HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.

3.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.

Poppy

mozesz szukac mieszkania prywatnego w Holandii ale musialbys miec kogos zeby razem wynajac bo tutaj jest bardzo drogo. Ja tak zrobilam i mieszkam ze znajomymi. Dobre jest u nich ze nie robia problemow jak ktos sie chce wyprowadzic. Za dojazdy nie zwracaja ale jak u nich mieszkasz to do pracy cie zawoza i nie ma za to dodatkowych oplat. W innych firmach z wyplaty pobieraja za transport.

Behemot

No moge ale zalezy gdzie chcesz jechac. Jak na poludnie to maja domki jednorodzinne i bungalowy. Na polnocy maja hotel robotniczy. Pokoje po 2 lub 3 osoby w pokojach sa lazienki. W pokoju na Litwinca albo Lotysza mozna trafic ale nie jest zle. Gorzej jak trafisz na syfiarza co nie chce sprzatac i smierdzi. Oplaty okolo 85 euro za dwojke i chyba cos kolo 65 za trojke. W sumie nie mialem nigdy problemu zeby sie przeprowadzic jak mi towarzycho w pokoju nie odpowiadalo.

Behemot

Zgadzam sie z powyzszym. praca jest, godziny sa, wyplaty na czas. Wiadomo ze czasem cos sie gdzies nie powiedzie ale duzo rzadziej niz w innych firmach. I uwierzcie wiem to na pewno bo pracowalem przez rozne biura ktore byly beznadziejne. Prawda jest tez ze za granice wyjezdza duzo cpunow i pijakow co to mysla ze pieniazki im z nieba spadna. Ciezko sie zyje z takimi ludzmi wiec moj apel: jak nie chcecie pracowac zostancie w domu!

Ju

Pracuję przez agencję Hobij w Hessingu. Praca fizyczna, momentami ciężka, ale jak dla mnie dobrze płatna. Moje mięśnie nigdy nie używane w fizycznej pracy, są teraz jak ze stali. Nigdy nie byłam w tak dobrej kondycji fizycznej. Agencja jest uczciwa, co piątek wypłata na konto, plus tzw solaris na maila - wykaz ile godzin się przepracowało, za co są potrącenia - podatek, ubezpieczenie, itp. Wszystko można sprawdzić, jeśli ktoś jest nieufny może zapisywać sobie godziny pracy i potem porównać. W razie niezgodności można wszystko wyjaśnić z managerem, chociaż mi osobiście nic takiego się nie zdarzyło przez te kilka miesięcy. W hotelu pracują kompetentne osoby, nigdy nie miałam problemu z otrzymaniem szczegółowych informacji zarówno na temat wypłat jak i innych spraw. Wydaje mi się że negatywne opinie są wystawiane przez osoby które myślą że przyjadą do Holandii i za samą obecność, bez znajomości języka, będą zarabiać kokosy. Tutaj zderza się ich wyobrażenie o Holandii z rzeczywistością. Są słabi psychicznie, a potem winę zrzucają na Hobija. Ja osobiście polecam tą agencję nie wyobrażam sobie tutaj pracy przez innego pośrednika.

kala

pracowal ktos przy sortowaniu odzieży z tej firmy? Wypowie sie jeszcze ktos na ich temat, bo dostalem wlasnie propozycje wyjazdu i nie wiem czy jechac czy nie, bo opinie maja same negatywne

olek

Nikomu nie polecam ani firmy Hessing ani biura HOBIJ !!!

daria 424

Witam Proszę o udzielenie informacji na temat International Work Force

chris

naprawde hobij nie jest zła firma były godz i pieniądze na czas.Pracowałem w hessing i zle nie bylo .pozdrawiam

CHRIS

Ogólnie ok tyl;ko pracować mi się niechce ale cały czas się motywuje:)

Zostaw merytoryczną opinię o HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. - Opole

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 6 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy HOBIJ International Work Force Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii