counter
3 15 38 5 1
me

jedna wielka katastrofa! nie polecam nikomu jakichkolwiek kontaktów z tą firmą.

W

Wynagrodzenia zawsze byly wyplacane normalnie, projekt bardzo ciekawy, fajne osoby w firmie. sytuacja zmienila sie wmaju, gdy sie wycofal inwestor (Tak dowiedzielismy sie od CEO), wiekszosc pracownikow zostala zwolniona, firma bylym pracownikom zalega z wyplatami, co zarobi to splaca, ale nadal czekamy, zobaczymy jak bedzie. Oby siefirmie udalo to przejsc, bo szkoda pracy takiej fajnej grupy osob.

Jak wygląda praca u pracodawcy jakim jest Elmodis Sp. z o.o. w miejscowości Kraków? Czekamy na aktualne wieści.

Worker1

Znakomicie się pracuje. Widać, że firma się rozwija pomimo trudności z wczesniejszych lat. Bardzo dobra atmosfera i projekty.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Jakie wartości są cenione w Elmodis Sp. z o.o.?

W

Nowy
@W

Jestem nowy od połowy 2020. Szkoda czytać co było w 2019, bo od kiedy jestem w Elmo (tak wszyscy tu mówią :-)) jest naprawde lepiej niż sie spodziewałem. Mega ciekawa praca (kontakty Japonia, USA, Kanada), międzynarodowy zespół. Trzeba się starać, że by równać do góry. I nie ma (usunięte przez administratora) Szefowie naprawdę baardzo wymagający. Według mnie firma nie dla wszystkich, raczej dla ambitnych i wymagających.

Były Pracownik
@W

Zgadzam się z tą opinią. Było świetnie, ale był tez szok kiedy firma nie dostała finansowania - cóż startup. Ale musze z perspektywy powiedzieć, że choć było ciężko, finalnie spłacili wszystko - oddaję honor. Cieszy to i trzymam za nich kciuki.

Nowy Nowy wpis
@Nowy

Czy jest szansa na szkolenia? Jak wygląda kwestia budżetu szkoleniowego? Dodatki?

Adam1
@Administrator

Świetna atmosfera i ciekawe międzynarodowe projekty. Dobra kasa ale i wymagający szefowie.

Magdalena
@Adam1

Super, że można liczyć na dobrą atmosferę pracy oraz zadowalające wynagrodzenie. Czy wymieniłbyś jeszcze jakieś inne plusy z pracy w Elmodis? Zainteresował mnie też temat tych międzynarodowych projektów. Napisz proszę o nich coś więcej.

Adam1
@Magdalena

O projektach nie bardzo (ze względu na umowy). Super jest to, ze mamy bardzo międzynarodowy zespół z różbych stron śiwata.Trzeba się dużo uczyć, ale według mnie warto. Czuć, że tworzy się tu coś wielkiego.

KK
@Adam1

Co znaczy, ze trzeba się dużo uczyć? Elektrykiem górniczym jestem, chciałem zapytać czy znalazłoby się tam miejsce dla elektryka. Pracowników pytam. Dajcie chłopy znać.

Doktór
@KK

@KK Nie za bardzo jest kogo pytać. Szkoda Twojego czasu, zaangażowania. Te wszystkie posty od lutego 2021 to chyba ta sama osoba pisze - nagle taka aktywność, zastanawiające.

szukam_pracy Nowy wpis
@Doktór

czy piszesz jako pracownik? Czy były pracownik? Jedno i drugie słabo o Tobie świadczy. Jesli znasz firmę, czy jakieś informacje konkretne można uzyskać? Chciałbym się dowiedzieć o prace zdalną w zakresie wdrożeń automatyki. Mieszkam na Śląsku, racowałem przy uruchomienicach maszyn górniczych. Mam spore dośwadczenie. Tomek.

W Nowy wpis
@Doktór

Aktywność się pojawiła bo mają inwestora z Japonii - widziałem newsy na Li. Szczerze życzę chłopakom powodzenia! Jak dla mnie mga ciekawy temat który ma przyszłość.

Krzysiek A.
@Worker1

Czy są aktualnie nabory? Szukam pracy jako automatyk. Mam 10 lat doświadczenia.

