Opinie o CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze" w Orzesze

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze". Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze" o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze" w Orzesze

Róbcie tak by było lepiej.

Witam chciałabym sie podzielić swoimi uwagami co do Huty. Niby mowì się o tym ze jest za duzo pracowników na stanowiskach pracy a tak naprawde kazdy praktycznie z grup szuka chetnych do pracy bo jest mało ludzi, człowiek nawet nie potrafi wyjść do wc bo musi non stop nadzorować bo nie ma kogos do zastępu. Panowie z 5s non stop narzekają na przekładki ze non stop za wolno, niech sie ubiorą w te Cieple łachy i niech pomogą a nie siedzą w klimatyzowanym pomieszczeniu i obserwują na monitorze, oglądać jest łatwo krytykować tez ale do roboty to juz ciężko. Jest sezon urlopowy, - brak ludzi. Woda w dystrybutorach.. -nie każdy może ją pić ,pozniej rewolucje żołądkowe. Wiadomo że kazdy chce by wszystko było idealne ale w takich warunkach to człowiek tylko ma same nerwy, "ja nie klne, to obciach" nie da sie.. może komuś to odpowiada.

@Róbcie tak by było lepiej.

Ilość ludzi w hucie jest odpowiednio doszacowana dla efektywnie pracującej załogi - nie mamy przerostu zatrudnienia i nie chcemy do tego doprowadzić. Z pewnością okres urlopowy jest dla każdej firmy trudniejszym czasem i wymaga większego zaangażowania obecnych w pracy. Czas wykonywanych operacji na poszczególnych maszynach jest również wyliczony - z pewnością upały w tym nie pomagają. Klimatyzacja w pomieszczeniach też się psuje, jak np. wczoraj i dzisiaj; tak więc, warunki biurowe na idealne wyglądają tylko z boku. Temat wody w dystrybutorach był omawiany przez przedstawicieli pracowników i ma tylu samo zwolenników, co przeciwników. Awaria podłączenia została usunięta zaraz po zgłoszeniu – żale pracowników ustały. Doceniamy starania pracowników i to, że chcą by było idealnie. Oczywiście nie zawsze się da, a upał nie pomaga. Akcja „nie klnę - to obciach” ma sprzyjać wyeliminowaniu zbędnego, niestosownego słownictwa, na które właśnie nierzadko sami pracownicy narzekali. Jest więc wyjściem naprzeciw oczekiwaniom pracownikom. Miejmy nadzieje, ze gorący okres niebawem się skończy. Na spotkaniu z Zarządem firmy pracownicy podkreślali, ze widzą dużo pozytywnych zmian na hucie. Budujmy ją dalej razem i dziękujemy za zaangażowanie. Pozdrawiamy, Zespół HR CP Glass S.A.

Sandraa1993

Witam jakie jest wynagrodzenie na stanowisku pakownia i jesli ktos ma uprawnienia na wozki widlowe? Jak wyglada sprawa z bonami? Ile dziennie przysluguje bona chodzi mi o kwote i jak to sie liczy jesli sa zmiany nocne od 22-6 jak sie wtedy to liczy ten system nocny?

@Sandraa1993

Dzień dobry. Wynagrodzenie operatora systemu pakowania (z uprawnieniami na wózki widłowe) rozpoczyna się 3600 pln brutto. Na wytypowanych stanowiskach pracownikom przysługują bony za każdy przepracowany dzień w wysokości niezależnej od zmiany, na której się pracuje w danym dniu. O wartości bonu pracownicy dowiadują się w momencie zatrudnienia. Zapraszamy do kontaktu: 695 001 627, angelika.barszczewska@canpack.com Pozdrawiamy, Zespół HR CP Glass S.A.

