HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.

Opinie o HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.

bysiex

a jak się wyprowadzisz na swoje bo jest taka opcja , to nie będziesz chodzić do pracy. kase maja z tych co siedza na domkach agencji. masz swoja chatę to masz wielki kłopot chodzisz po 2-3 dni do pracy a mieszkanie kosztuje oraz życie .

Pracownik Agencji

Zapomniałem dodać wyżej - za rower jest kaucja 75 Euro + dodatkowo za niego musisz zapłacić jeśli Ci go ukradną kolejna 75 Euro . Rower jest tak fatalny że jak na nim jedziesz do pracy to masz ochotę wrzucić go do kanału obok . A ukradną Ci go na 90% w pierwszym lub drugim tygodniu pracy . Dodam że rowery kupuje agencja na lokalnych aukcjach za około 20-40 Euro . Można sobie łatwo policzyć ile na tym zarabiają . Jak rower się zepsuje - płacisz , naprawiasz sam ( dętki wymienasz raz na tydzień ) , a jak się spóźnisz do pracy przez zepsuty rower - to nikogo to nie obchodzi i masz aut z pracy na parę dni ( pod pretekstem naprawy roweru ) Dziękuję.

Pracownik Agencji

Pracowałem w Rotterdamie ( Riderkerk ) przy warzywach przez 11 miesięcy. Praca głównie przy pakowaniu warzyw - praca do ogarnięcia choć ciężka mimo tego jak by się mogło wydawać.Jadą po Tobie bo jesteś nowy i musisz uwijać się na tony.Po kilkunastu dniach jesteś mocno zmęczony.Jeśli nie będziesz chciał iść do pracy- przymusowa pauza na około tydzień,może dwa.Gdy przyjechałem to w przeciągu 2 tygodni pracowałem może 5 dni-ale po 12 godzin/dzień. Teraz najlepsze- mieszkania to generalnie tragedia.Płacisz od 70-90 Euro na tydzień i gnieciesz się w mieszkaniu z innymi osobami.Mieszanie 4 osobowe jest generalnie dla 2 a mieszanie 6 osobowe dla 3 ( łóżka piętrowe w pokoju , lodówka mikroskopijna). Dojazd do pracy to ok. 9 km ale musisz się tam dostać rowerem mimo iż powinno być zapewnione auto ( inne agencje mieszkają bliżej i mają samochody) Deszcz nie deszcz musisz jechać na rowerze, do pracy nie dostaniesz się tak łatwo bo trzeba mieć klucz a mają go nieliczne osoby (skaner palca) i musisz przed bramą być o ok. 30 przed pracą.Mokniesz i czekasz + wchodzisz na hale gdzie jest około 7-12 stopni i wieje na ciebie chłodne powietrze. Kulminacja. Na początek pierwsze 2 wypłaty ( tygodniówki ) dostaniesz wysokie dla zachęty - później sytuacja ulega diametralnej zmianie. Gdy jakimś cudem będziesz pracował na tyle dobrze że będziesz chodził dziennie do pracy lub 4-5 dni w tygodniu a solaris dostaniesz w granicach 255 Euro to dostajesz karę za mieszkanie (gdy ja byłem każdy dostał kare ! KAZDY !! ) . Mieszkania są uszkodzone ( jakaś rysa na drzwiach,okno się nie domyka,zawias zepsuty,dywan popalony) tak więc dostajesz automatycznie karę i na 99,9% ją zapłacisz.Nic w tej sprawie nie zrobisz - jak będziesz się kłócić to wylatujesz na aut ( 2-3 tyg) lub generalnie z pracy. Gdy jesteś na aucie to pracujesz 1 dzień może 2 dni w tyg tak abyś opłacił mieszkanie a Tobie zostanie około 15 może 5 Euro na jedzenie. Pani Koordynator ma na czym siedzieć i w dodatku ma czarnoskórego faceta ( Polka ) - to już o czymś świadczy , a jej pomagier 2-gi koordynator będzie do Ciebie mówił nawet wulgaryzmy przy wszystkich żebyś wiedział że jesteś śmieciem ( kobietom mówił że są świniami a facetom pajacami itp) Generalnie jeśli masz kompleksy i jesteś nikim , chcesz być poniżany i mieć większego doła to polecam HOBIJ , ale jeśli jesteś normalny i chcesz uczciwie pracować OMIJAJ TO SZEROKIM ŁUKIEM !!!! Ja wyleciałem jak większość osób bo za dużo nie pozwoliłem sobie powiedzieć + ciągłe kary i to właśnie kary doprowadzą Cię do tego że sam odejdziesz ( na 11 miesięcy to jeden miesiąc pracujesz na kary dla HOBIJ - Hobij ma układy z wynajmującymi mieszkanie i dzielą się kasą a koło się toczy ) Pewnie są gorsze miejsca pracy , ale tu dostajesz naprawdę w kość i to już na wstępnie .

catharina25

Tragedia totalna , załamać się idzie ,zanim tutaj przyjechała przeglądałam negatywne komentarze z przymrużeniem oka, licząc ze może mi się uda... zakwaterowanie w domkach kempingowych , towarzystwo patologiczne , normalny człowiek czuje się jak na pustyni .. agdybym jeszcze raz zobaczyła bande litwinów to chyba nie zastanawiala bym się nad zemsta ...

