Opinie o CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze" w Orzesze

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze". Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze" o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze" w Orzesze

Butelka

Jak tam nowe władze? Mizdrzą się do wszystkich i szukają przyjaźni w klasie robotniczej?

Jurek
@Butelka

Są nowe władze ????

Butelka
@Jurek

A nie? Teflonowe czechosłowackie władze jeszcze uczą się pewnie hutnictwa szkła.

@Butelka

"czechosłowackie"? Narodowość ma znaczenie?

Hityd
@Aleksandra

Czujna jesteś Ola. Komentarze różne szybko są usuwane. Należy się bonus za błyskawiczne wchodzenie w cztery litery mocodawcom.

Tomasz Pikor

He!!j są u was ładne dziołszki bo szukom!! może być ukrainka.

BRIGIDA
@Tomasz Pikor

Jestem Brigida mam brązowe włosy krótkie wysoka 154 cm ważę 92 kilo żywej masy szukam chłopaka silnego wysportowanego umięśniony z dużym twardym korzeniem noo i żeby pracował z hucie

@BRIGIDA

Ty się zdecyduj czy hutnika czy leśniczego szukasz skoro z jakimś korzeniem wyskakujesz. ;p Często tu u was ludzie się w parki jakieś schodzą czy większość już po ślubie?

BRIGIDA
@Aleksandra

Hutnika i z twardym przyrodzeniem oto mi chodziło a wiem że u nas taki pracuję świeży łahh jutro do niego zagadam

@BRIGIDA

Ano, pewnie gładko poszło skoro już się nie skarżysz. A ogólnie to jak Twoja praca tutaj wygląda? Na jakim stanowisku jesteś?

Arek

Hej chłopaki jakie są zarobki na pakowaniu, magazynie,i inne jaki social mają bardzo bym prosił o merytoryczną dyskusję.pozdro

Małgorzata

w sensie ze hala mimo ze nowa nie ma klimy ?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Rozbawiony

He he, nieźle - zobaczcie film o nowej siedzibie, jaka to piękna i daje powody do dumy… Tylko szkoda ze MY, którzy na to ciężko pracujemy kisimy się w klitkach w szatni a na hali jakoś tez w lecie nieprzyjemnie !!!!

System cztero brygadowy święta soboty niedziele w pracy

Helena

Lepiej płatne te święta i weekendy?

Elo

Na jaką płacę na rękę może liczyć w tej firmie magazynier?

Magazynier
@Elo

3500 tys brutto i kierownik pokroju putina

że ile?
@Magazynier

serio 3500 brutto? hahaha to niech szukają dalej ;] wole pracować za 3500 netto.

Berel

Dzięki za ostrzeżenie.

Grażyna
@Magazynier

a co masz dokładnie na myśli z tym kierownikiem? nieprzyjemnie się z nim pracuje? jak możesz to powiedz cos więcej :D

Witam, zauważyłem, że pojawiła się oferta na stanowisko Specjalista ds. BHP. Ktoś coś więcej może powiedzieć o służbie BHP w tym zakładzie ?

Puszek

Jak to możliwe ze na l4l pracownicy dyżury mają

Nie polecam pracy w tym zakladzie

Mirko1

brak słów, ze firma w której pracujemy nadal produkuje puszki w Rosji, w które najpewniej pakowana jest woda dla żołnierzy

Phantom

Praca w tej firmie to "ciekawe" doświadczenie, managery (nie można tego nazwać inaczej) i kierownicy stali na przystanku z siatką ziemniaków z Biedry, przyjechał autobus i zabrał ich na hutę. Jeden z drugim ważniejsi od ważnego, a decyzyjność leży i kwiczy. Na palcach jednej ręki można policzyć osoby, które maja pojęcie o procesie i urządzeniach i o dziwo - nie jest to kadra. Premia - to słowo jest nieznane przez pracowników. Kadra je zna, bo ma roczną - taki psikus. Teraz najlepsze, jeśli nie zamierzasz donosić i plotkować nie zatrudniaj się. Koneksje rodzinne na każdym szczebelku i nie wiesz z kim rozmawiasz i kto plotę rozniesie. Atmosfera jest gęsta. Podsumowując, jeśli masz zdrowe nerwy i chcesz sobie je zepsuć to firma dla ciebie.