Praca123

Dzień dobry, Od jakiegoś czasu próbuje skontaktować się z osobą z kadr, której nr jest podany przy każdej ofercie pracy. Niestety bez skutecznien - nikt nie odbiera telefonu. Czy mogłabym prosić o inny nr albo e-mail do kontaktu w sprawie pracy? Pozdrawiam

@Praca123

Witaj Jest kilka sposobów aplikowania do pracy w naszej firmie: 1. Złożenie CV w formie papierowej do skrzynki na bramie głównej – Orzesze, Gliwicka 59, 2. Aplikowanie online: • Pracuj.pl. (https://pracodawcy.pracuj.pl/can-pack-sa,357399/oferty-pracy), • GoWork (https://www.gowork.pl/praca/can-pack-s.a.;pr), • strona CP Glass S.A. (http://cpglass.eu/kariera/oferty-pracy/), 3. Program Poleceń Pracowniczych, gdzie Twoje podanie przyniesie w formie papierowej, któryś z naszych pracowników. Nasze telefony staramy się odbierać zawsze w godzinach pracy (7.30-15.30). Numer telefonu 695 001 627 (tu możesz zostawić również sms o treści "praca CP Glass" - odzwonimy) oraz 32 3186393 są wciąż aktualne. Zapraszamy, Zespół HR CP Glass

Niezalezny

Jakie warunki pracy występują w tym zakładzie? chodzi o warunki szkodliwe i uciążliwe, czy faktycznie jako operator automatu można dostać nawet 4500 brutto? jeśli to jest praca w ruchu ciągłym 4 brygadowym czy są jakieś dodatki za weekend i nocna zmianę? Jak są opłacane nadgodziny czy jest to opłacane 100 % w nocy a 50 % w dzień? Firma wydaje się być stabilna na rynku wielokrotnie przejzedzam obok tego zakładu i zastanawiam się czy nie wysłać CV bo jeśli faktycznie jako operator automatu ma 4500 na początek to bardzo ładune pieniądze ja jako Energetyk mam 3800 +17% premi uznaniowej i muszę dojeżdżać do pracy 40 km więc mi średnio się opłaca robić tam gdzie robię. Proszę tylko o opinię czy warto się zainteresować cp Glass

@Niezalezny

Dzień dobry Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Jesteśmy solidnym i stabilnym pracodawcą - co zapewne Pan zauważył mijając nasza hutę. Początkowe wynagrodzenie operatora automatu to 3.400zł (brutto) podstawy oraz 10zł brutto do każdej przepracowanej godziny - co w 20-dniowym miesiącu pracy daje 5000zł brutto - nie wliczając dodatku za pracę w porze nocnej. Zarówno dodatek, jak i godziny nadliczbowe są wypłacane zgodnie z przepisami prawa pracy. Praca na tym stanowisku odbywa się w systemie 4-brygadowym. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu (Rekrutacja: 695 001 627). W trakcie rozmowy istnieje możliwość zobaczenia stanowiska pracy, na które się aplikuje. HR Zespół CP Glass S.A.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Dobry Pracownik, to największy kapitał firmy – to Kapitał Ludzki! Zawiera on w sobie wiedzę i doświadczenie. Buduje lojalność wobec środowiska pracy i współpracowników. To jedyna gwarancja przetrwania biznesu. W CP Glass wiemy o tym. Dlatego też prowadzimy również kształcenie w zawodach, które są dla nas istotne. Stawiamy na wspólną przyszłość! Jeżeli jesteś zainteresowany, zajrzyj do Aktualności: https://www.gowork.pl/cp-glass-s.a.-oddzial-huta-szkla-orzesze,202765/aktualnosci Zespół CP Glass S.A. Huta Szkła Orzesze

Szalony Johny

@anon Najwidoczniej dostałeś wypłatę adekwatną do wykonywanej pracy. Miłego dnia

Aleksandra

@W, widzę, że nie jesteś zadowolony, myślę że inni użytkownicy chętnie poznaliby szerzej Twoją sytuację. Czy zgodzisz się na forum nam o tym opowiedzieć? Na jakim stanowisku wydarzyła się taka sytuacja? Czy na wszystkich stanowiskach zarabia się tyle samo? Czy warunki, które otrzymałeś były kompatybilne z zapisami umowy, którą podpisałeś? Rozmawiałeś z przełożonymi o swoich zastrzeżeniach? Myślę, że warto wyjaśnić te kwestie.

