Precision Machine Parts Poland Sp z o. o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Precision Machine Parts Poland Sp z o. o.

CIEKAWY

Witam i z ciekawosci pytam ile mniej wiecej ma na rękę spawacz TIG141/MAG135 ?

Właśnie dopytuje jakie stawki przewidują, bo np. kolega po 2 latach pracy w innej firmie ma 2000 brutto. Na stronie PMP w zakładce praca jest kilka stanowisk w tym technolog WOS, więc mam rozumieć, że są nie aktualne?

Jakiego wynagrodzenia może spodziewać się technolog z 2-3 letnim doświadczeniem? Nie wiem czy warto aplikować jeżeli kwoty oscylują wokół 2500 brutto....

qwerty

Nie wiem ostatnie opinie to chyba z kard pisali, 13 brutto nie jest źle? tyle za samo uśmiechanie sie do klientów można dostać w popularnej hamburgerowi, w Wielkopolsce 15 do reki dają za samą znajomość suwmiarki i mikrometru,a tłumaczenie że tu Radom można sobie w buty schować, bo klienci i tak płacą w euro a nie w Radomskich złotówkach, ale nikt nie jest głupi i nie będzie tyrał na 3 zmiany za 13 BRUTTO, za netto to fakt można sprawę przemyśleć, ale szału nie ma jak na CNC, lepiej dojeżdżać te 80km dzienie i wsiąść 2 razy tyle na konwencjonalnych, młodych nie ma i nie będzie bo mają lepsze propozycje

Programista CNC

Ściema sprawdzają czy umiesz mierzyć a nie czy znasz się na robocie

Robią młodemu siekę z mózgu żeby dać śmieszne pieniądze i obiecać pracę a potem 3 lata na zleceniu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
michałek

Witam, jak jest z pracą dla nowych po szkole, wiem że na początek nigdzie ie dostane dużo, ale coś mi się obiło o uszy że w pmp na start dają 13zł brutto czyli 9,5 na ręke, czy to prawda, a jeśli tak to po jakim czasie można spodziewać się podwyżki, oczywiście liczę na to że pokaże się z dobrej strony, bo za samo bycie w pracy nikt podwyżki nie da.

obserwator

Pani się postarała i uśmiechnięta nam je wręczała. Od wyrobienia i obecności czy Cię za często nie bolą kości, czy na zwolnieniu często przebywasz jeśli przebywasz,no to przegrywasz, potem pretensje do kierownika,że Ci z wypłaty procent umyka. A i podwyżki są tu kosmiczne,rzekłbym dosłownie,bardziej komiczne, raz na dwa lata dadzą złotówkę,twierdząc,że dali dużą gotówkę, szefostwo twierdzi,że nie ma szmalu,przetańczyliście wszystko na balu. Ciągle się zakład rozbudowuje,ciągle maszyny się dokupuje i swoje biura też powiększyli,żeby się w klitkach już nie gnieździli, to skąd ma szeryf mieć szmal dla ludzi jak co dzień nowy pomysł się budzi. Jeżdżą autami za sto tysięcy,to trochę premii z paru miesięcy, lecz to nie kłopot na Twoją głowę,wszak to są auta tylko służbowe, by wizerunek firmy budować i z klasą firmę reprezentować. Chcemy zarabiać kasy jak lodu więc dawaj bracie ciągle do przodu żeby utrzymać nasze rodziny to trzeba raczej dymać godziny, kasy nie wołaj,się nie przydaje mówią,że szczęścia w życiu nie daje. Przecież możecie przyjść i w sobotę,i wszyscy złapać się za robotę, jak się tak razem wszyscy złapiecie,jak tą robotą razem szarpniecie, to w poniedziałek wysyłka będzie,a po wysyłce w kasie przybędzie. Wam zapłacimy za trzy miesiące,będzie to bardzo pouczające, żebyś Ty wodzy fantazji nie puścił,no i od razu wszystko przepuścił. Nas do podziału jest bardzo wielu,więc się nie dąsaj mój przyjacielu, bardzo dokładnie to przemyślimy,wszystko starannie tak rozdzielimy, aby i dla Was coś tam zostało,byście nie narzekali,że to za mało. Ci co przychodzą i popracują,poobserwują i posmakują, zobaczą co się naprawdę dzieje,jak cała świta wokół szaleje, prędzej czy później się z firmą żegnają,dosyć tych rarytasów mają.

