AC S.A.

Opinie o AC S.A.

Marzena

Następny z zagadkami. Czemu tak jest, możesz ze dwa-trzy zdania napisać? Chociaż w jakim dziale.. Myślę składać aplikację na stanowisko Junior Project Manager i nie wiem, czy Twoja ocena też go może jakoś dotyczyć, czy nie.

alex

nawet jedzenie zabrali... słabo

Xd

Wszystko xd

Atmosfera jest do bani dlatego ludzie uciekaja od was:D

Natalia

A co ją powoduje, że według Ciebie do bani jest? I w sumie czemu Cię to cieszy?

Pracownik xx

Stanowczo odradzam pełno ogłoszeń na olx i b-online.zatrudnią cię a za kilka MSC zwolnią i drugie ogłoszenia będą wstawiać .im w to graj nie zależy na pracownikach .lubią tracić czas na szkolenia .po pracujesz 3 MSC i powiedzą że roboty nie ma i ludzi zwalniają nowych i emerytów .a za tydzień będzie ogłoszenie do pracy ...przemysl to czy chcesz nerwy tracić na tych popranców.ac tak ma że co chwilę nabory robią i zwalniają bo nagle pracy nie ma .śmieszne lecz prawdziwe

Sylwia
@Pracownik xx

Lubią tracić czas na szkolenia? To ile ich jest i czego dotyczą? One przekładają się potem na prace?

Jurek
@Pracownik xx

Zgadzam się z tą opinią. Nie polecam i odradzam pracę w tej firmie.

Edmund
@Sylwia

Kiedy przyjmują ludzi do pracy muszą poświęcać czas na przeszkolenie ich wytłumaczenie pokazanie na stanowiskach pracy ,szkolenia BHP itp.po co to ?co chwilę zwalniać i zatrudniać. Sami niech rękawy zawiną i jazda .

Julia
@Edmund

Czyli pomimo szkoleń ludzie są zwalniani czy jak?

Bożena
@Pracownik xx

To co, wszyscy tak tutaj pracujecie po kilka miesięcy i potem do widzenia? Czy może jednak da się coś zrobić, aby mieć szansę zostać i pracować tutaj już na stałe? Orientujesz się?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie AC S.A.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Konstruktor elektronik - Projektant PCB wydawały Ci się najkorzystniejsze?
marcel

Witam wszystkich normalnie myślących-Ta firma segreguje już ludzi,nie zatrudni bez tego-potwierdzone europejskim zaświadczeniem cyfrowym przyjęcie szczepionki przeciw COVD-19 (certyfikat szczepienia ważny od 14 do 365 dnia po pełnym zaszczepieniu) lub przebycie choroby (certyfikat ozdrowienia po (usunięte przez administratora) ważny od 11 do 180 dnia od uzyskania pozytywnego wyniku testu.Co to ma być życze powodzenia w poszukiwaniu pracowników a ten kto to wprowdził i żąda od ludzi to niech wie że jest w tym kraju jescze konstytucja,prokuratura i sąd.

@marcel

Szanowni Państwo, Dziękujemy za zainteresowanie naszymi ogłoszeniami, jednak z niesłusznymi twierdzeniami iż „firma segreguje” nie możemy się zgodzić. AC S.A. jako pracodawca zobowiązana jest m.in. dostosowywać środki podejmowane w celu doskonalenia istniejącego poziomu ochrony zdrowia i życia pracowników. Wobec rozwijającej się czwartej fali pandemii Spółka stara się zapewnić swoim pracownikom jak najbezpieczniejsze warunki pracy i w jak największym stopniu uchronić ich przed ryzykiem zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Spółka na zabezpieczenie i ochronę zdrowia swoich pracowników przed tym wirusem wydała już kilkaset tysięcy złotych i koszty takie ponosi nadal. Mając dodatkowo na względzie obawy swoich pracowników przed osobami niezaszczepionymi przychodzącymi z zewnątrz, Spółka podjęła stosowne kroki w celu zwiększenia ochrony ich zdrowia.

@AC S.A.

Na jakiej podstawie chcecie przetwarzać wrażliwe dane osobowe. Jestem osobą, która posiada dość mocne przeciwskazania medyczne do przyjęcia preparatu, do tego nie życzę sobie aby ktoś przeglądał moją dokumentację medyczną. Chciałem do Państwa się rekrutować, ale w takiej sytuacji właśnie zostałem czysto zdyskryminowany. Czy w zamian okażecie Państwo stosowne zaświadczenia od psychiatry, aby pracownik był świadom i czuł się bezpieczny, że jego przełożony nie posiada zaburzeń natury psychicznej ? Tak odrzucanie osób tylko na podstawie przyjęcia lub nie danego preparatu o wątpliwej i słabnącej skuteczności w dodatku nieobowiązkowego jest przejawem segregacji i łamania prawa!!!