Wróżbita Maciej

Na hucie to wygląda ogólnie tak, że im wyższe stanowisko tym niższy zasób wiedzy na temat produkcji opakowań szklanych. Ludzie na produkcji maja dużo większe pojęcie, ale nikt ich nie słucha żeby cokolwiek poprawic. Dalej tak pójdzie to wszyscy będziemy szukali nowej pracy. Jeśli masz ochote męczyć się za pieniądze, które nie są tego warte to zapraszamy.

W.

Zarobki na hucie nie sa adekwatne do wykonywanej pracy. Za prace na 4 brygadowej zmianie, pracujac w weekendy i swieta dostac 2300zl? Smieszne. Jakakolwiek premia graniczy z cudem. Zdarza sie owszem, ale rzadko. Szkoda nerwów i czasu na ten zakład.

Pytający

Co to jest za stanowisko - Technik urządzeń kontrolnych? Jak ta praca wygląda i na jakich warunkach?

@Pytający

Witaj. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Technik Urządzeń Kontrolnych to osoba, która nadzoruje pracę aparatury monitorującej zgodność produktu z założeniami. Reaguje na jej komunikaty i ewentualnie awarie w czasie produkcji. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj do zakładki "Oferty Pracy" (https://www.gowork.pl/oferta/operator-urzadzen-kontrolnych,7EtrefIwmfznSuBl6CN8No,orzesze) i zobacz film w zakładce "Pracuj z nami" (https://www.gowork.pl/can-pack-s.a.,209604/pracuj_z_nami). Szczegółowych informacji możesz się spodziewać podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Zapraszamy.

Szalony Johny

Hej. Na początek - tak pracuje tutaj, nie powiem swojego działu aby nikogo nie nakierować na moją osobę.(pracownik na produkcji) Nie wiem skąd macie te opinie na temat ludzi(pewnie z autopsji), jednak popatrzcie czasem na siebie.. większość ludzi z ktorymi pracuje są pozytywnie nastawieni, może nie w 100% do pracy ale do życia. To że w swieta idziesz do pracy, kiedy wszyscy inni znajomi idą na browara, no troche smutne. Ale to jest życie, nie zawsze dostajemy to co chcemy. Czytając wasze komentarze mam odczucie że piszą to ludzie nie umiący ogarnąc sobie życia w innym systemie niz pon-pt a weekend wolny. Huta to takie Korporacyjne miasto cudów. Działa tak jak korporacja- wykazujesz sie, chodzisz na nadgodziny, utrzymujesz dobre relacje z pracownikami, masz głowe zamiast (usunięte przez administratora) na karku- nie wierze aby Cie tutaj nie zauważyli. Czy operator pakowania ma cieżko - tak, musi miec wiedze jak sobie poradzic z maszynami ktore czesto kopia po (usunięte przez administratora) oczy dookoła głowy, wiekszosc czasu to ruch. Czy Liniowe mają ciężko ? Tak, butelki sie przewracają, trzeba je podnosic, ciagłe analizy czy butelka jest wolna od wad czy nie, cisnienia etc. Na dodatek jak sie cos dzieje to jest tak jak ktos to ładnie ujął wczesniej, miedzy mlotem a kowadlem. Tutaj Goracy koniec przychodzi i truje (usunięte przez administratora) kontrola jakości robi to samo, akp sie wypytuje. Chociaz znam liniowe co wiecej gadają niż robią, znam tez takie co w ogole nie gadają bo robią- tak jak wszędzie, jeden jest bardziej pracowity drugi mniej. Kontrola jakości - slyszałem o jakiś zmuszaniach do nadgodzin o tym sie nie wypowiem bo nie mam pojęcia jak to tam działa. Czy ciężko - tak, pełno badań, jesli jest wada to w paletach szukają numerów, jest to bardzo czasochłonne a mają jeszcze badania do zrobienia i zorientować soe co jest na innych liniach. Co prawda kontroler jest sam na 3 linie a liniowa jedna na jedną linie ale podział obowiązków mniej wiecej sie wyrownuje. Wiem ze czasem im sie zdarza zostawać po godzinach aby wypełniać dokumentacje. Gorący koniec - ci to maja (usunięte przez administratora). Osobiście pełen podziw, temperatura ogromna, grube ubranie na sobie(ochronne), latanie tam i z powrotem, no chłopaki mają tam roboty w ciężkich warunkach ale płaca im sie zgadza. Zawsze powiedzą ze sie nie zgadza ale wszystkim nie dogodzisz a ludzie zarabiają tam wiecej niż srednia krajowa. Czy praca jest fizyczna. ? Zależy. Na wylewkach betonowych, wykladanie kostki brukowej to jest praca fizyczna, tutaj albo sie spocisz od temperatury albo nachodzisz, jeszcze tracisz czasem nerwy jak sie cos wali.. (może częsciej niż czasem) Jednak mimo tego ze nie ma lekkiego działu w tej pracy, ludzie sobie radzą, pomagają, rozmawiają z soba jak z człowiekiem nie jak z podmiotem gorszej rangi. Przełożeni sa wyrozumiali ale ludzie są czasem troche mniej bo nie rozumieja ze przelożeni tez mają przelożonych i kazdy jest z wszystkiego rozliczany. Miej glowe zamiast (usunięte przez administratora) na karku. Myśl, pracuj a na pewno będziesz zauważony a z tym i awans, podwyżka która satysfakcjonuje, badz dogodne stanowisko. To jest KORPO ! A jeśli niektorzy z cebul nie rozumieją o co chodzi i jak działają korporacje to radze zasięgnąć wiedzy w internecie bądz opini kumatego przyjaciela. Pozdrawiam- Szalony Johny