@Krzysiek A.

Są aktualne nabory. Szukaj ogłoszeń albo wysyłaj aplikacje na maila biurowego.

@Worker1

@Worker1 - gdzie są te aktualne oferty, bo na żadnym portalu ich nie ma?

szukam_pracy
@Kandydat

No własnie, szukałem, ale nie ma nigdzie. Czy ktoś z Elmodis może podać informację?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

j

szkoda czasu i nerwów

Stały pracownik.
@j

j, a dlaczego szkoda czasu i nerwów? Jestem z firmą długo i uważam, powiem to wprost: firma nie jest dla wszystkich. Firma ma bardzo wysokie wymagania c do jakości pracy i dla mnie nobilitacją jest praca tutaj. Wiem - nie dla wszystkich to ważne, ale wtedy to nie jest dla nich miejsce. Ja jestem bardzo zadowolony z rozwoju i poziomu do jakiego wyciąga mnie Elmodis. I nie, nie jestem właścicielem, ani nie chcę być :-)

pozbawiona wynagrodzenia

zgadzam się z treścią opinii w google; uwaga na firmę,zamawiają usługę i......tutaj jest problem....nie płacą;nigdy więcej kontaktu z tą firmą

@pozbawiona wynagrodzenia

Mam pytanie, czy otrzymała firm wynagrodzenie? Czy mogę prosić o więcej szczegółów na prywatnym?

Klient Sląsk.
@pozbawiona wynagrodzenia

Przypadkowo tu trafiłem, jednak nie zgadzam się z opinią... Jesteśmy Klientem Elmodis od 2017 roku. Nie zgadzam się z opinią powyżej. Nigdy nas ni zawiedli, choć wiemy, ze mieli trudności. Jako Klient używający systemu Elmodis mogę powiedzieć zarówno o firmie jak i osobach reprezentujących firmę same pozytywy. NIgdy nie zostawili nas, jako Klienta, bez wsparcia. A problemy - mieliśmy ogromne w czasie lockdownu, a Elmodis nie obciążał nas wtedy opłatami za nieużywane maszyny (pomimo, że umowy tego nie uwzględniały). Po prostu rzetelna firma.

Doktór
@Klient Sląsk.

@Klient Slask - Jako "klient" nie wstydź się i napisz jaka firmę reprezentujesz.

Klient Sląsk.
@Doktór

nie mam takich uprawnień Doktór, aby podawać w takich miejscach nazwę Firmy. A na tym portalu wystepuję jako osoba prywatna i podaję swoją osobistą opinię. Mam nadzieję, ze różnica jest zrozumiała.

MM

Czy jest możliwość zatrudnienia na stanowisko MM na B2B? Czy tylko umowa o pracę?

Cat1
@MM

Sam tak pracuję u nich. Nawet urlop wliczony w umowie. Negocjacje trudne alw uważam uczciwie.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 149 dni.

Czy w Elmodis Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

me

jedna wielka katastrofa! nie polecam nikomu jakichkolwiek kontaktów z tą firmą.

you
@me

Dlaczego nie polecasz? Piszesz to z pozycji klienta czy pracownika?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 352 dni.

Czy często w firmie Elmodis Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Czy Elmodis Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

kuku
@Pytanie

Nie narzucają terminów urlopowych, chociaż po zwolnieniu praktycznie wszystkich pracowników może być różnie. Radzę się poważnie zastanowić czy chce się ryzykować niewypłacenie wynagrodzenia.

Magdalena
@kuku

Czy sytuacja z niewypłacalnością o której piszesz to jednorazowa sprawa czy niestety powtarzajace się opóźnienie?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 472 dni.

Jaka umowa obowiązuje w Elmodis Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

nie polecam. zalegają z wypłatami.

N
@MŚ

Też to słyszałem od byłych pracowników...

xcoast

Ogromna rotacja pracowników. Zwolnienia z dnia na dzień bez podania przyczyny. Fatalne zarządzanie na wszystkich poziomach. Praca w ciągłym stresie, wieczne humory przełożonych. Radzę omijać szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Elmodis Sp. z o.o. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Elmodis Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Jana Dekerta 24