@kandydat

Podawanie danych przy rekrutacji jest dobrowolne i nikt nie jest do tego zmuszany. Jeżeli dana osoba wyraża na to zgodę to zaznacza właściwą rubrykę i wówczas podaje swoje dane, jeżeli natomiast nie wyraża zgody, to nie podaje danych. Nie ma to nic wspólnego z przeglądaniem dokumentacji medycznej jak Pan/Pani sugeruje. AC S.A. jako pracodawca zobowiązana jest m.in. dostosowywać środki podejmowane w celu doskonalenia istniejącego poziomu ochrony zdrowia i życia pracowników. Wobec rozwijającej się czwartej fali pandemii Spółka stara się zapewnić swoim pracownikom jak najbezpieczniejsze warunki pracy i w jak największym stopniu uchronić ich przed ryzykiem zakażenia wirusem SARS-CoV-2.

@marcel

Segregacja i dyskryminacja, rozumiem, że jako osoba z przeciwwskazaniami medycznymi zostanę albo odrzucona albo niżej oceniona. W tej firmie pracują zwyczajni "Covidianie" bo w innych dużych zakładach pracy szanuje się delikatne sfery prywatne i nikt oficjalnie nie rząda żadnych dokumentów co najwyżej dobrowolnie pyta się z ciekawości. A skuteczność preparatów spada, jaki więc sens jest w ten sposób poniżać, segregować i dyskryminować osoby niejednokrotnie z dobrymi kwalifikacjami tylko dlatego, że nie chcą lub nie mogą przyjąć pewnych preparatów? Bardzo mi zależy na pracy u Państwa i co mam się teraz specjalnie iść zarazić tym całym Covidem przechorować i dopiero przyjść bo koledzy w pracy będą patrzyli na mnie jak na trędowatego. Czego się boicie skoro wszyscy zaszczepieni jesteście? to jest brak poszanowania godności ludzkiej!!

@kandydat

Podawanie danych przy rekrutacji jest dobrowolne i nikt nie jest do tego zmuszany. Jeżeli dana osoba wyraża na to zgodę to zaznacza właściwą rubrykę i wówczas podaje swoje dane, jeżeli natomiast nie wyraża zgody, to nie podaje danych. AC S.A. jako pracodawca zobowiązana jest m.in. dostosowywać środki podejmowane w celu doskonalenia istniejącego poziomu ochrony zdrowia i życia pracowników. Wobec rozwijającej się czwartej fali pandemii Spółka stara się zapewnić swoim pracownikom jak najbezpieczniejsze warunki pracy i w jak największym stopniu uchronić ich przed ryzykiem zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Działania podejmowane są przez firmę, aby odpowiednio zorganizować stanowisko i warunki pracy w czasie pandemii dla osób zaszczepionych i niezaszczepionych.

@AC S.A.

Nadal nie odpowiedzieliście Państwo co w przypadku gdy kandydat nie poda danych o swoim statusie epidemicznym lub poda informację, że nie przyjął preparatu szczepiennego warunkowo dopuszczonego do obrotu, o niezakończonych wszystkich fazach badań klinicznych - min. dlatego niektóre osoby nie mogą przyjąć tego preparatu, gdyż z racji na schorzenia istnieje ryzyko powikłań zdrowotnych? Na jakiej podstawie ustalacie kwestie z podziałem na zaszczepionych i niezaszczepionych, czy robi to firma o działalności naukowo-audytorskiej, jakiś zakładowy epidemiolog czy może sami robicie to według widzimisię. Czym różni się osoba zaszczepiona od niezaszczepionej? Póki co zamieszczacie suche formułki, jak to musicie zapewnić bezpieczne i higieniczne warunki pracy, a tak naprawdę przzyczyniacie się do pogorszenia stanu psychicznego osób tworząc podziały społeczne! Zatem jaka jest różnica u Państwa między osobą zaszczepioną i niezaszczepioną???