anon
@Szalony Johny

haha gosciu ty mi powiedz kto na tym goracym koncu zarabie wiecej niz srednia krajowa ? pracowalem tam przedz 2 miesiace jak dostalem 2100 wyplaty to podziekowalem za taka prace

Kto z Was pracuje jako operator linii i zatrudnił się niedawno ? jakie zarobki, premie itp ?

Anom
@Anonim

Wiesz co, nie powiem ci dokladnie bo juz tutaj nie pracuje, zarobki srednie jak wszedzie podobnie, najlepiej placa na Automatach, sa premie w zaleznosci od produkcji - nie ma blokad, nie ma postoju to zazwyczaj jest premia, ale tez nie licz na to, ze jest ona niewiadomo jak ogromna najlepiej przyjsc na nadgodziny ktore sa +50%, albo 100% płatne (w zależności czy ranek/nocka), do tego bony, wczasy pod grusza, platne urlopy, w przeciagu 2 lat jak pracowalem byl 1 wyjazd integracyjny, w zaleznosci od roku od produkcji daja dodatkowo premie w grudniu ktora moze byc rozna 50%, 100%, nie wiem jak bylo w tym roku, ale ktos pisal wyzej, ze 300zl brutto wiec bez szalu, ale ten rok byl tragiczny pod wzgledami awarii Pożar, i później długie postoje tak w skrócie - pewnie to jest powodem tak niskiej premii w grudniu. Jak ktos pracowal to pewnie wie jak jest, nie ma lekko, ale gdzie jest? ;) Jezeli ktos jest ambitny to sie odnajdzie tutaj, praca jest ciezka, i stresujaca, w zaleznosci gdzie sie trafii, i na jakim stanowisku. Ja osobiscie nie polecam, ale lepszych alternatyw w poblizu Orzesza raczej nie ma.

Prw
@Anonim

To macie (usunięte przez administratora) podług Hut Wrześniaka, a przynajmniej Parczew. czy to dzień czy to noc jest taka sama stawka. Wyjazdy integracyjne... pierwsze słyszę, fajne by było, może by poprawiła by się u nas atmosfera. A co mówić reszta ehh..

Grzegorz S.
@Anonim

Czy jesteś pewny czy chcesz pracować w obozie ,za niedługo zrobią z ludzi niewolników to takie nowoczesne niewolnictwo bo za kasę ale nie adekwatna do warunków pracy i atmosfery jak panuje na zakładzie wśród załogi .

Ciekawa

Witam czytam wszystkie opinie , nigdzie nie ma mowy o socjalu jakieś dofinansowania są? Premie świąteczne 14 pensje ?

@Ciekawa

Nie ma 14 pensji. Premie świąteczne czasami są wszystko zależy od firmy bo pamiętam jak jednego roku nie było. Są wczasy pod gruszą. Dofinansowanie do multisport. I bony.

