Opinie o Sanatorium Mielec w Krynica-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Sanatorium Mielec. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sanatorium Mielec o rekrutacji.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanatorium Mielec w Krynica-Zdrój

Sławek

Jadę z żoną 10.02.20r do sanatorium Mielec , ćhętnie zabiorę parę z łodzi lub okolic Piotrkowa Tryb. Mój meyl to zslawek@interia.eu Proszę o kontakt , podam nr. tel., oczywiście zabiorę kogoś , solo. Pozdrawiam kuracjuszy.

ilonajas

Jade 12kwietnia w godzinach 3-4 rano z okolic Opola. Mogę kogoś zabrać.

Roman

10 lutego (a nie marca) jadę do Krynicy sanatorium z Kluczborka samochodem i mogę kogoś zabrać!!

Roman

10 marca rano jadę z Kluczborka do Krynicy sanatorium samochodem i mogę kogoś zabrać!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sanatorium Mielec spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
marek

Witam,Opinie mnie przerazaja,Mma turnus 2,03,2020r jestem z centrum Polski moge kogos zabrac.Zobaczymy jak nas Mielec ugosci,Pozdrawiam

MR
@marek

Jeśli Pan może wziąć coś innego ze zwrotów (jest jeszcze dużo czasu) to niech Pan to zrobi. Pozdrawiam

@marek

Centeum Polski? A dokladniej? Ja tez mam turnis od tego dnia i jestem z okolic bydgoszczy.

Aldona
@marek

Centrum a dokładniej bo też jadę w tym terminie

olo
@marek

Marku ja też ma sanatorium od 2 marca w Mielcu . Jadę autokarem . Do zobaczenia w Krynicy .

Lxxxxx
@marek

Ja też z centrum Polski. Jadę do sanatorium na 2.03.2020 r .-to moje pierwsze sanatorium. Nie wiem nawet kto będzie ze mną w pokoju i nie wiem jak jest w Mielcu. Kogo ja dostanę do pokoju ?

Julian

Byłem 6 razy w sanatorium niestety mielec najgorszy. zabiegi fatalne przydzielane z automatu przez Pana doktora dosłownie w 3 minuty brak jakiej kolwiek kontroli, nie polecam

BARBARA

WITAM- przydzielono Mnie wyjazd na turnus 02.03.2020 - po przeczytaniu opinii jestem przerażona warunkami opisywanymi przez kuracjuszy .

BARBARA

@olo to też moje pierwsze sanatorium , masz rację na miejscu zobaczymy co nas przerazi i też nie myślę o tym , do zobaczenia na turnusie.

Olo

Do zobaczenia w Krynicy Zdrój i sanatorium Mielec.

Witam, ja tam już byłem, rewelacji nie ma, ale da się przeżyć, a jeśli ktoś jedzie autkiem to polecam oarkin na dole, koło sklepu, sklep kasuje 100 zł za cały pobyt a Mielec 150 albo i już więcej, powodzenia zycze

Krysia

Będę jechała na turnus 2.03,2020 czy będziesz jechał przez Lublin. Krysia

zbyszek
@Krysia

też jadę w tym terminie ale z Hrubieszowa, troszeczkę nie po drodze. Do zobaczenia w Krynicy.

olo
@zbyszek

ja też Zbyszku od 2 marca Mielcu , do zobaczenia w Krynicy

Witam, już jestem przerażona czytając te wpisy. To będzie mój pierwszy pobyt sanatoryjny i juz widzę że będzie niezapomniany... Jadę autem na turnus od 02.12 do 23.12.

Elkas
@Ania

Wrócilismy z mężem 21.10.2019 nie jest tak tragicznie jak niektórzy piszą. Jest czysto, zabiegi podobne jak w innych sanatoria h wyżywienie trochę monotonne ale smaczne. Można jeździć na wycieczki, i zwiedzać piękna Krynice i okolice

Alina
@Ania

Witam, dostalam skierowanie do tego sanatorium na luty i mam wielkie obawy. Czy moglaby Pani podzielic sie swoim doswiadczeniem z pobytu w tym miejscu? Czy rzeczywsicie jest tak zle jak pisza inni...

@Ania

Czyli już jesteś w domu.Jaka jest twoja opinia,jak było? Ja mam zameldować się 20 stycznia

andrzej1441
@Andrzej

Dało się wytrzymać , zależy od towarzystwa , ja miałem pok jedynkę i ustawiłem sobie tak zabiegi że mogłem po śniadaniu jeżdzić co dziennie na nartach a wieczorami szliśmy paczką na tańce do Artystycznej

@andrzej1441

Można dostać jedynkę? Opowiedz o tym proszę.