@kandydat

Podstawowym kryterium są zawsze kwalifikacje kandydata, a to ma służyć odpowiedniemu zorganizowaniu stanowiska pracy i stworzeniu możliwie najbezpieczniejszych warunków pracy dla naszych pracowników, zastosowaniu odpowiedniego zabezpieczenia

Jack
@marcel

Chodzi tu tałatajstwo bez szczepień bez niczego.Dla osoby która ma rodzinę dzieci nie jest to komfortowa sytuacja.Są osoby które myślą inaczej i oby tych osób w tym zakładzie było jak najmniej.Szanujmy innych

Jaaaaa
@marcel

Już tak nie jest i przyjmują bez certyfikatów. Chętnych do pracy brak a sypia się kolejne wypowiedzenia.

Kazik
@kandydat

Proponuję założyć foliową czapkę i rekrutować się tam, gdzie nie dyskryminują takich osób.

...
@Kazik

A ja tobie proponuje, abyś został w domu i z niego nie wychodził jeśli tak się obawiasz

@Jack

To trzeba się zaszczepić

Kumaty
@Jack

Co Ty człowieku pier… mozesz byc zaszczepiony i w sklepie zarazić sie kupując dzieciom bułeczki na śniadanie . Przejechałem ponad pół Europy jezdzac pracując po budowach wśród innych ludzi od początku pandemi i nawet kataru nie mialem .

Agata
@Kumaty

Serio trzeba być zaszczepionym? Nie ma przecież już pandemii.

Porazka
@AC S.A.

Porażka ze w ten sposób działacie!Obroci się to wszystko przeciwko wam.

Żenada do kwadratu .na każdym dziale tragedia nie polecam .harówa i plotki na każdym dziale , nie polecam tej pracy ani ludzi ciężko patrzeć już na te fałszywe łby .układy i jeszcze raz układy zawistnych ludzi .niech to się odwróci w waszym kierunku jeszcze alfy i omegi .

Miazga

Myślałem o pracy w tej firmie. Budynek z zewnątrz robi wrażenie. Czysto, schludnie w porównaniu z innymi fabrykami Alu naprawdę jest aż tak źle?

Krzysztof
@Miazga

No właśnie ja też jestem zainteresowany pracą. Tylko że budynek jeszcze o niczym nie świadczy nie? Na jakie stanowisko chciałeś aplikować?

Lolek

To jest prawda.A takie z nich (usunięte przez administratora) że w umowie wpisują 2500 brutto i wyrównują do najniższej premią:D normalnie chytrusy i dlatego tak budynek wygląda:D

vodka swojskiej roboty

układy układziki a kasiorki mało

Bożena
@vodka swojskiej roboty

O jakich układach mowa?

@Bożena

Wewnętrzne firmy:D

Jak długo czekaliście na odzew z AC S.A.? Oddzwaniają zawsze?

Jaaaaa

Daruj sobie. Odezwa się na pewno ale nie zawracaj głowy. Szukają ludzi bo starzy pracownicy uciekają. Osoby ktote pracują ok 10lat mają 2400 na rękę....

Rrrkkk

Telefon , że są zainteresowani dostałem na drugi dzień

Bbr
@Jaaaaa

To niech uciekają kogo to obchodzi ...młodzi to za leżenie dostają pieniądze ??bo stary pracownik bo to bo tamto ,idź zrób bo ja już stara on młody ona młoda ...kobieto za różaniec i się modlić a nie plotki układać taka kolej rzeczy że już nie młoda i piękna jesteś ...wysługiwać się to w domu mężem i dzieciaki możesz

@Bbr

Czym Ty się tak zdenerwowałeś w sumie bo nie łapię? Faktycznie po tak długim stażu pracy takie wynagrodzenia dają?

Takie zarobki są wszędzie. W Rosti jeszcze mniej

@Jaaaaa

To prawda. Chcą żeby pracownicy wyrabiali normy i to wszystko. Traktują przedmiotowo. Dla nich jesteś zwykłym robotem

Łukasz
@Monika 56

Możesz jaśniej? Co to znaczy, że traktują przedmiotowo? Nie pozwalają wyjść na przerwę?