@brunet

Dobrze, że podzieliłeś się z nami informacjami na temat benefitów pozapłacowych w Hucie Szkła "Orzesze". Czy podpowiesz nam, jak oceniasz wspominane benefity? Każdy z nich spełnia Twoje oczekiwania? A może uważasz, że także innego rodzaju benefity powinny być także dostępne dla pracowników?

@brunet

Chcesz mi powiedzieć że do samego końca nie wiecie czy jest np premia świąteczna nie rozumiem stwierdzenia zależy od firmy? Jak to tak może być ?

ANIOŁ

wiara czyni cuda.....

ANIOŁ

wiara czyni cuda....

@ANIOŁ

Rzeczywiście warto mieć pozytywne nastawienie do pracy w danym miejscu. Czy pracujesz obecnie w firmie? Jeśli tak, powiesz nam coś na temat wspomnianej wcześniej premii świątecznej? Czy coś w tej kwestii się wyjaśniło?

@Ciekawa

do końca nie wiadomo czy będą dodatki świąteczne.

@Weronika

Przecież podobno na karpia dawali dodatek do wynagrodzenia 7 grudnia ,co roku na wigili mówili czy będą płacone zyski niestety w tym roku cisza

@Ciekawa

Nie mam informacji na ten temat, nawet mnie to nie interesuje choć np. Na dzień hutnika była dodatkowa kasa, jak również piknik który huta organizowała dla pracowników..... Wiadomo że wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma :( Żeby zobaczyć jak jest na hucie trzeba tam być i wytrwać kilka miesięcy.... Tutaj na forum niestety wylewa się gorzkie żale bo jesteśmy anonimowi w tym wszystkim.... Huta się stara aby werbować nowych pracowników bo jeszcze trochę to na liniach będą stali dyrektorzy Hahaha albo nowi pracownicy którzy nie mają doświadczenia, Ja do dzisiaj się uczę ...... mało na hucie jest osób które się znają na tym co robią. Pamiętajmy że nie tylko szefostwo jest odpowiedzialne za atmosferę która panuje na zakładzie jakby każdy patrzył swojej roboty a nie innych to była by produkcja przypilnowana i święty spokój

Bez
@Ciekawa

Tak. Nie wiem. Raz było 100% miesięcznego wynagrodzenia. Następny rok 50% a w grudniu 2018 dostaliśmy po 300 zł brutto...

Majka

Czy ktoś z obecnych pracuje w biurze na hucie? Jak to tam wygląda? Czy praca godna polecenia?

brunet

Jestem pracownikiem huty szkła Orzesze od ponad 3 lat. Odradzam wszystkim, którzy się interesują tą firmą bo jest tutaj tragicznie... W zeszłym roku zwolniła się wielka część załogi z ogromnym doświadczeniem, niektórzy nawet pracowali po ok 15 - 20 lat w tej firmie(więc to już mówi samo za siebie). Pracy mnóstwo, kierownictwo się wszystkiego czepia. Nie ma dnia, żeby nie było źle. Dodatkowo robi się 7 dni pod rząd na 3 zmiany po kolei... Jak już wypadnie wolne to zazwyczaj w tygodniu. Płaca kiepska jak na ten rodzaj pracy... Po prostu dno. Odradzam. Większość kierowników jest bez wyższego wykształcenia. Ludzie po studiach są na najniższym szczeblu :/:/ Omijajcie tą firmę szerokim łukiem radzę.

@brunet

Powody zwolnień zazwyczaj nie są podane oficjalnie do informacji pracowników. Nie możemy zatem stwierdzić, ani domyślać się, co było przyczyną odejścia z pracy danych osób i jakimi kierowali się oni pobudkami. Chcesz przez to powiedzieć, że nie masz zastrzeżeń, co do swojej pracy, a kierownictwo zawsze je ma? Skoro odpowiednio wykonujesz swoją pracę i sądzisz, że nie powinno być żadnych uwag, to może warto podjąć ten temat z szefostwem?

