MKM Sp. z o.o. Consulting

Kraków

Opinie o MKM Sp. z o.o. Consulting

WM

Do dziś mam koszmary związane z praca w tej firmie (nieodpłatne nadgodziny, brak przerw, późne/nocne zmiany, mobbing, obowiązkowe szkolenia w weekendy, besenność i nerwica wywołana atmosfera w miejscu pracy, szef (Trevor) - tyran) . Tak wiec przestrzegam wszystkich - nie pakujcie się w to gówno!!!

Łukasz

Praca w nocy i do tego słabo płatna. Na rozmowie obiecanki, a potem szara rzeczywistość.

caj

znowu szukają, nie wiem czy mowa o tym samym ogłoszeniu. To pojawiło się 4 dni temu, ale jest dość ciekawe. Szukają specjalisty z językiem niemieckim, do działu eksportu konkretnie. Zapewniona jest umowa, sądzę, że i dobry zarobek. @dax możesz jakoś porównać te oferty?

ewka

Hej mat co znaczy okreslenie dobrze placa ?

Jak wygląda praca w firmie MKM Consulting Sp. z o.o. ? Warunki zatrudnienia są dobre czy macie zastrzeżenia? Napiszcie co sądzicie w komentarzu!

Zostaw opinię o MKM Sp. z o.o. Consulting - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MKM Sp. z o.o. Consulting