Dejvid

WITAM. Mam doświadczenie w branży 10lat. Rozglądam się za lepiej płatna pracą. Jakie są zarobki w tej hucie na stanowisku Operator automatu Szklarskiego?

Sasha
@Dejvid

Zarobki spoko około 5 k ale ludzie to (usunięte przez administratora)

@Sasha

Co z ludźmi jest nie tak? Możesz rozwinąć?

Sasha

Nie polecam tej pracy z powodu braku szacunku do pracowników (usunięte przez administratora) Ta firma to jedna wielka kpina Pozdrawiam.

XYZ

No co praca jak praca, są dobre i złe momenty, zarobki w firmie nie są złe, szkoda że szkolenia to tylko podpis i dziękuję no co tu dużo pisać, ludzie w pracy w porządku, jeżeli chodzi o liderów to jeżeli nie masz swojego zdania i nie przeszkadzasz im w budzie gdy oglądają sobie coś na telefonie popijając swoją jerbe to nawet są mili(usunięte przez administratora) Polecam pracę jak się trafi na dobrego pierwszego operatora bo na lidera nie ma co liczyć ale zawsze można liczyć na miłe słowa że (usunięte przez administratora) robimy analizy dziękuję i pozdrawiam.

Nieznany

Witam pracowałam na hucie szkła dokładnie brygada "B" mogę tylko powiedzieć że gdyby nie atmosfera jaka panuje na W1 te ciągle wojny ..ciągle intrygi itp to było by nawet do zniesienia ... zadziwiające że 2 lub 3 osoby potrafią zepsuć tak atmosferę ....

Brak odpowiedzi w stosunku do rozmowy o pracę - na niekorzyść pracodawcy

Miko1124
@Kandydat

W moim wypadku odpowiedz była już na rozmowie pozytywna

Leopold
@Miko1124

I pewnie od razu podwyżkę też dostałeś?

Kazik
@Kandydat

To akurat u nich norma, ale jak poczekasz to dostaniesz tu odpowiedź, że na pewno wysłali Ci odpowiedź ;)

Robert

Witam powiem tak byłem na rozmowie i niestety albo i stety zostałem oceniony negatywnie i pisze negatywną ocenę nie dlatego że dostałem odmowę ale dlatego że boli człowieka to że wzięto mnie za złodzieja krętacza i bóg wie co jeszcze ale nic dziwnego skoro przychodzi łysy wytatuowany itd to jak by inaczej a wnioskuję to dlatego cze cała rozmowa polegała na tym że Pan kierownic nie lubi złodziei i krętaczy i na odwrót i jeszcze jak byś się sami odezwali że mają mnie gdzie to człowiek musi wydzwaniać i się dopytywać dzięki pozdro

Ktoś

WItam. Pracuje tutaj od jakiegoś czasu. Będzie juz prawie dwa lata. Jeśli ktoś zastanawia się nad pracą w tej firmie to, radzę to przemyśleć setkę razy! Ta firma jest jak domowe przedszkole. Pracodawca nie szanuje pracowników, bazuje się na plotkach innych ludzi, a nie na tym czy dobrze pracujesz czy źle. Nie ważne tutaj jest to jak bardzo się człowiek angażuje, bo niestety ale nagradzane jest tutaj lenistwo, a nie uczciwa praca. Pracownicy którzy pracują tutaj dłużej niż sam dyrektor zarabiają tak śmieszne pieniądze, że sprzątaczki mają tutaj więcej. Natomiast świeżo przyjęty ma wynagrodzenie ogromne. Nie ważne że takie osoby nic nie potrafią i zanim się nauczą to się zwalniają z powodu warunków tutaj panujących! Premia?! Co to jest premia. Dostałam tutaj premię dwa razy odkąd pracuje. Warunki pracy są wręcz tragiczne. W lato temperatura na hali sięga 45 stopni na automatach nawet i 60 stopni... w napoje musimy się sami zaopatrzyć żeby nie umrzeć z pragnienia, bo mamy dostęp do wody niewiadomego pochodzenia z dystrybutora który jest podłączony niewiadomo gdzie i napoje profilaktyczne których się nie da pić. Jednym słowem porażka. Niestety firma uważa się za dobrą, ale nie wiem z jakiego powodu!

@Ktoś

Pracodawca opiera się na informacjach. Plotki nie są komunikatem – pracownicy, mający jakikolwiek kontakt z Zarządem Huty lub/i HR, doskonale o tym wiedzą. W firmie obowiązują przyjęte kanały komunikacyjne i jedynie one rozprzestrzeniają wiarygodne informacje. Proszę o podanie w HR lub u dyrektora przypadków nieszanowania pracownika- rozmowa opiera się na faktach. Z pracownikami źle traktującymi innych są przeprowadzane rozmowy dyscyplinujące. W firmie obowiązują standardy wynagradzania: od momentu przyjęcia do pracy, poprzez kolejne umowy. Nie ma przypadku, by wieloletni pracownik, który osiąga wyniki i ma wysoko rozwinięte umiejętności wykonywania swojej pracy, był nisko wynagradzany. Oczywiście, oceny pracownika dokonuje m.in. jego przełożony- nie tylko sam pracownik. Czasem ocena przełożonego i samego zainteresowanego pracownika może się różnić i nie zawsze pracownik chce przyjąć do wiadomości opinię inną niż jego własna. Krzywdzące dla załogi jest stwierdzenie o nagradzaniu lenistwa dla osób pracujących wydajnie, ciężko i z zaangażowaniem. O temperaturze już informowaliśmy. Od dnia 1 lipca 2019 obowiązuje nowy system premiowy, który wyraźnie określa jaki wynik pracownik ma osiągnąć, aby uzyskać premię. Mimo, iż w hucie wynagrodzenia są atrakcyjne, to naturalne jest, że każdy chce zarabiać jeszcze więcej i nie zawsze docenia to, co ma. Opinie na temat braku napoi lub pochodzeniu wody z nieznajomego źródła są nieprawdziwe. Poproszę, aby autor tych wypowiedzi miał odwagę porozmawiać na ten temat. Zapraszamy! Hr_pl_orzesze@canpack.com

Ggg
@CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"

Skończcie (usunięte przez administratora) głupoty w tym HR i weźcie się za uczciwą pracę

Były
@Ktoś

Nie polecam układy starych z kierownikami kapusie kto przyjdzie to się zwalnia

Legenda
@Ktoś

Pracuje tu ponad 5 lat i jest to istne (usunięte przez administratora) Z roku na roku jest coraz gorzej! Więcej ludzi odchodzi niż przychodzi. Ogólnie jedyna rzecz jaka jest tu pozytywna to ze zima jest tu ciepło. Z całego serca nie polecam tej firmy mnóstwo ludzi toksycznych , Operatorzy lini nie wytrzymują presji często płaczą, są pod silnym naciskiem Operatorów automatu. Jeśli nie skończyłeś żadnej szkoły , nie masz kultury osobistej , jesteś bez mózgiem to jest praca wymarzona dla Ciebie. Szczególności na stanowisku Operator automatu czy Lider GK.

Hell

Czy w firmie jest możliwość zatrudbienia sie na 2 miesiace i dzieki temu (usunięte przez administratora) praktyk studenckich?

Zostaw merytoryczną opinię o CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze" - Orzesze

• Jak się pracuje w CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"?

Zobacz opinie na temat firmy CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 2 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"
2.1/5 Na podstawie 129 ocen.

CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"