@Weronika

Nie trzeba podawać powodów zwolnień do informacji publicznej, bo pracownicy rozmawiają ze sobą i dobrze wiedzą kto dlaczego się zwolnil. Akurat znam kilka takich osób i wiem jaki jest powód ich zwolnień. Dodatkowo zgadzam się , że nie ma ludzi którzy niczego by sobie nie mogli zarzucić, ale niestety należy się każdemu szacunek... A tu takiego nie ma. A tak biorąc na logikę jeżeli ktoś pracuje 20 lat w danej firmie to raczej ma zamiar pracować tam do emerytury a nie zwalniać się nagle. Poza tym rozmowy z szefostwem nic nie dają ( były już takie przeprowadzane ) większość z nich wpuszcza jednym uchem, a wypuszcza drugim to co mamy do powiedzenia. Więc tak jak mówiłem ta firma to dno... Odradzam każdemu kto się zastanawia nad pracą. Szkoda waszych nerwów.

@Weronika

Niestety kierownictwo zawsze ma zastrzeżenia bo my na produkcji Zaniedlugo nie będziemy mogli oddychać na hali???? Wymagają abyśmy byli najlepiej w pięciu miejscach naraz i robili pięć rzeczy naraz ???? Byłam niestety w sytuacji gdzie na mojej hali przewracały się butelki na całej odprężarce i to na dwóch liniach gdzie byłyśmy we dwie i jedna nowa dziewczyna z braku pracowników wrzucili ją na linie po niespełna trzech tygodniach szkolenia. W trakcie stawiania, co za tym idzie ratowania produkcji przyszedł do mnie na linie Lider gorącego końca i zaczął mnie wyzywać od najgorszych bo przez 10 minut miałam różnice na urządzeniach ???? ręce mi opadły ???? gdzie pot mi po d...E leciał Nie ważne że kurde ratowałem butelki Gorący koniec czasami myśli że my przy biurkach siedzimy przed monitorem komputera i czekamy czy będzie różnica czy nie...... Paranoja

brunet

Zgadzam się w 100% - sama prawda. Jak tak dalej pójdzie to nie będzie miał kto pracować. Kierownictwo będzie musiało stanąć na produkcji. Ciekawe czy wtedy będą tacy wyszczekani??????

@brunet

Szalony johonny masz racje jedni są pracowici drudzy to lenie śmierdzący i wszędzie jest dobrze tam gdzie nas nie ma

Arek

Jaką stawkę ma magazynier w tej firmie ktoś się orientuje? Widać ogłaszają się na olx.

@Arek

Rzeczywiście można znaleźć kilka ofert pracy na wiodących serwisach z ogłoszeniami. Czy zdecydowałeś się aplikować na opisane stanowisko? A może po prostu jesteś zainteresowany warunkami finansowymi w firmie? Powiedz nam coś więcej na ten temat.

Arek
@Weronika

Jestem jedynie zainteresowany warunkami finansowymi, a za tym idzie - jeżeli będzie dobrze, złożenie aplikacji.

@Arek

Cóż na pewno wiele osób ma podobne podejście. Warunki finansowe stanowią jeden z głównych czynników warunkujących podjęcie zatrudnienia w danym miejscu pracy. Czy w którymś z przejrzanych przez Ciebie ogłoszeń była informacja o zarobkach? Być może były podane choć tak zwane "widełki finansowe"? Powiedz nam coś więcej na ten temat.

@Weronika

Mam wrażenie że jesteś osobą, po stronie huty, bo nie podajesz żadnych konkretnych informacji tylko zadajesz pytania. To jest forum do wyrażania opinii, a nie do pytania. Pewnie siedzisz w biurze i próbujesz zalagodzic sytuację na forum, bo za dużo jest negatywnych opinii... a jakże prawdziwych

@Weronika

Serwisy z ofertami pracy każdy ogląda więc po co ten komentarz nic nie wnoszący o hucie? O sytuacji na hucie? O zarobkach na hucie? Internauci to forum czytają tylko po to by się dowiedzieć konkretów o danej firmie. Póki co nic nie napisałaś od siebie czy pracujesz? Czy chcesz pracować ? Itp... tylko wieczne pytania nic nie wnoszące...i do tego "powiedz nam coś więcej" a co my w szkole jesteśmy ze mamy się wypowiadać?