Agencja nie jest godna polecenia. Zakwaterowanie tragiczne, o transport do pracy musisz martwić się sam. O wszystko trzeba się dopominać, nikt nie ma dla ciebie czasu. Radzę odpuścić sobie współpracę jeśli ktoś się zastanawia nad wyjazdem.

siemin

Ważne żeby wypłacali pieniądze. Pozostałe rzeczy można jakoś zdzierżyć. Ogólnie firma nie jest zła, tym bardziej, że zarabia się w Euro i dostaje się umowę.

przerazony

kurde a jutro maja do mnie dzwonic odnosnie pracy przez Hobij... niby na Zwaggdijk mam jechac na chlodnie albo magazyn... ciekawe co mnie czeka

gremlin

ojej nie myslalem ze znajde tyle negatywnych komentarzy. Może po tych rotacjach będzie troche lepsza sytuacja. @emigrantHD moze wiesz na kiedy planują nabór nowych osób?

emigrantHD

Nie tylko przez Hobij nie ma godzin pracy, w DocDacie pracują osoby z 7 agencji, teraz po świętach jest mniej pracy, 2 ,3 dni w tygodniu po 9-10 h, trochę osób wywalili, reszta sama się zwolniła, nowi w drodze, też myślą , że zarobią :))) Z godzinami jest różnie , wypłata po odliczeniach od 50 do nawet 400 euro :P

kali

przecież nie musisz ciagle tam jezdzic skoro bedziesz niezadowolony z pracy i wyjazdow u nich to nie muisz jezdzic, niektorzy sa zadowloeni z wyjazdow i pieniedzy jakie tam zarobią

christmas gift

Chciałbym się zapytać co w tym roku Hobij przygotował w paczkach na święta, ponieważ w tamtym roku nie opłacało Mi się nawet jechać po paczkę (wartość paczki była mniejsza jak wartość paliwa żeby dojechać do biura). Mieszkam na prywatnym mieszkaniu więc po paczkę muszę jechać do biura w Veghel. Jak ktoś ma paczkę mógłby napisać co w niej się znajduje, bo nie wiem czy ją odbierać!!!!

aga

no właśnie będzie 23h i się nie odezwiesz, bo potem nawet tego nie będziesz miał :/ nie ma godzin!!!! dzisiaj już skończyłam!!! a 2 dni w tygodniu wolnego to norma!

war

Ale wy to jednak wariaci jestescie, na umowie moze byc 4h0 a nie bedzie i co potem, slepa wiara w slowo pisane, a jesli chodzi o egzekwowanie swojej umowy to mozna sobie popisac tu na forum. Przyjedziecie bedzie 23h i co

wert

W takim razie da się pracować te 40 h tygodniowo, tylko trzeba tego dopilnować. Ogólnie warto czytać umowę przed jej podpisaniem, niewiele osób o tym pamięta i potem jest jak jest. A to już można mieć pretensje tylko do siebie.

doda

Witam, praca przez hobij to męczarnia. Szczególnie jak traficie na stanowisko order picker. Zwykla jest tak że jak pozbieracie zamówienia to idziecie do domu. Więc po średnio 4-6 godz. macie wolne. Trudno z tego uzbierać dobrą wypłatę. Opłaty za domki kampingowe to zdzierstwo!!! za mniej można wynająć mieszkanie. Tylko hobij robi wszystko żebyś nie miał kasy za dużo i się nie wyprowadził. Cały czas robią nabór, bo dużo domków mają na kampingu!!! A pracy starczy z powodzeniem dla 1/3 mieszkańców. Jeśli już decydujecie się na wyjazd przez tę firmę to jednego musicie dopilnować jeszcze w polsce i sprawdzić na miejscu. Na umowie jasno musicie mieć napisane 40 godz. tygodniowo (nie średnio 40 godz.). Jak przyjedziecie na miejsce to po pierwszym tygodniu przepracowanym bez tej liczby godz. od razu dzwońcie do biura ze skargą. Jedyna szansa żeby dali wam normalny tydzień pracy. Powodzenia :)

tommen

moim zdaniem to już tylko i jedynie Wasza decyzja , że akurat decydujecie się lub nie na wyjazd za granicę. Wiadomo , ze wiąże się to w pewien sposób z jakimś ryzykiem

korek

Nie badz tak sprytna i dobra bo sie rozczule, przestan sciemniac, bo nikt nie jest idiota, a to ze twoj kuzyn 8 miesiecy i ty naklaniasz do wyjazdu na tej podstawie na 2 tygodnie, TO SWIADCZY ZE JESTES PRACOWNIKIEM BIURA. Moze nie ma regoly ale sa znajomosci

malina85

wypowiadaj sie swobodnie ale nikogo nie obrazaj! wyjechales do pracy z hobij i wiesz jak jest czy tylko przeczytales oferte co cie tak wzburzyla?! poprzegladaj sobie ofety wszystkich agencji, nie wszystkie z wyjazdem na cale zycie. moj kuzyn wyjechal do pracy na "2 tygodnie" rok temu i pracowal 8 miesiecy..wiec widac nie ma reguly. jezeli ty szukasz czegos innego to nieodpowiadaj na ta prace i tyle.

aga

hej jedzie ktos z hobij do helmond w czwartek popoludniu?

korek

Co to za oferta na 4 tydodnie i na 2 tygodnie, Polakow macie za idiotow, potem to zeby w sciane, sami sobie rubcie w swieta cwaniaczki , albo stawki dawac o 50%, nie ma frajerow

malina85
@korek

Nie rozumiem oburzenia... normalnoscia sa oferty krotkookresowe, w tym tez na Swieta. Pracy w tym czasie jest poprostu jeszcze znacznie wiecej w chyb wszystkich agenjch i osoby wyjezdzaja zeby dorobic.nie chcesz pracowac swieta to nie jedz i sie nie wypowiadaj za innych.pozdr

Justyna
@korek

popieram!!!!

no way
@malina85

Daruj sobie wciskanie kitu, jak ci dobrze w tej firmie ok?

Zostaw merytoryczną opinię o HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 7 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.