obserwator

Obserwacje i Spostrzeżenia. Moje pisanie zacznę zwyczajnie,trochę poważnie i trochę fajnie, opowiem kilka słów o swej pracy by Wam przekazać drodzy rodacy, w jak fajnej firmie przyszło pracować,WAŻNE,by nie dać się tam zwariować. W zakładzie jestem już z pewnym stażem,z pełnym spostrzeżeń,opinii bagażem, jednak do pracy spieszę z ochotą,to autobusem,czasem piechotą, i zawsze jestem pełen nadziei,że się na lepsze coś wreszcie zmieni. Więc równo z gongiem pracę zaczynam,żeby nie było,że moja wina, że coś nie wyszło,się nie udało,no i z wysyłką nie pojechało, i tak spawamy i szlifujemy,od swych stanowisk nie odejdziemy. Są tu spawacze są i ślusarze są też frezerzy oraz tokarze, magazynierzy i montażyści i oczywiście wazeliniarze. Tak zapieprzamy przez tydzień cały,omal mi z orbit nie wyjdą gały, i pierwsza,druga i trzecia zmiana,zasuwa cała gawiedź kochana, by szeryf nasz był zadowolony,by zebrał spore,dorodne plony. Nie wolno kręcić się,chodzić na boki,bo to zbyteczne i puste kroki, te kroki będą dobrze zmierzone,mogą przy premii być uwzględnione jak takich kroków sporo przybędzie,z tego przybytku chleba nie będzie. Dlatego spawaj,frezuj,tocz i zaginaj,bo wkrótce będzie późna godzina, i już nie zdążysz z tym do kontroli i przy wypłacie bardzo zaboli, będzie gadane,że nie podołałeś,bo się za słabo gościu starałeś. Są również biura technologiczne,to są dopiero miejsca magiczne, siedzą tam sami inżynierowie,któryś coś czasem miłego powie, i dłoń uściśnie i się pokłoni,czasami nie chce,nikt mu nie broni. Mamy na dziale drogi kolego szefa sprytnego i zaradnego, gdy chcesz uzyskać mądrej porady,on Ci nie powie,że nie da rady. jest to szef bystry oraz niezłomny,zawsze gotowy ciągle przytomny,

Mobbing mobbing i jeszcze raz mobbing po 3 latach pracy na szlifierkach i potem fezarkach 3 osiowych pensja z gwarantowaną premią 20% ( jeśli masz wyrobienie ppowyżej 90%) zarabiałem max 2000 netto!!! a jak dostaniesz nadgodziny to wtedy aby sobie odbili to zabiora ci premię za byle co aby tylko za dużo nie zarobił polecam tą firmę jeśli chcesz się pracy nauczyć ale licz się z tym że zdrowię i nerwy stracisz wtedy

ktos

Nie da się zarobić więcej niż 2500na rękę po 3 latach pracy na umowie o prace. Często zabierają premie za byle co. Podwyżki tylko dla swoich. Atmosfera jest ciezka trzeba uważać bo prezes kiepas ma ziomków na produkcji i lubi wiedzieć co się dzieje.

Rozbawił mnie ten komentarz. 3500 to może wtedy jak się robi na dwóch maszynach i dostanie się dodatek na święta + soboty. Aha, i nie dla stażysty tylko etatowca.

jou

A jak u spawaczy,czy też kasa przyzwoita,można się wybierać,czy dają 13 na wejście a po trzech latach złożą 1 zera i tyraj na ....zjadòw.

ciekawy

Nie widziałem ogłoszeń do pracy w magazynie. Czy warto wysłać papiery gdy nie ma ogłoszeń. Jak wygląda praca w magazynie firmy PMP??

Taki jeden

Ostatni wpis to widać, że prezesa, ale przedostatni to pewnie jego kolegi :-), ciekawie wygląda też konwersacja rona z prezesem, wprawdzie nie znam wymienionych osób, ale nie wiem czy jak ktoś pisze "ura" albo "rudy" to narusza czyjeś dobra... Już mi się to z mety nie podoba...

Vomer

Pensja bardzo atrakcyjna: operator obrabiarek CNC, zarówno tokarz CNC, jak i frezer CNC zarabiają minimum 3500 brutto w okresie próbnym (3 miesiące), potem 4300 brutto - 1 rok pracy, a po roku pracy już 5700 brutto. Plus dodatki: bony, paczki, bilety do kina oraz wysokie premie. Co do atmosfery? Fajna miła atmosfera, ludzie przyjaźnie nastawieni do otoczenia, ogólnie świetnie. Szkolenia: Inżynierzy szybko wytłumaczą jak działa dana maszyna, można nauczyć się programowania maszyn CNC na poziomie zaawansowanym.

@Vomer

Szanowni Państwo, w nawiązaniu do powyższej opinii chcielibyśmy przedstawić pakiet świadczeń dodatkowych oferowanych pracownikom naszej firmy:Pracowniczy Program Emerytalny - 5% wynagrodzenia miesięcznego brutto pracodawca wpłaca na konto emerytalne tzw.III filar, opłacane przez pracodawcę ubezpieczenie na życie (w tym poważne zachorowanie i pobyt w szpitalu), finansowane szkolenia zawodowe i rozwojowe, współfinansowane szkolenia językowe(50%),pakiet sportowy, stołówka zakładowa, opieka medyczna także w zakresie profilaktyki, wyjazdy do teatru, imprezy integracyjne, wspieranie pasji pracowników.

Zaprzestaje.

ron

Witam. Pracowałem tam i ciesze sie ze uciekłem. 11 zł na poczatek i dobic do 13zł przez 4 lata to wszystko czego mozna tam sie spodziewac. nauczyc sie i wyjechac to wszystko. za minimum w radomiu jest sporo pracy w lepszych warunkach niz tam panujacych. ura i rudy sie dogadali. faktury wystawiaja przekrecone i zarabiaja. od koryta ich nikt nie oderwie.

@ron

Szanowny Panie, w nawiązaniu do pana opinii informuję, że naruszył pan dobre imie osoby bezpodstawnymi pomówieniami. Jeżeli dysponuje pan dowodami potwierdzającymi nieprawidłowości prosimy o kontakt. W przeciwnym razie prosimy o zaprzestanie publikowania nieprawdy.

Stefan

Gdzie (usunięte przez administratora)?? Jest w radomiu jakaś w miarę ogarnięta firma w której znajdzie pracę konstruktor CAD??

Ludzie gadacie jakieś pomylone rzeczy o PMP. Prawda jest taka, że ciągle kogoś szukają bo ludzie nie chcą za głodowe stawki pracować. Ostatnio (usunięte przez administratora) kilku osobom na święta całe premie, żeby ukarać dla przykładu. A jeśli chodzi o traktowanie ludzi to: MOBBING na porządku dziennym, jak coś kierownictwo spieprzy to trzeba potrącić robolowi, A prezes ON cholera nic nie wie co się dzieje na hali, świnia z kierownikiem ukrywają wiele rzeczy przed nim. Powodzenia jak ktoś tam chce pracować. A Pieprzycie o systemach motywacyjnych tam jest jeden zabrać premię i dać 11 zeta na godzinę. Ja stamtąd spierdalam :-)

ulek

Wszyscy tylko biadolicie. Jak jest tak źle to grzecznie podziekujcie i idźcie do tych cudownych firm gdzie mlekiem i miodem rzeki płyną. Najłatwiej narzekać. Kasa nie jest zła +systemy motywacyjne+bale ogniska teatry siłownia basen. Każda radomska firma tak ma???

ktoś

Jakie są te systemy motywacyjne? Jest jakaś premia miesięczna,roczna,trzynastka czy bony na święta?

Zostaw merytoryczną opinię o Precision Machine Parts Poland Sp z o. o. - Radom

• Jak się pracuje w Precision Machine Parts Poland Sp z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Precision Machine Parts Poland Sp z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Precision Machine Parts Poland Sp z o. o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Precision Machine Parts Poland Sp z o. o.?

Kandydaci do pracy w Precision Machine Parts Poland Sp z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Precision Machine Parts Poland Sp z o. o.