Lambda S.A.

Opinie o Lambda S.A.

Czarek

Polecam Niemcy dobra robota na ściankach jak na akord to już całkiem duże pieniądze zgrana ekipa może wszystko pozdro

Kazimierz

Taki to napiszę konkretnie tyle lat na eksporcie to wiele mówi o pracodawcy o ludziach itd.

Ost

Pozdrawiam kierownika Sygieta i Kozika.Wrócił bym popracować.Ale jestem na czarnej liście???? Mam miłe wspomnienia i sporo się nauczyłem.Wszystkiego dobrego dla starych wyjadacz i młodzików.Jedyne co mnie wkórwiało to niektórzy kierownicy wywierający presję na pracownikach.Próbowali mnie utęperować ale miałem swoje zdanie I dlatego wolałem porzucić pracę niż ukręcić łeb jednemu czy drugiemu.Mój ostatni projekt Upssala szpital Szwecja 2017.Pozdrawiam.Mam nadzieję że pozmieniali swe zachowania Ci dorośli ludzie.Tak po za tym (usunięte przez administratora) ????

Bogdan

Dziesięć lat w lambdzie to długi okres a wiadomo kierownicy czy pracownicy odchodzili itd. ale mogę powiedzieć że jak sumiennie będziesz wykonywać ten zawód to masz same przywileje a opinia sama na siebie pracuje. Bardzo dużo mi firma pomogła czy w pozyczcze długoterminowej czy rodzinnej dlatego mam powody by pisać o pracy same dobre rzeczy a i polecić też warto pozdrawiam Bogus

Zbrojarz

Podam przykład jeszcze jak firma wiatraki stawiała No przecież tacy fachowcy że na wiatark jak wchodzą na zbrojenie odrazu abo leży się wypierd... już później pomyśleli co niektóre asy to deski sobie kładli na zbrojenie i po deseczkach hahahaha a betoniarze co niektórzy i zazwyczaj seniorzy nieraz trzeba było i po 21/22 h robić po 6h się przewracali w beton albo przyjeżdżali i on nie wchodzi w beton i (usunięte przez administratora) bo jak wpadnie do kalosza to nóżki po przyciera i odpazy :) ???? a stawka ta sama wiec nie ma co sobie żył wyprowac robić tak samo jak co niektor,y fachowcy co tylko gadają to napewno będzie to szło jak nalezy

Sprawdzaviee ludzi czy potrafią chodzić po zbrojeniu ? Hahaha

Bartek

Dobra robota w tej firmie dają Ci busa jeszcze dodatkowo co kwartał kasę za bezkolizyjna jazdę na budowę itd dla mnie super sprawa

Mirek

Ja dostałem 146 może dlatego że w Polsce pracowałem na budowie

Mati

Ja jestem zadowolony niedawno strzeliło 3 lata jestem na nowym projekcie tzn budowie i wszystko jest jasne

Artur

Jedyna firmą która płaci i nie ma wobec niej żadnych roszczeń wszystko co jest wypracowane dostajesz dwa przelewy i jest wszystko w porządku

Konrad

Kawał drogi ta północną Szwecja ja też miałem propozycje tam ale udało mi się wybrać Niemcy zawsze to bliżej domu dzieci itd.

I jak wygląda teraz sytuacja po nowym roku? głównie mam na myśli te finansową? Po aktualnych ofertach jak widać nie ma wskazanych widełek placowych a ktoś tu jeszcze jakiś czas temu wyrażał nadzieje na podwyżki, wiec w zasadzie czy miały one miejsce?

Ja mogę się wypowiedzieć jako pracownik że poszedłem do kierownika i poprosiłem o podwyżkę. Z relacji tej został sporządzony wniosek o podwyżkę i mam natomiast dostanę dopiero w lutym po 10 tego więc napiszę jak już będę miał na koncie info. Pozdrawiam Paweł

Jaco

Lambda dobrze karmi finansowo a wiem to bo sprawdziłem kilka firm i wszystkie dają mniej nawet Skanska woli wziąść pośrednika dac wiecej niż pracownikowi z ich ramienia zatrudnić

Rysio

Po nowym roku mam nadzieję że coś podniosą na godz będę pisał na portalu bo kierownik obiecywał że tak będzie

Adaś

Fajnie że po nowym roku kolejne ciekawe projekty wchodzą a i we Francji pojawiły się nowe budowy

Marian

W dużych miastach też jest cały czas robota ale nie za takie pieniądze co by człowiek chciał więc trzeba pracować w Lambdzie wtedy czuję się ta wypłatę

Mason
@Marian

123 sek= 45 zl/h W Polsce dostajesz 30-35 zl na budowie obecnie, dolicz koszty podrozy, robote po 8h u pana Ż i uznasz ze w Pl lebiej zarobisz

Żurek
@Mason

Jak jesteś słaby nie masz pojęcia o budowlance to dostaniesz taka stawkę normalne na początek. Inni co mają doświadczenie to od 140-156 sek więc wygląda to mniej więcej tak

Zbrojarz
@Żurek

Taa te a 13 koron zrobi mi różnice, 2tys sek miesiecznie cale 750zl za robote za granica

@Żurek

Witam, a w jaki konkretnie sposób to wspomniane doświadczenie jest weryfikowane? Na podstawie samego CV czy jednak cos jeszcze z tym robią? Ciekawi mnie do której puli trafi mój kandydat o ile go wyśle

Marian

W nic nie wdepniesz normalna praca czy w Polsce na budowie czy za granicą. Pracować trzeba fizycznie w różnych warunkach które nam towarzyszą

Many

Opłacone mieszkanie/dom w wysokim standardzie (przestronne pokoje , Internet wifi, dostęp do kuchni z pełnym wyposażeniem, minimum jedna łazienka, pralka, środki czystości, tv) - niektóre kwatery mają nawet basen lub bezpośredni dostęp do jeziora, Wysoki standard 3 na pokoju 8 na mieszkaniu jedna łazieka .niech ktoś im wytłumaczy że wana to nie basen he

Nowy po rozmowie

Przeczytałem prawie wszystko i spoooro tego. Nie wnikam czy to warszawa pisze czy prawdziwi pracownicy. Zanim wyjadę proszę o listę kierownikow/majstrów/prowadzacych z którymi da się normalnie pracować oraz listę takich których należy unikać na pierwszy raz. Pomóżcie byli i obecni pracownicy bo nie chciałbym wdepnac w ...

a na tych kadrach jaka jest sytuacja? Atmosfera? zarobki? widzę ze ktoś da sygnał, że właśnie do nich tam szukają, wiec był może ktoś teraz na rozmowie i da znać w jakich warunkach jest prowadzona? O co pytają?

Magda

Teraz podobno szukają osób do działu kadr i płac wiec można aplikować

Waluś

Panowie wiecie coś na tel Warszawy dzwonię na stacjonarny już kilka dni nikt nie odbiera może coś z tymi tel się dzieje?

Zostaw merytoryczną opinię o Lambda S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lambda S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Lambda S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 712.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lambda S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 551, z czego 331 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 158 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lambda S.A.?

Kandydaci do pracy w Lambda S.A. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lambda S.A.