@Arek

Jako nowa osoba dostaniesz większą stawkę niż osoba już z jakimś doświadczeniem na hucie ????

@brunet

Weronika napewno jest jakimś mediatorem ????

Witam czytam te opinie i jest w nich dużo racji jak i nie dokonca obiektywnych treści. Pracuje na hucie już jakiś czas i czy sobie chwałę? Chciałabym tu wam przekazać wiedzę jaką mam na temat tego specyficznego miejsca pracy. Jestem operatorem lini ale z racji że jestem raczej kontaktowa osoba mam pojęcie o niektórych komórkach działających na hucie. Zacznę o systemu pakowania chłopcy nie mają tam lekko nieraz jest jeden borok na trzy linie i jeden wózkowy. I wszystko było by Ok gdyby nie fakt że cały czas muszą coś robić: wymieniać folie na piecach, składać kartony, pilnować czy paletyzatory prawidłowo pracują, pilnować metek itd itd. Wózkowy z tego co wiem ściąga palety i lokuje je w odpowiednich sektorach na magazynie, przywozi z magazynu konkretne palety które są blokowane z powodu wadliwych wyrobów oraz przefoliowuje palety które nie zostały przypilnowane przez pakowacza ( bo folia jest rozdarta, karton jest rozerwany lub krzywo, lub brakuje butelki bo się zgubiła niewiadomo gdzie) Wózkowy w lato na magazynie ma znośną temperaturę bo chłodno tam jest ale w zimę? Idzie tam zamarznąć . Z tego co wiem to dodatek im zabrali jedynie co im przysługuje to bon na chyba 25 zł..... Śmiech na sali. Kontrola Jakości to dział który kontroluje jakoś wyrobów które jadą do klienta, z tego co wiem ( tzn słyszałam od osób pracujących w tym dziale) atmosfera tam nie jest zaciekawa. Faktycznie dziewczyny są często gęsto zmuszane do nadgodzin i nikt nie ma żadnych skrupułów jeśli chodzi o tą kwestie. Z powodu braków w pracownikach dziewczyny nieraz są same na dwie hale. Z każdej lini produkcyjnej czyli 6 muszą zrobić odpowiednie badania itd Masakra Znam wiele osób które w przeciągu mojej powiedzmy Kariery ???? zrezygnowały z pracy z powodu można powiedzieć cichego mobingu. Wiele osób które podejmują tzn powinny podejmować decyzje w związku z jadącymi ewentualnymi wadami na niczym się nie zna. Jedyną konkretną według mnie osobą jest niezbyt miła Pani Kierownik ale Konkretna babka oraz jej siostra też daje rade (choć czasem ma za wysokie mniemanie o sobie). Cóż mogę powiedzieć o osobach pracujących na automatach i o ich warunkach..... Chłopacy tam dobrze zarabiają teraz jeszcze po tym dodatku co dostali to raczej nie mogą narzekać choć warunki mają naprawdę ciężkie. Można powiedzieć że pracują w pocie czoła. Jednak o dobrego operatora ciężko zdarzają się śmierdzące lenie którzy zamiast poprawiać wady twierdzą że urządzenia kontrolne źle działają lub zwalają winę na operatorów lini, AKP czyli osoby odpowiedzialne za poprawna prace tych urządzeń. Zachowują się jak święte krowy. No i teraz mój dział o nim wiem najwięcej. Jeśli zastanawiasz się nad pracą jako operator lini to 5 razy się zastanów. My operatorzy jesteśmy między młotem a kowadłem, atakują z każdej strony. Musisz mieć twardą dupe i być pracowitym, lajtowych szycht nie ma za bardzo bo jeśli twoja linia jedzie inne się sypią i trzeba ratować produkcje. Oprócz badań musisz również stałe kontrolować wyroby. Na pierwszy stężał jest bardzo dużo nowych rzeczy do ogarnięcia ale jeśli masz łeb na karku Dasz rade. Jeśli chodzi o przymusowe nadgodziny nie spotkałam się z tym, Mistrz zmiany mnie osobiście się pytał czy na dw migę przyjść do pracy......jeśli nie mogłam radził sobie, jeśli nie było problemu to mi wpadła większa kaska a linia była obstawiona. Warunki na zimnym końcu są jakie są w lato temperatura dochodziła przy biurku nawet do 47 stopni choć w przyszłym roku powinno być lepiej bo założyli dodatkowe nawiewy. Pracy jest dużo, nieraz w stresujących warunkach ale da się przeżyć. Ja mam wyszczekany pysk i nie boje się stracić pracy, nie daje sobie wejść na głowę, za to jak z czyms zawale przyznaje się nie szukam winnego gdzie indziej Może dlatego jeszcze mnie nie zwolnili ???? Finanse?hmmmm ja po niecałym roku mam tyle co nowo przyjęta ???? Pracownicy nie są tutaj za bardzo doceniani znam osoby które mają większe doświadczenie i po tych podwyżkach dostali Ok 100 podwyżki ????( Pan Dyrektor na spotkaniu mówił że nowo przyjęty pracownik nie będzie zarabiał tyle co doświadczony. Jak to mówią z gęby dupe se zrobił) Dziewczyny były załamane Ja osobiście narzekać nie mogę byłam zdziwiona choć potem się dowiedziałam ile dostaje się na start i euforia umarła. Zaniedlugo kończy mi się umowa i powiem szczerze Choć praca nie jest najgorsza to płaca za wymagania oraz atmosferę ( która tworzą fałszywi ludzie, kapujący na siebie) jak i czterobrygadowy system pracy Świątki piątki i Niedziele wcale nie jest rewelacyjna. Jak sobie to policzyliczycie to wcale kokosów nie ma. Wszystko zależy od Was indywidualnie. Praca jest ciężka ale do ogarnięcia ja osobiście trzeciej umowy nie podpisze Chyba że wynagrodzenie powali mnie na kolana ( w co wątpię) Aha zapomniałam dodać ze my operatorzy mamy za każda dniówkę bon o wartości 7 zł i dostałam dla dziecka zajebistą paczkę ???? Podsumowując: praca na hucie nie jest dla każdego, trzeba mieć chęć do pracy i tak jak wspominałam twardą dupe!!!!!

