Optidata Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Optidata Sp. z o.o.

Łukasz

A jak praca programisty, widzę że szukają programisty C# w Nowym Sączu. Jak atmosfera i wynagrodzenie ?

wiosna

warto sprawdzić umowę o poufności przed podpisaniem umowy o pracę. Po angażu podkładają różne umowy do podpisu. Kumoterstwo i rodzinka rządzi. Lepiej nie wiązać się z nimi, bo niszczą odchodzących.

Henry
@wiosna 05.07.2017 22:43

Co znaczy że niszczą odchodzących? Można się jakoś zabezpieczyć przy podpisywaniu umowy?

Robert

Jakieś konketne opinie na temat pracy można uzyskać ? Jestem zainteresowany pracą handlowca , pierwsza jak i druga rozmowa w bardzo sympatyczna.

Ryk

Wyrazy współczucia dla Pań, które pracują w biurze przy wielickiej w Krakowie. Atmosfera strachu i zastraszenia. "Prezes", który uważa się za nie wiadomo kogo ... dramat. Jeśli cała firma jest taka jak wspomniany Pan, to trzeba ją omijać szerokim łukiem.

Zostaw opinię o Optidata Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Optidata Sp. z o.o.