@Ania

Mam pytanie.Czy jest już czynna w Mielcu sauna? To dla mnie bardzo ważne.

AAA
@Alina

BYLIŚMY NA PRZEŁOMIE LISTOPADA I GRUDNIA I NIE MA CO POLECAĆ. POKÓJ TRAFILIŚMY ZIMNY A PO INTERWENCJI KIEDY ZMIERZONO TEMPERATURĘ TO 18 STOPNI PRZY TEMPERATURZE NA ZEWNĄTRZ MINUSOWEJ.W ZWIĄZKU Z TYM DANO NAM 3 STARE I OKROPNE NARZUTY DO PRZYKRYCIA SIĘ.PAN KOŻUCH OD GIMNASTYKI BARDZO AROGANCKI,ZABIEGI TO INHALACJE WODA PITNA I NIC SPECJALNEGO. PO 42 LATACH PRACY PIERWSZY I OSTATNI RAZ W TAKIM SANATORIUM

AAA
@AAA

TO BYŁ BESKID

Była pokojowa w Mielcu
@andrzej1441

Jedynie polecam tam artystyczna fajnie idzie się wybawić jak się no górze skończy zawsze można zejść piętro niżej i bawić się do rana polecam bo jeżeli chodzi o samo szefostwo to niżej krytyki kuchnia się bardzo stara a pokoje ją za wojny wiem bo byłam pokojowa pozdrawiam i nie polecam

Kriss1967

Jadę autem 17 lutego,,,,z Lublina

Weronika.

Mam termin od, 20.01. MIELEC i jadę autobusem z Katowic. Może ktoś też jedzie?

bena77

Witam. Czy ktoś wybiera się do tego sanatorium na turnus od 20 stycznia 2020 roku? Jestem z okolic Janowa Lubelskiego.

@bena77

Czyli będziemy w tym samym czasie.Jadę autem sam ale z innej strony...

@bena77

Witam, ja wybieram się w tym terminie do tego senatorium. Jestem z Puław. Na ten moment planuje podróż autobusem z Lublina. Bena77 wiesz już jak dotrzesz do Krynicy? Pozdrawiam Ela

@Ela

Jedzie może jeszcze ktoś z lubelskiego w tym termininie do sanatorium Mielec?

Jerzy
@bena77

Jadę w tym terminie ale z Małopolski.

Autobusem z Kraśnika o 7.49

Jadę autobusem z Kraśnika

@bena77

Ja będę ruszać z LBN autobusem o godzinie 7.00 w poniedziałek. Przewoźnik Busfor. Może to ten sam autobus...????? Pozdrawiam Ela

4 piętro

Byłam w sanatorium w dniach 2-23 grudnia 2019r. Budynek rzeczywiście PRL, ale okolica przepiękna i widok z okna na Górę Parkową. Co do jedzenia nie mam zastrzeżeń. Panie bardzo miłe i naprawdę starają się szybciutko przynieść posiłek każdemu pod nos. Pan prowadzący poranną gimnastykę bardzo sympatyczny i wyrozumiały dla spóźnialskich. Zabiegi borowinowe suuuper. Pewnie mogłoby być lepiej. Ale naprawdę trzeba szukać dobrych stron 3-tygodniowego wypoczynku a nie być strasznie roszczeniowym! Zawsze można wyjechać prywatnie a nie w ramach NFZ.

Pokój 416

Witam wszystkich, Byłem z żoną w Mielcu od 02.12- 23.12.19.r. powiem krótko wszyscy Ci którzy wypisują tak ohydne komentarze to im się chyba w tyłkach poprzewracało. Oczywiście sam budynek trąci trochę PRL-m, ale w końcu to nie jest SPA gdzie płacimy sami setki złotych. Zabiegi na miejscu nie trzeba latać po innych budynkach obsługa miła jedzenie dopiero się powtórzyło w trzecim tygodniu i było smaczne no chyba że ktoś ma piórka w (usunięte przez administratora) to zawsze powie że jest źle.

pokój 502
@Pokój 416

Zgadzam się z tą opinią w 100 %. Też byłam w tym okresie.