Man

Super praca na produkcji jest najlepiej, nie każą harować można sobie odłożyć pieniądze , są urlopy wypoczynkowe , bony świąteczne atmosfera git gra muzyka nie trzeba się martwić o przyszłość

@Man

Michaś
@Daniel

No właśnie ma:D

@Daniel

Nie polecam pracy w tej firmie. Trzeba harować, wymyślają durne normy. Dają najniższą krajową. Lepiej się zastanowić przed pójściem do pracy. Oczy mydła kartami na jedzenie którego nie da się jeść

Michaś
@Monika 56

Zgadzam się z tym....A poza tym w głowie mi się to nie mieści że pracują tam takie nie sympatyczne osoby że szok,tylko wysmiewaja się z osób niepełnosprawnych i zajmują się plotkami i ja też nie polecam ani tej firmy ani pracy w tej firmie

Xo

Płacą najniższą krajową ,przeżucają ,po działach zwalniają ludzi nie polecam tam się zatrudniać ..ta firma pruję nerwy pracowników .

Renata
@Xo

Możesz napisać ile dokładniej wynosi całościowe miesięczne wynagrodzenie w AC? Czy jest to sama (jak wspomniałeś) najniższa krajowa? Czy to jest podstawa i do tego jest coś jeszcze doliczane (np. premie)? Jak wygląda to przerzucanie po działach? Zmieniają się wtedy obowiązki pracownika?

@Renata

Z tego co wiem to teraz jest 3010 brutto.

@Monika 56

I tak od zawsze jest? Ogólnie to dodatków brak czy nie orientujesz się aż tak dobrze?

@Xo

Zgadzam się ????

Zmiana brygadzistów

Dział mechaniczny porażka ,brygadzistka ma swoich przy dupcow i tyle reszta nie ma poszanowania....chytrość liderów jest żenująca ..liski idźcie po rozum do głowy za nim będzie za późno ....

Małgorzata

Czy firma nadal sprzedaje swoje produkty na rynek rosyjski? Chciałam aplikować na stanowisko magazyniera i świetle obecnej sytuacji za naszą granicą mam moralny dylemat w czy warto to robić. Proszę o szczerą odpowiedź.

Adrian tomala
@Małgorzata

Uspokój się i nie przeżywaj tak

Aktualność
22 października byliśmy obecni na Targach Pracy na Wydziale Elektrycznym PB. Studenci mieli okazję podążać naszymi śladami by poznać możliwości stawiania pierwszych kroków w karierze właśnie w naszej firmie :)
Wojdans

Czesc bardzo fajnie ze.firma sie rozwija. Ale rowniez uwazam ze zarobki sa kiepawe poniewaz znajomy pracowal i nie ma.nic poza pensja i premia a jesli sie nie przyjdzie to premia przepada. O dodatkach nic nie mowil moze takze pierwe slysze ze jest cos poza 1600 a jesli premia to 2000. Skoro uwazacie ze dobra pensja to okej wasza sprawa ja uwazam inaczej i pewnie wiekszosc ludzi tam.pracujacych

Zuzu

Na portalu z pracą Widziałem ogłoszenie o prace z waszej firmy. Czy Państwa zdaniem legalne jest wymaganie certyfikatu zaszczepienia (usunięte przez administratora) Czy potencjalny pracodawca może się o to pytać lub rzadac?

Zuzu

Sorry, Zadac ????

adrzej

wysyłełem do was parę razy cv na produkcję oczywiście mam doświadcenie pare takich zakładów produkcyjnych już mam za plecami i oczywiście bez odzewu, porażka

@adrzej

Dzień dobry, Informujemy, że odpowiadamy na każdą przesłaną aplikację. Po zaaplikowaniu na konkretne stanowisko każdy kandydat otrzymuje wiadomość zwrotną (na podany w formularzu adres mailowy), w której znajduje się podziękowanie za złożone CV oraz informacja, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Praca jak praca swoje trzeba zrobić w ciągu 8 godz, czasem jest luz a czasem taki (usunięte przez administratora) że podpaski nie ma czasu iść zmienić, na testowaniu ręce opadają tyle roboty.. Kierownik (usunięte przez administratora)mówi co innego a robi co innego wogle nie można się z nim dogadać. Pilnuje stolka żeby nie spaść niżej ale za pracownikami nigdy nie pójdzie. Wszystko wie z teorii ale w praktyce nie pomyśli jak to wygląda co ludzie pracujący tam mają...

Krzysztof

Relacje z kierownikiem nigdy nie są łatwe. Wiem coś o tym. A jak wygląda wynagrodzenie? Według ciebie dobrze płacą, czy mogliby lepiej?

@Krzysztof

Niektórzy nawet na papierze nie mają NK. Wyrównuje to premia mówią że to jest zgodne z prawem,ale co do tej premi TK za każdy dzień nieobecności zabieraja %nawet jeżeli idziesz na urlop który sobie wypracowałes u tak zabiorą ci hajs z wypłaty.