ciekawa

Napewno jak jak na większości duzych zakladów jest taki dział utrzaymania ruchy ,za co są odpowiedzialni,czy praca na tym dziale jest ciężka.Bo nie wspomniała Pani o hydraulikach,elektrykach ,ślusarzach oraz mechanikach Czy w ogóle tam tacy są?

@ciekawa

Są tacy, niestety nie mam informacji na ich temat, więc nie będę się wypowiadać

Dorota

Szukam osób które pracują na zm B i dojeżdżają do huty przez Dębienko.

Украинец

Украинцы нужна ваша помощь. Нужна правдивая информация по трудоустройству на это предприятие . Мой вайбер +380668595932

Zniesmaczona

Najistotniejsza kwestia czasu która nie jest tutaj poruszana a według mnie powinna dla chętnych którzy chcą się zatrudnić są tzw nadgodziny .jest tzw awaria czy prace zekomo planowe bo mówi się pracownikom o nich z godziny na godzinę że trzeba by było zostać i osoby siedzące już 8 godzin siedzą kolejne 4,6,8 godzin co jest nie ludzie bez zapewnienia ciepłego posiłku.Naajlepiej dzieci oddaj sąsiadce tylko żyj Huta .Zamiast po ludzku ustalić grafik albo wcześniej zorganizować tobraz drugi odmówisz i jest źle za co ? Za marne nadgidziny kosztem reorganizacja życia prywatnego poprostu chore.Jezeli ktoś chce zostać sługa huty proszę bardzo! Bo ranga wyższa myśli że tak musi być i tyle

Украинец
@Zniesmaczona

Есть ли у Вас знакомые украинцы с этого завода. Хочу с ними связаться . Мой viber +380668595932.

Zostaw merytoryczną opinię o CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze" - Orzesze

• Jak się pracuje w CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"?

Zobacz opinie na temat firmy CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 2 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"
2.1/5 Na podstawie 129 ocen.

CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"