że mnie nie ma to była moja decyzja zanim rozpoczęły się problemy przez zaciąganie zobowiązań w branży, której się nie zna. Nie oceniam ludzi, którzy tam pracowali czy pracują, ale tych którzy podejmowali decyzje. Sam się doucz i nie bądź adwokatem czegoś, czego nie da się obronić. Firma do dziś by istniała i rozwijała się - szkoda.

Filipek

Niektórzy bardzo aktywnie działają na forum i oczerniają firmę. Zastanawiam się czy tak też pracują?

JWP
@Filipek

Jacek? Wojtek? Może Patryk?

@Filipek

Oczernianie wg SJP to rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji, a tu sama prawda, a to boli.... Może lepiej się skupić na tym, co zrobić żeby takie opinie się pojawiały, bo skoro jest ich tyle, to nie bez powodu. Najwyższa pora to zrozumieć, bo zarządzanie w stylu republiki bananowej, niczego dobrego nie wniesie, zresztą efekty widać. @4you Wypłaty w terminie, a i owszem, ale były kiedyś...

Casio

A jak tam w firmie? Słyszałem że opóźnienia .... sięgają kwartału.. Ciekawe kiedy to upadnie.

4you
@Casio

Andrzeju wszystko się zgadza; potwierdzam to wszystko oprócz tego, że wypłaty są w terminie

Od czego zacząć, może od tego że wypłaty są w terminie - choć i to nie zawsze bo zdarzały się spóźnienia i wypłata po terminie określonym w Kodeksie pracy. Z plusów to chyba tyle. Cześć wypłaty wypłacana pod stołem, w tzw. kopercie (która też jest wypłacana kiedy im się podoba, nie ma określonego terminu),bez składek itd. Brak socjalu choć kiedyś był, powoli zostały zabierane kolejne przywileje (ubezpieczenia, karty benefit). W ogłoszeniach zwykłe kłamstwo, bo dodatków socjalnych, o "bogatych" nie mówiąc, po prostu nie ma. Dalej, kompletny brak organizacji pracy, koordynacji, brak odpowiednich narzędzi, często brak materiałów na montaż. Jak trzeba coś kupić to za swoje, bo nigdy nie ma kasy, może za miesiąc dostaniesz zwrot. Jak Ci rozliczą delegację to co do minuty, ale za nadgodziny już nie płacą. Za weekendy nie płacą, możesz ew. dzień wolny dostać. Generalnie poszanowanie Prawa pracy maja w d...pie. Chyba PIP by im się przydał bo się zatracili już w tym braku szacunku do pracowników. GPS w autach i oprogramowanie szpiegujące w kompach - ich problem skoro nikomu nie ufają. Nie polecam, nie znam nikogo kto by żałował, że odszedł, wręcz przeciwnie. Był to najgorszy pracodawca z jakim miałem do czynienia.

@Andrzej

Andrzeju! Widocznie nie mieliśmy okazji się poznać. Poza tym, ja nie pracowałem przy inwestycjach. To prawda, że zawsze brakowało kasy na inwestycje, kupowanie za swoje i proszenie Groźnego Pana o kasę ;) Moja opinia to podsumowanie całokształtu oraz odniesienie do firmy, w której znalazłem się w następnej kolejności. Dlatego oceniam pracodawcę 6,5/10.

4you
@Andrzej

Nie wiem czy słyszeliście takie powiedzenie: " stado baranów prowadzone przez Lwa jest groźniejsze od stada lwów prowadzonego przez barana" ale to idealnie pasuje do kwestii zarządzania tą Firmą.

Zarobki różne. W projektowym od 2200 netto do okolice 4 i więcej. Handlowcy 3,5-5 tys netto. Można się dogadać do formy wynagrodzenia. Z perspektywy czasu uważam, że zupełnie przyzwoita firma. Nie wiem jak "romanowscy" ale ja nie narzekałem. Nawet jak odszedłem z własnej woli to dostałem kopertę. Pewnie że zawsze może być lepiej. Nie ma żadnego socjalu i irytuje mnie jak dalej piszą w ogłoszeniach że jest. Są inne plusy. W autach jest GPS i jeśli ktoś nie wie to jest głupi. Firma ma prawo kontrolować więc trzeba myśleć. Na kompie nie miałem śledzia, ale może inni mają. W sumie firmowy sprzęt służy do firmowych zadań a nie prywaty. Ja osobiście żałuje, że kiedyś odszedłem, ale cóż.

romanowscy

tragedia a nie firma. wyzysk pracownikow, zatrudnianie ukraincow partaczy, za najnizsza krajowa a na targach firma wozi sie jakby byla bugatti wsrod marek samochodowych. pracownicy nie maja zadnego socjalu, musza placic za ubezpieczenie, karte multisport (pelne kwoty). Na swsieta zadnych dodatkow. monitoring i kontrola, na laptopach poinstalowane monitoringi. czlowiek czuje sie tam jak w obozie pracy. polityka firmy kleka. administracja w firmie kuleje i kombinuje... duzo moznaby wymieniac. a zwalniaja pracownikow z dnia na dzien bo prezesowi sie ktos z twarzy nie podoba. porazkaa

nostradamus

Z ta opinią u klientów bym nie przesadzał ;) Wielu mówi o 3Logic "sprzedać zapomnieć". Tyle w temacie. Dlatego przerzucają się na komercję w coraz większej skali. Mają określoną politykę. Płacą słabo, dlatego coraz więcej Ukraińców. Są kosztorysanci/projektanci co zarabiają mniej nic minimalna w Ikea ;) Na rynku często dają 2x tyle na starcie co u nich na końcu. Ale jak powiedziałem. Jeśli oferują takie pieniądze a ktoś chce za to pracować to jego i firmy sprawa.

titiriti

Pracowałem w tej firmie i powiem tylko tyle, że poza zarobkami nie można narzekać. Ale wracając do pieniędzy to już inna kwestia. Są firmy co dają nawet dwa razy więcej niż oni, ale... Kasa to indywidualna kwestia. Ja osobiście polecam firmę.

Max

Obie opinie zgodne z prawdą. Proste zasady, nie ma skomplikowanej biurokracji, mimo że firma bardzo szybko rośnie. Ja jestem zadowolony. Inwestują w pracowników, atmosfera pracy dobra, firma ma u klientów bardzo dobre opinie a to pomaga handlowcom.

...

Zgadzam się z poprzednią opinią. Zarobki mogły by być trochę lepsze, ale tragedii nie ma. Czasem są okresy bardzo dużej ilości pracy i jest ciezko, pozatym ok.

Bardzo przyzwoite zarobki jak na Kraków. Dobre podejście do pracowników i przede wszystkim cenienie fachowości. Trzeba sobie zasłużyć aby rozstać się z firmą. Ja oceniam 8/10 na podstawie osobistych doświadczeń.

Zostaw merytoryczną opinię o 3Logic by Art Cinema - Kraków

• Jak się pracuje w 3Logic by Art Cinema?

Zobacz opinie na temat firmy 3Logic by Art Cinema tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3Logic by Art Cinema?

3Logic by Art Cinema
1.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zakopiańska 153
    30-435 Kraków