@Krzysztof

Ludzie nawet najniższej K nie mają na papierze. Bo wyrównuja to premia.. Oczywiście nawet za dzień wypracowanego urlopu zabiorą %

Wicia na recznym

Dobra jest robotka. Dobre zarobki. U nas na produkcji zadowoleni sa ludzie ale na magazyn to jakas patologia bo pija alkochol obijaja sie nie dowoza na czas towaru jeszcze pensje maja lepsze i wczesniej wychodza. Zenada jakas

Beata

Chyba nie można jednak pic w pracy co? :P już nie wspominając o tym że to niebezpieczne

Wiocha

Polecam zająć się swoim z*** puki co to panie w firmie tylko ploteczki w głowie przeważnie baby na baby ..chociaż kawalerów też nie pomijają .która z kim gdzie zajmij się swoim życiem i rodzina a nie młodych widzisz co gdzie i jak tak bardzo interesuje cię życie koleżanek po pracy ? A jak nie pasuje to leć szukaj młodego może polecić na ciebie kobieto haha roboty patrz a nie koleżanek ..

Xopm

Proponuję porozdzielać grupki koleżanek gdyż jedna drugą trzyma i zataja jej błędy ..wszystko da się przykryć nawet swoje nie udaczne koleżanki i produkcyjne braki o których nikt się nie dowiaduje ,tylko widzą jak komuś noga się podwinie od razu donosy .p.irenka niech weźmie się za robotę a nie strzępienie językiem Czyżby odbija z wiekiem palma ?

Ola

Dziwny nowy stary menager.przygotowanie do produkcji na nuskim poziomie.Chłop totalna porażka.Poprzednik miły sympatyczny u nas na pakowalni żegnali go ze łzami w oczach.I doczekali siè.Arogancki wszystkich gdzueś ma.Z nikim się nie liczy.Nawet starzy pracownicy bardzo złe zdanie o tym panu (usunięte przez administratora)mają.A jak coß powiesz nie tak to masz przechlapane

Szok
@Ola

Nie dowierzam to na Pakowalni ludzie płakali po nim? Chyba ze śmiechu.

Ooo

Dają kasę dla Jagiellonii i to nie małą ludzi zwalniają cyrki jak się patrzy zostawiają pracowników po, znajomości ,brygadzistki koleżanki bratowa itp.itd.którzy robią coś bo robią często bez pojęcia jak należy to robić .rezygnują z pracowników którzy starają się i uczciwie pracują tam .niestety nie masz znajomości nie biegasz za ogonkiem to dowidzenia.firma spada na psy .róbcie tak dalej wmawiajcie ,że pracy nie ma dalej w wy ludzie zwalniajcie się stąd .i to niech oni mają problem ze znalezieniem parobków do charówy

Renata
@Ooo

Z jakiego powodu zwalniani są ludzie w AC? Ma to jakiś związek z pandemią i redukcją etatów? Możesz napisać bardziej szczegółowo o co chodzi? Bo właśnie chciałam dopytywać o stabilność zatrudnienia..

Nnn
@Renata

Zwalniani są dlatego bo nie podpasowują się brygadzistom.nie odpowiadają im bo nie mówią dzień dobry i do widzenia za cicho mówią.dlatego są zwolniani .nie podlizują się ,i nie robią plotek ...już wiesz ?:D

........plo

Jeden z kierowników S. kłamca obiecuje co innego robi co innego myśli że pomydli ludziom oczy i się wykręci zostawiając miano świetnego kierownika .nie idzie za pracownikami tylko stołkiem ..brak słów na tą firmę ...szkoda że nikt nie widzi prawdy i nie zrobi porządku ...jeszcze dużo się może w życiu odwrócić ...

Zenek

Podobno na tokarkach cnc dużo osób się zwolniło czy może ktoś z obecnych pracowników wypowiedzieć się co tam się dzieje? Jak wygląda sytuacja ile maszyn musi obsługiwać jedna osoba?

Tuleje
@Zenek

Nic sie nie dzieje brakuje rąk do pracy.

pracownik cnc
@Tuleje

nikt Ci tu nie napisze bo jest odrazu usuwanie człowieku na jakim świecie żyjesz

Tuleje
@pracownik cnc

Raczej nikt nie napisze bo każdy wie jak jest.

Zostaw merytoryczną opinię o AC S.A. - Białystok

• Jak się pracuje w AC S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy AC S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 165.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AC S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 148, z czego 111 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AC S.A.