Kuracjuszka

Jeżeli ktoś dostanie się do tego sanatorium to chyba za karę. Żeby czekać trzy lata i wrócić w gorszym stanie niż się wyjechało. Zabiegi to inhalacje,kuracja pitna,gimnastyka i sucha kąpiel. I to wszystko na kręgosłup. Pokoje male i ciemne. Łazienka stara i woda kapie cały czas z kranu. Nie ma dostępu do Wi fi. Za telewizor i parking płaci się jak za zboże. Kołdry faktycznie zabite i ciężkie. Pani od inhalacji naburmuszona wchodzi za parawan i nie wiadomo czy dezynfekuje ten aparat czy na niego pluje bo tego nie widać. Jedzenie słabe. Rzodkiewka starta albo kawałek pomidora. To całe dodatki do posiłku. I skrzydełka czy kawałek udka z kurczaka. Jestem rozczarowana całością pobytu.

aa
@Kuracjuszka

Myślę ze ten podły wpis, którego jest Pani autorem świadczy źle nie o Pani od inhalacji, ale o Pani poziomie.. Skoro miała Pani obawy co do postępowania osoby wykonującej zabiegi, trzeba to było wyjaśnić na miejscu - miała Pani na to 3 tygodnie.

@Kuracjuszka

Jadę drugi raz do Mielca.Swiadomie wybrałem i jestem bardzo zadowolony!

Weronika.

Jestem z okolicy Gliwic i też jadę do sanatorium 20.01.Czy ktoś jedzie z tych okolic?

Jerzy
@Weronika.

Jadę z Małopolski w tym terminie.

Weronika
@Jerzy

Już nas trochę jest tylko każdy z innych stron. Dziękuję za info!

Paul

Nie bać się tylko jechać i nie skupiać się na negatywnych opiniach. Byłem przed wakacjami, super czas, dużo atrakcji turystycznych w Krynicy i w okolicach, można jechać na Słowację czy na Węgry jest blisko ???? Jedzenie jest ok, gimnastyka super polecam, Mózg i psychika odpoczywa ☺

MR

2.12.-23.12.2019r. Właśnie zakończyliśmy na szczęście turnus z NFZ.Dobrze,że już jesteśmy w domu.Bez szału.Pokoje 2 osobowe dla małżeństwa OK,ale problem jest w 3 osobowych o tej samej powierzchni.W pokojach ogólnie czysto.Panie sprzątają nawet 2-3 razy w tygodniu.Ręczniki wymieniane są raz w połowie turnusu.Zabiegi nawet dość dobrze dobrane(szkoda tylko,że skrócone do 10 minut).Posiłki raz lepsze raz gorsze,ale da się przeżyć.Pielęgniarki w porządku,oprócz jednej(usunięte przez administratora)najgorsza hetera,bez niej byłoby milej.Wszytko musi wiedzieć co się dzieje.Towarzyszy przy każdej wizycie lekarskiej,żeby nikt się może nie skarżył i wyznacza zabiegi.Lekarz w zasadzie nie ma nic do powiedzenia.A jak komuś zabieg nie odpowiada z różnych przyczyn to daje gimnastykę albo wodę do picia,oczywiście w ramach rehabilitacji.Paskudna Baba.Sanatorium nastawione na kasę,za wszystko wołają pieniędzy internet,TV 33 zł od głowy w pokoju(jakby grał lepiej w zależności od ilości osób w pokoju).Oszukańcze prezentacje z naciąganiem ludzi.I codzienny handel przez cały pobyt na parterze. Ha ha ha nawet nie trzeba wychodzić z budynku chyba,że po wodę do pijalni.Jest to mój drugi pobyt w sanatorium,ale poprzedni był bardziej udany.Jeśli jeszcze kiedyś dostanę skierowanie do Mielca to na pewno zrezygnuję i wezmę ze zwrotów.A wszelkie skargi można składać tylko u Pani sekretarki,ponieważ właściciel tego przybytku to ktoś incognito.

Kuracjusz

Byłam z mężem we wrześniu i jesteśmy zadowoleni z pobytu, pogody i pieknej okolicy! Jedzenie dobre, zabiegi może trochę mniej. Też balismy się tego pobytu czytając opinie osób przebywających tam ale okazało że bardzo miło wspominamy ten czas! Nie zdarzyło się nigdy by zabrakło jedzenia a bylo urozmaicone i świeże zawsze.

Zostaw merytoryczną opinię o Sanatorium Mielec - Krynica-Zdrój

• Jak się pracuje w Sanatorium Mielec?

Zobacz opinie na temat firmy Sanatorium Mielec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanatorium Mielec?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 11 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sanatorium Mielec
2.9/5 Na podstawie 390 ocen.

Sanatorium Mielec