AC S.A.

Opinie o AC S.A.

Wiktor

Firma sprawia wrażenie OK. Wewnątrz plotki, plotki, plotki. Dyrekcja nadęta, jak pawie. Stary milicjant (usunięte przez administratora) tylko fajki pali i donosy zbiera. Słowem wiocha a zarobki na poziomie sprzed 10 lat..... Słabo. Nie polecam

Ola
@Wiktor

Z panem(usunięte przez administratora)od (usunięte przez administratora) nikt nie chce zadrzeć bo jedno słowo nie po jego myśli to jest gniew i wewnętrzne postanowienie.Ja tu rządzę mało co wiem ale bèdzie tak jak chcem.Mr(usunięte przez administratora)menago produkcja itd

Młody
@Ola

To prawda osoba bardzo niesympatyczna.Brak szacunku do ludzi.Taki typowy (usunięte przez administratora) jugend.Szuka tylko jak tu komuś premie zabrać a sam mało co potrafi.Typowa osoba która ma zadbać o to żeby komuś coś zabrać a nie dać

Ola
@Ola

Przykre jest to że administrator usuwa sobie coś co pokazuje prawdę o firmie i o złodziejstwie panów menagerów.To co dzieje się w mediach ma jak widać również odzwierciedlenie na stronie związanej z opiniami.Syf i gnojowisko wszędzie

Zula
@Młody

Nie zgadzam się z tymi oskarżeniami. Ten pan po prostu egzekwuje tylko przestrzeganie zasad. Jest pandemia i firma wydaje dużo pieniędzy na maseczki, płyny do rąk. Codziennie dostajesz nową maseczkę, a nie jak w innych firmach, że trzeba kupić sobie samemu. Co będzie jak ktoś zachoruje i pozaraża wszystkich dookoła? Wyobraź sobie, że tego nie pilnują i firma musi być zamknięta. I co wtedy będzie z pracą? Jeśli zabrali premię, to widocznie mieli powód. Mają prawo wymagać. Przestań wylewać hejt, bo ktoś zwrócił Ci uwagę.

...
@Zula

A wiesz że wydają twoje pieniądze? Te które Tobie się należą? Wydają na maseczki... A widzisz jak są wydawane, ile osób ich dotyka?

Kamila

Uważacie ze jest dużo nauki?

Hgd

Czy do ac będą przyjmować w tym roku ?czy odzywali się do kogoś kogo zwolnili ze względów nie zależnych od nas ????jak sytuacja w firmie jest robota ???czy tylko obiecują na odchodne że się odzywają w pierwszej kolejności do takich osób ..?

Kandydatka

Witam. Chciałabym aplikować cv na operator maszyn w ruchu. Czy ta praca jest dla kobiet? Dzięki za info.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie AC S.A.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Konstruktor elektronik - Projektant PCB wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Henry

Czy warto teraz składać cv w firmie? Czas bardzo niespokojny ale jeśli firma rekrutuje to chętnie bym próbował bo słyszałem dobre opinie.

Marchewa

Jest ok

jest ok

polecam

polecam zaklad

tokarz

jak wyglada zatrudnienie na tokarkach ktos wie?

Rudaruda

Extra

Jarek

Polecam

Rolnik

Miod malinka no no ,elegancko jest

Rolek

Pozytywnie jest ,przeniesli nas z handlowej i teraz wygodniej mamy i lepiej.

Dwa kielichy to za malo.

Powiedieli by ze zwolnio to by sie roboty szukało a tako tego to lipa jak (usunięte przez administratora) w balon mnie pracownika zrobili ,ja bym się nie spodziewal bo obiecali rze robić bedzie co .lepiej nie mówic ludzie jak załatwili nas to głowa mała jest .ja bym tak nie zrobił z nimi .serca nie maja a my na nich robim .

Suwalczanin.

Polecam instalacje gazownicze ,wszystko pracuje jak powinno .To mi sie podobba.

Praca

Praca oki.

Dino

No pefka ze jest dobrze

Niziol banita

Cool work

Rest

Daj boze zeby nie bylo gorzej . Niech bedzie pochwalony jezus chrystus na wieki wiekow.

Masta blasta

Jest bardzo okej az para poszla

Zostaw merytoryczną opinię o AC S.A. - Białystok

• Jak się pracuje w AC S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy AC S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 165.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AC S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 148, z czego 111 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AC S.A.